Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Agrypina🌻skąd ja to znam;) IWE🌻witam wiosennie:) ewanisia🌻Ciebie tez ostatnio mało jest:) takanowa🌻 beti 333 🖐️witaj Teoryjka🌻 Buber😘 goldi🌻 rzena🌻 cicha🌻 ciepła🌻 Daysy🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki 🖐️ Jak miło :D U mnie też niestety pochmurno, samotnie, bo mąż w trasie ale dziś wieczorem już będzie :D Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam Kochane ❤️ jak milo widziec wszystkich ..hoho...z ogrodka was przywialo..hihii.. ja tez mam cos oststnio wszystko na glowie i malo czasu ...a za tydzien bedzie u mnie ciocia z rodzinka na kilka dni ..ale z sie bedzie dzialo ... Iwe 👄 Takanowa 👄..jak Twoja dzialeczka ..powiedz kwitnie juz wszystko ...i wogole co u Ciebie? 🌼 Agrypina 👄 ja tez to znam ..jak juz jest popoludniu to teraz raczej czasu niemam ..zawsze cos i zawsze ktos ...a jeszcze od nowego tygodnia dochodzi nowy obowiazek ...na dwa tygodnie bede miala 8 miesieczna coreczke sasiadki ...dopoki nieznajdzie sobie niani ...ah...juz daje popalic to malenstwo ...🌼 She 👄 dobrze to ujelas ...hihi...tez chroniczny brak czasu ..znasz to ...a wracajac do tej sukienki ...to identyczne sa tu w sklepach ..mozna juz je dostac za 15F ..ale sa fajne i niezle leza ...teraz tutaj to hit....a jak Twoje przygotowania do komuni ...ile masz gosci? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Gdzie ta piekna wiosna się podziała? Szaro, w dodatku pada deszcz od rana :( Ech, szkoda, nie mam głośników w pracy Pozdrawiam (mimo wszystko) wiosennie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry! Iwe 👄 ..a szkoda ...posylam promyczki na cztery strony swiata i zycze milego dnia...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdcznie! Widzę tu jakąś zależność - im brzydsza pogoda, tym nas tu więcej :D No i słusznie, miło poczytać :D Mam nadzieję, że to tylko chwilowy wybryk wiosny - u mnie pada, a na termometrze zaledwie 7 st. Uziemiona jestem w domu, nic nie moge pozałatwiać, jakieś stare niedokończone sprawy, a tu....Nie bardzo w deszcz z wózkiem . no to Wam ponudzę :D :D :D Działeczka przygotowana, troche nawet juz posiane, ale gdzie tam do kwitnienia. Ale jak zakwitnie... to Wam zdjęcie wyślę, hi hi Jakoś się kręci ;) Przez te kilka ładniejszych dni się dzieci przyzyczaiły do harcowania na podwórku, to teraz w domu dostaję \"po kościach\";) I tak po cichu sobie \"pżyczę\" - może w końcu sie skończą wyboje.....? Czego Wam i sobie szczerze zyczę :D Buziaczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia 🌻 piękny utwór :D Ach... słuchając go jakaś tęsknota się we mnie odezwała... takanowa 🌻 zobaczysz jak szybko urosną dzieci, nawet nie obejrzysz się a będziesz siedziała w domu sama, bo dzieciaczki gdzieś wybędą :( tak jak ja teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Takanowa👄 a w jakim wieku sa Twoje dzieciaczki,jesli moge spytac...ja posialam kwiaty przed domem i czekam czy sie przyjma ..bo akurat noce byly mrozne ...oh szkoda by bylo takie ladne rozyczki i wiele innych gatunkow kwiatow...ale coz jesli nie bede musiala nowe posadzic ...a u mnie wiosna na calego ..chyba ze przechwale ..oby nie ..Pozdrawiam 🌼 Iwe👄 wlasnie masz racje z tymi dziecmi..kiedys niemoglam na dwor wygonic ..teraz ciezko im wrocic...hihi..taka kolej rzeczy ...moj starszy juz prawie samodzielny ..zalatwil sobie szkole i prace ...stwierdzil ze musi sie czyms zajac .zeby niemyslec o glupotach..dobry z niego chlopak ..oby tak dalej ..ale czas pokaze... ..a wracajac do muzyki to rowniez masz racje ..fajnie sie tego slucha...oczywiscie moze to niestosowne ale sie pochwale ze to moj M gra ..ale glownie interesuje go gitara...Pozdrawiam 🌼 milego wieczoru zycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisiu - gratuluję mądrego syna :) Moja córka ma 7 lat, a synus póltora roku :D Ale znam ten temat z duzymi dziecmi, oj znam :D Mam czworo starszego rodzeństwa, oni mają juz nietylko nastoletnie ale juz dorosłe dzieci (które ja jako najmlodsza czasami musiałam troszkę niańczyć). Moje siostry mówią to samo - najpierw trudno wygonić , pózniej trudno \"przygonic\" :D Ja zawsze powtarzam do mojego M, \"żeby tylko moje dzieci nie robiły połowy tych głupot, co ja \" :D buziaczki i dobrej nocki A kwiatki na pewno nie zmarzły, ewanisiu, tyle im ciepełka na pewno zafundowałaś, jak to tylko TY potrafisz 🌻 Pozdrawiam wszystkie Panie i Panów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zaćmienia umysłu mam dzisiaj ;) jutro pogoda będzie lepsza to więcej napiszę :) Pozdrawiam wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie usiadłam do komputera na troszkę, żeby posłuchać ewanisi męża :D Miłego wieczoru kobietki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a tak wlasciwie Dobry Wieczor bo jeszcze sie dzis niewitalam...hihii..ale tak to juz jest przy weekendzie...pozniej bede miala wiecej czasu....Pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, że od razu na to nie wpadłam, ewanisiu :D:D:D Witam wieczorkiem, zapraszam na lampeczkę wina i ciasto marchewkowe ;) jutro sie okaże, czy to dobry zestaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..hihi..Takanowa a wiesz ze zastanawialam sie nad tym ciastem ..jak smakuje bo jeszcze nieprobowalam.. 🌼..i do tego winko:D ..co wykrakalas! ..o jakich chmurach mowisz? i jak ciezkie? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Pogoda pod psem:( i od razu wirusy,boli mnie gardło...źle się czuję,MM też i młody również,to te skoki temperatury... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Agrypina🌻 zdrówka życzę U mnie dziś piękna pogoda, słoneczko świeci. takanowa 🌻 mam nadzieję, że to nic poważnego u Ciebie, bo napisałaś tak zagadkowo. ewanisia🌻 zgadnij czego słucham ;) przy tej muzyce potańczyła bym z MM, ale on nie lubi tańczyć w domu. A szkoda she🌻 zdobywasz wiedzę :D Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życze wszystkim milego dnia 👄.... u mnie deszcz zimno...i ciągle problemy.... nie wiem jak pomóc mojej siostrze...ma trzech wspanialych synków..a jej malżeństwo sie wali....wlaśnie sie dowiedzialam że jej ślubny..dal jej tydzień i ma sie wyprowadzic...z jego rodzinnego domu...niby gdzie ona ma iśc......dzieci rozpaczają a ona jest w takim stanie że...............chcialam żeby byla u mnie ...ale to dobre na tydzień...a co dalej....co robic.....jesli która z was ma chwilke prosze doradźcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ motylek - to smutne co napisałaś. Współczuję Twojej siostrze. Z tego co się orientuję, on nie ma prawa kazać jej się wyprowadzić :O, mają przecież dzieci. Nie napisałaś czyją własnością jest ten dom, czy jego czy jego rodziców. Tak czy inaczej na pewno jest tam zameldowana, dzieci pewnie też. Podpowiedz siostrze, że moze wyprowadzić się z jego domu pod warunkiem, że mąż zapewni jej inne mieszkanie. To strasznie smutne, jakim jest draniem, nie myśli o dzieciach. Nie wiem co mam Ci doradzić :( Pozdrawiam i miłego dnia życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj IWE 👄 Dziekuje za dobre slowo...a co do siostry to ten dom należy do matki jej ,,męża,,...zawsze tam bylo coś nie tak....a odkąd postanowila że chce zdobyc wyksztalcenie ...to sie tak wściókl...że kontrolowal jej telefon...śledzil..i upijal sie do nieprzytomności.... A ona i tak sie nie podala chodzila do pracy..niezaniedbywala dzieci domu....i w piątek oddalo indeks ma same piąti...teraz tylko matura......ale dla niego to niema znaczenia ...ma sie wynieśc i już.. 🌼🌼 Pozdrawiam wszyskich tych szczęśliwych i tych troche mniej👄 Spokjnej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wiadomo o co chodzi. Twoja siostra jest za ambitna, świetnie sobie radzi i to się właśnie nie podoba jej mężowi. A do tego pewnie jeszcze jest zazdrosny, skoro kontrolował jej telefon. Współczuje Twojej siostrze i jestem pełna podziwu :D Może gdyby mieszkali sami, bez teściów? Powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tu przypadkiem. Ten facet to dupek. Jak jest tam zameldowana to mąż może jej natrukać. Nie może jej ot tak wyrzucić. Pewnie jest pod wpływem swojej mamusi. Oboje chcą dziewczynie dokuczyć, tylko po co? Nie rozumiem takich ludzi. Niektórzy faceci sie boją, że jak żona sie wykształci to go rzuci. Ale nie pomyślą, że dostaną lepszą pracę. Ja w trakcie małżeństwa skończyłam studia i to dzięki wsparciu męża, bo gdy było mi ciężko i się załamywałam, to on właśnie był moją podporą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Chodzę dziś jak potłuczona ;) nie lubie poniedziałków :O Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Wszyskim 👄 ŻYCZE WSZYSTKIM POGODY DUCHA 🌼🌼 i zapraszam na wirtualną kawusie Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!👄 Stesknilam sie za WAMI dziewczyny,bylo mi bez WAS o tak:(:(:(:( Tym bardziej ze bylam w szpitalu z powodu kamieni w nerce:( Dzisiaj DOKTOREK rozbil mi juz ostatni ,a jutro kazal juz do pracy.Ponoc celowo bym nie siedziala w domu i nie lezala(bo napewno by tak bylo:))Wsumie to jeszcze nie koniec zabawy z kulkami(bo tak na oddziale to nazwalam),bo moga rozbite kawalki sie niby polaczyc i niestety powtorka z rozrywki:( Ale mam nadzieje sie wygram ta bitwe na kulki i zapomne o tym wstretnym bólu:(Sama nie wiem czy sie cieszyc czy plakac chyba mam dola i temu cos tu wypisuje sama nie wiem po co? Moze mam nadzieje hmmm...ale na co??? 👄Ewanisia 👄She -dzieki 👄IWE 👄Agrypinko:D 👄Buber:D❤️:D 👄Takanowa 🌼Beti333🖐️ 👄]Teoryjka 🌼ciepla🌼cicha🌼Daysy 🌼Miłego wieczoru🌼:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼SORKI!!!🌼 Kotylek4 i za przeoczenie ,:Dwitam serdecznie i mam nadzieje ze zoataniesz z nami na dlozej:D:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Motylek 🌻 święte słowa :D rzena🌻 zdrowia życzę. Wydaje mi się, że powinnaś posiedzieć w domu kilka dni. Pamiętam moja siostra miała taką samą przypadłość. Te rozbite kamienie potem trzeba \"urodzić\" w wielkich bólach :( Jak poradzisz sobie z bólem będąc w pracy? Reszta dziewczyn wiosnę poczuła:D Pozdrawiam i słonecznego dnia życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×