Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Kobitki ;-) wszystkiego najlepszego w naszym dniu przesylam wam oby choc w tym dniu wasi panowie postarali sie zebyscie mialy usmiech na twarzy! A jeszcze lepiej przez caly rok! papaski,buziaczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie osobiscie nie robie sobie nadzieji ze moj MM sie postara i sama organizuje mile spedzony dzien! Po pracy wybieram sie z moimi dziewczynami z bylej pracy na piweczko:-) Paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tym - mam nadzieję ;)- radosnym dniu dla wszystkich kobiet :). Wiecie,... jestem jeszcze na zwolnieniu , boli nadal -ale na tyle ,ze mogę zacisnać zęby i zrobić cokolwiek w domu ......... właśnie - umyłam i wyfroterowałam podłogi ........... a jakie wygibasy robiłam ,..ile sie nastękałam,..a taborety w kuchni jak podnosiłam ............. hahahahha ... dobrze ,ze nikt tego nie widział .... i teraz tak się zastanawiam .... :(... po co? .... czy jest to oznaka masochizmu ?.... co i komu chcę udowodnić ??? ....:( .......... Jednak ja myślę ,ze to dla dzieci . Przcież muszą mieć ugotowane, wyprane, posprzatane,..itd........ a niestety samo się nie robi ,..i nikt mi nie pomaga :(,.......... jak ktoś ze służacej stał się kaleką , wymagającą opieki ,..no coż ,...... syn tyle o ile - pomoze,.... nagada się przy tym , napłacze,.... ze i słuchac się nie chce,...więc też juz wolę zrobić sama ,.......... a MM ???............. wiecie ,..brak mi słów ..:(....... co się robi z zepsutym sprzętem gosp. domowego??........ już mało kto naprawia , prawda?...... najlepiej wymienić na nowszy model.......... ech,... ale dziś wam nasmucę,...:(............. Jednak , to kolejny dowód ,że prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie :(,.... i poznajemy kim (a moze czym) byliśmy dla osoby \"niby \" najbliższej ............ Ból nie pozwala mi siedzieć , wiec nie wysiedzę w pracy 8 godz:(,..... u specjalisty dopiero za dwa m-ce mam wizytę,... jak to wytrzymam -nie wiem,..:( ......marguś ..:)....... nie chcę z Tobą konkurować ,..ani mi to w głowie ;) ,..Ty też już mogłabyś zejśc z tego piedestału i zająć jakieś dalsze miejsca ,..albo wogóle zrezygnować z tych zawodów ;) ,.a może trzeba uśmiechnać do tego tam , na górze żeby wogóle zrezygnował z tej dyscypliny ?..:) ,....... och, zeby tylko pomogło,..:) Podobno co drugi Polak ma problemy z kręgosłupem - w większym , czy mniejszym stopniu,.:( ..... przytłaczająca statystyka :( Buziaki👄 dla wszystkich ......... nie tylko kobiet ;) Aaaaa,... tak się bałam kiedys żeby MM nie czytał i nie skojażył mnie,..ale teraz to myślę,że nawet moze bym chciała ,.......... moze to by była dobra lekcja dla niego ,.... skoro nie chce mnie słuchać, to moze by w taki sposób do niego dotarło ......... ale w sumie już chyba tego nie chcę, za bardzo wszystko boli ,.nie potrafię zapomnieć ... och,..dobra - koniec .... znow sie zaplątałam i sama nie wiem czego chcę .... acha ,..i jeszcze jedno ,..taki smutasek na koniec ,..dziś wieczorem MM wyjeżdza do innego miasta na koncert rockowo-punkowy , ....... fajnie , nie??.......... znikam ,.. dość nasmuciłam,.... i nie pytajcie tylko ile czasu pisałam ten post ,..;) ................................... Jestem tu, pamiętam o was ...... 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia75
kwiatuszki buziaczki i usciski z okazji dnia kobiet (to dla tych o ktorych mezczyzni dzis zapomnieli) ciepla- ja tez mam dzisiaj dola totalnego mam przymus od lekarza lezenia (zagrozenie poronienia)wiec myslalam ze MM troche mnie wyreczy w niektorych sprawach , niestety pomylilam sie on lezy np na kanapie a ja ciagne wiadro z praniem reakcji zadnej a gdy go o cos [poprosze to robi tak nieprzyjemna mine ze az mi przykro i wole sama wziasc sie do roboty czasami to mysle czy nie lepiej byloby pojsc do szpitala (tak jak radzil lekarz) ale strasznie tesknilabym za synusiem ten moj synus to moj maly pomocnik serduszko na dloni doslownie wszystko by robil za mnie niestety za maly zawsze mu powtarzam ze bedzie wspanialym mezem (jak MM nie slyszy) dzisiaj z przedszkola pewnie znowu przyniesie mi laurke kochaniutki moj tak bardzo teraz potrzebowalabym wsparcia ze strony MM ale go nie mam czasmi wydaje mi sie ze on chce zebym stracila to dziecko.... nie zasmucam juz papatki kobitki i duzo milosci ze strony mezczyzn tych duzych i tych malych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak super szybko i na krótko, tyle co pomacham i tak, tak dziewczyny, wszytkiego najlepszego 🌻🌻🌻🌻 Ja ten dzień wzięłam w swoje ręce, wiecie, dzień kobiet, jedyny dzień w roku, to MM może chyba w tym dniu odpocząć od żony ;) szczególnie gdy jest zołzowata to nawet wskazane :P :) endzia75//:) 👄👄👄 Ciepła//:) 👄👄👄 no scyzoryk w kieszeni się otwiera Jak się czyta To się w głowie nie mieści... Anies//:) 👄 Tak na chwilkę bo zaplanowałam sobie wypad do sklepów, na jakieś zakupy? ;) Znów wrócę z ciuchami dla niedźwiadka:P ale co tam, grunt to mieć przyjemność :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy budzik
hej, hej, wstajemy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Budzik :D a kawały to gdzie ???? Musze Cię wyręczyć ;) Leży sobie hipopotam w błocie i odpoczywa, a obok jeździ na rowerku jego malutki synek. Hipopotam leży na lewym boczku pierwszego dnia - synek jeździ, hipopotam leży na prawym boczku drugiego dnia, a synek wciąż jeździ. Trzeciego dnia, gdy hipopotam leżał na plecach, podszedł do niego zmartwiony synek i nieśmiało mówi: - Tatusiu, rowerek mi się popsuł. Hipopotam westchnął ciężko i poirytowany mówi: - No tak, weź teraz k...a rzuć wszystko i napraw mu rowerek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poranny budzik//:D:D A to się udaleś:D Pobudkę robić o takiej godzinie... ;) braaawo!!! Ja od rana na nogach i latam nie wiem za czym... lecę dalej :):) cicha//:D:D:D dobre! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi 🌻 :) budzik delikatny, nie chciał nas niepokoić, myślał że po wczorajszym odsypiamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj spotkalam sie z moimi przyjaciółkami ze szkoły. Poszlyśmy do knajpki cos zjeśc i wiecie co ? 90% w knajpce to byly stoliki samych dziewczyn. Dzień kobiet ! Kobiety wzięły sprawy w swoje ręce i same uczcily ten dzień. :):):):):):):):): Mowie Wam ,ale bylo fajnie .>>Czulysmy sie jak uczennice ,śmiechy ,dowcipy ,wspomnienia. To jest najlepsze ,co istnieje na tym swiecie. Wspomnienia z naszej młodości ,a właściwie szczenięctwa. Suuuuuuper. Generalnie musze stwierdzic ,ze jestem w równym stopniu szczęśliwa i nieszczęśliwa. Tak juz chyba jest . Czasami wydaje mi sie ,ze przesadzam z nieszczęściem,bo to my kreujemy swoje życie i jesli jesteśmy głównie nieszczęśliwe to znaczy ,ze nie umiemy ,,,,,,,,,........... czegoś zaniedbujemy , za malo działamy ............. nie protestujemy ,nie zmieniamy ,................... Trzeba próbować ,aby wiedzieć ,ze sie zrobiło wszystko aby bylo dobrze. NAM dobrze. Oczywiscie innym z nami też . Ale to nie truizm ,ze jak MY kochamy siebie to i inni nas kochaja. Więc hasło na dziś : POKOCHAJ SIEBIE ! ,a jak nie możesz od razu to zmień to co sie da i wtedy spróbuj. Całuski dla wszystkich . Emmi ,Ciepla ,Cicha ,Edzia,Anies i inni 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ o @ @ @ I qIp I I Nocne pozdrowienia i trochę wiosny , sory jeśli kwiatek się zdeformuje , teraz nawet mi się udał . Jakoś tak mi się trochę wszystko kręci nie tak , gubię się i dlatego mnie nie ma na forum .Pa może dzisiaj będzie lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy budzik
czy jak ja nie obudzę to już nikt nie wstanie ;-) wstajemy, zaglądamy za okno, piękne wiosenne słoneczko świeci :-) i uśmiechamy się szeroko :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy budzik
hej dziewczyny !! co się dzieje ?? :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaleję w pod Warszawskich miejscowościach od paru dni z MM jako kierowcą ;) Nie pytajcie o szczegóły :) bo to długo by pisać... ale! Zima przepiękna:D Puki pamiętam! Udał mi się dzisiaj dowcip ;) Wracając, albo przejeżdzając wstąspiliśmy do Magdusia, bo moja kluseczka bardzo zgłodniała :) Otworzyłam drzwi wejściowe i przepuściłam MM pierwszego mówiąc ,,dziś nie dzień kobiet, możesz wejść pierwszy,, - wszedł, ale jakąś dziwną minę miał :D:D:D Wracamy do zimy:) Ślicznie ośnieżone pola, zeszronione drzewa i krzewy... bajka ❤️ Ja jako stuknięta osoba, marudziłam aby zawięść mnie przy okazji na działkę... po co? Aby porobić zdjęcia :D wiem! MM też nie rozumie, ale uwielbiam takie zdjęcia, od wiosny do jesieni zdjęć zawsze jest dużo, a zimą ? Przecież też jest pieknie. Poza tym tej wiosny ruszamy z budową (trzymać kciuki) i to będą pamiątkowe zdjęcia:) Mam już zakupiony album w którym będzie ,,fotograficzna kronika budowy,, :) MM jak zwykle kręci głową i stuka się w czoło, ale za lat kilka sam będzie oglądał z sentymentem :) Tak zupełnie nie na temat, ale ... rozumiecie, prawda? :) U mnie świcie słońce, MM jest przepiękny, ja mam zajęcie i na obecną chwilę czuję się wspaniale :D Harry...//:) wiadomość przyjęta :D:D Bardzo się cieszę :) poranny budzik//:):) zima wróciła... może wszyscy w sen zimowy zapadli? A może mają inne rzeczy na glowie, niż tu pisanie? ;) którz to wie... Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam 👄 fajnie że jesteś:):) Ogromniasty buziak dla Ciebie [............👄...........] :D:D Jak Twoje samopoczucie w taką piękną zimę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaleję w pod Warszawskich miejscowościach od paru dni z MM jako kierowcą ;) Nie pytajcie o szczegóły :) bo to długo by pisać... ale! Zima przepiękna:D Puki pamiętam! Udał mi się dzisiaj dowcip ;) Wracając, albo przejeżdzając wstąspiliśmy do Magdusia, bo moja kluseczka bardzo zgłodniała :) Otworzyłam drzwi wejściowe i przepuściłam MM pierwszego mówiąc ,,dziś nie dzień kobiet, możesz wejść pierwszy,, - wszedł, ale jakąś dziwną minę miał :D:D:D Wracamy do zimy:) Ślicznie ośnieżone pola, zeszronione drzewa i krzewy... bajka ❤️ Ja jako stuknięta osoba, marudziłam aby zawięść mnie przy okazji na działkę... po co? Aby porobić zdjęcia :D wiem! MM też nie rozumie, ale uwielbiam takie zdjęcia, od wiosny do jesieni zdjęć zawsze jest dużo, a zimą ? Przecież też jest pieknie. Poza tym tej wiosny ruszamy z budową (trzymać kciuki) i to będą pamiątkowe zdjęcia:) Mam już zakupiony album w którym będzie ,,fotograficzna kronika budowy,, :) MM jak zwykle kręci głową i stuka się w czoło, ale za lat kilka sam będzie oglądał z sentymentem :) Tak zupełnie nie na temat, ale ... rozumiecie, prawda? :) U mnie świcie słońce, MM jest przepiękny, ja mam zajęcie i na obecną chwilę czuję się wspaniale :D Harry...//:) wiadomość przyjęta :D:D Bardzo się cieszę :) poranny budzik//:):) zima wróciła... może wszyscy w sen zimowy zapadli? A może mają inne rzeczy na glowie, niż tu pisanie? ;) którz to wie... Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam 👄 fajnie że jesteś:):) Ogromniasty buziak dla Ciebie [............👄...........] :D:D Jak Twoje samopoczucie w taką piękną zimę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem ale wiecej jutro napisze bo ciagle brak mi czasu:(:(:( cholera kiedy to wariatkowo sie skonczy??? Emmi ja rozumiem i strasznie sie ciesze:D:D:D powodzenia...zdanka chyba cie rozumiem tez...ale moze nie zamykaj sie przed nami...napisz cosik:)...reszta po buziaku i spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w przelocie zobaczyć co na topiku:) widzę pustki... margo//👄 hejka poranny budziku// wiadomość dla Ciebie, chyba trzeba założyć nowy topik niekoniecznie o samotności ale podobny do tego, bo ten z racji swoich stron, straszy nowe osoby,które może gdyby był nowy, świeży odezwały się... wiesz, wszystko się kiedyś kończy, albo starzeje ;) tematyka topików też :D Może wymyslisz jakiś, na którym byśmy się wszyscy spotkali? Tylko daj tu znać, abyśmy wiedzieli gdzie mamy się przenieść ;) Milego jutrzejszego dnia życzę 👄:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdanka//Nie smutaj się 👄👄 :):) Agrypina //🌻 Love//🌻 znikam... MM mnie goni ..................:D:D od komputera oczywiście ;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :):):) Budzik:) jeśli o mnie chodzi to ja wstaję o 6.00 :P Ale nie mam czasu rano się tutaj meldować :) Love1966 🌻 :) no to super miałyście Dzień Kobiet :) Zdanka9 🌻 :) udał Ci się kwiatek :) Spoko :) A lepiej na pewno będzie :) jak nie dziś to jutro :) Głowa do góry 🌻 Emmi 🌻 :) rozumiem i trzymam kciuki :) Agrypina 🌻 :) Margo 🌻 :) zwolnij trochę :) jak czegoś nie zrobisz, to świat się nie zawali :) naprawdę :) sprawdziłam ;) Rafaello :) nie przejmuj się że nie wyszło, wiesz że mówią, że nie ma tego złego które by na dobre nie wyszło. Harry-Potter :) fajnie że jesteś szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No ja wiem że dzisiaj mocno wieje :) ale chyba nie aż tak, żeby wszystkich wywiało ;) Jak ktoś wpadnie, to może się uśmiechnie :) Po pracowitej nocy zmęczona Komarzyca wracała do domu. Marzyła tylko o jednym: Przysiąść w spokoju i przetrawić krwistą kolację za którą musiała się tyle nalatać. Pracowity Kornik rył kolejne tunele i drążył przez cały dzień. Zleceń napływało mnóstwo, nie miał nawet chwili wytchnienia. Postanowił zrobić sobie przerwę na papierosa i wyszedł na zewnątrz. I ..... wtedy się spotkali. Kornik patrzył na ponętne ciało Komarzycy, a ta, obrzucała zaciekawionym spojrzeniem jego muskularne ciało. -Bzzz, bzzz... -Szepnęła komarzyca -Bezy bezy -odparł Kornik To była miłość od pierwszego bzyknięcia. Kochali się jak szaleni, nie przejmując się niczym. Plotka z szybkością błyskawicy rozeszła się po łące. I wtedy zaczęły sie trudności. Świat stanął im naprzeciw. Postanowili zalegalizować związek. Rodziny odwróciły się od nich a znajomi nie chcieli już ich znać. Zostali wyklęci odrzuceni od reszty społeczenstwa. Niedługo później urodziło się dziecko... Potwór zrodzony z krwiopijcy Komarzycy i niestrudzonego drążyciela Kornika. Poczwara przed którą wszyscy będą uciekać. - Dziecko, które tylko rodzice będą kochać.... Z kołyski swymi złośliwymi oczkami spoglądał na rodziców..... tak narodził się ...... KOMORNIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha//:D:D hejka Czekam na propozycję jakiegoś fajnego tematu na nowy topik :) Nie chcę zakładać kolejnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki nowy temat.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrrrrrrrrrrrrr mam dosyć zimy ,mimo ,że jest piekna .jakos nie mogę złapać pogodnego nastroju.:(:(:(:(: Nie chciałabym ,zeby topik zniknął ,ale trochę się chyba wypalił. Ludziom sie znudziło ? Czy co ? Bo tak pusto i jakieś trywialne i banalne wpisy. Brak głebokich przemyśleń , refleksji ,zwierzeń. Nie wiem czemu. Ale mi smutno......................... Cicha 😘 ,lubię jak ktoś pisze do każdego miłe słowo. Milego weekendu życzę. W przyszłym tygodniu wyjeżdżam służbowo na cały tydzień. Będę za Wami tęsknić .:):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:(:(:( jest mi dziś źle,jesteśmy po awanturze i mi bardzo smutno,ale to bardzo,mam dość......😭i jeszcze 😡 czy życie musi być takie ciężkie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
love- to chyba jest tak ze za bardzo sie juz poznalysmy...kiedys pisalam wszystko co slina ma jezyk przyniosla...teraz mysle jak zostane oceniona...co o mnie pomyslicie...niby wiem ze raczej nie ocenicie mnie zle- ale czasem poprostu mi glupio...za mm... za mnie...mimo to nadal uwielbiam tu wpadac mimo ze nie mam czasu...nie chce by topik sie rozpadl...Agrypina:):):) nie smutaj sie slonko...wiem ze ci ciezko i zle...ale napewno to przetrwasz...i jeszcze nieraz bedziesz sobie z tym radzic...dla ciebie buziki przytulaki na poprawe samopoczucia👄👄👄 teraz spadam bo mam goscia:) kocham was i prosze nie znikajcie...plissssssssssssssssssssssssssssssssssss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia75
witam wszystkich u mnie tak bialo ze az oczy bola jak latem wypadaloby chodzic w ciemnych okularach przez ten snieg swiat wydaje sie taki czysciutki prawda dzisiaj czeka mnie wizyta u okulistki bedzie mi badala dno oka czy nie mam odpukac zmian (2 lata temu mialam zapalenie nerwu wzrokowego i od tego czasu wiele badan i zawracania glowy - podejrzenie SM) A CIAZA TO OBCIAZENIE DLA ORGANIZMU WIEC MUSZE BYC POD KONTROLA jak sie sypie i wali to wszystko nerki tez odmawiaja mi posluszenstwa zwariowac idzie zeby tak dotrzymac tego dzidzie do czerwca to bedzie dobrze MUSI BYC DOBRZE INNEGO WYJSCIA NIE MA zycze milutkiego weekendu i cieplutko wszystkich pozdrawiam DUZOOOOOOOOO OPTYMIZMUUUUUUUUUUU ZYCZEEEEEEEEE 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×