Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Masz rację:) Lecę do łazienki założyć jakąś papkę na bużkę:) Umyję moje blondi kudełki i zaraz wracam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Prawda, w sobotę jestem śpiochem, trzeba odespać wczesne wstawanie w tygodniu :)ale już załatwiłam zakupy, pranie, no i ciasto juz sie piecze :D Teraz czas na druga kawę i chwile relaksu :D Miłego dnia kobietki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tez leniuchuje w sobote wstaje po 9,i pobieglam po zakupy,bo jest straszna pogoda ,wieje tak mocno ze nie wyjde juz dzisiaj... Wlasnie parze droga kawe \_/> a nawet kilka... ;d ...dla WAS KOBITKI...ale bez ciacha,bo do świąt nie jem...straszna udreka ,ale wytrzymam...:D Milego dnia ps.Ja caly dzien bez M ,bo wyjechał,obejrzeć kamienice do remontu... cuz taka praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dobry wieczor 🌼 Witam wszystkich i zycze milego wieczoru,, u mnie dzis znajomi ..a wczoraj mielismy mala imprezke i niezabardzo sie czuje ...same wiecie jak to jest ale musze dotrwac dokonca bo zapowiadali sie od dawna..jest milo i fajnie ale moje samopoczucie nienajlepsze.. ..czasami narzekami na brak imprez i rozrywki ..a czasami jest ich za duzo ..hihii...czlowiek do konca jest zagadka...i jego zycie rowniez... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko powiem dobranoc i ... 👄 dla karzdej dziewczyny i 🌼 rowniez by sie lepiej spalo:D ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Miłej niedzieli:)kawa wypita i deszczowa niedziela:P Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki 🖐️ U mnie pogoda wietrzna, ale momentami słonko świeci:) A ja właśnie wpadłam do Was na drugą już kawę :D Przyjemniej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie! Dzięki za kawę i i to ciacho..., Iwe, aż u mnie czuć jak pachnie!!!!! Ewanisia, aleś przybalowala:D :D :D U mnie niestety szpital na peryferiach, jaedno od piątku w domu z drugim wybieram się na pogotowie, koszmar jakiś. Boję sie że znów malutki duszności dostanie Pozdrawiam WSZYSTKICH w te upiorną pogodę buziaczki Agucci, witanko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam:D pozno ,ale kaczusie robie na obiadek i troche mi przy niej zeszlo:D teraz musze ja pilnowac by sie nie spalila:D hihi...bo by nic dla was nie zostalo zapraszam na kaczke z pyzami ... dla wszysykich 👄 i milego dnia...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Takatanowa 👄...dzis to sie kompletnie zle czuje ....dwa dni balu ...ale dzieki za pamiec 🌼 Iwe 👄 u mnie dzis sliczna pogoda ale ja zdechla lekko..🌼 Rzena 👄 kaczke w owocach to ja uwielbiam ..mniam pycha....🌼 dla wszystkich 👄 i po 🌼..sorki ale klade sie do lozeczka..co za duzo to niezdrowo.....pa do jutra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ewanisiu...:D moja kaczusia sie udala z jablkiem i pomaranczami mmmmmmmm ,a ten sosik,polecam ,tylko jedna to za malo..hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałekmi pozdrawiam miłe koleżanki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Buber 👄 jak miło, że wpadłeś do nas :D Przyjemnego dnia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ... puzno dzisiaj...ale obawiam sie ze juz tak zostanie ...zmienia mi sie stanowisko w pracy i nie bedzie juz netu pod reka ,to tragedia dla mnie ...😭 ale ponoc to z szacnku ...dobre sobie...wiem narzekam bo moglo byc gorzej nastapi niebawem redukcja ...no i wiadomo co sie stanie:( wielu odejdzie ...a ja narzekam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUBER...witaj jak milo...;D milego wieczorku,wypoczywaj...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Miłego dnia bez deszczu i sniegu, ze słońcem na niebie :D i dobrego samopoczucia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Iwe ...Tobie i wszystkim rowniez milego dnia ..a u mnie dzis byl mroz w nocy ...brrr....prawdopodobnie tej nocy to samo.....🌼 Buber 👄 jak milo Cie widziec ..co u Ciebie? 🌼 Agrypina 🌼 She 🌼 Rzena 🌼 Takatamona 🌼 Agucci 🌼 Takanowa 🌼 dla wszystkich bez wyjatku 🌼 ....milego dzionka z kubkiem pysznej kawki .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam wszystkich zainteresowanych..:D dzien mi zlecial jak z bicza strzelil,nawet nie zauwazyla jak sie ciemno zrobilo...:) Synek wrobil mnie w pisanie referaciku na temat Jana Pawla 2 w formie zrozumialej dla pierwszo klasistow,no i mu (pomagalam),no tak to sie teraz nazywa... 🌼 milego wieczoru zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla CALEGO skladu 👄 dla wszystkich i 🌼 milego wieczorku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chwilke mnie nie było, ale juz jestem:P rzena, aleś mi smaka narobiła:) ewnisia, czy juz doszlaś bo siebie???:P ja tez mialam bal, w szpitalu z synkiem:( M w pracy, cisza, spokój.... chyba zrobie sobie święto i zapalę papierosa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takanowa🌻 takie święto mam co godzinę ;) albo i częściej :) Pogoda u mnie dziś zajeb...... Słońce świeci, hormony buzują ;) czyżby wiosna przyszła? pomimo przymrozku. Powiem Wam, że aż życ mi sie dzisiaj chce :D Miłego dzionka wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Takatanowa 👄 czuje sie juz dobrze ...to tylko jeden dzien taki...🌼 Iwe 👄 wczoraj wiosennie a dzis maly mrozik..🌼 Rzena 👄 a jak u Ciebie?? 🌼 ........dla reszty skladu 🌼 👄 ....milego dnia........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Ewanisiu 👄 meczy mnie ta praca ...jeszcz na dodatek przyszli studeci na praktyki i ...a szkoda mowic...strasznie roztrzepani ,jak dzieci w podstawowce...jestem bardziej zmeczona niz jaszcze do niedawna w biorze laboratoryjnym,:(szkoda mi tamtego dzialu,ale co ja moge,jak juz ktos mnie tu pocieszal ,ze wazne iż mam prace i to troszke mnie pociesza.W domku po staremu , jak i M ,tak i cala reszta ,znowu rutyna ,jak gra na kompie ,stale reguly ,Chyba zbliza sie przesilenie wiosenne. 🌼 🌼 🌼 milego wieczorku :) papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to święto, bo ja w domu nie palę. Prawie w ogóle nie pale, no chyba że gdzieś się wychodzi. no i jak pracowałam to wiecej kopciłam. dlatego to \"święto\". Jak cisza, wszyscy śpią a w lato można wyjść na taras..... oj, ale sie rozmarzyłam hi hi U mie też wiosenna pogoda cudna, a zapowiadali zimę:) Ech, ta rodzinka...jak sie ma czworo rodzeństwa to czasami wyłażą jakieś \"dziwolągi\" dobraej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×