Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

tylko sie przywitam i uciekam... :DMilego dnia zycze ,narazie u mnie swieci:D pozdrawiam WSZYSTKICHPAPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............. ..a co tu taki przeciag? hihii ...kazdego dnia kto inny ma czas... ...Pozdrawiam wszystkich .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............. ..a co tu taki przeciag? hihii ...kazdego dnia kto inny ma czas... ...Pozdrawiam wszystkich .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 21 lat.. pól roku temu wyszłam za mąż.. czy ten temat oznacza, że któraś podobnie jak ja czuje się samotna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hatha 🖐️ po pol roku malzenstwa i w Twoim wieku Ty piszesz ze czujesz sie samotnie? ..az nie do wiary ...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie Panie 🌼 mało zaglądacie tu ostatnio :D czyzby aż tak??? pozdrawiam serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Takatanowa 👄 milo ze dolaczylas ..bo cos ostatnio sama przeciag robie ...tylko She wpadla przelotem ...Pozdrawiam ...🌼 Rzena 👄 co sie z Toba stalo? ..🌼 wszystkim zycze milego dnia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z świątecznego korzystam zwyczaju, By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju I życzyć Ci naprawdę z całą serdecznością By święta napełniły Ci duszę radością Czegóż jeszcze Ci życzę? Zdrowia i dostatku! Szóstki w Totka, a także ogromnego spadku! Siedmiomilowych butów i czapki niewidki, Spełniającej życzenia małej złotej rybki Kury ze złotym jajem,Lampy Aladyna, Sezamu Ali Baby i szczodrego dżina, Niebieskich koralików, zwierciadeł magicznych, Dywanów latających i talentów licznych. Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych, Wielu ludzi przyjaznych, niewielu życzliwych. Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych, Poklasku i uznania i awansów licznych. Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze, Przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze, Rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki, A w południowych Indiach plantacji herbatki. Super rancho w Meksyku, pałacu w Pekinie I innego schronienia w wybranej krainie. Rejsu dookoła świata, gdzieś w nieznane wypraw, Ekscytujących doznań, smaku nowych przypraw. Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii, I życia w stanie choćby lekkiej euforii. Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości, Dużo radości z życia i wiecznej młodości! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem ,ale bardzo,bardzo serdecznie:D Ewanisiu 👄❤️ maly mi choruje :(no i świeta w domu sami,a milam miac gosci ...:) Troryjka witaj🖐️🌼 Agrypina 👄🌼👄 dzieki za zyczenia:D She...:D👄🌼 Hatha...:( co z Tobą dlaczego tu zajżalas co Cie aż tak martwi że czujesz wlasnie teraz samotnosc...jest to dla mnie niezrozumiale ,bo wydajw mi sie ze powinnas byc szczesliwa... ;)👄 Buber :D👄 kasiaaa27s🌼:) Iwe👄 Takatamnowa👄 co u Ciebie? 🌼 Agucci👄 Na stole święconka ,a obok baranek, koszyczek pełen barwnych pisanek i tak znamienne w WASZYM :Dkrajobrazie w bukiecie srebrzyste,wiosenne bazie. Zielony barwinek,fiołki i żąkile, -Barwami stroją uroczyste chwile. W domy Wasze wiosna wchodzi na spotkanie, gdy Wielkanocne na stole śniadanie.:D Niech serca WASZE radość wypełnia, wszystkie marzenia zawsze spełnia . 🌼 WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Witam Kochani ❤️ ......................WESOLEGO ALLELUJA................................... Z okazji Świąt Wielkanocnych: miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr, zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze. Pracy, która pomaga żyć. Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które niejednokrotnieocala nam życie. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki i nie tylko :) i serdecznie dziękuje za pamięć - chociaż Wy....😭 Jestem jestem, tylko troche brakuje czasu. Cholera, nawet dla dzieci brakuje czasu...całe szczeście że następne święta w grudniu. Musze kogoś ozłocic za ciasto marchewkowe - która to, przyznać się :D Ciasto jest bombowe:D no i moge zostać takatamnowa - ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, to nie ten topik- rzena ;) ja tez "zbłądziłam" he he co nie zmienia faktu, że ciacho pierwsza klasa. MMój mały tez choruje niestety, dzis M w pracy, rozstalismy sie w kiepskich nastrojach. Niestety tak jest od dłuzszego czasu... Jak sie z tego wyzwolić??? Nie chce mi sie dziś nigdzie wyłazić, ale mój M obiecał .... za mnie moim teściom, że przyjdę. Najchętniej to bym TU została z Wami, albo się gdzieś zaszyła. Ale mimo wszytstko WESOLYch ŚWIĄT u mnie biało, pada śnieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Wszystkiego dobrego i Miłości przede wszystkim na Święta i kożdy następny dzień 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mokrego dyngusa, w domu oczywiście :D bo na dworze jest za zimno. Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ kobietki już po świętach :) Co tutaj tak pusto? miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po swietach... Moje sie nie udaly:( zmarla bliska ciocia syn chory lezwl w luzku,pies zdychal przez tydzien i nawet zapomnielismy o dyngusie,ktory u nas zawsze byl bardzo obfity.Nie mialam ochoty patrzec w monitor i was zadreczac swoimi smutkami,ale teraz juz sie skonczyly i postanowilam zajzec,a tu ??? widze ze tez smutno i cichutko ,tak wiec zamyka pocichutku drzwi i milego wieczoru zycze IWE 👄i 🌼🌼🌼za trwanie na posterunku👄 pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ rzena 🌻 przytulam Cię 👄 Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Iwe 👄 Rzena 👄 trzymaj sie to przykre i buziaki dla synaka .🌼 Rzena ..sorki i dziekuje za zyczenia ale niemoglam odpisac bo niebylo mnie i niemialam dostepu do kompa ..Pozdrawiam 🌼 stawiam kawke i zycze milego dnia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 ...? ...? ...? ...kawka podana ..gdyby ktos mial ochote... zycze milego dnia i posylam po 👄 ...halo,halo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia tak głośno wołasz, że aż na Mazurach słychać ;) Dzięki za poranną, właściwie to przedpołudniową kawę :D Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×