Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Agrypina//:) czołek kobieto pracy:):) Być może sprawi Ci to przyjemność, może nawet zagości na chwilę chociaż uśmiech:):) z tą myślą, postanowiłam to napisać:) A mianowicie... właśnie Twoja stopka, ni mniej ni więcej, tylko zapamiętana treść, na którą często patrzę, pomogła mi wpaść na pomyśł, aby w chwili bardzo ciężkiej dla mnie zadzwonić do wspomnianej przyjaciółki:) 👄 wielkie dla Ciebie:) Przyznam się Wam, że mam bzika na punkcie czytania stopek:D:D Staram się je nawet zapamiętywać, ale z tym różnie bywa:) margo//:) po 15.00 ............ witaj w domciu👄 zmęczona? Podałabym Ci kapcie i zrobiła herbatki, albo kawki... ale... ale mogę wirtualnie ucałować:) 👄👄👄👄 z pozytywną dawką energi:D:D 👄 dla pozostałych osób:):) i topikowych duszków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina//:) czołek kobieto pracy:):) Być może sprawi Ci to przyjemność, może nawet zagości na chwilę chociaż uśmiech:):) z tą myślą, postanowiłam to napisać:) A mianowicie... właśnie Twoja stopka, ni mniej ni więcej, tylko zapamiętana treść, na którą często patrzę, pomogła mi wpaść na pomyśł, aby w chwili bardzo ciężkiej dla mnie zadzwonić do wspomnianej przyjaciółki:) 👄 wielkie dla Ciebie:) Przyznam się Wam, że mam bzika na punkcie czytania stopek:D:D Staram się je nawet zapamiętywać, ale z tym różnie bywa:) margo//:) po 15.00 ............ witaj w domciu👄 zmęczona? Podałabym Ci kapcie i zrobiła herbatki, albo kawki... ale... ale mogę wirtualnie ucałować:) 👄👄👄👄 z pozytywną dawką energi:D:D 👄 dla pozostałych osób:):) i topikowych duszków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dałam czadu....
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Emmi:) skad wiedzialas ze tego wlasnie potrzebuje? ale niestety najpierw musialam pozmywac naczynka, obrac ziemniaki i zrobic sosik i suruweczke, potem znow pozmywac...a potem postawilam zupke szczawiowa na jutro:) i dopiero znalazlam chwilke zeby sie przywitac narazie na tyle i spadam do kuchni:) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Chciałam tylko dzisiaj... hmm.... zaznaczyć swoją obecność :) Chyba jakiś kryzys mam, bo padnięta jestem totalnie. Ledwo stukam w klawiaturę :) Pozdrowionka dla wszystkich :) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz ja:) zupka sie gotuje a ja chwilke mam dla siebie:)...moze niezupelnie bo przydaloby sie posprzatac...ale mam to w dupie...ze wzgledu na zarobki mm moze sobie pozwolic zeby nic nie robic w domu bo przecierz jest PANEM ktory i tak utrzymuje rodzine...a ja mimo wczesnego wstawania, pracy i pracy w domu i tak jestem na drugim miejscu...qrwa...moje slowa nic nie dają, krzyk tym bardziej...wiec robie wszystko sama a wieczorem padam na pysk...a mojego tyle ze wyzale sie wam, poklne...Goda widze ze czytasz poprzednie nasze wpisy:) w sumie to chyba fajnie:) poznawac tak blizej wszystkie dziewczyny:):):)...wiesz pytalas o Karoline...rozmawialam z nia i wiem ze cierpi...ma podobny problem z kregoslupem co ja a w polowie pazdziernika bedzie operowana w Poznaniu...strasznie jej wspolczuje i wiem jak sie teraz czuje:( boi sie i nerwy ja zzeraja:( znam to z autopsji i wiem ze nie ma teraz glowy do komputera...co do reszty dziewczyn niestety nie znam ich dalszych losow...ale wspominaj dalej:) moze cos fajnego odgrzebiesz w przeszlosci:) moze sie posmiejemy:)...calusy dla ciebie i rodzinki👄 Emmi wiesz faktycznie ciagle chodze zmeczona, brak mi ciagle czasu...ale nie jestem juz nieszczesliwa...mam cel, mam odskocznie od rzeczywistosci...czuje sie wreszcie dowartosciowana...widze ze ludzie mnie szanuje i jest mi z tym dobrze:) nie mam kiedy rozmyslac jak kiedys i to tez lepiej na mnie wplywa...a i luki zaczyna sobie swietnie radzic, az jestem zaskoczona czasem:) wiec dobrze to robi nam obu i niech tak zostanie:) a pomarudzic czasem musze:D taka juz jestem i tyle:D calusy dla ciebie i misiaczka👄 a za pare latek gdy zobaczysz jak twoja praca i poswiecenie zacznie procentowac naprawde poczujesz sie dumna:) ja juz jestem z CIEBIE DUMNA:):):) buber-dzieki dzieki dzieki:):):) i jeszcze jeszcze jeszcze:):):) cicha- dbaj o siebie i uwazaj bo zaczyna sie panoszyc grypka wiec moze kieliszeczek czegos mocnego i chyc do lozeczka???:):):) wszystkim sle buziaki👄 i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo//👄:) Miło poczytać, że jakoś sobie radzisz:) Na naszych mężów nie ma recepty:) dobrze, że chociaż jest gdzie ponarzekać i wyrzucić z siebie nadmiar jadu:D:D Mam nadzieję, że poczułaś się lżejsza :) Ja mam nie raz wrażenie, że za chwilę z tej złości uniosę się w powietrzu:) macie też tak? cicha//:) dołki, dołeczki to nasza specjalność:):) jak już troszkę zbierzesz się w sobie proponuję wyrzucić to z siebie:) Sprawdzona metoda przez nie jedną z nas, łącznie ze mną:) TO DZIAŁA! :D:D Już ślę do Ciebie pozytywną energię:) 👄👄👄👄 Spokojnej nocki życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bacę zaproszono w karnawale na bal przebierańców. Pytają się go znajomi, za co się przebierze. - A za łoscypka. - A jak to będzie, baco, za oscypka? - A siedne se w kąciku i bede śmierdzioł. :D:D:D:D:D:D:D Jaka jest różnica między mężczyzną a Bogiem? - Bóg jest nieograniczenie miłosierny, a mężczyzna niemiłosiernie ograniczony. :D:D:D:D:D:D:D W instytucie badań naukowych badacze zbierają fluidy chcąc odpowiedzieć na pytanie: kto jest najważniejszy na świecie? Po pewnym czasie: - Hmmmm... KOBIETA!!!!! Po pewnym czasie zadano drugie pytanie: a co z mężczyzną? - Hmmmm... walczy z lodówką o 7 miejsce. :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha//:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Jeszcze raz życzę spokojnej i relaksującej nocki:) i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha//:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Jeszcze raz życzę spokojnej i relaksującej nocki:) i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o miejsce w mysiej dziurze. Dzis mi jest bardzo potrzebna. Jestem dzis sama w domku z wielkimi dołami, których nikt nie rozwiąże, bo taki mój los :-(. ;-( Nawet mój psinka kochcany, który leży na moich stopach i patrzy z niepokojem, nawet on mi nie pomoże. Żyć mi się nie chce, i zawsze w takiuch sytuacjach czuję się człowiekiem drugiej kategorii. Wtedy mam ochotę rzucć to wszystko - pracę, dążenia by coś mieć, głupie urządzanie mieszkania, i odejść. Normalnie skończyć z sobą.... Idę, do dziury, bo zaleję klawiaturę swoimi łzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KABA jestem z Toba to wszystko minie tak jak mij a czas tak i Twój stan sie zmieni i bedzie dobrze zobaczysz .Po to jest cięzko , zeby pózniej cieszyc sie choć z małych radości . ściskam cię mocno 🌻👄🌻 pamiętaj wszystko minie i będziesz silniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiam dzis z kieliszkiem czegos mocniejszego, bo widze ze nie tylko ja potrzebuje, ale i inni. Kaba ____ tak szaleni mi smutno czytac co piszesz, bo wiem jak w takich momentach czuje sie zraniona kobieta, ale najgorszy jest ten wieczor i noc, nawet ranek przynosi ulge. I zadnej dziury , tylko do nas na kanape, i nawet nie mozesz pisac o takich glupotach ,- skonczyc, co to swiat zawalil sie??wiesz jak kiedys ja pomyslalam w takiej sytuacji-skonczyc tak, a potem pomyslalam ,jak juz raz kozie smierc, to przed nia przynajmniej wyprobowac to i to i to, a co mi tam i tak mialam zmiar skonczyc...przed koncem mozno jeszcze tak wiele zmienic, no bo nic i tak juz nie tracisz poczynajac od najmniejszej drobnostki( fryzura) po najwazniejsze ( faceta).Kaba trzymaj sie cieplutko, nasze mysli z toba, ten swiat nie jest taki podly na jaki wyglada. Dzis siedze w pracy cala zlana deszczem po uszy,bo taka ulewa, nam nie zaprowadzil sie samochod i MM uparl sie, ze jednak z gorki...hehe... jedyna pociecha, to ze on jeszcze bardziej mokry jest:) Ja dojechalam autobusem i teraz kombinuje gdzie by tu wysuszyc portki, bo ogrzewanie u nas jeszcze chyba nie szybko wlacza:) wiec teraz w celach leczniczych , siedze z konjaczkiem i kawka, spozniona do pracy o pol godziny. Jednak nie ma to nic lepiej , jak mili wspopracownicy, ratuja w nieszczesciu:) margo___rozumiem ze jestes zmeczona, ale to inne zmeczenie niz w domu, prawda? ciesze sie ze tak jest i ze wreszcie dojrzales do tego ze sprzatanie mieszkania , to nie glowne:) Dziekuje za wiadomosc o Karolinie, kiedy tak czytasz , to naprawde zaczynasz rpzejmowac sie losem nawet nieznajomej osoby, jezli kiedys bedziesz rozmawiac to przekaz jejpozdrowienia od takiej jednej wilnianki, i powiedz ze pisala wspaniale, szkoda ze ma teraz taka sytuacje i rozumiem , ze teraz nie ma glowy do niczego cicha___to chyba jesienne zmeczenie, moze wiecej witaminek?:) makia a ty wciaz po nocy? Emmi ____ buziaczki👄 👄 👄 pozdrawiam wszystkich 🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba juz jestem zdolna do zlozenia zyczen wszystkim( jakze nielicznym) chlopakom naszego topiku:) milosci, szczescia i zrozumienia , kochanych ludzi i prawdziwych przyjaciol :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 a 👄 to niech wam dadza wasze kochane kobiety:)) ❤️ P.S. i prosze nie myslec, ze tak moge tylko po pijaku, jeden konjaczek tylko postawil mnie na nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaro, buro i ponuro...:D:D:D Dzień dobry:) Właśnie w takiej tonacji mam widok zza okna:) Misiaczek wyekspediowany do szkółki, mam chwilkę i standardowo z kubeczkiem herbatki usadowiłam się na kanapie:) KABA//:) aż sobie westchnęłam... tulu...👄 tulu....👄 tulu....👄 :) [..................ogromniasty 👄.........] Goda//:)👄 hej hej:) Ta jesień szykuje się ciężka:) Jakoś nie sprzyja sielankowym klimatom domowym czy w pracy... Nie wiem, czy tak naczczo i od rana to dobry pomysł:D ale która może i potrzebuje kieliszeczek czegoś innego:P niż poranne napoje:):) to czemu nie:) Zawsze jest to jakaś odmiana:) KABA//:) W mysiej dziurze po lewo jak lekko głowę przechylisz znajdziesz ciasteczka:) Nie krępuj się 👄👄👄 są pyszne.:) makia//:) 👄:) Fajnie, że jesteś:) zona//:) zajrzyj do nas.... jako taka//:) puk puk margo//:) Wszystkim Panom, którzy kiedykolwiek pojawili się na topiczku a szczególnie tym, którzy są z nami do tej pory składam najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Chłopaka ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani nie potrzebuję całej kanapy dla siebie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie :) i przylączam do zyczen naszych wspanialych chlopcow:) wielkie buziaki dla was chlopaki👄👄👄 moi chlopcy dostali odemnie po pudelku tofifi...maly sie ucieszyl:) duzy niebardzo:(...zupaka szczawiowa wyszla wysmienita dzieki mojej kochanej mamie ktora pogotowala szczawik w sloiczkach i dala coruni swojej:):):)...zaraz troszke legne na plecach bo troche kregoslup wysiada...wieczorkiem wczoraj mialam w glowie caly list do was ale nie mialam mozliwosci skorzystania z kompa a z pamiecia u mnie nie najlepiej i jakos mi to wszystko umklo...chyba powinnam zapisywac swoje mysli na kartce:):):) to bedzie mi latwiej:D Kabuniu nie smuc sie kruszynko❤️ tak chcialabym jakos cie pocieszyc:) ale nic madrego do glowy nie przychodzi...i nie mysl nawet o takich rzeczach!!! ja to przerabialam...nie udalo sie a potem bylo mi wstyd przed wszystkimi i sama soba...do dzis mam czasem ochote to powtorzyc ale odganiam od siebie wtedy zle emocje...staram sie i jakos wychodzi:) a ty jestes (o ile dobrze zrozumialam z postow) silna i tez napewno sobie poradzisz:) moze nie dzis ale jutro...kto wie? Emmi gdybym chciala wywalic z siebie wszystkie zle emocje to by dopiero bylo:D takich niecenzurowanych slow naraz nikt by nie dal rady zniesc:D a coz wy winne ze mm to burak i cham???:D a mojego krzyku to tez chyba nic nie pobije:D wiec czasem sobie troszke ulze:D ale naprawde troszke:DGoda jesli bede tylko miala okazje napewno pozdrowie Karoline od ciebie i wszystkich dziewczyn na topiczku(jesli pozwolicie) dla wszystkich buziaki i papatki...cicha- dawaj jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie :) i przylączam do zyczen naszych wspanialych chlopcow:) wielkie buziaki dla was chlopaki👄👄👄 moi chlopcy dostali odemnie po pudelku tofifi...maly sie ucieszyl:) duzy niebardzo:(...zupaka szczawiowa wyszla wysmienita dzieki mojej kochanej mamie ktora pogotowala szczawik w sloiczkach i dala coruni swojej:):):)...zaraz troszke legne na plecach bo troche kregoslup wysiada...wieczorkiem wczoraj mialam w glowie caly list do was ale nie mialam mozliwosci skorzystania z kompa a z pamiecia u mnie nie najlepiej i jakos mi to wszystko umklo...chyba powinnam zapisywac swoje mysli na kartce:):):) to bedzie mi latwiej:D Kabuniu nie smuc sie kruszynko❤️ tak chcialabym jakos cie pocieszyc:) ale nic madrego do glowy nie przychodzi...i nie mysl nawet o takich rzeczach!!! ja to przerabialam...nie udalo sie a potem bylo mi wstyd przed wszystkimi i sama soba...do dzis mam czasem ochote to powtorzyc ale odganiam od siebie wtedy zle emocje...staram sie i jakos wychodzi:) a ty jestes (o ile dobrze zrozumialam z postow) silna i tez napewno sobie poradzisz:) moze nie dzis ale jutro...kto wie? Emmi gdybym chciala wywalic z siebie wszystkie zle emocje to by dopiero bylo:D takich niecenzurowanych slow naraz nikt by nie dal rady zniesc:D a coz wy winne ze mm to burak i cham???:D a mojego krzyku to tez chyba nic nie pobije:D wiec czasem sobie troszke ulze:D ale naprawde troszke:DGoda jesli bede tylko miala okazje napewno pozdrowie Karoline od ciebie i wszystkich dziewczyn na topiczku(jesli pozwolicie) dla wszystkich buziaki i papatki...cicha- dawaj jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podciągam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!Ja też jestem,ale mi źle od kilku dni:(........mam dołek nadaję się do szarej dziurki jak KABA,nic nie mogę.........źle mi,nie mam siły walczyć muszę w końcu napisać te @-le:( ........ale Cicha-te twoje kawały są świetne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi__>prawie każdą stopkę zapisuję w zeszycie,która mi sie podoba,mam ciekawą tandrę,napiszę jak mi sie uda............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi__>prawie każdą stopkę zapisuję w zeszycie,która mi sie podoba,mam ciekawą tandrę,napiszę jak mi sie uda............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi___>stopki ,które mi się podobają zapisuję sobie,mam fajną tandrę postaram ją napisać............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym sie różni dyrektor od męża??? bo dyrektor to chociaz wie ze ma zastępce:D:D:D pani na lekcji przyrody pyta dzieci co jest dobre na biegunke? dzieci podnoszą ręce...odpowiada dziewczynka- węgiel prosze pani - bardzo dobrze, piątka odpowiada druga dziewczynka- przy biegunce zazwyczaj boli brzuch wiec chyba nospa pomoze- dobrze piątka...jasiu sie wyrywa do odpowiedzi wiec pani zmuszona jest zapytac go...jas mówi- WIAGRA jest swietna na biegunke! - jasiu co ty tu opowiadasz? dwója! - ale prosze pani ja sam slyszalem w nocy jak moja mama mowila do taty WEŹ STARY WIAGRE TO MOZE CI WRESZCIE TO GÓWNO STANIE:D:D:D facet kreci cos miedzy palcami kreci, w koncu wącha...ooo gówno! liże...nie to plastelina...znow wącha...nie to gówno...liże...e plastelina...wącha jeszcze raz...jednak gówno!...liże...jednak plastelina!...ALE Z KĄD W DUPIE PLASTELINA???...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...kochani... Przepraszam, bo nawet nie czytałam ostatnich wpisów, jestem dzisiaj padnięta... wykończę się nerwowo... poważnie:( Nawet nie chce mi się rozpisywać... Misiaczek miałbyć ze szkoły w domu o 14,30, zadzwoniłam do domu o 16,30, mąż coś tam ze mną rozmawia, ja w pracy i mówię,że jeszcze mi zejdzie, żeby powiedział misiowi aby zabrał się za matmę... na to MM spokojnie ,,jego jeszcze nie ma...,, MM myślał, że pojechałam z nim gdzieś... ręce opadają... Misiaczek był w szkole, zapomniał, że miał przyjść... MM nie rozumie o co mi chodzi, kiedy zapytałam, czy nie zaniepokoił się? Kiedy raczył do mnie zadzwonić aby dowiedzieć sie o misia? Nie wydało mu sie dziwne,ze nic nie wie o ewentualnym naszym wyjściu,kiedy zawsze mu mówię? Czy wie w jakich czasach żyjemy?Szok... w takich momentach zadaję sobie wciaz to samo pytanie... dobranoc...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H.P.
ostatnio zaraziłem sie Pudelsami Bo wiara jest jak dupa, trzeba ja mieć. Na górze rosną róże, na dole stoi cieć Nim na te górę wejdziesz dogoni cię śmierć Nim na te górę wejdziesz dogoni cię śmierć Bo nie ma prawdy na ziemi, nie szukaj jej w niebie Chcesz zmienić ten świat to zacznij od siebie Bo nie ma prawdy na ziemi, nie szukaj jej w niebie Chcesz zmienić ten świat to zacznij od siebie I nie wierz nikomu, rzadko ufaj sobie. Uśniesz na moment, obudzisz się w grobie Twoje ciało zgnije i spróchnieją kości A miernota pozostanie gorsza od nicości Bo nie ma prawdy na ziemi, nie szukaj jej w niebie Chcesz zmienić ten świat to zacznij od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goda a ja znowu po nocach skrobie i choduje coraz większe worki pod oczami . Margo uśmiałam się do łez szczerze tego mi było trzeba bo cały dzień dołowalam podpierając sie nosem , a ten z plasteliną to przebój :0 ..............................................🌻.................................................... Emmi ......skąd ja znam te sytuacje , gdzie sie sama uspakajam że przeciez z synem jest ojciec a potem się okazuje że tak jakbym miała dwoje dzieci z tym że ten starszy jest gorszy od mlodszego , bo sobie nic nie da wytłumaczyć a sam tez się nie domyśli . I jak tu zaufac , powierzyc cokolwiek gdy wszystko i tak trzeba sprawdzic samemu. KABA odezwij się............ nie ma sytuacji bez wyjścia , wychodż z tej dziury w tej chwili !!!Może można Ci jakos pomóc ?Daj znać. Trzymajcie sie cieplutko i dobrej spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo być tak \'\'...a ten z plasteliną to przebój:)..\'\' a wyszła mi niesmaczna gęba he he nie nauczę sie tych buziek robić tylko pewniaki będe puszczać tj.:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) makia//:) Dla mnie to jest nowość, ale już sobie porozmawialiśmy tak od serca:O na ten temat i chyba dotarło:) Przed pójściem spać panowie zaczeli umawiać się co do powrotu ze szkoły:) Nigdy nie zrozumiem jak można nie zaiteresować się ,,nie pojawianiem się dziecka w domu,,:( Cóż... widać , że inaczej byliśmy wychowywani... Harry...//:) pozdrawiam pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×