Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

super:) ja tez mam dobry humor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na Testosteronie i nieźle się uśmiałam-polecam, fajna obsada i historia też może być:D A jeśli chodzi o Dzień Kobiet, to mi smutno bo myślałam że jak nie daje mi kwiatków bez okazji to chociaż dzis dostanę no ale znowu sie przeliczyłam, eee:(szkoda gadac-nawet nie poczekał az wrócę z kina ide spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ She🌻 - tak mi przykro, widocznie musi cos się wydarzyć by Tm się zmienił. Mam na mysli swoje obecne zycie. MM będąc daleko dzwonił do syna aby mu przypomnieć o dniu kobiet:) No i starał się wrócic wcześniej, bo juz wczoraj wieczorem był w domu, chociaz zapowiadało się, że wróci dopiero dzisiaj. Zamiast kwiatka dostałam czekoladki i breleczek do telefonu komórkowego. Wogóle ostatnio jest bardzo troskliwy i czuły, czasami aż za bardzo. Więc nie jestem już sama:D ale lubie Was dziewczyny i dlatego tutaj pisze:) Pozdrowionka👄 i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE🌻cieszę sie ze Tobie sie udaje:) a ja znowu zaczynam zbliżać sie coraz bardziej do tematu topiku:( Ale raz na wozie raz pod wozem MM czsem potrafi byćromantyczny np piszac smsa-cześć kochanie, kup mi fajki:P Jestem za bardzo przewrazliwiona na swoim punkcie ale kurcze pieprzonego tulipana mógl mi przynieść zamiast sobie piwo:P A mam to w dupie pozdrawiam i miłego dnia zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie zdążyłam,bo sprawy z autem a potem ciasto,które nie wyszło,ale co tam,bo ja miałam wczoraj podwójnie święto,bo w końcu Beata jestem,hehe....:Oa dziś do pracy rano🖐️ zajrze.....🖐️ E-29 dzięki,napisz tel to zadzwonie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.:) W pracy parę kwiatków dostałam :), atmosfera super, czy nie moze być tak zawsze ?? ;). Od męża czekoladki :). Wieczorem miało być psiwko, ale za późno wrócił , poszłam spać, bo ile można czekać :P . E 29 🌻 na moje wołanie na kafe nie reagujesz :(, ale jesteś, masz net, ..... czyli nic strasznego sie nie stało, zebyś choć pomachać nie mogła :(.........a do Agrypiny się odzywasz :( .... Pozdrawiam dziewuszki i panów (mało piszacych, ale zagladających) Dzięki Buber za życzenia . papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć w koncu mam wolną sobotę:P czyli dzisiaj w koncu sprzątanie pranie gotowanie no i chyba nawet szarpnę sie na zrobienie ciasta:D Tylko pogoda nie dopisuje bo deszcz pada Jesli chodzi o Testosteron to bawiłam sie super-polecam ten film,fajna obsada i teksty tez mogą być:Pbylam z 14-o letnia corką ale wytrzymala to:D pozdrawiam i miłego dnia zyczę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Ja mam słomiany weekend:Dcieszę sie bardzo...lubie być sama,choć nie wiem jak było by na dłuższą metę:Pmuszę się wziąść do nauki...:O a dzis sprzątanie i te sprawy.....:O Miłego dnia:) A Testosteron,też byłam i jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bum Boom
Ciesz się pizdo, że wyszłaś za mąż za jakiegoś fagasa. Będąc starą panną byłabyś samotna i zmierzła. Wiem po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bum Boom______dlaczego jestes samotna i zmierzła? Może to Twoje podejście do innych osób to powoduje? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Buber👄 wszystkiego najjjjjjj z okazji wczorajszego święta she🌻 jak ciasto? bo u mnie tylko niewielki kawalek już został:) Agrypina🌻cos się złego wydarzyło? masz dzis taki smutny opis na gg ciepła🌻 właśnie tez tak myślałam, że taka przyjemna atmosfera w pracy mogłaby byc zawsze:D Miłej niedzieli👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ U mnie spoko...sama....:)co prawda z młodym,ale kiedy zacznę w końcu coś robić:P Opisy,hym coś mnie ostatnio nastraja bardzo sentymentalnie,jakoś mi tak to pasuje....i dlatego tak jest,nie zawsze winowajcą jest MM,ale tak wychodzi:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż to dziewczynki nie w pracy??do raportu się meldować i stawiać się tu:) Dziś wraca MM,nowy tydzień i obowiązki:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) melduję się :D Jestem w pracy, ale zaraz wychodze do lekarza. Może w końcu zrobię porządek z tą moją łepetyną :(. Przyznam sie , że boję się :(, nie wiem czego, ale bardzo dziwnie czuję się przed ta wizytą :O. Nigdy wcześniej nie czułam się tak \"niepewnie\" . Piesek kupiony . Jest już w domu :D. Mamy nowego członka rodziny :D. Ps. Mąż jest zachwycony:), oby tak dalej, no w końcu to on takiego wybrał :). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dziewczyny dlaczego was nie ma?Nie musicie sie użalać,bo może jest lepiej,ale dajcie znać że wszystko u was ok.Czy musimy tylko się sobie żalić?nie....możemy pisać o miłych rzeczach wszak się już znamy troche i ten topik nie musi być tylko samotnościa....przy nas nie jesteście samotne:) U mnie nic nowego tylko jakby MM bardziej rodzinny wrócił z Wawy i stwierdził,że sam nigdzie więcej nie jedzie,bo nie miał co ze sobą zrobić....:Pjak to miło słyszeć,że tak rodzinka jest ważna:P i ktoś mi powie,że czemu narzekam,bo zawsze znajdzie sie jakieś ALE.....:Omłody trochę podziębiony,chyba zbyt raptowna zmiana temperatury,bo u nas bardzo ciepło...a tak to nic,przerażona jestem,bo jeszcze się nic nie uczę;)a czas leci:P Miłego dnia:)Odezwijcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Odzywam się:) żyje, pracuje, boli mie głowa buuu Reszta jest super, mąż od poniedziałku znów gdzieś nad morzem. Dzwoni 2 razy dziennie, taki steskoniny:P Agrypina - zdrowia synowi życzę. Mój młodszy tez po chorobie, poszedł dziś pierwszy dzień do szkoły. Taka pogoda chyba, ale to wiosna juz:D Miłego dnia buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziś pierwsza się zamelduje:D Głowa nadal mnie boli, pewnie mój gatunek już na wymarciu:P Miłego dnia wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE🌻nie masz pojecia co ja wczoraj przeżyłam-od pewnego czasu miewam straszne bóle głowy i wczoraj myślałam że umieram-dosłownie.Musiałam zwolnic sie z pracy i jak najszybciej położyć do wyrka,cale szczęście ze mam wyrozumiałe koleżanki w pracy no i moja córka też mi pomogła bo pojechała odebrac brata ze szkoły. Jeszcze w nocy nie moglam spać ale wzięłam jakiś kosmiczny lek ktory zapisał mi neurolog i dzisiaj w miare funkcjonuję. Ja chyba tez sie starzeję:P Obcięłam sobie grzywkę i jakoś nijak sie z nią czuję ,dobrze ze włosy szybko odrastają bo nie poznaje siebie w lustrze:P Pozdrawiam i miłego dzionka zyczę.pa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej:) Ja bóle głowy przeżyłam w zeszłym tygodniu....:Owspółczuje,znam to:P:Pokropieństwo.Wczoraj MM pochwaliłam,że rodzinny,a dziś ponarzekam....Qur....skończyły się miłe słowa:P:P:Pniech go szlag....dupek....może wystarczy przekleństw. She>>wszystko kwestia przyzwyczajenia,pewnie nigdy grzywki nie miałaś a to zawsze jakaś odmiana:) Iwe>>zmierz ciśnienie,bo może ono jest winowajcą bólu głowy?👄przesyłam,bo może ozdrowię cię w ten sposób:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina🌻 dzieki już mi lepiej:D she 🌻 współczuje, miałaś pewnie migrene. Ja mam 2 lub 3 razy w roku i tez wtedy nie moge funkcjonowac. Drażnią mnie zapachy, światło i robi mi sie bu, wtedy to najlepsze miejsce to łazienka. Ale pociesz się, że to nie jest oznaka starości, ba ja nie czuje się staro:P Pozdrawiam pozostałe kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE🌻Ty masz migrene 2,3 razy w roku a mi zdarza sie1,2 razy w miesiącu-za co taka kara:P Agrypina🌻faktycznie przez ostatnie 10 lat nie miałam grzywki i teraz czuje sie idiotycznie ale dobrze ze szybko włosy odrastają:P pozdrawiam i milego dzionka wszystkim zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze fajne jestescie dziewczyny Ja jestem z moim mezczyzna 5 lat, od 2 lat jako małzenstwo ale juz czasami czuje sie tak jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gunia🌻 witaj w naszym gronie:) she - może ja jestem grzeczna dziewczynka i dlatego tylko 2 razy w roku cierpie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she - wyciagnęłas pewnie odpowiednie wioski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ Śpiochy pora wstawać!!! MM wczoraj mnie zaskoczył bardzo miło. Doszłam do wniosku, ze facet jak chce to potrafi:D Dostałam od niego czerwoną róże tylko dlatego, że przyszedł po pracy w stanie wskazującym. Nawet uptrzedził mnie o tym:) podobno nie mógł odmówić. Chyba zalezy mu na mnie, przynajmniej sie stara:D Zobaczymy jak długo, oby jak najdłużej. Miłego dnia słoneczka moje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam,wstałam....hehe i już jestem🖐️ Moje dziecko się rozchorowało,krtań i gardło:Osiedzi w domu....a myślałam,że samej uda mi się go wyleczyć,nie udało się. Iwe>>tylko pozazdrościć,mój się czepia:Pwkurza mnie,ale jak się chce przymilić to mówi :Beatko....:Pcierpi,bo boli go ząb....powiedziałam mu,że to za kare;) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, juz mnie kolega zmartwił, że takie zmiany na lepsze u facetów są krótkotrwałe:( i zebym nie cieszyła się za bardzo. Ale ja postanowiłam życ chwilą:D Agrypina no widzisz jak chce to potrafi TM, a ja mam takie imie, że nawet jak MM jest na mnie wściekły to zawsze mówi do mnie Alu:D Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE🌻 Twój wpis byl nr 7777:Didź zagraj w totka bo podobno siódemki przynoszą szczęście;) Agrypina🌻 pozdrawiam i wracam do pracy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A tu pustki....:( she🌻 jaka szkoda, że nie czytalam tego wczoraj, napewno bym zagrała:D To nic, kasa to nie wszystko.:P Coś bardzo miłego mnie dziś spotkało ze strony MM a to ważniejsze, niż miliony w totka:D Ach chwilo trwaj jak nakdłużej..... Jest tak fajnie jak kiedyś, naście lat temu:) Agrypina🌻 Pozdrawiam wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×