Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

🖐️🖐️🖐️ 29 kwietnia-PRZEPROWADZKA,więc naprawdę nie mam właściwie wolnej chwili.Na domiar złego nagle odeszła nam jedna babka z pracy i jestem teraz na zastępstwie w innym sklepie,gdzie nie mam dostępu do internetu.W pierwszym tygodniu maja zaszywam się na wsi i znowu sprzątam i się rozpakowuję.Więc ...prooooszę...dajcie mi jeszcze trochę czasu. Przy okazji-Polecam!!!polecam!!!!polecam!!!!książkę Colina Tippinga pt\"Radykalne wybaczanie\"I jest ona o wybaczaniu ale nie w takim sensie,w jakim się stereotypowo i automatycznie kojarzy to słowo. Dla wszystkich pozdrówka i całe naręcza🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bauceron jak ty pierdolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beauceron🌻 to Ty juz na weekend majowy będziesz u siebie,ale masz fajnie.Jak mnie królik bardzo wkurzy i moja córka nie bedzie przy nim sprzatac to Ci go przywioze,bedziesz miała zwierzątko-od czegoś trzeba zacząć a jak wies to i zwierzęta:D Pozdrawiam i szybko do nas wracaj🖐️ I Buber gdzies sie zaszył:)moze Poznań mu sie za bardzo spodobał i juz nie wróci?;) Buziaki dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, co tu tak cicho? Ja bylam na uczelni to nie miałam czasu i siły pisać ale Wy? No tak wiosna jest i lepiej iść na łono natury niz przed kompem siedziec, bo nie widze innej odpowiedzi:) MM byl przerażony bo przez te dwa dni jak siedzial sam z dziećmi w domu to sie tak zmęczył ze chyba juz sie boi mojego następnego zjazdu:)Ciekawe dlaczego on taki zmęczony przeciez tylko caly czas siedzial i nic nie robił,nie?;) Ale mam z niego ubaw, nawet zauwazył ze nasz synek(7 lat)jest bardzo wygadany i buzia mu sie nie zamyka:P i ze to moze umęczyć człowieka:) No tak jak ktos myśli ze w domu nie ma co do robienia i ze dzieci sie soba same zajmują to potem zdziwienie jest:) Pozdrawiam i piszcie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wiosennie :):):) 🌻 cały bukiet. A ja mam wiosenną huśtawke nastrojów. Raz mi wesoło ,to znów coś mi się przypomni i taaaaaki smutek mnie ogarnia............. Nie mam nawet specjalnego powodu.......wszystko uklada sie w miarę dobrze ,ale tak jakoś........... życie jest skomplikowane.... długi weekend ,ale nigdzie nie wyjeżdżam ,a MM może sam pojedzie na kilka dni do mamy.......... a tak bym chciała razem ,gdzieś........ale pies.........dom.......to nie takie proste..... na pocieszenie mam swój ogródek i już powoli wpadam w szał kupowania kwiatków ,roslinek......MM je ze mną dzielnie sadzi ,przycina..on ma dobrą rękę do kwiatów / w każdym razie Ja mu to wmówilam i jakoś uwierzył ,że tylko On może to robić ,bo zrobi lepiej ode mnie.hihihihi/ czasami czytam inne topiki.......na wielu taki smutek, problemy , więc móewię sobie nie narzekaj.......ale zawsze chciałoby sie czegoś więcej i więcej.......... tak to już jest. No,dosyć filozofowania !!!!!!!! dalej do pracy :):):) Milego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolceveneno
Człowiek zawsze jest sam. Sam żyje i sam umiera.Dlatego na wszelki wypadek nie podpisuję żadnych cyrografów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dałam sobie opis na gg:\"facet jest jak plemnik tylko jeden na milion staje się człowiekiem\".No i to w moim przypadku domowym zupełnie się sprawdza.Ale jest inaczej,bo ja się nie daje i się postawiłam.Tylko ja zawsze jestem odważna,a potem robi się źle,bo ciężka atmosfera w domu bardzo przybija.Oczywiście się pokłóciliśmy,o głupi samochód,ale ja nie pozwolę sobie na komentaże przy jego kolegach:O Myślałam,że dziś będzie lepiej,ale jeszcze nie jest.....myślałam,że jak wrócę z pracy to MM przemyśli i będzie próbować nawiązać kontakt,ale pomyliłam się:Pjest jeszcze obrażony:Pszkoda gadać.... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina---> zapraszam na kawkę, z rana nie ma nic lepszego. Nos do góry, będzie dobrze! Czasami sobie myślę, że życie bez facetów byłoby o wiele prostsze, ale z drugiej strony wcześniej czy później zatęskniłybyśmy do ich gderania, bałaganiarstwa i bezmyślności... W MM najbardziej denerwuje mnie brak dyskrecji i porywczość. W kłotni nie zwraca uwagi na inne osoby, a mnie najchętniej utopiłby w przysłowiowej łyżce wody. Chcąc siebie wybielić przypomina mi moje drobne błędy sprzed lat i im więcej jest przy tym widzów tym lepiej. Kiedyś było mi wstyd za niego, widział to i triumfował. Teraz odpłacam się tym samym, gdy tylko zacznie... Skutkuje. Biorę się do pracy, jestem zawalona papierami. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i za czyms takim tesknic
?? dziwic sie facetom, ze tyle dwocipow o blondynkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacik
Witam, ja powoli wychodzę z doła. Taka ładna pogoda. MM chce wziąć kredyt na mieszkanie a ja sie tak straszne boję, że walnę sobie pętlę na szyję. Mam tyle wątpliwości, kiedys bym sie z tego cieszyła, a teraz tak różnie się nam układa, że boje się okropnie. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nacik🌻 a czemu Ty nie chcesz brać kredytu na mieszkanie? Tzn. czego nie chcesz,mieszkania czy kredytu:) Ja jak na razie nie musiałam brać kredytow na nic, tzn. jak bym chciała wziąć taki duży mieszkaniowy to i tak by mi nie dali:)bo nasze dochody nie wystarczą, a poza tym najpierw studia a to tez jest kaska spora, chociaż chciałabym w koncu mieszkać na swoim a nie u rodziców, bo oni mówią przy każdej sprzeczce, ze jak nam sie nie podoba to mozemy siewynieść a póki mieszkamy u nich to mamy robić tak jak oni chcą;) A wracając do tematu to zawsze mozna zrobić rozdzielność majątkową, jakby cos nie wyszło:P Agrypina🌻do facetów trzeba sposobem a nie złością, oni sa jak dzieci, trzeba im wmowić, ze są niezastąpieni:) Goldi_70🌻MM tez mi czasami potrafi przypomnieć o czymś tak błahym i sprzed 10 lat, ale ja sie wtedy tylko śmieje że brak mu swiezrzych argumentow dlatego wraca do tych starych:) Love1966🌻 beauceron🌻 cicha🌻 Mucha🌻 Buber😘 pozdrawiam i wracam do papierów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacik
She-u nas jest czasem tak kiepsko, ze conajmniej raz w tygodniu mam ochote od MM odejść. Odnośnie strachu - boje sie kredytu, samego w sobie, jako zobowiązania finanspowego, ale inaczej by było gdybym była pewna MM. A tak boje się, że w razie rozstania, będziemy razem ale tylko przez nieszczęsny kredyt. Wiem, ze to beznadziejne, co tu pisze. Powinnam jakąś decyzje podjąć. Wy w większości na tym forum miewacie złe dni, ale generalnie kochacie mężów, a ja tego pewna nie jestem. Ogólnie ostatnio mam lekkiego doła. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nacik, ja Ciebie za dobrze nie znam i nie wiem jaką masz sytuacje rodzinną,czy masz dzieci i jak duże i ile masz lat itd, mogłabym tu wymieniać, ale jedno wiem, jak ja bym nie kochała MM to juz dawno bym z nim nie byla, nie meczyłabym sie tylko staralabym sie myślec przede wszystkim o sobie. Ale wychodzi na to , ze chyba jednak go kocham bo dąrzę do tego aby było lepiej ale razem, i żądam od niego szacunku a tym samym staram sie szanowac jego decyzje:) kurka,praca leży🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie szczęśliwe i nieszczęśliwe :):) znowu nas mało :( zastanawiam się dlaczego ? Może ten topik jest za bardzo monotematyczny ?? no bo .......ile można rozmawiać o tym jak jest źle z M lub bez niego............. tak naprawdę oprócz skrajnych przypadków raz jest lepiej a raz gorzej, oby między tą goryczą i słodyczą byla równowaga ! Może trzeba by rozszerzyć tematykę na życie codzienne , co nie znaczy ,że nie mamy podtrzymywaźć zasadniczego tematu...... Wiosna ,długi weekend ......co robicie ????// wyjeżdżacie gdzieś ????? wszystich całuję i uśmiechu życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love1966🌻no niby tak jest jak piszesz ale czasem właśnie potrzeba tak sie wyżalić i czuć poparcie u innych, bo to chociaż troche pomaga Ja nie mam długiego weekendu,tzn we wtorek 2 maj ide do pracy i jeszcze 6 maja jest pracujący za to że sa dwa dni świateczne przypadające na inny dzień niż niedziela co oznacza ze należy odpracowac 8 godz - kodeksowo:) Ale ja mam urlop szkoleniowy na sobote bo ide na uczelnię,tak więc na 2 maja musze załatwić kogos kto mi sie bąblem zajmie bo oboje z mężem pracujemy a 6 to tatus znowu;) W Gdyni nie jest wcale ani ciepło ani majowo,gdzie te ciepłe ładne dni? To co z tego że słonce świeci jak i tak jest zimno:( Ja chce ciepelka i chce sie opalac i na działce grillowac:P Pozdrawiam i zmykam do papierów🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie czasem brakuje weny do pisania....dziś boli mnie głowa,a nie wiem czemu,bo ból zbudził mnie w nocy,źle się czuję:O My wyjeżdżamy,bo mamy wolne:) Pozdrawiam i miłego dnia:)raczej do za tydzień:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to właściwie obojetnie czy miałabym wolne czy ide do pracy bo i tak nigdzie bym nie wyjechała:(a na dworzu zimno więc wole nawet w pracy posiedzieć:) Niby lepiej a dalej to samo-to taka mała dygresja na dziś:P Pozdrawiam i Tobie Agrypinko i innym urlopowiczom udanie spędzonego wolnego czasu:) A tym co będa tak jak ja pracowac wytrwania bo jeszcze nie jeden dlugi weekend przed nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny Mój syn wczoraj idzis zdawał egzamin gimnazjalny , nieźle mu poszło a zwlaszcza dzis wrecz doskonale Myslę,że nie bedzie mial problemów z dostaniem sie do dobrego liceum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ She>>jadę w twoje strony,bo tam mam teściów:) Buber>>gratulacje:):):) Love>>:Dpozdrowionka nacik>>trzym się:) Goda>>🌻👄 ciepła👄🌻 i dla wszytkich innych,których nie wymieniłam:) do za trydzień🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich leniuchów długoweekendowych 🖐️ Ale Wam dobrze, napewno jeszcze wylegujecie się w łóżeczkach, nie tak jak ja 😭 No cóż ... Ktoś musi pracować, aby odpoczywać mógł ktoś... Widać to nawet po wpisach, już chyba nikt tutaj nie zagląda, wszystkich wywiało, nawet te dziewczynki, które dzielnie udzielają się na tym forum 😭, ale mam nadzieję, że po powrocie wstąpi w Was wena i szybciutko to odrobimy. Kończę tę swoją mowę dziada do obrazu :P życząc słoneczka, którego niestety jakoś nie widać... Buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goldi🌻ja też dzisiaj w pracy, a wolalabym być gdzie indziej. Jestem zła bo nie dość że musiałam jechać do pracy to autobusy jeżdżą dziś jak w soboty i przychodnie lekarskie tez otwarte jakoś dziwnie-a moj syn ma już piąty dzień temp 39.3-i nie wiem co mu jest.Byłam na pogotowiu w sobote to lekarka powiedziała że lekko gardlo czerwone i tylko wystarczy biseptol-no i co?Dalej wysoka temperatura a ja nie moge sie do przychodni dodzwonić:( Już nawet nie chce mi się pisać co ja o tym myślę%&#%%^&*^^#$@# Pozdrawiam i zmykam pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacik
Witam, ja tez dziś w pracy. Niestety nie wszyscy mają tak dobrze, to chyba powinno byc załatwione ustawowo. She-----mam nadzieję, że z Twoim synkiem nic poważmnego, może jakiś wirus. Pełno teraz tego. Ale sprawdzic koniecznie trzeba, a ile dni on ma tą gorączkę, bo jest taka 3dniowa wirusówka. Pozdrawiam i życzę zdrówka synkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she kameleon---> z tego co wiem do przychodni rejonowej się nie dodzwonisz bo mają dziś wolne. Pozostaje niestety pogotowie ambulatoryjne . 5 dzień z gorączką to trochę za długo! Najwidoczniej biseptol na to nie działa. Na moje oko to może być angina, teraz jest taki czas dla dzieciaków, że szybko to łapią a i pogoda sprzyja ku temu. Ja też zmykam popracować 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez chwile mnie nie było ale to dlatego że poleciałam do przychodni,jest otwarta i lekarz powiedział ze jeszcze biseptol nie zadziałał i dalej mam obniżać gorączke pyralginą,nic takiego sie nie dzieje zeby dawac antybiotyk:(nie mam wyjścia muszę mu uwierzyc,nie?A w czwartek jak nie będzie poprawy pójde do naszej pani doktor,trudno Dobrze ze mogłam sie urwać z pracy bo bym chyba nie wysiedziała,a mały jest teraz pod opieką babci:) Moze p.dyrektor bedzie taki miła i mnie póści wcześniej,któż to wie;)czas pokarze Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agrypina🌻szkoda ze nie sprawdziłaś poczty,podałam Ci tam mój nr tel,moglyśmy sie spotkać jak juz w moje rejony pojechałaś:) Kurka,jeszcze trochei ten topik umrze śmiercią naturalną Czemu tak mało piszecie? Polubiłam Was i chyba sie przyzwyczaiłam:) Pozdrawiam i czekam na jakieś wiadomości od Was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She---> masz rację, nikt prawie juz tutaj nie zagląda, ale napewno dlatego, że długi weekend. Zresztą słusznie, po co spędzać ten czas w domu, gdy na świecie robi się tak pięknie. Maj to mój ulubiony miesiąc :D Muszę się Wam pochwalić, że odebrałam już prawo jazdy i od razu usiadłam za kółko. Mam auto tylko dla siebie :D i teraz szybko z niego nie wysiądę. Kurczę fajnie mi się jeździ, chyba już jestem od tego uzależniona :D Weekend upłynął mi bardzo pracowicie( jeszcze mam remont) ale już zaczynam powoli sprzątać, więc bliżej niż dalej. Piszcie dziewczynki (i chłopcy) co u Was She[ kwiat] jak tam synek? Agrypina ❤️ byłaś również niedaleko mnie :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×