Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

witam... Wczoraj rano też nie mogłam wejsć na kafe. U mnie pada, głowa boli, ledwo co zwlokłam się z łóżka :( . Wiem ,ze to minie, ze przejdzie ... poczekam... tylko boję się żeby w takim stanie nie powiedzieć za dużo MM,albo nie zrobić jakiegoś głupstwa :( ... Cicha , jesteś super babka ;)..dziękuję Pozdrawiam Wszystkich i znikam , bo w takim stanie , praca dwa razy więcej czasu mi zajmie :(... papappapapa 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko:) ja wczoraj polatalam sobie:) wyfrunelam z domku rano zjawilam sie wieczorkiem:) a gdzie mnie nie bylo?:) i sklepy zaliczylam:) i kino:) i ginekologa:) i kawiarnia:) a o 19 mm zaczal do mnie wydzwaniac:) ale nie odbieralam telefonu:) a jak przyszlam popatrzyl jakos tak dziwnie:):):)ale co mi tam:) mam urlop i korzystam z tego do bolu:) a 18sierpnia jade do sanatorium na trzy tygodnie zupelnie sama:) ale bedzie szal cial;););) mam nadzieje ze nie obrazicie sie na mnie ze tak sie chwale i rysuje :) ale od czasu do czasu lubie byc wesola mimo wszystko:):):)i patrzec na swiat przez rozowe okulaRY:) A WAM WSZYSTKIM ZYCZE SAMYCH WESOLYCH DNI i usmiechu:):):):):):):) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przelocie w pracy ,bo ostatnie dni przed urlopem i dużo pracki . Agrypina - nie martw się topikiem .Ja przyszły tydzień urlopuję w domciu ,więc będę podtrzymywać , a potem inni sie znajdą co tu wpadną Margo -ale szczygiełek jesteś ::):):) Tak trzymać . A jednak TM sie w koncu zaniepokoił . Może to dobry ojaw ?................ Cicha - 😘 Ciepła 😘 już lepiej ? Inni czytający i i piszący i Kaja 😘 😘 😘 Lecę ................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Agrypina 🌻 :) udanego urlopu, super pogody, wypocznij i wracaj !!! :) Komp Ci nie sfiksował :) mnie też wczoraj nie udawało się wejść na forum i w końcu się sklonowałam, bo w ogóle się strony nie chciały otwierać. Margo 🌻 :D ale dostałaś obrotów :D tak trzymaj :D Kurcze, w tym sanatorium to panowie potracą głowy dla Ciebie :D No i dobrze ;) Love 1966 🌻 :) Ty też się będziesz urlopować ? :) No fajnie, muszę też sobie jakiś urlopik wygospodarować :) Ciepła 🌻 to taki mój sposób na poprawę nastroju :), czasem działa :) ...... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ........tylko trzeba być upartym ;) Pa pa 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha - jesteś niesamowita :):):):):):):):):):):):):):):):):) ja dzisiaj padłam wieczorem i dopiero wstalam . Teraz będę do rana buszować po domu. Ale to mi nie przeszkadza . Jutro ostatni dzień przed urlopem.:):):):):):):) Bosssssssssssssssssssssko. Już mnie nic nie wyprowadxi z równowagi. Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ dzis ostatni dzień w pracy,jutro z samego rana wyruszamy.Wiecie co jest najbardziej przykre,że mojej koleżanki mąż wyjechał do roboty i miał wrócić tydzień temu,aby móc jechać z rodzinką,a jeszcze nie wrócił:(:(:(meżczyźni,myśla tylko o sobie.....:(jakie to przykre,no i dlatego dziewczyna jedzie sama z dziećmi,bo jedziemy razem.Najgorsze,że nikt nie ma wpływu na nich(piszę tak,bo na MM tż nie ma nikt wpływu,ani ojciec ani matka)A kilometrów trochę mamy.....myślałam,że może jednak przyjedzie,łudziliśmy się więcej my niż ona......ale nic,może jakoś to będzie.....zdam relacje,jak wrócę. Życzę wam wszystkiego dobrego🖐️nie przemęczajcie się,kobietki dbajcie o siebie,bo o was nikt nie zadba jak same o siebie nie zadbamy i wszystkiego,wszystkiego......naj,naj.....pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina - miłego urlopu :):):) Dobrej pogody,dobrego humoru i relaksu ja też dzisiaj ostatni dzień w pracy ,ale humor mi sie od rana zepsuł:(:(:( bo pierwszy tydzień jesteśmy w domu i ja nawymyślałam różnych atrakcji , gdzie pójdziemy , pojedziemy itd i opowiadam to rano przy śniadaniu MM ,a on na to ,że wymyslilam rzeczy które mi sprawiaja przyjemność i a nie jemu i że............... przywiezie swoja mamę na pare dni. No nie !!!!!!!!!!! Czy ja po to idę na urlop ,zeby opiekować sie starszą panią i jej wymyślać rozrywki ????????? Ja chętnie ja zaprosze na dzień ,góra dwa i koniec. żeby nie było wątpliwości ja lubie swoja teściową , ale ona nie jest zbyt sprawna ruchowo ,nigdzie z nią wyjść nie można , a ile mozna siedzieć i gadać i o czym ????????? No ,nie wiem czym to się skończy ,ale juz mam humor popsuty . Będę zagladać w czasie urlopu. Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko:) Agrypina zycze udanego wypoczynku i wspanialego sexu poza domem;););) wypoczywaj i wracaj opisac wrazenia:) Lowe ja juz drugi tydzien jestem sama z mm i jakos wcale tego nie chwale:) zadnej zmiany zadnych uniesien, wychodze poprostu i sama organizuje sobie rozrywki zeby nie uslyszec ze on tego lub tamtego nie lubi:):):) wczoraj np. mialam miec dwie godz. jazdy na 18 a wrocilam o 22...mm pyta gdzie tyle bylam skoro mialam jezdzic do 20 a ja na to: no jezdzilam dwie godz. ale drugie dwie stalismy w lesie ;)...ale mial mine:D normalnie karpia zapuscil;D;D;D a dzis zaraz szykuje sie i znow wybywam z domku do wieczora...nie sprecyzowalam planow w szczegolach ale po drodze cos wymysle:):):) takie glupie szalo0ne dziewcze jak ja zawsze cos wymysli:D:D:D kochane dziewczynki zycze milego piateczku i sle tony buziakow👄 papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie !!!!!!!!!!!!!! To widzę ,ze ja bede miala dyżur na forum :):):) pierwszy dzień urlopu - sprzątam ,gotuje .............................ale i tak jestem szczęśliwa. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) samopoczucie powiedzmy ,ze- lepiej :0 Pozdrawiam wszystkich 🌻 Buber..nie na wakacjach?..w jakimś egzotycznym kraju?? ;) ..no Egipt , to chyba zdecydowanie odpada:( Rafaello ... gdzie wrazenia?..podziel się troszeczkę ;)... szczególnie jak żona odebrała ten wyjazd? ;) znikam w papierki ...papappapa .... aaaaaa ........ Cicha:) , no jeszcze jak widzę te uśmiechy w kilku linijkach , to mimowolnie \"mordka \" mi się uśmiecha ;) ...dziękuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie :):) po jednym wpisie dziennie. Ale kanikula ma swoje prawa. Ja na urlopie niechętnie siadam do komputera.Mam dosyc w pracy na codzień. Ciepla - a Ty kiedy urlopujesz ?................... Mam tyle do załatwienia w tym tygodniu i takie plany rozrywkowe ,ze nie wiem czy sie wyrobię. Na razie ogarnęło mnie błogie lenistwo i nie mogę z siebie wykrzesać energii Margo ,zeby tak fruwac jak ona. Margo - 😘 Powoli sie rozkręcę. Widocznie takie zwolnienie obrotów jest potrzebne. Pozdrawiam wszystkich wakacyjnie. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) bylismy wczoraj po lukiego no i troche zabalowalismy:) wrocilismy po 24:)ale bylo fajnie:) a luki...mowie wam...alez wyrosl mi syn...nie dosc ze byl wielki to jeszcze urosl...teraz ma ponad 180wzrostu a przeciez ma dopiero 13lat i7 miesiecy:) schudl...wyglada jak facet...dziewuchy za nim lataly ale jemu rzadna nie wpadla w oko:) mowi ze jest wybredny:) az sie boje;).... wiec cala torba prania na mnie czeka...a u nas slonca brak i gdzie to posusze???...ciesze sie ze jest juz w domku, bardzo sie stesknilam,on tez bo nawet pozwolil sie przytulic:) przy ludziach:):):) a wychowawczyni az go wycalowala na koniec i stwierdzila ze mam super syna:) madry, grzeczny, dobrze ulozony, inteligentny......milo posluchac...bo przeciez to moja zasluga...mm raczej sie nie przyklada do wychowywania syna...pozdrawiam cieplutko i lece walczyc z praniem...papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wróciłam wczoraj wieczorem i już nie chciało mi się siadać do kompa. Ale sobie jagód nazbierałam :) :) :) A jak mnie plecy bolały od schylania :) Ale nic to :) Dzisiaj byłam w pracy i tak mi się chce urlopu że aż mnie skręca. Ciekawe kiedy MM się w końcu da gdzieś wyciągnąć albo i nie ale żeby odpocząć, chociaż w domu. Trudna sprawa z nim w tej kwestii. Ciepła 🌻 :) i o to właśnie chodzi z tymi mordkami uśmiechniętymi :) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Love 🌻 :) pewnie że trzeba trochę zwolnić obroty :) Margo jest chyba jakimś wyjątkiem z tą energią rozpierającą :) Idę trochę dospać teraz, bo coś dzisiaj za krótką noc miałam, a wieczorkiem jedziemy na piwko ze znajomymi i kto wie, może na jakiś wypad do Pragi się umówimy :) Był ktos z Was ??? Podobno jest pięknie... Na razie pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Cicha w Pradze jest pięknie. Wybierzciew sie koniecznmie!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam, że Buber się odezwie ! On był wszędzie :):):) Buber pozdrawiam i zazdroszczę , bo MM jest zdecydowanie domatorem i trudno go gdzieś wyciągnąć............. Ale i tak w przyszłym tygodniu jedziemy nad morze. Po wczorajszym błogim lenistwie dzsiaj Margo we mnie wstąpila i zaraz wychodzę realizować plany ........................... Część sama ,część z MM :) Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha Praga jest naprawde piekna:) bylam i widzialam:) polecam gorąco!!!jedz jesli masz okazje bo warto:classic_cool:zaraz lece na jazde i musze sie pochwalic ze w tym tygodniu koncze juz ale do egzaminow podejde juz po sanatorium...dokupie dodatkowe godziny bo mam super instruktora:) i szkoda mi sie z nim rozstac;)a po egzaminach(o ile zdam) HULAJ DUSZA:D:D:D dobra lece sie szykowac papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love zawsze mozesz pojechać zemną;) W siepniu wybieram sie na urlop i niewykluczone ,ze udam sie do......Egiptu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Love 🌻 :D ja też sobie pomyślałam że Buber pewnie był w Pradze :D Buber :) z tym Egiptem to hmm........... chociaż może plan na ten sezon już wykonali i będzie spokój :) W każdym razie powodzenia :) I szczęśliwego powrotu z jakiegokolwiek miejsca, bo nie wiadomo gdzie znowu coś odpalą :( Na razie wyjazd do Pragi upadł :( Znajomym urlop się kończy a najbliższe dni upalne, więc nie za bardzo do zwiedzania. Ale wszystko przed nami :) Zresztą MM się na mnie wczoraj obraził, więc i tak atmosferka byłaby nieciekawa. A obraził się, bo chciał w knajpce bardzo lecieć szklaneczki odnosić a ja mu powiedziałam że nie musi, bo tutaj za obsługę płacimy i lepiej by w domu był taki chętny do sprzątnięcia po sobie. No i obraza majestatu. Wczoraj i dzisiaj ostentacyjnie wszystko po sobie sprzata i nawet zmywa. Aż miło rano było wejść do pokoju jak na stole nie leżały papierki po cukierkach, szklanka, pestki po owocach :) Szkoda tylko że to, jak zwykle , potrwa tylko najwyżej trzy dni :) No i że taki obrażony chodzi. Jutro mamy iść do znajomych na prażone kartofle, czyli jak u nas się mówi - stryka i jak tu iść z takim obrażonym facetem. Zupełnie nie mam ochoty. Tym bardziej że jak popije to się nasłucham wszystkich żalów jakie ma do mnie :( Zawsze tak mam :( Chyba lepiej nie pójdę. No to sobie ponarzekałam :) Spadam. Pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,jeszcze trochę sie powpisuję , bo w przyszłym tygodniu nad morze ........nasze polskie .....mam nadzieję ,ze sie troche nagrzało :):):) Buber - do Egiptu ????? hm.czy ja wiem ? ale chyba w tym roku juz sobie dadzą spokój z Egiptem. Cicha - 😘 ale obrażalski. Oni się najbardziej denerwuja jak mamy rację, Widocznie go to dotknęło do żywego. Eeeeeeee ,przejdzie mu do wieczora . Chyba nie jest taki zawziety. A tak na marginesie. Wiecie co ? Myslę sobie ,ze szczęście jest nudne i nie mozna o nim długo opowiadać :):):) Nieszczęście za to ma wiele barw i stanowi niekończący sie temat do rozmowy , przemysleń ,żalu itp. Moja kuzynka jak miała kłopoty z SM dzwoniła do mnie pare razy w tygodniu i opowiadała godzinami o swoim nieszczęściu .......... Aż mnie to denerwowalo .............. Teraz jest juz sielanka i co ? albo nie dzwoni ,albo dzwoni czasami i krótko mówi ,ze jest OK albo super i juz. To oczywiscie opowiadam żartem ,ale coś w tym jest na rzeczy. Ja bym chyba mogła urlopowac ze trzy miesiace , potem moze by mi sie znudziło........ ale lato ,pogoda, słońce i błogi spokój od pracy to jest TO !!!!!!! O dziwo ,przebywamy z MM 24 godziny razem i sie nie kłócimy . Czy to cisza przed burzą ? Może nie ,bo on tez zrelaksowany od pracy............. robimy to na co mamy ochotę . I ja juz przestałam sie upierac ,żeby robic to co Ja chcę :):):) Zmądrzałam ? Dorosłam ? Dojrzałam ? Czy co ?????????? Milego dnia.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber............mowisz Egipt:):):).....alez sie rozmarzylam..............jeszcze kiedys tam wroce:D:D:Dpowodzenia👄 cicha faceci juz tak maja ze sie obrazaja jak slysza prawde...ale ty lepiej napisz czemu raptem w knajpie taki wyrywny sie zrobil? czyzby kelnerka byla ladna i zmeczona? :D:D:D a co do tych ziemniakow: idz nie psuj sobie dnia a jak zacznie cos mowic ciagle mu odpowiadaj JA TEZ CIE KOCHAM KOCHANIE i slicznie sie usmiechaj, zobaczysz podziala szybko sie zamknie:) a jakie mile wrazenie zrobisz na znajomych;)czasami trzeba zrobic z siebie glupka ale wychodzi to na plus...wyprobowalam i przetestowalam na sobie i mm...kazdego to ruszy nawet tych najzimniejszych:D:D:D powodzenia👄 lowe a gdzie sie wybierasz nad morze? bo z ta woda bywa roznie...sa miejsca gdzie jest ciepla i takie gdzie jest zimna, ja zycze ci jednak tej pierwszej opcji i pieknego sloneczka:) dobra teraz pomykam budzic lukiego i lecimy do ksiegarni zamowic ksiazki, chce wszystko pozalatwiac jeszcze przed wyjazdem bo potem kto to zrobi??? ja wroce juz w roku szkolnym i luki musi byc wyszykowany na tip top...taka juz jestem:) porzadnicka do bolu:) pozdrowka wszystkim i buziaki wzmacniaki 👄 papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) No ładnie Buber! ... a jednak Egipt, ale moze faktycznie zadania na ten rok w Egipcie już wykonane ;) ...oby,..życze powodzenia i szczescia :) . Hm,... jak ja już musze wyjść z MM , to świetnie potrafimy problemy zostawiać za drzwiami naszego mieszkania . Nigdy w toważystwie nie okazujemy , co naprawdę siedzi w srodku ...nie wiem ,czy to dobrze, ale po co komuś psuć zabawę jeśli jest sie wśród znajomych . Jednak uda mi się isć na urlop ...huuuuraaa !!! dwa tygodnie (dobre i to ) w sierpniu :D ...choć spędze go w domciu , to i tak się cieszę . Mąz już bedzie po urlopie , a ja sama z dziećmi ....super !!! :D A co do wyjadów..... już mamy zaplanowany kolejny z pracy , tym razem kierunek ............... Paryż ..:D ...... 4 dni ....... PARYŻ !!!! Bosz,... jeszcze pół roku temu gdyby ktoś mi powiedział,ze co kilka m-cy bedę latać po Europie - w życiu bym nie uwierzyła !!!!! ....:D Oczywiście już meża o tym poinformowałam :),...... tak,..poinformowałam - bo nie mam zamiaru się go pytać , czy mogę ?..czy mnie pusci? ....zadnych pytań :)...tylko krótka informacja - październik - Paryż- 4 dni ....... Już po pierwszym wyjeździe do Rzymu oświadczyłam ,ze jeśli bedzie jeszcze okazja na takie wyjazdy to będę wszedzie latać, jeździć , czy co tam jeszcze :):):):) ........ Moze trochę nie faer robię,..moze powinnam się solidaryzować z MM , razem nigdy nie byłoby nas stać na takie wyjazdy , więc moze też nie powinnam jechać ...... bo on nigdzie nie jeździ..... wiecie co?.... mam to gdzieś !!!! .....:D Pewnie te dwa lata temu w życiu by mi coś takiego nie przyszło do głowy ,...tylko ON.... wszedzie tylko z NIM .... szkoda tylko ze to tak długo trwało :( .... i prawie doszło do tragedii - zebym musiała zrozumieć ,ze chciałam \"zaglaskać kota na śmierć\"...:( Miłych urlopów :),..wspaniałego wypoczynku:),...wartościowych, nowych znajomości :) .wszystkiego naj, naj naj.... :D znikam do pracki ...pozdrawiam ..papapapa ..🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Margo 🌻 :) można powiedzieć BINGO :) Nie kelnerka tylko właścicielka :) Tam mają też konie i MM jeździ tam pojeździć. Więc to dobre wrażenie chciał zrobić właśnie na niej :) Nadal jest jak było a nawet doszło jeszcze coś. Aukcje na allegro się skończyły i przegapił. Oczywiście moja wina, jak zwykle. Bo nie upilnowałam. Wprawdzie wpisałam je do obserwowanych i miały przyjść maile na 3 godziny przed końcem ale nie przyszły :( Impreza dzisiejsza przełożona na sobotę, więc problem się na razie odsunął. A pomysł masz super :D Zapamiętam i wykorzystam :D Love 🌻 :) pięknej pogody nad tym morzem Ci życzę i żeby było cieplutkie jak nigdy. Gdzie jedziesz ??? Zauważyłam że najcieplejsze jest w zachodniopomorskim najczęściej. Ciepła 🌻 :) ja mam niestety wszystko zawsze wypisane na twarzy. Choćbym chciała udawać to i tak podobno widać że jest nie tak. Dlatego wolę zrezygnowac z wyjścia, żeby nie psuć innym zabawy. Uciekam, bo upał jak cholera i tu gdzie siedzę jest 30 stopni. Pozdrowienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale numer :):):):) Wyciąnęłam /doslownie / dzisiaj MM do kina i pomyliłam filmy !!!!!!!!! Zamiast na Miasto gniewu ,poszlismy na Miasto grzechu. !!!!! Odradzam wszystkim. Film groteskowo -upiorny - trupy ,mózgi ,krew na twarzach itp. Horror. A tamten podobno najlepszy film sezonu ..................... Ale usmialismy sie z tej pomylki, bo dobrowolnie bysmy na taki film nie poszli. Na ten drugi znowu będę musiała go wyciągnać . hihihihihi A nad morze jedziemy wycieczkowo ,tzn nie w jedno miejsce. My tak lubimy sie włóczyc. Od Sopotu ,przez Jastarnie ,Juratę ,na Hel. Po drodze odwiedzimy jeszcze przyjaciół w Olsztynie. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Love 🌻 :) to mieliście przeżycia :D Taki właśnie model wczasów mi się marzy :) Jeśli pojedziemy w tym roku ( w co raczej wątpię :( ) to mniej więcej tak ma to wygladać. Tyle że pewnie będziemy mieć metę w jednym miejscu i zwiedzać wybrzeże w jedną i drugą stronę. Tzn. MM będzie zwiedzać plaże (czytaj leżeć plackiem, co dzień na innej) a ja łazić po okolicy. I tak mamy od Łeby po Hel. Ale to plany, bardzo mgliste. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, ale jestem wcześnie, nie ? :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Wpadłam sie przywitać,ale piorę i piorę a jutro Kaszuby,do miłego:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×