Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Cześć dziewczyny 🖐️ Pobudka !! zaczynamy nowy dzień :D Przyjemnego i słonecznego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirajcie dziewczyny!!! troszke pozno ale mam urwanie glowy,w pracy:( IWA :D chyba w pewnym sesie mam wyczucie do smutku:) ale daleko mi do psychologi ,chc ja lubie zawsze chetnie wisluchuje przyjaciol i czasem udaje mi sie pozytywnie doradzic. Lubie pomagac ludziom w smutkach itp.w tedy czuje sie potrzebna,choc nie ukrywam ze czesto szukam pomocy wsrod innych -czyli was moje kochane . U mnie znowu norma-:( M zajal sie wylacznie soba i praca a mi pozostaje czekac na wene ,ktora czasem go otacza:( ale co tam WY tu jestescie i zawsze sie lepiej poczuje kiedy kogos tu spotkam. dziweczyny !!! jestescie tu potzebne ,wiec nie zapominajcie o mnie i WSZYSTKICHpotrzebujacych WAS kolezanek!!! milego dnia ........u mnie zimno ,ale nie pada:D pewnie zajze tu dopiero po pracy ,bo mam szkolenia i musze sie zajac kursantami \'CALUSKI DLA...........wiecie napewno dla kogo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory za bledy ale sie spieszylam troszke mi wstyt!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE Nie doczytalam o winku hehe... winko od niedawna ,bo RZUCILAM WHISKI HIHI....... a piwko hmm..brzuch od niego rosnie.Na godzinke skonczylam wyklad teraz kto inny sie produkuje..hihi... pozdrawiam... glowa mi peka chyba migrena a to okropny bol :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzena - myślisz, że winko trochę lżejsze ;) Ja nie piję często alkoholu, boję się nałogu. Za szybko uzależniłam się od papierosów... jeden nałóg mi wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wysłałam męża po cole i zaraz drina sobie zrobię;)stwierdziłam że wodka mniej tuczy niz piwo:P nie palę to chociaż wypić sobie muszę no nie?;) Mam lepszy humorek ale zdarzaja mi sie huśtawki nastrojów Pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCHANE DZIEWCZYNKI... :) Ja pilalam rok temu ,ale M stwierdzil ze jest to nam nie potrzebne i on pierwszy przestal palic ja popalalam jeszcze jakis czas ,i ...skonczylam.IWE to nie przeciw Tobie bron boze:D wole wypic przeciesz pisalam ze 2 lampeczki...hihi...a wczoraj,dzisiaj ,jutro ...nie dam rady poje wstretne ziulka na bol glowy i nie wolno zadnych uzywek. No a co do M to wlasnie piwko go utuczylo i probuje go namowic na co inne ,wina on nie lubi ,szczegulnie mojego...hihi...no i dobrze mam dla siebie hehe.zartuje:D tylko sobie nie pomyslcie ze ja jakas pijoczka hihi...ale chyba mi lepiej niz rano ,kapenke BUZIAKI DLA....HIHI Milego wieczorku IWE she...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Huśtawki nastrojów i to mnie się zdarzają, niestety. Dzisiaj na Mazurach pachnie wiosną :D:D:D Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Widzę,że jest nas trochę....MM u mnie grzeczny,choć jak poczwale to pewnie będzie źle:Pale cóż takie życie.... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie a kawka?:D stawiam:D IWE u mnie tez piekna ,choc mrozna pogoda:D Agrypino... tak trzymaj M POWINIEN SIE SLUCHAC I GRZECZNIUTKI BYC HIHI... bedzie dobrze:D zycze wiela radosci i wytrwalosci buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a reszta dziewczyn gdzie sie pochowala??? nie ladnie ...lista obecnosci nie podpisana?! hej ...bo bedzie nam smutno...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamona
rzenka - dzięki za buziaki:D a na pomorzu pogoda okropna, wieje i pada i to wcale nie poprawia humoru:( ehhhhh, rodzinka........ czasem myslę, ze to prawda ze tylko na zdjęciu....... daleko nam od idylli, niestety...... smutno.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamona
rzena -moja siostra miała okropne migreny, do tego jakis refluks, więc nie mogła brać zadnych tabletek. Ale przestała pic kawę i się skończyło. nie "kawoszy" juz z siedem lat, a bóle miała takie, ze dosłownie się przewracała. Współczuję Ci strasznie. /mnie czasem złapie to trzy dni trzyma, ale nie ma tragedii pozdrawiam wszystkich serdecznie w samo serducho, choć wcale mi dzis nie do śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! takatamona.... czem nadal na czerwono?:D Ja bez kawy nie moge od rana,jestem ospala i nie do zycia,a tabletek tez nie moge przezto pije ziola .Juz sie przyzwyczailam ,ale nadal uwazam ze sa paskudne ,zreszta jak wszystkie ziola:) Mosze swoje wycierpiec i mam nadzieje ze jutro bedzie juz ok. Strasznie mi to dokucza w pracy ,dziwne bo w domu mniej . Caluski i pozdrowienia:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamona
rzena -czy Ty masz kochana jakąś kopalnię optymizmu albo dobrego humoru??? DAWAJ ADRES :D P.S. nie mogę zmienic tego cholerstwa na czarne, ale czy to aż takie przeszkadzające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Witam wszystkie panie i dla kazdej z osobna przesylam po 🌼 na dobry poczatek dnia...sorki za dwa dni nieobecnosci ale ..sila wyzsza ...komputer byl na serwisie...jak u was leci mile panie... zapraszam na kawke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej....:D witam i dzieki za kawusie:D,gdzie sie podziewalas EWANISIU:D fajnie ze ktos tu juz zajzal.......mialam klopoty z odnalezieniem topiku,i nie wiem czemu, A le na Ciebi ewanisiu zawsze mozna liczyc...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takatamnowa ... tak sobie napisalam o to czarwonym kolorku dla jaj...chyba sie nie gniewalas:D:D:D A optymizmu sie naucztlam by nie zwariowac,nie bylo mi zawsze kolorowo,czesto na odwrot,ale teraz staram sie o humor chociazby dla WAS i dla siebie,:D:D:D Za duzo mialam i jeszcze czasem mam zmartwien z M by swiadomie popadac w smutki,to tutaj dziewczyny mnie nakarmily optymizmem i sie z tego ciesze. Pewnie bez nich nadal bym nic nie robila by polepszyc swoje zycie z M .Nie mozna miec odrazu wszyrtkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ U mnie znów wichura, przez to jest zimno i nieprzyjemnie :( Muszę Wam przyznać, że z wiekiem ( XXI wiekiem ;) nabawiłam się jakiejś alergii pokarmowej, wypryszczyło mnie dzisiaj... sama nie wiem po czym:( MM żeby mnie rano pocieszyć powiedział, że ładnemu we wszystkim ładnie :P To prawda rzena - nie można mieć od razu wszystkiego :) Cieszmy się zatem nawet małymi miłymi gestami :D Agrypina - cóż to za opis dzisiaj na gg ? Czyżby jeden roczek więcej ;) Jeśli tak - to wszystkiego najjjjjjj zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ IWE...:D ja tez nie lubie takiej pogody chyba w calym kraju dzisiaj jest podobna pogosa:( a moze bys zrobila sobie testy pokarmowe? Ja zrobilam synowi i teraz nie mam juz z nim klopotu:) a Twoj M byl naprawde milutki dla Ciebie...:D i tak jak mowisz cieszmy sie molymi gestami...:D:D:D:D:D:D:D POZDRAWIAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzena - MM rano był miły, ale już mu przeszło. Właśnie śpi, zmęczony po całym dniu. Jak już kiedyś pisałam --- stare wraca.Muszę znów z nim pogadać. Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś Ty, rzena, pewno ze sie nie gniewam:D taaa, optymizm to piękna sprawa, tylko tez tzreba się go nauczyć ;P no, ale sie staram, nie jest tak żle - chyba:P IWE, u mnie to jest odwrotnie - to ja zawsze zmeczona i pierwsza lulam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ U nas też ja pierwsza lulam, bo nie ucinam sobie poobiednich drzemek:) Miłego dzionka kobietki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 zycze wszystkim milego dnia..... Iwe 👄 dla reszty skladu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...pezepraszam ze tak pozno ,ale nie mialam dostepu od rana...:) ale juz jestem:D wiele sie tu nie wydarzylo:( no coz takie zycie,nie zawsze jest czas by tu zajzec.... ale mam nadzieje ze u wszystkich dziewczyn wpozadku?:D IWE -kochana,jak to jest ze to zawsze my musimy trzymac reke na pulsie by bylo z M ok.U mnie tez sa powroty do normy ,samotnych wieczorow, braku czasu ...ah...meczace to zycie ... takanowa:D dzieki...;D she... powiec mi slonko jak radzisz sobie z brakiem slodyczy? Ja zaczynam miec problemy ...ale trzymam sie i nie jem :D...ale czy wytrwam:(mam nadzieje bo szkoda by mi bylo...;) witwj ewanisiu malo Cie ostatnio ,reszty pan z reszta tez... pozdrwaiam cie cieplutko buziaki ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Koleżanki! Może się przedstawię, Agucci jestem i mam wspaniałą córeczkę cudownego męża, który od 6 lat jezdzi na wózku. Czasami jestem sama w domciu i okrutnie się nudzę! Postanowiłam wpaść na pogaduchy i ...jestem! Przyjmieci mnie do swego grona drogie Koleżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ...Agucci:D Milo ze dolaczylas,czasem nuda dobija i warto sie odniej uciec na topik:D,Ja zajzalam bo moj M i syn ogladaja mecz LECHA w tv:( a ja.... no cuz mam was kochane dziewczyny...:D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż mimo swej niepełnosprawności jeżdzi czasami do Niemiec po auta, no i właśnie dziś jest taki wieczór że go niema. Strasznie nudno! Jakoś nie wiem co robić gdy go brakuje:( Tak normalnie na co dzień to ćwiczę z nim, pomagam itd. A teraz... pustka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucci... a moze cos dla samej siebie ,podziwiam oddanie dla M :D i ciesze sie ze jestes szczesliwa... ja gdy jestem sama jak TY teraz oddaje sie swoim przyjemnosciom... natladam przerozne maseczki kapiele rozane i takie tam dziwadztwa...hihi...ale tylko jak jestem sama... nie lubie gdy M widzi mnie w maseczkach,no moze sie pare razy zdazylo hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×