Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Agrypina//:):) dzięki:):) Cicha//:) Jak ślicznie... ja tu widzę ukryty, niewykorzystywany talent:) dzięki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z nie bardzo juz poranna kawa.Tak ostatnio nie mam czasu na nic:( nawet uwaznie przeczytac i zastanowic sie nad tym co piszecie.Tak sie ucieszylam , ze pojawila sie jako_taka, tylko chcialam odpisac na jej pierwszy taki dlugi post, a juz wszystko sie zmienia i sa nastepne, a ja ciagle zalegam z odpisaniem listow, postow i tp, wszystkic przepraszam, postaram sie nadrobic. Dziewczyny nie dajmy sie jesiennej handrze.U nas zapowiadaja dzis ostatni ladny dzien, a potem deszcze.Chyba to juz bylo babie lato, czy ono bywa pozniej? Emmi nie poddawaj sie, wylaz do nas na herbatke:) wszystkim dziekuje za cieple slowa, juz jest coraz lepiej, syn w domu, a ja sobie przypominam mlode lata, kiedy to wszystko przecieralam, robilam rozne papki. wczoraj to nawet niezly ubaw mielismy z malej,Wbiega do kochni i widzi ze moj syn( a ma na imie Giedrius, to od slowa giedra-pogodny) pije cos, ona od razu, aha znow jemu cos smacznego a mnie nie wolacie, on na to, tak czekoladowy z bananami,Jolka biegnie po najwieksza lyzke i odrazu do buzi, a potem bleeeeeeee, to byl chlebz rosolem:)) bo jak mowi syn najbardziej tego mu brakuje, nie miesa, ale chleba. cicha jak widze, teraz coraz czesciej sie odzywasz:)))nawet Mokka do nas zawitala jak slonko, szkoda ze tak na chwilke:) pozdrowienia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️powitanko! Dziś troche u mnie pochmurnie i nie przyjemnie i to nie nastraja dobrze:(ale może u was bardziej lepsze nastroje??/ Emmi napisałam @,właśnie wysłałam . Pozdrowionka dla wszystkich!👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 DZIEŃ DOBRY 🌻-------------------------------------------------------------------- Emmi 🌻👄i tulu tulu-----i---🌻🌻---------------🌻🌻-------- Margo🌻-------------------------🌻-------------🌻--🌻---------🌻----- Agrypina🌻------------------------🌻------------------🌻------------🌻 Cicha🌻--------------------------------🌻----------------------------------🌻 Mokka🌻margo🌻-------------🌻-----------------------------🌻------------ Goda🌻 -------------------------------------🌻------------------------🌻-------------- Jako taka🌻-----------------------------------🌻-------------------🌻--------------- Kaba🌻-------------------------------------------🌻----------------🌻----------------- Zdanka🌻-------------------------------------------🌻----------🌻------------------- Bossa nova🌻-------------------------------------------🌻🌻----------------------- Samotna jak nigdy🌻-------------------------------------🌻----------------------------- Love1966🌻 .......ostatnio nie miałam siły pisać choróbsko , praca i praca , mama , a poza tym MM stwierdził że z tym siedzeniem przed komputerem przesadzam .Tak może to i prawda ale gdy był wolny czas ja go zawsze organizowałam dawałam jakieś propozycje a on tylko wybierał i przeważnie wszystko było na \"nie \" tu nie pójdzie tam mu nie pasuje a to ja teraz przed kompuer i stukam w klawisze to też mu się nie podoba . Zauważyłam że problem w naszym małżeństwie tkwi w relacji , my już nie potrafimy z sobą rozmawiać,:( A dziś dzień dobry powiedziałam sobie żeby nie wiem co chociaż w domu od kilku dni wieża Babel ,za oknem szaro i buro chociaz peka mi głowa mówię dzień dobry właśnie stoczyłam bój z synem najpierw żeby wstał bo się spóżni do szkoły potem żeby się umył , żeby zjadł śniadanie ..o karteczce na obiad nie zapomniał....a potem żeby w ogóle włożył kurtkę przeciwdeszczową bo za oknem deszcz.....no nie...czy ja muszę stać cały czas jak kat nad biedną duszą jak ten strażnik..........wiem ...to są uroki dnia codziennego ale wychodząć do szkoły syn przytulił się do mnie \'\'pa mamusiu moja ty kochana\'\' MIŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIERSZ SZCZEŚCIA Żeby docenić wartość jednego roku, zapytaj studenta, który oblał końcowe egzaminy. Żeby docenić wartość miesiąca, spytaj matkę, której dziecko przyszło na świat za wcześnie. Żeby docenić wartość godziny, zapytaj zakochanych czekających na to, żeby się zobaczyć. Żeby docenić wartość minuty, zapytaj kogoś, kto przegapił autobus lub samolot. Żeby docenić wartość sekundy, zapytaj kogoś, kto przeżył wypadek. Żeby docenić wartość setnej sekundy, zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebrny medal. Czas na nikogo nie czeka. Łap każdy moment, który ci został, bo jest wartościowy. Dziel go ze szczególnym człowiekiem - będzie jeszcze więcej wart. to dla Was wszystkich... pozdrawiam Danusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIERSZ SZCZEŚCIA Żeby docenić wartość jednego roku, zapytaj studenta, który oblał końcowe egzaminy. Żeby docenić wartość miesiąca, spytaj matkę, której dziecko przyszło na świat za wcześnie. Żeby docenić wartość godziny, zapytaj zakochanych czekających na to, żeby się zobaczyć. Żeby docenić wartość minuty, zapytaj kogoś, kto przegapił autobus lub samolot. Żeby docenić wartość sekundy, zapytaj kogoś, kto przeżył wypadek. Żeby docenić wartość setnej sekundy, zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebrny medal. Czas na nikogo nie czeka. Łap każdy moment, który ci został, bo jest wartościowy. Dziel go ze szczególnym człowiekiem - będzie jeszcze więcej wart. to dla Was wszystkich... pozdrawiam Danusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam teraz wona chwilke I jeszcze raz uwaznie poczytalam, co pisaliscie jako taka,____ przez jakis czas nie pisalas i myslalam, ze moze jest to oznaka, ze jednak po urlopie u was uklada sie lepiej, ale twoj pierwszy post , byl taki smutny....i nie tylko to ze , to kolejny wypad meza na odpoczynek bez rodziny( swoja droga to ciekawe, jakim sposobem zalapal sie na tem maraton? czy tam wybieral sie ktos z jego pracy czy koledzy?bo nie bardzo wierze, ze mu chcialo sie samemu jechac, tym bardziej, ze nie mial zamiaru zdobyc tam pierwsze miejsce) Szkoda , ze jego zapalu do poprawy wystarczylo ledwie na kilka tygodni, chyba nie spodziewal sie, ze wystarczy tego za tyle lat? i zaczniesz chodzic szczesliwa, wniebowzieta .Dobrze , ze chcial z Toba rozmawiac, tylko zalezy o czym? moze znow wlasnie tylko o sobie?ale gdyby o was i waszych stosunkach, to jedyna mozliwa droga do poprawy, moze warto bylo to jakos ukierunkowac, nie wiem.Tylko , gdy ktos z gory zaklada, ze jest taki naj naj, i nie widzi jak emocjonalnie u was uklada sie, nie czuje tego napiecia w domu, to chyba trudno cos zmienic, no bo jego tok mysli chyba nie tak trudno przewidziec: ”jestem idealny, a jezlei cos zle, to niech ona sie zmienia” Nie wiem, jak jeszcze mozesz sprawdzic, czy uda sie cos uratowac, a nie zyc tak z uczuciem zawieszenia, ze wszystko gdzies przeplywa obok, a ty jak dobrze nakrecony automat wykonujesz swoje czynnosci, zony, matki, corki, stwarzasz pozory idealnej rodziny. Moze on wciaz tkwi w blogiej nieswiadomosci, ze w jednoczasie to sie moze zmienic? Piszesz, ze twoja decyzja moze wszystko zmienic, nie ma na to rady, niestety wiemy tylko to co piszesz,i tak ze strony to wyglada okropnie i niesprawiedliwe, ale to tylko jedna strona. Napewno bardziej to widzi twoja siostra, piszesz, ze rozmawiala z mezem i nawet , na jakis czas to poskutkowalo, wiec chyba musisz poradzic sie z nia, nie wiem moze jeszcze udalo by sie Tobie namowic meza na pojscie do psychologa rodzinnego( chociaz pamietam z autopsji, jakie to trudne, moj powiedzial, sama jestes nienormalna , to idz i lecz sie).Bo to co mowisz tylko ty, on uwaza, ze jestes subjektywna, ale kiedy to powiedzialby ktos ze strony, to moze inaczej by to wygladalo.Obawiasz sie, ze rodzina moze odwrocic sie od Ciebie, twoja napewno ciebi zrozumie, jego?no trudno by bylo wymagac, bo zawsze to matce, najlepszy jest jej syn.Nie wiem jak stoicie finansowo, ale prace masz, a to juz duzy plus. Przede wszystkim mysle, ze nawet rozmowa o tym moze cos zmienic, moze wtedy zrozumie, jak bardzo to powazne jesti wreszcie zastanowi sie nad swoim ostepowaniem, no chyba ze ma na boku kogos w kim ulokowal juz swoje uczucia, chociazby platoniczne. najbardziej mnie straszy to , ze napisalas Jest mi teraz już zupełnie obojętny,, to chyba najgorsze L, bo nawet zal, nienawisc , to tez uczucia, a obojetnosc, to juz chyba koniec??? jezeli juz teraz jestes pewna, ale tak na 100%, ze nie chcesz z nim zestarzec sie, to nie wiem czy warto tracic czas, bo niestety on nie dziala w tym wypadku na nasza korzysc. A co to awantury, wykrzyczenia sie, to nie uwazam , ze jest to takie okropne I zle, lepiej wyrzucic to z siebie I widze, ze wiekszosc dziewczyn ze mna sie zgadza.Bo takie ciche, zacisniete w sobie zale, moze i dodaja nam powagi, ale calkiem nie pomagaja.Powiesz, co sasiedzi , inni o mnie beda sadzic, ale co mnie wtety juz to obchodzi , kiedy swiat wali sie na glowe??zdanie sasiada, a mam to gdzies….i nie bardzo wierze, ze twoj maz byl tak w srodku opanowany I obojetny, bo dla niego to tez bylo zaskoczenie, ale moze warto czasem takie zafundowac, zeby chociaz takim sposobem zrozumial, jak okropnie nas to boli?? wierze, ze mialas bardzo wazna przyczyne ku temu, gdybys chciala o tym porozmawiac do zawsze masz moj mail goda_44@o2.pl Piszesz, ze sie smial??to i tak mozesz byc dumna z siebie, bo ja az tak opanowana nie jestem, chociaz staram sie zalatwic wszystko tez bez krzyku, i faktycznie nigdy prawie nie krzycze, a tym bardziej na MM, ale gdyby smial sie w takiej sytuacji, to napewno polecialoby cos w niego. Juz chyba pisalam, ze jedyny raz mialam taka okropna awanture, ze rzucilam polmiskiem, prawda nie w niego tylko w sciane, ale wtedy mi ulzylo, wiecej nigdy tak nie zrobilam i chyba nie zrobie, ale to pomoglo. Moze tak chaotycznie pisze, ale jak to w pracy, ciagle ktos wchodzi i przerywa. Danusia, naprawde bardzo Ciebie rozumiem i strasznie zaluje, ze nawet wszystkie nasze rozumy zebrane do kupy, nic ci nie pomoga, bo to musi byc Twoja decyzja.Jedno powiem, ze dbaj o siebie, bo nieszczesliwa matka przewaznie wyhoduje takowych dzieci. A ty jestes mloda , i jeszcze tak wiele przed toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciell
Witajcie Drogie Panie ! Mam dwa Was nowine !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze, pisalismy w tej samej chwili:) chyba to myslami przywolalam. makia____ dzieki za to serce z ktorym do nas idziesz, jak widze ze jakis gorszy okres chyba u wszystkich, a moze tylko szczesliwi nic tu nie pisza:) przynajmniej chce w to wierzyc.I wiesz, ten problem brak relacji, to chyba stoi na pierwszym planie u wszystkich, bo wszytko mozno zmienic, ale trzeba \\zrozumiec jeden drugiego, umiec wysluchac, a czasem jest tak, ze jeden mowi po polsku, a drugi go nie rozumie calkowicie, tak jakby przemawial do niego w jezyku japonskim.a to ze zycie ciagla walka, to juz tak jest, ale czasem moze by bylo zbyt nudno, gdyby wszysciutko tak latwo nam sie dawalo, qrde, a o ta kurtke to ile sie nawalczylam ze swoimi chlopcami, a dzis rano jeszcze z mala, bo uparla sie, ze jest slonecznie i nie potrzebuje tego, a wlasnie przed chwila taka ulewa i chyba na dlugo, ciemno za oknem jest jak w nocy. Tak dawno nic nie pisala Gothika, a tak lubilam czytac jej posty. Agrypina__ mysle, ze tak bardzo trudne, kiedy ktos nie docenia co robisz, i jest ciagle nie zadowolony, ale przynajmniej dzieckiem sie zajmuje, to juz cos.Mylse, ze moze te wasze listy z Emmi pozwola wam lepiej zrozumiec swoich MM i ich postepowanie. Emmi , moze juz jest lepszy nastroj i napiszesz co cie wprowadzilo w ten stan? margo, mam nadzieje, ze nie przepracowujesz sie tam zbytnio :) betka, cicha, kaba, makia, mokka,buber, zdanka , bosa i ta nowa i ta starsza 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... tak króciutko, bo z pracy, potem nie będę miała chyba kiedy... goda//:) Cieszę się, ze Twój synuś już w domciu:):) To wspaniała wiadopmość, napisz jak się goi, czy zostaną ślady?Jak jego samopoczucie? Czy jeszcze go jakoś boli, że musi proszki brać... ale tak sie cieszę, że już w domciu❤️ cudowna wiadomość:D:D przyjaciel//:) No, pisz:) A nie tak rzucił i uciekł:D:D jako taka//:) Bardzo ładny... mój umysł nie jest na obecną chwilę na tyle sprawny aby dojrzeć kunszt treści zawarty w porównaniach, ale to co udało mi się dojrzeć bardzo mi się podobało:) Przesłanie musi trochę poczekać, choć też je zrozumiałam ale chyba nie tak do słownie:) MOKKA//:) Skarbie i Ciebie pamiętam, że zajrzałaś:):) pozdrowionka... a jak tak @ pukam do Ciebie :) i tak się delikatnie przypominam... ktoś pisął,że w sierpniu będzie miłał czas... a tu połowa września ... ale to nic:) Moze kiedyś?:) 👄ucałuj swoje miśki ode mnie:) Agrypina//:):) super:) w wolnej chwili zajrzę na @ dzięki:):) makia//uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu la la :):) jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak ładnie... no takiego czegoś ślicznego w życiu bym nie wymyśliła...:D:D piękneeeeeeeeeee ale dusze artystyczne objawiły się :D:D suuuuuuuuuuuuuuuuuuuper:):) cicha//👄:) Jak Twoje samopoczucie? margo//👄:) No i jak tam panowie w pracy;) A ja nie mam w sumie doła takiego charakterystycznego, ale dopszły misiaczkowi nowe zajęcia, a ja i bez nich miałam pełny program w tygodniu... no ale musiały wejść nowe zajęcia i wszystko jest upychane, przestawiane aby i to zmieścić... miisaczek musi miec wolny czas na odpoczynek, mama nie koniecznie... i dlatego, mama wysiada z lekka... jestem zmęczona, moż eprzemęczona, nie mogę się zorganizować a w ogóle mam problem z koncentracją... coś sie dzieje niedobrego... nie wiele zostało mi czasu do rozpoczęcia studiow, a tu na nie miejsca w moim życiu nie ma... o i to takie problemy. Mówiąc krótko: cyborg model Emmi psuje się... recepta: na złom, a wziąć młodszy model...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... tak króciutko, bo z pracy, potem nie będę miała chyba kiedy... goda//:) Cieszę się, ze Twój synuś już w domciu:):) To wspaniała wiadopmość, napisz jak się goi, czy zostaną ślady?Jak jego samopoczucie? Czy jeszcze go jakoś boli, że musi proszki brać... ale tak sie cieszę, że już w domciu❤️ cudowna wiadomość:D:D przyjaciel//:) No, pisz:) A nie tak rzucił i uciekł:D:D jako taka//:) Bardzo ładny... mój umysł nie jest na obecną chwilę na tyle sprawny aby dojrzeć kunszt treści zawarty w porównaniach, ale to co udało mi się dojrzeć bardzo mi się podobało:) Przesłanie musi trochę poczekać, choć też je zrozumiałam ale chyba nie tak do słownie:) MOKKA//:) Skarbie i Ciebie pamiętam, że zajrzałaś:):) pozdrowionka... a ja tak @ pukam do Ciebie :) i tak się delikatnie przypominam... ktoś pisął,że w sierpniu będzie miłał czas... a tu połowa września ... ale to nic:) Moze kiedyś?:) 👄ucałuj swoje miśki ode mnie:) Agrypina//:):) super:) w wolnej chwili zajrzę na @ dzięki:):) makia//uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu la la :):) jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak ładnie... no takiego czegoś ślicznego w życiu bym nie wymyśliła...:D:D piękneeeeeeeeeee ale dusze artystyczne objawiły się :D:D suuuuuuuuuuuuuuuuuuuper:):) cicha//👄:) Jak Twoje samopoczucie? margo//👄:) No i jak tam panowie w pracy;) A ja nie mam w sumie doła takiego charakterystycznego, ale dopszły misiaczkowi nowe zajęcia, a ja i bez nich miałam pełny program w tygodniu... no ale musiały wejść nowe zajęcia i wszystko jest upychane, przestawiane aby i to zmieścić... miisaczek musi miec wolny czas na odpoczynek, mama nie koniecznie... i dlatego, mama wysiada z lekka... jestem zmęczona, moż eprzemęczona, nie mogę się zorganizować a w ogóle mam problem z koncentracją... coś sie dzieje niedobrego... nie wiele zostało mi czasu do rozpoczęcia studiow, a tu na nie miejsca w moim życiu nie ma... o i to takie problemy. Mówiąc krótko: cyborg model Emmi psuje się... recepta: na złom, a wziąć młodszy model...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups.... ale zawalidrogi... muszę nauczyć sie pisać zwiężle... skoro znów piszę to.... pozdrawiam wszystkich bardzo bardzo serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups.... ale zawalidrogi... muszę nauczyć sie pisać zwiężle... skoro znów piszę to.... pozdrawiam wszystkich bardzo bardzo serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaciel, no dawaj ta swoja dobra nowine:)) bo za chwile mnie pewnie zaleje deszczem i utone w pelnej nieswiadomosci:) Emmi , na twarzy mego syna na szczescie nie zostanie sladow, bo wszytkie te szwy, zelazo i tp to w srodku, a since maja do siebie to , ze po jakims czasie znikaja, juz teraz chodzi jak cytrynka:) dzis byla pierwsza noc bez prochow , mysle, ze to dobrze rokuje:) kto by pomyslal, ze jajko na twardo z majonezem daje sie wypic??sama nie wpadlam na ten pomysl, tylko syn, i nie moge sie nacieszyc na ten robot kuchenny, chyba na nim nawet kienie daloby sie zmlec, a do tego bardzo szybciutko robi ziemniaki na frytki:) Jako_taka, ta mantra daje wiele do myslenia, prawda?? otrzymales ja jako tekst, czy taka z obrazkami, bo gdzies taka chyba jeszcze mam w razie czego moglabym poszperac i podeslac, bardzo fajna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) dzis tez szybciutko bo zaraz pedze na zebranie do szkoly a potem obiecalam przyjaciolce kawe bo troche ja zaniedbuje:( zupka gulaszowa wyszla palce lizac:):):) wszyscy objedli sie ze az hej:) naczynka pozmywane a wieczorkiem troche ogarne mieszkanie...goda- ciesze sie ze juz lepiej u syna i ze tobie humorek powrocil:):):) Emmi- dbaj o misia ale pomysl tez o sobie!!! zbieraj sily na nauke:):):) cicha-👄 makia👄 przyjaciel dawaj te nowiny i to szybko!!! pozdrowka dla wszystkich papatki MOKKA jak milo cie widziec:):):)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) dzis tez szybciutko bo zaraz pedze na zebranie do szkoly a potem obiecalam przyjaciolce kawe bo troche ja zaniedbuje:( zupka gulaszowa wyszla palce lizac:):):) wszyscy objedli sie ze az hej:) naczynka pozmywane a wieczorkiem troche ogarne mieszkanie...goda- ciesze sie ze juz lepiej u syna i ze tobie humorek powrocil:):):) Emmi- dbaj o misia ale pomysl tez o sobie!!! zbieraj sily na nauke:):):) cicha-👄 makia👄 przyjaciel dawaj te nowiny i to szybko!!! pozdrowka dla wszystkich papatki MOKKA jak milo cie widziec:):):)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) .......................... tak dla odmiany:) Ja dzisiaj padłam, drzemka była krótka ale treciwa:) Zaraz mykam do łóżeczka i w ogóle nie myślę o kupce do prasowania, czy sprzątnięciu w pokoju... nic nie widzę!!! ;) Dobranoc, miłych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Emmi 🌻 widzę nową stopkę :) Fajna :) No i bardzo dobrze że nie widzisz kupki do prasowania :) Miłych snów :) Goda 🌻 cieszę się że syn już w domciu :) A odzywam się częściej bo może na starość gaduła ze mnie się robi ;) Makia 🌻 ślicznie to zrobiłaś, podziwiam :) Jako taka 🌻 piękne. Dostałam to kiedyś z obrazkami tak jak Goda ale dobrze to przypomnieć. Margo 🌻 :) coś jesteśmy zalatane ostatnio wszystkie :) Agrypina 🌻 :D :D :D :D :D :D uśmiechnij się :D :D :D :D :D :D Przyjaciel 🌻 zabrzmiało optymistycznie :) i ??? Idę spać tak jak Emmi, bo padam ze zmęczenia. Piec mnie wykończył :) Zabrałam się za szorowanie, mimo że miałam coś innego do roboty i musiałam zrobić i jedno i drugie. Teraz piecyk sobie błyszczy a ja przeciwnie :) Pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, co to takiego, nikt nie przyszykowal poranna kawke? cicha i Emmi sa usprawiedliwiona, Emmi odsypia zmeczenie, a cicha teraz sibie robi na wysoki polysk, a inne?:) witajcie dziewczyny i chlopaki w ten przesliczny deszczowy dzien:) przyjaciel chyba postanowil nas zaintrygowac i milczy:) margo musze ciebie kiedys zaprosic do Wilna i nauczysz mnie robic ta zupke gulaszowa:)) ja w zamian bede mogla nauczyc robic czebureki, czenaki i cepeliny;) makia, chociaz jestes zapracowana, pisz chociaz slowko do nas czas od czasu. makia moze napiszesz kiedys w wolnej chwilce, co to za grupy prowadzisz i na jakie zawody wyjezdzacie?taka ciekawska jestem:) Agrypina jak dzis nastroj? moze lepszy? ostatnio cosik zdanka tylko czyta i czyta:) a;e malo pisze wszystkim pozdrowka i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesień :) Hej Goda ! i witam wszystkie poranne i popoludniowe ptaszki a także piszące nocą sowy:) U mnie na stoliku earl grey cytrynowa potem cdn............kawka! Goda przede wszystkim cieszę się że już z Twoim synkiem lepiej , że jest w domu .:):):) sorki ale nie chcialabym zdradzac nazwy i szczegółów bardzo zależy mi na anonimowości dzięki temu dobrze mi sie do was tak odezwac tak poprostu jako\" makia\" .:) Może się kiedys odważe i napiszę ci na e -maila Ale mamy podobne hobby (czasami tylko mi bokiem wyłazi i dużo zdrowia kosztuje) i na pewno dużo wspólnych tematów:) i tych walizkowych gdzie kostium wazy 15 kg a bagaz ma mieć 25 :) juz nie długo i u mnie następne pakowanko brrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciell
Zapomnialem hasla do swojego stalego nicku przyjasiel Prosze EMMI pisz do mnie na GG 2475518. Tak bede drugi raz ojcem ! Jestem tym przerazony....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaciel//:D:D:D Moje gratulacjeeeeeeeeeeee!!!!!! ❤️❤️❤️🌻❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️👄❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️👄❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️🌻❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️🌻❤️❤️❤️ Co to za mina przeażona? ej...:) tatuśku:D:D ale fajnie:):):):) no bomba!!!!!!:D:D a na gg:( to ja nie mam czasu... raczej napisz mi na @ chyba będzie szybciej... bo za nim ja będę mniała czas pogadać na gg??? uuuuuuuuuu.... wieki miną... Jeszcze raz:):) Graaaaaaaaaaaaaaaatuluję:):):):) Ale z Ciebie zuch:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️jutro rano będę mieć więcej czasu,to poczytam sobie więcej,bo Goda bardzo dużo napisałaś i mądrze,a muszę sie wciągnąć i pomysleć. A na razie pozdrawiam!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️jutro rano będę mieć więcej czasu,to poczytam sobie więcej,bo Goda bardzo dużo napisałaś i mądrze,a muszę sie wciągnąć i pomysleć. A na razie pozdrawiam!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótka chwilka... i tak zajrzałam:) Zaraz ruszam dalej:) MM maznął farbką ścianę w kuchni przy okapie, od razu lepiej wygląda:) Marzy mi się całe mieszkanko ślicznie odmalowane...no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótka chwilka... i tak zajrzałam:) Zaraz ruszam dalej:) MM maznął farbką ścianę w kuchni przy okapie, od razu lepiej wygląda:) Marzy mi się całe mieszkanko ślicznie odmalowane...no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×