Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

czesc wszystkim spiochom, nieobecnym i obecnym:):):) cichutko u nas...Emmi opija pewnie przyjecie na studia(i dobrze:) tez bym opijala:)) a inni albo pracuja i nie maja czasu albo leniuchuja:) wiec ja na posterunku sie ostalam...tylko jak poradze sama z odgrzebywaniem topiku??? nie mam pojecia...tez wylatuje z domku ale wieczorkiem zajrze:) caluje i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo :D :D :D dzielna odkopywaczko. napisz jak Twoje zdrowie! Jak się czujesz? EMMI - GRATULUJĘ 👄 👄 👄 świetnie, ze będziesz studiowac to, co najbardziej Cię intereuje. Życzę zapału jesienią i świetnych wyładowców oraz ciekawych kolegów ;) i koleżanek :). Będziemy miały kolejny wspólny temat, bo ja od jesieni też MUSZĘ zrobić 3 semestry pedagogiki, aby móc pracować w zawodzie :(. Ale mi się raczej nie chce... MM postanowił od września założyć mi stałe łącze :) zobaczymy - może będę pisała do Was częściej. KABA - jak tam sukcesy? 👄 pozdrawiam i znikam dalej leniuchować - to ostatni tydzień przed tym nawałem, który mnie czeka jesienią... A w moim małzeństwie - oboje jesteśmy potwornie zmęczeni - co nie sprzyja ani bliskości ani - na szczęście - kłótniom. Czyli jest spokojnie, przytulnie (wieczorami ;) ) i tak po prostu z dnia na dzień... 👄 👄 👄 wypoczywajcie kobietki, bo jesienią musimy miec dużo optymizmu i słonecznych wspomnień, by stawiać czoła tym c`hmurnym wieczorom i minom mężów... :D :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki !!! nie było mnie troszczkę bo ogarneło mnie urlopowe lenistwo...................................... i nie miałam dostepu do sieci ale od cywilizacji tez trzeba odopcząć . Pozdrawiam was serdecznie i lecę do roboty bo się trochę zaległości po moim urlopie narobiło Emmi !!! Gratulacje ja też tak skrycie myślałam o pedagogice ale trochę się boję czy dam radę papa Uff jak gorąco !!!! Czy u was też jest taki skwar !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:):) wszystkim:) magnolia//:)👄 co tak znikomo? Napisz coœ do nas:) Co porabiasz w te pięknie, słoneczne dni? albo jak radzisz sobie z upałami? Moze leje u Ciebie?:):) 🌻 margo//:) 👄Ale Ty latasz:D:D aż miło poczytać:D:D A co z naszym spotkaniem? Wakacje się kończš:) Może w ten weekend? Już czwartek!! Kombinuj szybko:D:D Mšż ma w sobotę dyżur:P idealny weekend:D:D Zaraz złapię Cię na telefonik:) abyœ nie mówiła że wróciłaœ wieczorkiem i dopiero teraz przeczytałaœ:D:D Mam nadzieję , że nie przeszkadza Ci, że tak na topiku? Ale chyba wszyscy już wiedzš o naszym spotkaiu i chyba zakłady porobili:P spotkajš się czy nie:D:D 🌻 MOKKA//:)👄:) Wygrzebałam się spod gruzów:) i będę Cię œcigać:) I jak będzie taras? Szkoda, że nie widziałaœ moich nóg:) jakie były piękne od pogryzień mrówek:) To tak, jak byœ do końca nie wierzyła mi z tymn tarasem:):) 🌻 Nicka//:) Mojš pasjš jest psychologia:) ale nie stać mnie niestety:( i dlatego zdecydowałam się na pedagogikę, bo też ma dużo psychologii:) A upały sš ... 👄 dla Ciebie buziaczki dla pozostałych osób 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:):) wszystkim:) magnolia//:)👄 co tak znikomo? Napisz coœ do nas:) Co porabiasz w te pięknie, słoneczne dni? albo jak radzisz sobie z upałami? Moze leje u Ciebie?:):) 🌻 margo//:) 👄Ale Ty latasz:D:D aż miło poczytać:D:D A co z naszym spotkaniem? Wakacje się kończš:) Może w ten weekend? Już czwartek!! Kombinuj szybko:D:D Mšż ma w sobotę dyżur:P idealny weekend:D:D Zaraz złapię Cię na telefonik:) abyœ nie mówiła że wróciłaœ wieczorkiem i dopiero teraz przeczytałaœ:D:D Mam nadzieję , że nie przeszkadza Ci, że tak na topiku? Ale chyba wszyscy już wiedzš o naszym spotkaiu i chyba zakłady porobili:P spotkajš się czy nie:D:D 🌻 MOKKA//:)👄:) Wygrzebałam się spod gruzów:) i będę Cię œcigać:) I jak będzie taras? Szkoda, że nie widziałaœ moich nóg:) jakie były piękne od pogryzień mrówek:) To tak, jak byœ do końca nie wierzyła mi z tymn tarasem:):) 🌻 Nicka//:) Mojš pasjš jest psychologia:) ale nie stać mnie niestety:( i dlatego zdecydowałam się na pedagogikę, bo też ma dużo psychologii:) A upały sš ... 👄 dla Ciebie buziaczki dla pozostałych osób 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczki od pozostałych osob
dla Emmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H.P.
oj widze letnie słodkie lenistwo :) 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej kochani - minęła godzinka jak wróciłam z lasu i prawie nie żyję strasznie , strasznie brakuje powietrza . Już dwa dni urlopu poza mna i nadal jestem nieprzystosowana - jakoś nie mogę przestawić myślenia na inne wolne tory ;-) Emmi - jeszcze raz brawo , kiedy zaczynasz ? U mnie telefony się rozdzwoniły , bo właśnie 11 wrzesnia - zjazd absolwentów - spotkanie po latach , dzisiaj dostałam oficjalne zaproszenie i juz nie moge się doczekać zapowiedzianego wykładu \"ulubionego profesora\" , a potem imprezka do białego :-) A poza tym tez muszę dokończyć tzw. warsztaty zawodowe i zacząć przygotowywać sie do egzaminu państwowego brrr brrrr brrrrrrrrr Tak więc może razem ;-) się pouczymy ? Dla wszystkich duża :-D Mokka witaj i czekam na stałe łącze . Goda - pozdrowienia , dzisiaj dzień mi upłynął pod hasłem - Wilno , Miłosz i wszystko co jest już niestety wspomnieniem . Bosa nova - uściski , coś mnie niepokoi w Twoim ostatnim poście , oficjalna wersja , zabieram rzeczy i komputer , nie wiem gdzie ... Ale na pewno jestem przewrażliwiona . Czekam na Ciebie :-D No to zmykam - pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opijanie radosnej wiadomości było dopiero dzisiaj:) i tak króciutko bo dzieci:) i jutro praca:) ale było bardzo miło. życzę spokojnej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim...narazie krotko bo golabki musze pozawijac:)...kapustka odparzona, miesko przygotowane:)...i jeszcze dzieciaki lataja jak wariaci bo pilnuje syna siostry...wariuja ze hej ...potem zajze:):):) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u la la ale pusciutko:( ja wyrobiona ze wszystkim...deszczyk pada...i nawe nie ma zkim pogadac:( oj smutno mi smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hura - wraca słonko, po całym dniu deszczowym przebija się przez chmury , pokazało się jeszcze przed zachodem :-D Margo masz fajnie - jestes już wyrobiona - a ja do kuchni - maciek zamówił placek drożdzowy z serem , MM z wiśniami i na dodatek chcę przygotowac obiadek na jutro . całusy dla wszystkich i może w nocy jak się wyrobie to jeszcze tutaj zajrzę . Margo dopilnowałaś roboty z płytkami , bo ja muszę napisać ,że ten pan co sprzedał przez nas kupione tzw palisadki sie zreflektował , pokombinował i już jutro koniec roboty . Nawet ładnie wyszły chodniki i MM zadowolony , może dlatego ,że cały czas czuwał nad fachowcami ;-) Emmi - dzisiaj kupiłam 3 wiciokrzewy , a mówiłam sobie ,ze na ten rok to koniec;-) Ty i Misiu na pewno wiecie kiedy trzeba posadzic tulipany - jesienią do ziemi , czy przechować i dopiero na wiosne wsadzic ? Tak lubię bardzo tulipany , w tym roku mi sie nie udało posadzic , bo pies mi pogryzł wszystkie cebulki ( ale najwiecej sobie pozwolił , gdy pogryzł doszczętnie moją 2 tygodniową komórkę , chociaż MM mnie prostuje i twierdzi ,ze to ja sobie na to pozwoliłam - chwila nieuwagi i juz ) Teraz ma juz przeszło rok i jest prawie grzeczny . Idę do kuchni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zdanka u mnie wlasnie burza z piorunami wali w okna...fajnie ze zajzalas bo myslalam ze zostalam sama...nawet mm dzis jakis nie w sosie...zlazimy sobie z drogi...w jednym domu a osobno...jeden na drugiego wilkiem patrzy...mam wrazenie ze cos sie zdarzy ale jeszcze nie wiem co?...kafle wylozone:) kladlismy juz tydzien temu...jakos sie w koncu udalo:)naewt niezle wyszlo:) dobra lece ogladac jakies stronki moze czat? papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry:) U mnie pochmurno od samego rana,w nocy chyba nawet padało, ale nie jestem pewna. margo//:) gołąbki!:) Jak ja tym Twoim domownikom zazdroszczę:D Niby wiem jak się je robi, nawet tu pytałam o przepis, ale jakoś nie mogę się zebrać... boję się, że mi nie wyjdą:( alo że będą niesmaczne... zdanka//:) Tulipany posadź na jesieni, tak październik, albo koniec września też będzie dobrze:) byłe przed przymroskami. Bo z moich obserwacji zza okna, to listki, które można już oglądać u tulipanów pokazują się w lutym:) to jak chcesz je sadzić na wiosnę? Można tulipany posadzić i w maju i zakwitną ci po określonym czasie, tylko słyszalam, że jak jest jakoś nie po ich porach to coś się dzieje z nimi i przestają kwitnąć. Dokładnie nie wiem. Ja sadzę na niesieni, a na wiosnę kwitną:D tak pięknie:):) O misiaciaczek obudził się:) czekam na niego ze śniadankiem:) Praleczka mi pomaga... oczywiście, nie ze śniadankiem:D:D Zrobiłam pranko ręczne i czekałam na misiaczka:) Tak więc znikam... 👄:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko uśmiecha się do mnie zza okna:) Nie odmówię sobie pobycia poza murami, szczególnie, że niedługo rok szkolny i nie będziemy mieli z misaczkiem tyle czasu, na spędzaniu go na dworzu... bo o świerzym powietrzu trudno powiedzieć w Wawce:P Może zajrzy tu ktoś jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Emmi:):):) obiecuje ze jak cie odwiedze to pierwsze co ugotuje ci golabki:D u mnie dzis cieplo i slonecznie wiec tez na podworeczku siedzimy...tez mi szkoda wakacji bardzo szkoda...znow w kieracik i wszystko na czas...a bylo tak przyjemnie:) dobra zmykam do pieska:) wszystkim sle 👄 i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okone
Emmi trzymam kciuki za misiaczka i wierze że cos wymyslisz:) uwielbiam czytac twoje opowieści o zwierzaczkach na innym topiku:D Jesteś niesamowita:)👄❤️👄❤️ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry... u mnie pochmurno i jakoś tak smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam:) u mnie swieci i slicznie jest za oknem...a ja mam dzis kaca...boli glowa:( i jakos tak z zawirowaniami...bylam na baletach i chyba troche przesadzilam z alkoholem...a moze to brak treningu???>>>:):):) papATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - to jest moja ulubiona godzinka niedzielna - MM zmywa naczynia po obiedzie ( trochę póżno dzisiaj wypadł , bo w lesie było tak cudnie i rowerami zajechaliśmy jeszcze nad jeziorko , piesek sie ochłodził i nie chciało się wracam do domu ) , a ja leniuchuje teraz . Gości chyba żadnych dzisiej nie będzie ;-D Emmi gołąbki jedliśmy tydzień temu przez 3 dni , a im częściej podgrzewane na masełku tym lepsze - mniam .Jak zechcesz przeslę przepis. Dzięki za rady tulipanowe , będę musiała kupić pomało cebulki . Od wczoraj mam wreszcie sąsiadów . Mogą nawet ze mną byc na dystans , ale najważniejsze żeby już byli . Od 2 lat sąsiedni domek wystawiony był na sprzedaż - stał pusty i straszył . Przez ten czas jakoś żadna oferta kupna - sprzedazy nie doszła do skutku . Przewinęła się i taka wersja ,że właściciel wynajmie dom na ... agencję masażu . W sąsiedztwie zawrzało , były i żarty , ale ja myślałam już o najgorszym o wyprowadzce . I właśnie od wczoraj zamieszkała rodzinka 2 + 2 dzieci ( na prawach własności ) , w tym 8 - letnia Zuzia - przeurocza blondyneczka , która już rozruszała okolicę. Jakoś mam przeczucie ,że będzie się dobrze mieszkać . Słońce świeci więc zmykam na tarasik - pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wszystkim :D Melduję powrót do domciu :) W zależności od pogody okaże się czy już na dobre, czy jeszcze gdzieś wyfrunę na trochę :) Emmi 🌻 moje wielkie gratulacje z okazji dostania się na studia !!!🌻 :D 🌻 :D 🌻 :D 🌻 :D 🌻 :D 🌻 :D 🌻 Zdążyłam tylko pobieżnie przeczytać co się działo jak mnie nie było. Ale mnie post Bossa Novej zaniepokoił :( i to bardzo. Zdanka9 🌻 widzę że Ciebie również... Margo 🌻 ja Cię nie chcę straszyć :) ale jak ja się kiedyś rozgadam to będziesz miała mnie dosyć :) Pozdrówka dla wszystkich. Idę odgruzować chałupkę ale jeszcze tu wrócę :) Znowu mi sie oberwie że mało napisałam ;) ale ja małomówna jestem raczej :) no chyba że...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:):):) Zdanka//👄:) Polecam sadzenie grupowe, czy takie same kolory czy kępki kolorowe to Twoja inwencja, pojedyńcze sadzenie jest mniej efektowne:) Marzy mi się domek w lecie:) ale zimą.... tak gorzej:D:D MOKKA//Miłego wypoczynku👄 margo//:) Niewiasto!! Co ja słyszę:D:D 👄 ale jak chodzi o gołąbki trzymam Cie za słowo:D:D cicha//:):) Opowiadaj:) Fajnie że wróciłaś, ale opowiadaj jak było, czy było przyjemnie, może jakaś przygoda była śmieszna? Mnie również szykuje się wyjazd na pare dni, wyjadę jak dobrze pójdzie w środę po południu:) Bez komputerów:D:D jak ja wytrzymam? Ale jaki wypoczynek:) i jadę z mężem:P uuuuuuu... la la:):) Zabieramy jeszcze sąsiadkę z dzieckiem:) Okone//:) pozdrawiam:) Goda//👄:) jako taka//👄:) i pozostałe osoby:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam w poniedzialek:) ale nie rano tylko w poludnie:) bo spalo sie tak smacznie a teraz latam z motorkiem w ... i wyrobic sie nie moge:) a zaraz moj filmik puszcza i musze obejrzec:):):) wiec witam caluje👄 pozdrawiam:) i uciekam bo sie spoznie na poczatek serialu papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku :) Emmi :) byłam z MM tylko, w domu, który stoi przy lesie. On całe dnie coś tam robił koło domu, bo wiadomo że ciągle coś jest do zrobienia. A ja trochę ogarnęłam w środku i głównie to się opalałam, czytałam, zbierałam trochę jagody (resztki już) no i szykowałam jedzonko. Przygoda ? Hmm... byłaby, tyle że może ostatnia w życiu gdybym nie wyrzuciła jednego grzyba który mi się nie spodobał ( nie znam się na grzybach prawie wcale ) kiedy robiłam nam obiadek. MM dostał trochę grzybów od znajomego co się podobno zna. To miał być prawdziwek a podobny do niego jest szatan chyba, nie pamiętam. No i to był ten drugi. Nie wiem czy po jednym grzybku by nam coś było ale wolę się nie dowiadywać :) W każdym razie sami jak byliśmy na grzybach też znaleźliśmy takiego, tyle że większy był i też mi się podejrzany wydawał ale M twierdził że ten to na pewno jest prawdziwek. Ale dla pewności poleciał popytać po sąsiadach jak wróciliśmy i nikt nie był pewny. No to ja dziękuję za takich znawców. W końcu ten co nam dał tamte grzyby powiedział że szatan. Już nigdy nie uwierzę nikomu na temat grzybów. Będę jeść tylko te które sama znam. No i tak minął mi tydzień :) Mieliśmy jeszcze pojechać nad morze ale podają że tam zimno się zrobiło. Do Jastrzębiej Góry. No i nie wiem co zrobimy. Na razie czekamy aż się ociepli. Ciężko bez komputerka było :) Chociaż jakoś dużo czasu miałam, nie wiem czemu ;) No to idę jeszcze dalej robić (czytaj: sprzątać) i znowu wpadnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku :) jaki tu dzisiaj tłok :) No nic.... dobranoc.... jeśli ktoś zajrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha//:) No to fajnie macie :) sami znawcy... MM też zbiera grzyby, ale tylko te co zna, bo pare razy by się na tym przejechał. Często jak oglądam zawartość koszyka to 3/4 bym powyrzucała:) po samym wyglądzie:D ale ja się nie znam:) Perfekcyjnie umiem odróżnić muchomora czerwonego i hubę :D:D Dobranoc:) Miłych snów wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×