Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćut

blisko, coraz bliżej... SKARBIE...

Polecane posty

Gość gośćszatynka
jeszcze powiedz, że mnie kochasz, a uwierzę erotomanku ...biedactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćut wczoraj no... tylko nie na tarasie... SKARBIE... noce już zimne... jeszcze sobie przeziębisz... jezyk.gif Jeżeli to miała być odpowiedź na mój żart z 23:16 to trafiłeś jak kulą w płot. Nie należę do łatwych za mną się trzeba dużo nabiegać i nie jest łatwo dogonić króliczka. A EROTOMANÓW nie znoszę, takich z prawdziwego zdarzenia, ponieważ jako ludzie chorzy powinni się leczyć i zadbać o siebie.Erotomana gawędziarza odbieram z przymrużeniem oka zwykle jest tak, że już nie może to chociaż sobie pogada.Miłego piątku życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze jedno. Jak jesteś taki wartościowy to zdradź chociaż swój zawód. Obstawiam informatyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://wylecz.to/pl/seks/zaburzenia-seksualne/kim-jest-erotoman.html xxx No cóż wyleczyć się najpierw wy kobietki!!! Utek to niegroźny erotoman gawędziarz, w rzeczywistości jest lub stara się być nieskazitelny!!! A i przestańcie zgadywać kim on jest dziecinado, bo i ta wam nie powie! Ciekawam, jakim cudem ta kobieta cię pokochała. A może to ty ją tak kochasz, bo ona jest zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
A i jeszcze dodam. Ut to nie jest metoda na życie. Stracisz na tym i to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mistrzyni blefu??? Oj, nie. Ut trafiłam ci prosto w serce, w twój zakłamany tok myślenia, którego się teraz wypierasz. To, co robisz, co prawda wirtualnie, to klasyczny przykład erotomanii. Całe szczęście, że takie jeszcze niegroźne, do pokonania... x Oj, faceci, dlatego nie lubię facetów...nie potrafią być czyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama się utwierdź w swojej głupocie, następna chora erotomanko-paranoiczko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utek, bystry obserwator jesteś! z tym drugim dniem ok..., czy ty masz kontakty ze zaświatami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milczący gość
gość dziś http://wylecz.to/pl/seks/zaburzenia-seksualne /kim-jest-erotoman.html xxx No cóż wyleczyć się najpierw wy kobietki!!! Utek to niegroźny erotoman gawędziarz, w rzeczywistości jest lub stara się być nieskazitelny!!! A i przestańcie zgadywać kim on jest dziecinado, bo i ta wam nie powie! Ciekawam, jakim cudem ta kobieta cię pokochała. A może to ty ją tak kochasz, bo ona jest zdrowa. Dobrze, że mi to uświadomiłeś. Myślałam, że to miłość a jednak zniewolenie:(. Łatwiej będzie zapomnieć i już nigdy nie napiszę słowa w tym ani innym temacie. Masz rację pisanie na tym forum to choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:10 Autorką była kobieta (szatynka), nie on! Cieszę się, że ci uświadomiłam, chociaż tobie jednej. Naprawdę cieszę się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sama o sobie co sądzisz? Czy Twoja obecność tutaj nie podciąga się pod chorobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No cóż wyleczyć się najpierw wy kobietki!!!" Ciebie to też dotyczy przede wszystkim Ciebie szatynko. A jeżeli uważasz że jest inaczej to przeczytaj ponownie to co wkleiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
Jeszcze taka myśl, być może będąca sprostowaniem: samo pisanie o uczuciach i doświadczeniach nie jest chorobą ale szukaniem pomocy, wsparcia...człowiek czasem zostaje sam ze swoim problemem i co ma począć...natomiast flirtowanie z każdą na forum jak najbardziej pachnie erotomanią - chorobą, która wyraźnie jak widzimy - jedynie się pogłębia i zatacza coraz szersze koło... Ut, niech będę twoją blefową, zgadzam się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
Strony się wieszają - znak, że trzeba wszystko zakończyć. Ut, jak ci dzisiaj mija dzień? I co było w nim choć trochę umartwienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ut kiedy założysz nowy temat bo ten już się wiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już wiem...GUT TO NIEZŁY KOGUT! "Posiadam 20 kur i koguta. Na wiosnę będę chciał powiększyć stadko tylko czy kogut da rade?? 20 kur to nie za dużo dla niego?? Bo nie chce mieć sytuacji żeby polowa podłożonych jaj była pusta ..." ha, ha, ha, łu ha, ha, ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
Próbuję się nie śmiać... Hmmm czy ja jestem chora? myślę, że nie...na erotomanię nie cierpię, za to inne choroby tak. Od dziecka z nią walczę u innych, jako sześciolatka za końskie zaloty przywaliłam chłopakowi workiem w łeb tak, że się przewrócił... Kiedyś byłam m z mamą na spacerze, miałam może 14 lat i jakiś palant gapił się na mnie, jakby chciał mnie zjeść i mu w końcu powiedziałam "czego się pan gapisz" a on mi powiedział "matka lepsza od córki" i mogłabym mnożyć przypadki dewiacji erotomanów na mnie. Jedyne, czego żałuję, że dziś nie jestem tak śmiała jak kiedyś. Więc nie wmawiaj mi, że mam erotomanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorośli mówili mi, że tak nie wolno...więc teraz staram się być trochę lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
"Muszę Cię zadowolić na wszystkie sposoby jakie znam Dać Ci całą mnie, tak bardzo, że tego nie zniesiesz Kochać się z Tobą w tej chwili, to jedyne czego chcę." xxx Oto klasyczny przykład erotomanicy! Utek bierz sobie ją, co za problem wziąć namiary i zwierzęco zerżnąć...Ona jest godna ciebie, a ty jej - jesteś taki sam jak ona i po cichu czekasz na tą żdz...DO DZIEŁA!!! to ta twoja, ona już ma cieczkę długo, długo....zamieszanie tu niezłe robiła, ludzi zwyzywała, sponiewierała - tylko dlatego, że ty jej nie chciałeś "zespokoić". Nic tu po mnie żenado!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za problem odnowić namiary, bo tu przypadków nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
A jesteś choć trochę podobna do tej pani teledysku, to zaproponuję mu ciebie jeszcze raz, a być może mnie posłucha. W przeciwnym razie nie będę się tobą zajmować erotomanko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale co... jak ja mam ją wziąć... przez ekran... i przestańcie już bluzgać na siebie dziewczynki... przynajmniej nie w moim romantycznym klimacie... buziaczki Słoneczka... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, nie mój piękny. Jak ci minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
Uteczku mail i proste i nie mów do mnie "słoneczko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszatynka
A chcesz ją? to ci załatwię. Mam jej tak dosyć jak i ciebie - erotomani!! mówiłam wam, że jesteście siebie warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×