Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Witam :) Za porządki świąteczne wzięłam sie przez weekend. W tygodniu, wiadomo jak się jest w pracy, to w domu niewiele się zrobi :O . Co do menu .... hm... juz nie raz wspominałam ,ze nie jest to mój konik, ale coś tam upichcę wedle życzeń rodziny :). Teraz praktycznie tylko w weekendy gotuję, to i lubię wysłuchać ich zachcianek i sprawić im tym radość:). Za nowe dla mnie potrawy wolę się nie brać z okazji świąt, zeby nie wyszło ,ze nie będą mieli co jesć jak mi się nie uda ;) . Coś nowego wolę testowac w tygodniu - tak, w razie czego, hihihi ..:). Cicha👄 , no nie można tak!!! ... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ....................... i poprosze o duży uśmiech :D ... szkoda marnować sobie ten dzień :)...... uśmiech prosze taki osobisty , tylko dla mnie :), bo dzis..... (później napiszę )..;) Agrypina :) ...wstrząsnęłam, czy nie wstrząsnęłam ...., ale pomogło:D i ja się lepiej czułam, gdy wszystko wygarnę. Był już taki okres w życiu, że naprawdę tak myślałam .... poprostu - odejść . Mała trochę podziębiona, w nocy marudziła. Jestem zaspana i nic mi się nie chce :( . Martwię się co tam w przedszkolu, bo nie mam z kim jej zostawić i dałam ją dziś do przedszkola:(. Pomysł z kupowaniem sobie kwiatków bardzo mi się spodobał :):):) i zawsze mozna mężowi coś nawciskać,ze niby od kogoś ....hihihi,... no tak delikatnie, z uśmieszkiem na ustach,zeby się mocno nie zdenerwował ;) . Dziś chłopaków w pracy nakarmiłam słodkościami , booossszzz jakie to łasuchy ...hihihi.... :) ..kolejny przykład, że to duze dzieci , a do tego uwielbiają jak się \"pod nos podstawi\" , kawkę zaparzy :) ..... dla mnie też to była przyjemność jak im się oczka świecą, a co to za okazja? co za święto?..... no w pracy nie mają tak na co dzień, a dziś ......są moje urodziny :D....... niech się chłopaki nacieszą :D. Ciekawa jestem jak się MM dziś spisze ?..Wy pewnie też :).... nowa patelnia? ładne kubki? a moze tarka do warzyw ???.... hihihii ....powiem szczerze, ze liczę na coś konkretnego, tylko dla mnie, a nie niezbędny sprzęt w kuchni :) .........oczywiście powchalę się jutro prezentem:D .... o rany, ciekawe czy wogóle coś dostanę ...hahahhahaha ...;) Jakoś parę lat temu bardziej przejmowałam sie uciekającymi latakami, teraz już nie:) , wcale mi to nie przeszkadza:).... tylko zeby małej nic powaznego nie wykluło się z tego kataru:(, bo będę miała dzień do bani..:( Cicha:), no gdzie ten uśmiech?;)...... ooooo już lepiej, dziekuję :D Pozdrawiam i sciskam bardzo serdecznie w ten zaspany wtorek 💤 :) i znikam w moje papierki ..pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja . Jak juz wspomniałam dziś jakoś humoru i snu mi brak. Chciałabym się z Wami czymś podzielić , czymś dla mnie bardzo przyjemnym :). Na kafe pewna pani zadała pytanie w dziale ciąża/... Zauważyłam,że od dłuższego czasu nikt jej nie odpowiedział. Ja zazwyczaj tylko czytam inne topiki , ale jakoś szkoda mi jej sie zrobiło , chodziło o kłopot z jej maluszkiem. Napisałam co wiedziałam, teraz odnalazłam ten temat i bardzo miło mi się zrobiło, gdy zobaczyłam podziękowania. Jakaś inna pani rownież mnie poparła, bo gdzieś tam czytała i w szkole rodzenia o tym uczyli :) ..... to chyba była najmilsza chwila dziś dla mnie :). Kilka słów,a jaka radość :) . W sumie jeśli się coś wie i jest tego pewnym, to dlaczego się nie podzielić doświadczeniem i wiedzą :). ......rozczuliłam sie czy co??? ;).... no dobra, nie marudzę,...znikam..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepła 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Wszystkiego najlepszego Ci życzę z okazji urodzin 🌻 zdrowia 🌻 radości 🌻 słońca 🌻 miłości ❤️🌻 żeby omijały Cię troski i żebyś zawsze była szczęśliwa 🌻 I oczywiście fajnego prezentu od M. :D No i oczywiście ode mnie jeszcze dla Ciebie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D :D:D:D:D :D:D:D :D:D :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina :) jak to dlaczego nie widzi minusów u siebie ??? On ich NIE MA. Jest po prostu idealny !!!!!!! Tylko ma jeden minus........źle wybrał żonę...........No ale to też moja wina bo to podobno ja go poderwałam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love 1966
Ciepła - 😘 😘 😘 szczęścia 🌻 , zdrowia 🌻 beczki wina 🌻 i 100 złotych co godzina 🌻 🌻 🌻 x tyle ile maszziś lat. I przeogromny buziak dla Ciebie 😘 i 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacik
Cześć, jakoś leci. Pracuję w handlu więc nie mam teraz czasu, zgiełk przedświąteczny. W domu niby lepiej, w zeszłym tygodniu MM powiedział, ze ma wszystkiego dosyć i chce to skończyć, wczoraj znowu, ze on nie odejdzie nawet jak będę chciała. Nie rozumiem go. Mój synek znowu chory, ogólnie nie najlepiej. Pogoda do d...y. Chyba mam lekkiego doła. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacik
Ciepła--przyłączam się do życzeń dla Ciebie. Wszystkiego NAj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepła🌻i ja dołączam sie do zyczeń urodzinowych:) Jeszcze wiecej ciepła,pomyślnosci i wszystkiego co sobie sama wymarzysz😘 Love1966🌻podaję Ci tak jak mi koleżanka napisala to skopiowałam a jak zrobisz to już zależy od Ciebie,bo ja tam trochę inaczej,tzn ja to zagęściłam jeszcze mąką;) Biała w piwie: 50 dkg białej kiełbasy ( tak jest w oryginalnym przepisie, ja miałam 7 pętek i diabli wiedzą ile to to ważyło ) 2 szklanki jasnego piwa ( wg mnie małe ) cebula. polecam małą, ponieważ piwo ma gorzkawy posmak i cebula również. 2 łyżki masła 2 łyżki mąki przyprawa do zup, sól, pieprz ( ja użyłam jedynie soli i wegety, ponieważ tym dysponowałam ) Zagotować piwo, włożyć białą kiełbasę( dobrze żeby była przykryta piwem ). Gotować na małym ogniu pół godziny. Przykryć i odstawić na jakieś też pół. Cebulę przetrzeć przez sito. Z mąki i masła zrobić zasmażkę, rozprowadzić piwem i dodać lekkiego rosołku, dodać przetartą cebulę i przyprawić. Kiełbasę pokrić na porecję i zalać gorącym sosem. To tyle. No i smacznego Pozdrawiamj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She- dziękuję 😘 chyba sie skuszę .................. dzisiaj nie mam czasu nic napisać ,bo tyyyyyyyyyle pracy. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, zaprosze was po raz ostatni na kawe \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> 🌻\\_/> \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> od wczoraj jestem bez pracy, dzis jeszcze wpadlam, zeby ze wszystkimi pozegnac sie, trocha to smutno, kiedy w tym miejscu spedzilo sie 25 lat, to prawie tak samo, jak zostawic czastke siebie. Napewno szybko nie znajde prace, a jezli juz, to calkiem nie ma pewnosci , ze tam bedzie net, wiec z wami tez musze pozegnac sie na dlugo. Zycze wam wesolych swiat, mokrego dyngusa, rodzinnej atmosfery, zrozumienia, prawdziwych przyjaciol( a najlepiej zeby tym przyjacielem byl wlasny maz:)...) zdrowych dzieciakow, dobrej pracy, ciekawego zycia, a przede wszystkim checi do zycia i doskonalenia sie, dbania o siebie( czasami trzeba byc taka egoistka i cos zrobic wylacznie dla siebie). Pozdrawiam wszystkie stare bywalczynie i te nowe :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa,pa Goda🌻ale przyżeknij, ze będziesz do nas zaglądać przy kazdej sposobności,ok? I nie przejmuj się, będzie dobrze, nie z takimi rzeczami dawałaś rade to i teraz dasz:)Pozdrawiam i wszystkiego dobrego na Święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Jak mi przykro Goda,że nie masz pracy:(:(:(:(dlaczego?? Wszystkim z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych wszystkiego co najlepsze,zdrówka,szczęścia i najlepszego:)niech wszystkie smutki pójdą w dal,a będą się działy tylko dobre rzeczy:) A zrana stwiam kawę na dory początek dnia\\__/\\__/abyśmy miały werwę do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Niech Wam moi Mili będzie wiosennie, slonecznie,ś wiątecznie! Niech cieszą Wasze oczy kolorowe pisanki i wielkanocne baranki. Niech sie w Smingus Dyngus wodą na Was leje, a Wielkanocny Zając przyniesie radosc i nadzieję... Trzymajcie za mnie kciuki w środę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :):):) Wesołego Alelluja ,kolorowych pisanek ,mokrego dyngusa,uśmiechu świątecznego i wszystkiego wiosennego życzę wszystkim forumowiczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Z okazji Wielkanocy życzę Wam wiosny, wiosny, wiosny ! Pękających pąków, krokusów, przebiśniegów. Topniejących śniegów, ziemi, która zaczyna pachnieć, słońca, które nie tylko świeci ale wreszcie grzeje. Wiosny w przyrodzie i w życiu rodzinnym, w pracy, na koncie bankowym i wszędzie tam, gdzie jeszcze choć trochę zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacik
Wesołych Świąt i do "zobaczenia" po ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Już nie ma nas kto budzić rano kawką:(Gody nie ma....a bardzo często to robiła:(bardzo mi szkoda,bo uwielbiałam ją czytać.....:O Święta jak przyszły tak odeszły.Czy bardzo się obżeraliście?Ja raczej nie,choć jakaś dietka oczyszczająca przydałaby się. U mnie MM na razie się spisuje,nawet ale czas pokaże na jak długo:) Pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak polecam
ale pierdy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta,święta i po świętach... A ja mam dzisiaj wolne i właściwie nie muszę odpoczywać bo nie jestem zmęczona:) MM przeszedł samego siebie, przy wszystkim mi pomagał, a w niedzielę miałam straszną migrenę i mogłam sobie poleżeć-nawet mi po lody poleciał do sklepu:) Królik jak na razie sprawuje sie dobrze, wcale tak mocno nie brudzi, nawet jest milusi:) goldi_70🌻trzymam za Ciebie kciuki A ja w tą sobote idę na uczelnię, mam stracha-mam do nadrobienia trzy zjazdy ale mam nadzieję, że dam radę;) Dobra, stawiam kawkę \\_/>\\_/>\\_/> i zmykam korzystać z wolnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...........no i po świętach.........i tylko kilogramy jako wspomnienie zostały....... ale niedługo znowu dłuuuuuugi weekend majowy ,ale fajnie :) żeby tylko pogoda........ She- ja w końcu upiekłam /a nie ugotowałam/ tę kiełbase w piwie. Pyszna to mało powiedziane ........to był przebój świąteczny :):):) Mięgo dnia ,lecę w papierki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewczynki!!! Pisze do Was świeżo upieczony kierowiec!!! Zdałam za pierwszym razem!!! Nie do wiary!!! Wracam oblewać zwycięstwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goldi>>jestem pod wrażeniem:D:D:D:Dnaprawdę moje gratulacje:)super jak ty to zrobiłaś>?? Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Goldi🌻gratulacje,ja swoje za czwartym podejsciem zrobiłam;) A teraz prawko leży i czeka aż bede korzystać:)Moze sie doczeka:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich z rana i dziękuję za gratulacje ! Niby taki głupi papierek a tyle radości :D Agrypina nie wiem jak ja to zrobiłam, poprostu zdałam testy i pojechałam . Widocznie nie jest ze mną jeszcze aż tak źle ;) Miałam też trochę szczęścia - egzaminator był bardzo ludzki, widział, że bardzo się stresuję i nie zwracał uwagi na drobne błędy. Gdyby chciał miałby sie do czego przyczepić ale widocznie są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie. Nareszcie mam to czego chciałam i cieszę się jak dziecko :D Całuski dla Was wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacik
Goldi - przyłączam się do gratulacji. .... mam totalnego doła, czuje się jak kawałek drewna bez uczuć. MM zaczął być miły, denerwuje mnie to chwilami. Od razu bierze się do obłapiania, nie można się do niego po prostu przytulić. Nie pamiętam, żebym kiedyklowiek mogła się do niego przytulić bez podtekstów erotycznych. W Święta byliśmy troche u moich i troche u jego rodziców. U teściów MM jak zwykle przy wszystkicvh, bez wyraźnego powodu zaczął się ze mnie nabijać. Powiedział też swój ulubiony tekścik: powinienem wlać Ci juz na weselu, to bys wiedziała kto rządzi. I tak parę razy, w końcu nie wytrzymałam i powiedziałam (też przy wszystkich) żeby sie pier..... Nie rozumiem go wcale. Teściowa (bogobojna, żeby nie rzec świętojebliwa) prawie się przeżegnała na moje słowa, wcześnij oczywiście nie reagowała. Wczoraj MM był u rodziców, wrócił i powiedział że oni bardzo się martwią o nas, że chyba nam się nie układa. Z czyjej winy niby? Mam dość!!!!!!!!!!!!!!!!!! A co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatam nacik🌻no to kochana nie masz lekko,a TM to troche cham:)A jakbys tak go jego własną bronią załatwiła? Bądź niedostepna i chamowata to moze zrozumie w czym rzecz?Kurcze ja już tylu różnych rzeczy próbowałam i w najmniejszym momencie trafiłam w MM i podziałało,jak na razie-mimo,ze miewa jeszcze czasem odchyły ale ja tez nie jestem mu wtedy dłużna;)nie żebym sie mściła;) ale taka przewrotna troche jestem.Głowa do góry, kupuj sobie kwiatki, idź do fryzjera,na zakupy, na spacery, umów sie z koleżankami na winko:) a zobaczysz jak bedziesz sie lepiej czula to wszystko będzie prostrze,powodzenia zyczę Dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Nacik>>wydaje mi się,że on tak powiedział u swoich rodziców aby poczuć się lepiej i pochwalić się,że to on ma przewagę nad tobą,bo pewnie męska duma nie pozwoliłaby mu przed rodzicami abyś to ty miała nad nim,że tak powiem władzę.Tacy są faceci:Omoże twoje przekleństwo wywarło niemiłe wrażenie,ale ejmu też była potrzebna cięta riposta:P Ja kiedyś też nie umiałam powiedzieć ciętej odpowiedzi od razu,bo mnie MM zapędził jak to się mówi w kozi róg:Pteraz jest lepiej.....jak słyszę od niego jak ty się odzywasz??-odpowiadam,że dobry przykład mam w domu:P Druganowa zamilkła i Mucha...czyżby problemy poszły w kąt?? Goldi>>świeżo upieczony kierowca,sama się cieszyłam jak głupia jak zdałam swoje prawo jazdy:Da u nas bardzo dużo egzaminatorów wyleciało za łapówki i termin egzaminów jest bardzo długi,ludzie czekają po dwa miesiące:O cicha>>jak to cicha zaglądnie i pomacha:) Love>>wiernie zajrzy i się przywita:) Margo>>już zupełnie ucichła:) Ciepła>>dalej szczęśliwa:) she>>się nie odzywa:) Iwe>>już się nie przywita:) bauceron>>się zaszyła u siebie:) A tak nawiasem miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×