Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Dziendobry :D Widac ze sobota..hihi... Dzisiaj ja stawiam kawe z mleczkiem:) ewanisia-:D she-:D IWE:D takatamona:D prezeska-witaj babcia Drypcia-witaj babaciasamozlo-witaj u mnie dzisiaj sloneczko:D ..........milego wikendu zycze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dobry wieczor 🌼 Rzena,...spoznilam sie na kawke ale za to zapraszam Cie na lampeczke winka...za Twoja pomyslnosc...i spelnienie marzen...🌼 Pozdrawiam wszystkie panie te nowe i nie i zycze milego wieczoru...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.o dzieki ewanisiu ....uwielbiam winko(czerwone)\_/> hihi... Twoje zdrówko i wszystkich pań:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena..sorki bylam powiesic pranie ...Twoje zdrowko i wszystkich Kobiet ..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisiu --nie ma sprawy pranie nie moze czekac hihi...a ja wlasnie otwozylam winko...:)tyle ze wytrawnp pewnie nie wszystkie panie takie proferuja? ja nie potrafe slodkiego buzie mi wykreca...hihiprzyjemnosci na noc!!!! Ja uciekam M juz wylaczyl swoj komp i .......haha...sie bedzie dzialo. dabranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry! Wstawac śpiocgy hihi... kawa na lawie znowu pje sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamona
No witam Panie! Troche póżno na kawe, ale gdzie ta pani z winkiem:P Troche się nakręciło widze, chyba drażliwy temat rzuciłam he he. No, w życiu niestety i takich nie brakuje, a durnowato mądrzyć to się każdy potrafi.... she, IWE, rzena, eanisia - oraz cała reszta oczywiscie - pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj taka..... winko na syole ale tylko wytrawne.....hehe...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamona
ups, tam zamiast :P miało być :) oczywiście rzena - się wyspałaś pewnie, co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamona
No to sie przyłączam do tego winka z chęcia oczywiscie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamona
no chyba nikt nie wątpił, że dasz rade :) ja o winku moge sobie pogadać, właśnie kończe ziółka na żołądek - jak na staruszkę przystało he he i ciepłe kapcie tez mam tylko kota nie mam, bo mam uczulenie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamona
A reszta Szanownych Pań? Prov - co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie chcą się zaczernić ;) Witam i miłego dnia życzę 👄 Doszłam do wiosku, że nawet tutaj nie można wyżalić się, nie można napisać tego co się myśli, bo znajdzie się ktoś, kto na podstawie jednego postu ocenia człowieka. A można cofnąć się w stecz kilka lat... poczytać i może wtedy napsiać:P Ale z drugiej strony... czego te wszystkie szczęśliwe szukają na takim topiku? Jeśli mnie temat nie dotyczy... nie wchodzę po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Takatamona..rowniez Cie pozdrawiam 👄 Rzena...cos sie tak rozwinkowala? hihi..zartuje nalezy Ci sie wiec swietuj..🌼 Iwe...tak to juz jest ..niektore panie maja jeszcze dlugo droge zycia....nie sztuka jest cos powiedzic co wydaje sie na pozor sensowne a w zyciu codziennym nieznajduje zastosowania... dla wszystkich po 👄 i po 🌼...sorki ze niewymienie wiecej osob ale naprawde niemam czasu ...moze pozniej skrobne wiecej jak sie wyrobie z moimi obowiazkami ...... .....kawusia stygnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry dziewczyny! Umnie dzis pada:( ale co tam,da sieprzezyc hihi calusy dl wszystkich!! milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamona
pada.....okropnie brrrrrrrrrrrr.... ale kawusia ciepła hmm... rzeczywiście, 27 lat to ogromny bagaż życiowy.........ciekawe ile wtym bagażu wkładu babciów i dziadków...... No, ale gratulacje ufliczka.......... prov i reszta - gdzie się podziewacie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwe i jak jeszcze do tego wieje.... tragedia ,a wczoraj tak pieknie ..:) jutro tez ma pidac:( ewanisiu lubie dobre winko,nie za duzo ale 2 lampeczki i starczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Można sie dołączyć do winka ? ;) U mnie przestało padać...ale słońce się jakby schowało...Jednak i tak czuć wiosnę :):D Zatem przyjmiecie do grona? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamona
witaj bieszcadówka :) kawał drogi nas dzieli :) ja też niedawno się przyłączyłam a zgody to chyba niczyjej nie trzeba:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamona
ups! znowu literówa SORKI z winkiem to może do wieczora poczekamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...taka... :) witam :) jednak mój nick nie jest adekwatny do zamieszkania choc powiem szczerze, że bardzo, bardzo bym chciała.... Jasne że możemy z winkiem poczekać... a może poczytam troche wstecz...to poznam cokolwiek kafaterian :) Teraz moge kawkę zaproponować... w końcu to juz południe minęło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamona
tak myslałam, żes pewnie nie z Bieszczad no, ja też bym chciała, tylko wtedy nad morze bym miała daleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja juz po pracy i obiadku, IWE u mnie juz nie pada i swieci slonko przesylam je TOBIE bo czuje ogromny smutek w TOBOE ,....czy sie myle? O czym chcialas napisac i nie masz do kogo:( IWUS co sie stalo?:(!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzena - psycholożka jesteś czy co :D faktycznie było mi smutno, ale to kłopoty rodzinne... zupełnie nie związane z MM. On jak zwykle w trasie... będzie jutro w nocy. Problemy z moją mamą... ale już jest ok :D Dzięki za słońce, o tej porze u mnie tez świeciło:D ale powietrze jakieś mroźne było. Wiem... słyszałam już nie raz od MM i znajomych, że g......... to i w puchu marznie :P Miłego delektowania się, ja winka nie piję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×