Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Hej! Hej!:):) Kolejny dzień słoneczny i cieplutki:) Cicha//:) Pomyślałam sobie, że może Twoja mama coś bierze przed zakupami na poprawę samopoczucia. Ma jakiś sprawdzony lek:) czy zioła? czy coś tam innego:) U mnie z wyjsciem to nienajlepszy pomysł, wolę zrobić szybkie zakupy i w nogi:D 🌻 makia//:)Co słychać? Wybierasz się na urlop?:) margo//:) Jak tam psinka? Wczoraj znów jeździliśmy po sklepach ale tym razem za kosiarką ręczną, piłą elektryczną...itd. Mam prośbę:) Czy mogłybyście powiedzieć mi ile u Was, w okolicy kosztuje ręczna kosiarka spalinowa? Bo nie chce mi się wierzyć, aby taka w miarę i z tańszych kosztowała 700 coś złotych:) Zasmuceni nie powodzeniem zakupów pojechaliśmy na działkę na grilla:) Tam też troszkę pracy:) ale takiej niezobowiązującej, bo bez urządzeń, których nie udało nam się kupić nic nie możemy zrobić:) Dzisiaj kolejny, niedeszczowy dzień:) to znów coś będziemy robić dlatego pewnie pojawię się albo wieczorkiem, albo dopiero jutro:) buziaczki przesyłam wszystkim 👄 👄 👄 takie słoneczne:) aby i u Was była śliczna pogoda:):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przykładnie:) wszyscy na świerzych powietrzu:) a przynajmniej nie marnują czasu przy kompie:) gratuluję:):) Zajrzałam,że może ktoś był... margo!!!! Twoje milczenie zawsze mnie nie pokoi...:) Niby powinnam się cieszyć:) cała kanapa dla mnie:D:D ale jakoś tak smutno... ślubny w toalecie:) to tak na chwilkę,ale wybieramy się do Powsina:):) ooo... znikam papatki:):):) Dziewczyny gdzie jesteście???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi 🌻 ja tu zaglądam :) i tak sobie cicho siedzę :) A tak poważnie to wpadłam rano na chwilkę i poszłam się opalać :) Teraz jestem mulatka :) Jakby mi się komp załączył za pierwszym razem to byśmy się spotkały tutaj :) Ale dziad stary coś świruje i chwilę to trwało :) Mama też robi szybkie zakupy i wychodzi :) Ja zresztą też nie przepadam za klimatem w supermarketach. Przeważnie po jakimś czasie szczypią mnie oczy. A teraz sobie poczytam co tam na innych topikach wymyślili :) Pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H.P.
Witam was kochane siostry znalazłęm troszke czasu i naskrobie kilka słów............ Dzis opisze historie pewnej miłosci , miłosci mojej przyjaciółki pokochała pewnego męzczyzne zauroczenie wygasło i miłośc sie skończyła ....teraz mówi że chciała by to przeżyć jeszcze raz jeszcze raz móc go pokochać , na pytanie co sie stało że wygasło wszystko nie potrafiła sobie odpowiedziec , drażniłją swoją obecności i po kilku godzinach spotkania uciekała od niego do domu.... wie że on ja bardzo kocha ale z jej strony nie ma nic Tak wczoraj rozmyslałem o jej historii i przypomina moją historie gdy starałem sie ex częstowała mnie chłodem zamroziła wszystkie uczucia i moje zainteresowanie gdy odeszłem rozpaliła sie miłością i zapewnieniami jak ona mnie kocha , z mojej strony była zima nic nie czułem po prostu pustke ................ Nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki. 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekłam z tarasu - 30 stopni w cieniu. I zatęskniłam za kafe -terią mimo ,że sądziłam ,ze kanapa pusta dzisiaj będzie , a tu proszę i Cicha , i Emmi , i HP chociaż przez chwilkę pobyli. Poniważ rocznicowy dzień u mnie dzisiaj i ... częstuję torcikiem - śmietankowo - jagodowo - malinooooowym i mocno , mocno schłodzonym. Gorąco , goraco , gorąco i moja stopka strasznie się zdezaktualizowała , w przypadku odniesienia do pogody chociażby , i poszukałam nowej , bardzo mi się podoba na ten moment . HP - też dzisiaj prześladują mnie wspominanie i dokończe chyba póżniej , bo ktoś puka kochani - Pa Czyzby ktos pamietał o naszej z MM rocznicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle na chwilkę:) a może troszkę dłużej... późna godzina jak dla mnie... Harry//:):) cieszę się, że zajrzałeś:) historia istotnie do przemyśleń i własnych wspomnień. Odległych wprawdzie ale tak łatwo po nie sięgnąć:) Mnie też coś przypomniały i nie raz jak wspomnę to zastanawiam się jakby było gdyby... ale obydwoje założyliśmy wlasne rodziny, nawet teraz już nie utrzymujemy kontaktów, jak się przypadkowo spotkamy to wymieniamy grzecznościowe zwroty i każde idzie w swoją stronę:) A w swoim czasie znajomi wróżyli nam małżeństwo:D ale jako para niebardzo nam się układało. Przez telefon mogliśmy gadać godzinami, gdy spotkaliśmy się wytrzymywałam z nim 3 minuty i miałam dosyć. Potem zostaliśmy przyjaciółmi i mogliśmy przegadać całą noc o wszystkim:D:D Może powinniśmy wtedy jeszcze raz spróbować? Skoro jako przyjaciele było super? Ale bałam się. Jakie to wszystko dziwne... cicha//:) wpadałam w ciągu dnia dosłownie na chwileczkę:) Tylko zaznaczyć swoje istnienie, albo odświeżyć topiczek, bo tak puściutko się zrobiło. zdanka//:) Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu:) Nie mam pojęcia co Ci życzyć:) Wytrwałości?:) szczęśliwych lat z małżonkiem? Rozwiązania wszelkich kłopotów i trosk? Pewnie wszystkiego po trochu:):) Moc buziaczków przesyłam 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 😘 wszystkim ,ktorzy o mnie pamietają. Nie było mnie przez jakiś czas /tzn. ciałem byłam , ale MNIE nie było , a teraz za godzine wyjeżdżam na tydzień. Obiecuję duuuuuużo napisać po powrocie. 305 się wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) Emmi tym razem nie musisz sie niepokoic:) wczoraj bylam nad morzem...troszke zmarzlismy:) bo na plazy wialo a sloneczka pol na pol...ale opalilam sie mimo wszystko:):):) lukasz nawet sie kapal jako nieliczny bo woda chlodna...dziciom chyba nigdy nie jest za zimna:):):) po przyjezdzie zrobilismy grila i lukiego ugryzla osa w policzek...biedny malutki synus mamusi:( ale dzis lepiej...dzis zabieram sie z domku po miescie polazic chociaz goraco niemilosiernie...ale musze... adanka- spoznione ale szczere zyczenia rocznicowe duzo milosci ciepla i sexu oczywiscie;) a teraz zmykam papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄Buziaczki poranne przesyłam👄:) Kiedy słoneczko puka do okna i uśmiecha się do mnie to od razu mam wspaniałe samopoczucie. Mimo kiepskiej nocki bo wojowałam z komarzycą, która bzyczała mi nad głową i próbowała polować na mojego misiaczka zastanawiałam się jak wstanę rano do pracy, ale nie było problemu:) Misio jest ze mną w pracy:) Bo po południu zaplanowaliśmy sobie różne wycieczki i postawiliśmy sobie kilka celów do zrealizowania:) tylko, żeby nie padało. margo//:) 👄 cieszę się, że wszystko dobrze:) Ja też weekend miałam bardzo pracowity:) Przypominam się z kosiarką spalinową ręczną:):) Ile u Was kosztuje? Oczywiście taka normalniejsza:) bez jakiś super możliwości za super cenę:) pozdrawiam 👄:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pusto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano pusto:( widac ze pogoda dopisuje w calej polsce:):):) i wszyscy wybrali swieze powietrze...ja tez dopiero wrocilam z podworeczka i zaraz filmik jakis obejrze albo ksiazke poczytam...ale zajrzalam tutaj:) Emmi jak bede w sklepie to rozejrze sie za kosiarkami bo nie jestem zorientowana w cenach...polecam natomiast zakupy w alegro...pare razy zamawialam pare rzeczy i ceny sa naprawde atrakcyjne:) narazie spadam papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano pusto:( widac ze pogoda dopisuje w calej polsce:):):) i wszyscy wybrali swieze powietrze...ja tez dopiero wrocilam z podworeczka i zaraz filmik jakis obejrze albo ksiazke poczytam...ale zajrzalam tutaj:) Emmi jak bede w sklepie to rozejrze sie za kosiarkami bo nie jestem zorientowana w cenach...polecam natomiast zakupy w alegro...pare razy zamawialam pare rzeczy i ceny sa naprawde atrakcyjne:) narazie spadam papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłam nocne pozdrowienia:) i życzę miłej nocki dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi dziękuję za 👄 i pamięć. Ostatnio miałam straszny młyn w pracy i w domu, dlatego nie zaglądałam. Niestety wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że będzie tak jeszcze przez jakiś czas. Praca, która jest moją pasją, powoli staje się przekleństwem... no i dom...chyba niebezpiecznie zmieniłam proprcje między czasem jaki zabiera mi praca, a czasem jaki spędzam w domu z moją Miłością (na niekorzyść tego drugiego)...hm, kiedy wydaje mi się, że panuje nad wszystkim, wszystkie \"przegródki\" mam uporządkowane i do szczęścia niczego więcej mi nie potrzeba, niespodziewanie jakiś trybik w tej układance zaczyna nawalać, ktoś bliski jest umierający, ktoś został oszukany, wykorzystany i teraz ma kłopoty, (których największemu wrogowi nie życzę), a ja jestem bezsilna i nie potrafię mu pomóc...ta bezsilność jest najgorsza, chcesz pomóc,ale nie masz środków. Mam wrażenie,że za te wszystkie szczęsliwe, beztroskie chwile w życiu, kiedyś trzeba zapłacić, niczego nie ma za darmo.Mój przyjaciel kwituje to jednym zdaniem \"gdyby w życiu zawsze było dobrze, byłoby nudno\". ha,ha ja dziękuje za takie urozmaicenia. na mnie już pora, jutro, a raczej jeszcze dzisiaj muszę sprawnie funkcjonować, więc pora spać,( rany, kiedy to było, gdy mogłam bezkarnie zarywać noce). Do zobaczenia o przyzwoitej porze i w dobrym nastroju- to do mnie, bardzo nie lubię stanów depresyjnych, więc od jutra pracuję nad sobą :) :) :) > Magnolia - spóźnione urodzinowe - wszystkiego najlepszego 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko na sniadanko:) widze Emmi ze jakos wspolnymi silami pchamy nasz topik do gory:):):) a u mnie dzis znow swieci i ani kropli deszczyku:) mm dzis ma urodziny wczoraj prezencik kupilam:) witaminki zeby wiecej wigoru w niego wstapilo zeby mial sile na zabawy erotyczne?...:):):) okularki sloneczne bo zmarszczki wokol oczu mu sie robia...a niech bedzie piekniejszy:)...(ale zolza ze mnie?)...a na pocieszenie kosmetyczka...jak juz ma kosmetyki to niech nie balagani i ma gdzie je trzymac:):):)...alkoholu nie kupuje bo nie chce go rozpijac:D no i to na tyle:) a dzis obiadek jakis predziutki zrobie i na podworeczko do pieska... wszystkim bywalcom buziaki i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poraz pierwszy upał dał mi się we znaki:( pomimo zrobionego przecišgu powietrze w mieszkanku stało i nijak nie mogłam spać. Nie pomyœlałam aby w tej sytuacji miskę z wodš postawić sobie przy łóżku i tak się mardowałam całš noc, ale przynajmniej popatrzyłam sobie na œpišcego misiaczka:) W nocy mnie zaskoczył:) Łeżę sobie wygodnie, prtóbujšc zasnšć a tu misiaczek nachyla się nade mnš i mówi ,,słucham?,, i patrzy na mnie... zamarłam:) Z kim on chce rozmawiać? Zapanowała cisza, a on nadal nachylony nade mnš patrzy na mnie, dużymi, œlicznymi oczkami:) - Co się stało? zapytałam - Mówiłaœ coœ do mnie mamusiu?- odpowiedział - Nie. - ale nadal pozostał w tej pozycji i patrzy na mnie:) - Œpij misiaczku, połóż się, œpij - położył się, ršczka jego powędrowała na mojš głowę i usłyszałam ciche pochrapywanie. Pomyœlałam sobie potem, że może dotarły do niego moje myœli? My często się odbieramy, to jest nie samowite ale innym razem:) Rano nie pamiętał:) Sniło mu się, że jako on- mały chłopiec prowadził samochód:D:D Skšd taki sen? Akurat w weekend MM pozwolił mi wyjechać z działki samochodem:) Jak to stwierdził, dobrze że było to na polu:) i miał wrażenie, zresztš słuszne:D, że to samochód jechał, nie ja:D:D Pomimo pola:) znalazłam coœ w co mogłam wjechać... samochodzik ma trochę zarysowany zdeżak, lakier na masce przeżył:):) ja mam mieszane uczucia...a synuœ pod ogromnym wrażeniem wyczynu mamy, mšż trochę dochodził do siebie:) ale już jest dobrze:D:D Pocieszał mnie, że jego poczštki też były trudne:):) margo//:) I kiedy się do mnie wybierzesz? Mamy sierpień, jesteœ już super samozaradna, kwitnšca mam nadzieję:) Jako taka nam zaginęła i nie wiem jak tam nasze plany? Może uda się jeszcze kogoœ wycišgnšć na to spotkanie, uœmiech w kierunku MOKKI:) 🌻 bossa nova//:):) Gratulacje z zaczernienia się:):) Jakoœ tak sympatyczniej jest, chociaż pomarańczowe, czy czerwone jak kto woli też jest piękne:) Samš esencję życia napisałaœ w tych paru zaledwie zdanaich:) Nigdy nie wiadomo co robić raz poœwiecasz się wiecej pracy, ktoœ inny rodzinie, czy domowi, a wychodzi tak samo - ze zgrzytami:0 Całe pasmo życia to wahadło, a my jak małpki huœtamy się na nim przesuwajšc się raz w pawo to znów w lewo, inni spadajš, a Ci co siedzš twardo po srodku też sš niezadowolweni, bo nie wiedzš co jest po bokach:) Co byœ nie zrobiła zawsze będzie Ÿle:) Jedynie można zmieniać strony dla urozmaicenia:) i podcišgnięcia zaniedbanych dziedzin:) ale nie ogarniesz tego wszystkiego. Nie wierzę, że można być wspaniałym pracownikiem, kochajšcš żonš, cudownš matkš i pracowitš gospodyniš domowš... nawet nie œpišc, jest to fizycznie nie możliwe. Uważam, że osoby, które uważajš sie za kogoœ takiego, oszukujš samego siebie, albo nie widzš tego. buziaczki👄 ale się rozpisałam... a Wy jak sobie tłumaczycie życie?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co z polskimi znakami się stało? Pierwszy raz mam coś takiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co z polskimi znakami się stało? Pierwszy raz mam coś takiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia niestety z pracy , ale od poniedziałku chyba 3 tygodnie urlopu ( wniosek jeszcze nie podpisany :( } Margo dzięki za życzenia - ( ciepło, miłość i ... - piękne trio ) Mam nadziję ,że poczęstowałaś się torcikiem . Chyba , że jestes na jakiejś diecie ? Ciekawa jestem czy piesa masz w domu , czy na podwórku tylko ? Świętuj MM urodziny , chyba obdarowany lew coś wymyśli ;-) 🌻 Emmi - nie bardzo orientuję się w jakich cenach są kosiarki spalinowe , kupilismy elektryczną ( około 200 m trawnika tylko do koszenia ) , taką z tańszych i kosztowała 400 zł , a spalinówki są droższe - więc 700 zł to możliwa cena i u nas . Może uda mi się rozejrzeć - to zaraz napiszę . A propos - ogródeczek u mnie malutki , ale za to cały w kwiatach . Róze , gazanie , pelargonie , lilie , begonie , mieczyki , hortensje i jeszcze inne w pełnym rozkwicie , aż szkoda ,że przecież kiedyś przekwitną . Clematisów jeszcze nie mam , ale są w planie na drugi rok , więć nie mam wiedzy i praktyki , a rododendrony - to sie zawiodłam . Mam trzy krzaki - w 1 roku nie zakwitły wogóle . A w tym zakwitły ładnie , ale bardzio krótko i tyle . Myslałam ,że kwitnę dłużej . Potzrebują kwaśnej ziemi i nawożenia , i do tego taki forumowy 🌻 Bossa nova - też najlepiej funkcjonuję nockami , ale tak do rana ( 3.36 ) podziwiam . A poza tym pozdrawiam mile , i też mam takie chwile bezsilności - tyle wokół przykrych rzeczy i nie zawsze można cos zrobić. 🌻 Love 1966 - na pewno już w drodze i wobec tego na pewno odczujesz moje życzenia wypoczynku świetnego , niech do Ciebie się przytulą . A poza tym - moje leczenie przyniosło rezultaty - mam wyniki w normie , mało - bardzo dobre :-D Zmykam do ROBOTY - Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale upał! zdanka//:) Nie będę Ci zazdrościć pięknego ogrodu, bo nie chce zapeszyć, pozostanę przy podziwianiu:) ale po tego rocznych rewolucjach w ogródku mam nadzieję, że w przyszłym roku mój też będzie cały w kwiatach:) Zrób zdjęcia i wyslij mi:) pamiętam że miałam Ci wysłać tulipanki misia ale jakoś zdjęcia ze skanerem nie mogą się spotkać:) rododendrony bardzo krótko kwitną, ale jak okazale i w maju:) są dla mnie zwiastunem ciepełka:):) Kaba//:) Na razie nie mam jak wywołać zdjęć, ale pamiętam:):) Karolina//👄👄👄👄 pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke wpadlam zobaczyc kto sie zameldowal:) i juz pomykam na podworeczko...ufffffffffff...alez upal nie do zniesienia:) a moze mala drzemka na hamaku???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke wpadlam zobaczyc kto sie zameldowal:) i juz pomykam na podworeczko...ufffffffffff...alez upal nie do zniesienia:) a moze mala drzemka na hamaku???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze ale nisko spadamy:( ledwo znalazlam nasz topik :( dziewczyny ratujcie bo sama nie dam rady..................................... zona gdzie przepadlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnollia
BARDZO SERDECZNIE DZIEKUJE ZA ZYCZENIA :)))))))) gdyby ktoras z Was mieszkala na Ślasku to zapraszam na ciacho :) Jestescie swietne i gratuluje zgranego zespolu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało nas zagląda, mam nadzieję, że dlatego że na urlopach dziewczyny są,a nie dlatego, że już się znudził topiczek. Zajrzałam życzyć dobrej nocki:) Wróciłam właśnie z urodzinek przyjaciółki:) imprezka w babskim gronie z dzieciaczkami:) Miśki zajęte sobą a mamusie miałały czas na ploteczki:):) Było bardzo przyjemnie. margo//:) słoneczko kochane:) wszystko kiedyś się kończy:) Nawet taki topiczek:) może po urlopach dziewczyny wrócą, albo wraz z nastrojem jesiennym:) Teraz piękna pogoda, kto by siedział w domciu? Sama uciekam jak tylko się da:) 👄 dla Ciebie:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia//:) stronki mi nie pokazało:):) Fajnie, że zajrzałaś:) Imprezka udała się?👄 dla Ciebie:) na dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) znow cieplutko znow pewnie malutko nas bedzie...ja zaraz lece do mamy ale zajrzalam sie przywitac:):):) Emmi scigne Danuse na gg moze sie odezwie? ja ciagle mysle o naszym spotkaniu...chcialabym bardzo was poznac osobiscie...moze jakis wekendzik razem?...fajnie by bylo:):):) i te nocki nieprzespane- przegadane...bede nagabywac jako taka co dziennie:) pozyjemy zobaczymy:) narazie caluski i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! :) Nie kończy się topik, tylko upał rozleniwia ;) i pewnie dlatego nas tak mało. Emmi🌻 Margo🌻 Love1966🌻 Bossa nova🌻 Magnollia🌻 gdzie dokładniej mieszkasz ? Makia🌻 Zdanka9🌻 i nieobecna reszta :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! 🌻 🌻 🌻 dzisiaj o przyzwoitej porze :) Po raz pierwszy od dłuższego czasu zrobiłam sobie wolne, błogie lenistwo od rana w moim domu panuje. :-) :-) :-) Odsypiam, nadrabiam zaległości w czytaniu, czasami tu zaglądam, ale jakoś cichutko jest dzisiaj, smaże powidła śliwkowe, odwiedzam \"telefonicznie\" moich bliskich i zbieram od nich cięgi, że tak rzadko, słucham ulubionej muzyki, chodze w wałkach na glowie i maseczce na twarzy, a moja Miłość cieszy się, że \"wróciłam\"... ( hm, jeszcze mu nie powiedziałam, że tylko jeden dzień mam wolne.......) o rany!!!, moje poooowidłaaaa...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×