Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

łoj,........ale się działo ........ no i jak Kabuś chce spokojnego życia w takim toważystwie ?..;) .....faktycznie - wszystko jak w filmie . Tak to jest ,że gdy się słyszy , oglada w tv takie rzeczy , to jakoś to nie dociera, ze czasami moze i nas to spotkać ... ja od razu dopowiem sobie scenariusz ........... samochody podpalono z zemsty, bo moze myśleli ,ze jakiś sąsiad za bardzo zyczliwy się znalazł lub żeby na przesłuchaniach za dużo nie mówić ...... ale to tylko moja fanatazja , filmów się człowiek naogląda i potem takie rzeczy sobie dopowiada ;)......... z pewnoscią wszyscy czekamy na ciąg dalszy ...... De 👄🌻 ........ ja właśnie mówiłam ,ze do MM jestem bardziej uległa niz do dzieci ,..moze to głupie , ale tak jest ... ale mi mysli teraz przyszły do głowy ........... aż się sama wystraszyłam tego co pomyślałam....... :( .....że może moja uległosc co do MM , to wynika z tego ,ze ma nade mną przewagę - fizyczną chociażby,.... czyżby to było ze strachu?......... bo przecież dzieci się nie boję , to i jestem bardziej konsekwentna ..........a moze tylko dlatego ,aby nie wywoływać niepotzrebnych awantur ?........ ale sobie teraz w głowie namieszałam....... musze to przemyśleć ......:( ... W ciągu ostatanich dni potrzebna była interwencja hydraulika w domu .......... MM oczywiscie ma to gdzies ......... na początku uparcie odmawiałam wydzwaniania i umawiania hydraulika..... a on -nie , to nie,........ niech se leci ........ i już nie wytrzymałam ........wybuchnęłam ........ nawet się posypały brzydkie słowa ;) ........... nic w domu nie robisz - nie sprzątasz , nie gotujesz , nie zajmujesz się dziećmi itd,...... i ja mam jeszcze hydraulków załatwiać ???????? jest mi wstyd po prostu,....... przyjdzie człowiek do \"rurek wodnych\" , ja mu tłumaczę usterkę a MM np. bedzie siedział przed komputerkiem jak gdyby nigdy nic......... no szok....... ale oczywiście zadzwoniłam ........ Jednak jak to baba, powiedział ,ze wpadnie po południu , ale w sumie nie podał konkretnego dnia.. a ja nie zapytałam,.......( dobrze,że to kolega, to przynajmniej wiem ,ze nie zapomniał) ......... mało tego , następnego dnia byłam u koleżanki z córką, przychodzę , a MM wydziera się na mnie od drzwi , ze sąsiad był z informacją ,ze mu do piwnicy leci ........... spytałam - a dzwoniłeś do niego ? (kumpla od rurek) ....... Nie i nie będę dzwonił,... sama dzwoń !!!! ........ od razu mam w myśli \"modlitwę\" .. z kawału ...- co by Bóg dał mi zrozumienie dla MM, wytłumaczenie jego postępowania...( i coś tam jeszcze było) .......... jednak nie proszę o siłę - bo bym go chyba k ....a zaj......ła .... (sorki) W pracy niedługo bedę miałą konkretny młynek :(...... wymieniamy program komp........ a jeszcze w pamięci mam jak to było , kiedy ten obecny był wdrazany ....... koszmar .:(...... Chyba skończe na razie , bo jakoś smutno mi się zrobiło .... buziaki dla wszystkich 👄 pięknej pogody i samych 🌻 -ów w koło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de
wow, ciepla, to najserdeczniejsze zyczenia z tego powodu, samych szczerych przyjaciol, zadowolenia z pracy, cieplej atmosfery w domku, zrozumienia i akceptacji w rodzinie i chociaz odrobine milosci i romantyki, tego, o czym chyba marzy kazda kobieta:) a w podarku kwiatek z mojej wlasnej doniczki:) mam nadzieje, ze spodoba sie:) [url=http://www.imageshack.us][img=http://img77.echo.cx/img77/3788/cvetik4ev.jpg]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha👄a ja dopiero co sie ciebie Ciepła pytałam jak masz na imię?!no i się spoźniłam:(ale najbardziej utrafione życzenia napisała ci właśnie DE,bo tego właściwie chce większość z nas....... Z tego co piszesz,to może masz racje,że się boisz SM.Ja nauczyłam się już z tym radzić,może jeszcze potrzeba ci czasu aby przestac się bać.Tak jak piszesz, to on zostawia na tobie załatwianie wszystkich spraw,ja mam problem z głowy,bo u mnie nie muszę o tym mysleć.Dlatego MM myśli,że sama sobie nie poradzę,a tu się myli.....Dobrze,że jeszcze potrafi wiele naprawić w domu:)taki z niego pożytek;) De>>burza była przeraźliwa,okropna,gdzie niegdzie podlało ulice,a najbardziej grzmiało o 1 w nocy,nie dało się spać. Pozdrawiam,zajrzę wieczorkiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepła - 😘 🌻🌻🌻 Sto lat , sto lat ,beczki wina i 100 Euro co godzina i wszystkiego najlepszego .Oby wszystkie smutki poszly w siną dal. Ja właśnie niedawno pisalam o podobnej sytuacji jak u Ciebie z hydraulikiem :(:(:( Mam tak samo , zawsze ja . Ja załatwiam fachowców , wykłócam sie o cenę i jeszcze mam ich instruować co mają robić . Też mam często tego dosyć . MM jest z bardzo tradycyjnego domu ,gdzie ojciec to był ktoś bardzo ważny ,zarabiał pieniądze i w domu nic nie robił ,bo mama nigdy nie pracowala . MM uwielbia ten schemat i przez tyle lat nie mogę go nauczyć ,ze u nas jest inaczej .Przede wszystkim ja zawsze pracowałam i w różnych okresach zarabiałam znacznie więcej od niego .Ale to nigdy nie miało znaczenia. :(:(:( Wiem ,że go rozpuściłam i tak mu wygodnie . Eh .Ciepla mozemy ponarzekać tylko ,bo wątpie ,żeby cos sie zmieniło. Ale dzisiaj ma być dzień radosny ,więc smutki precz. Na pewno znajdziesz coś pozytywnego do myślenia. Ciekawe czy Kaba juz wszystko załatwiła ? De- moja teściowa urodziła sie w Twoim mieście i tam chodzila do szkoły. Wspomina z sentymentem. Podoba mi się ,że jeździsz na rowerze. Z dziećmi i TM ? MM czasami jeździ ,ja jakoś nie przepadam za rowerem .Mówiąć krótko boję się .Wolę spacerować i pływać. Miłego dnia wszystkim bez przesadnych burz i gradu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Wiecie jak we Wrocku była w nocy burza:Ozalało niektóre ulice,szpital i szkołę moje dziecka.Grzmoty były niesamowite. Zaglądam tu z nadzieją,że jeszcze kogoś zastanę albo jakiś świeży wpis,a tu nici.Jutro wraca MM,z jednej strony ok,a z drugiej ciekawe kiedy się pokłócimy:Oczasem długo nie trzeba czekać.....Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de
wpadlam z wami pozegnac sie na dlugi okres, bo na dwa miesiace, tak nie dziwcie sie, u nas w pracy ciezka sytuacja i "wyproszono" nas na taki niby urlop, tyle, ze nie zaplaca. Wiec wyjade na wies i nie bedzie mnie. Mam nadzieje, ze kiedy wroce, to topik bedzie zyl i nie trzeba bedzie go odgrzebywac:) Wszystkim zycze milego lata, dobrej pogody, udanych urlopow, usmiechow na twarzy i jak najmniej zmartwien. Love, przekaz tesciowej pozdrowienia :) ciepla, mam nadzieje, ze mimo wszystko spedzilas wczoraj milo dzien, ze maz nie zapomnial i przyszykowal tobie jakas mila niespodzianke. Kaba, chyba juz nie spotkamy sie wiec moc 👄 i ❤️ dla margo wiele zdrowka , to przede wszystkim, nic innego nie jest tak wazne, trzymam kciuki za poprawe :)🌻 Rafaello , wspanialego odpoczynku i niezapomnianych wrazen:) cicha, nie wiem , czy zagladasz, ale tak na wszelki wypadaek pozdrowienia , zycze jak najwiecej pozytywnego myslenia, mam nadzieje, ze u ciebie wszytko OK:) Agrypina, nawet nie mysl i nie nastrajaj sie na klotnie, bo napewno ja wtedy ktos wywola.cale szczescie , ze was nie zatopilo.Ja bylam we Wroclawiu po tym strasznym potopie i widzialam, jak tam wtedy bylo:( U nas dzis zapowiadaja burze:( Betka, trzymaj sie cieplutko, wiem , ze nas podczytujesz, musisz przetrwac jeszcze to lato, a potem juz bedzie z gorki. Buber, mam nadzieje, ze nie zostawisz dziewczyn i podtrzymasz na duchu i nie tylko, i wykazesz sie wieksza zdolnoscia pisania, a nie tylko dwa zdania ...hihi :) wszystkim czytajacym i zagladajacym tu serdeczne pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De- buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ,będzie nam Ciebie baardzo brakowalo:(:(:(:(:( ,no ale po wakacjach wrócisz ?????????? To okropne co sie w tych pracach teraz dzieje . U mnie też niewesoło , ale przynajmniej jest praca. Miłego pobytu na wsi i odpoczynku od trosk życia codziennego. Moc całusków.😘 Potem napisze więcej ,bo dzisiaj rano z powodu różnych fachowców wstalam wściekła. Czy Wy też tak macie ,ze co fachowiec to niesłowny i niesolidny ?? Ja mam do nich jakiegos pecha. Juz mnie tak wkurzają ,ze nie wiem. Na razie. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam... Jakoś dziwnie mi po poście \"de\"..:( ....... jednak nic innego mi nie zostaje jak życzyć udanego wypoczynku i polepszenia spraw zawodowych oraz szybkiego powrotu na topik. :) Cicha ucichła , margo ucichła ...... :(..... Maż oczywiscie zapomniał . Mała iskierka nadziei się tliła ,... jednak nic z tego :(........ wieczorem przypomniałam mu ...... dostałam buziaka w policzek ........ i to by było na tyle....... W pracy jednak bardzo miło spędziłam ten dzień :)... odwiedziła mnie również dobra znajoma :),.. były telefony z zyczeniami ......;) ....... na pocztę jeszcze nie zaglądałam , moze i tam sie jakaś kartka zawieruszyła..;) ....... Jednak ten dzień przyćmiła pewna sprawa :( ,....... problem z sąsiadami :( ........ mam \"niby\" wspólnotę - niby, ponieważ nie jest to aktem jeszcze załatwione , narazie to tylko wszystko współwłasność. Teren w tej współwasnosci również , tylko określony procentowo do udziału m2 w budynku. Bydynek zamieszkują 4 rodziny ,... jeden z sąsiadów raczył nas poinformować , \"tak przelotem\" - mijajac się w drzwiach ,że działki będą dzielone - on bierzę \"tą i tą\" cześć , inny sąsiad \"tamtą\".... a my i jeszcze jedna rodzina mamy pozostałą cześć ....:(...... nikt z nami nie uzgadniał, nikt nie pytał o zdanie .......... nie wiem nawet czy mogą sobie tak wziaść, odgrodzić i tyle .... wiem ,że jeśli jest okreslona wspólnota , wtedy i konkretne działki należa,..... Nie daje mi to spokoju ,ze zostalismy tak potraktowani ,....... bo mają dużo kasy , to już myślą ,ze wszystko im wolno ??>..:( Szukam w necie jakichś informacji , bo jeśli mam rozmawiać i nie zgadzać się , to musze wiedzieć na czym stoje .... znać swoje prawa...:( .......... ech, meczy mnie to bardzo ..... nie wiem jak sie zabrać do tego. Poszłabym do prawnika jakiegos,... ale wydałabym kasę, a pewnie i tak z tego co by mi powiedział nic bym nie zrozumiała.......... Tak na zakonczenie, wspominałam Wam,ze maz w ubiegły piatek poszedł sobie z kolegami.......... no i do dziś uzywa moich kosmetyków ;).....hehehhe ..ja wiedziałam ,ze tak sie skończy jego wypad ............ ale wiecie, wogóle mnie to nie obchodzi , a wręcz jestem wredna i co chwila nabijam się z niego ...... :D chyba wystarczy na dziś ...:)........ aaaaaaa,..moze wiecie coś o takich sprawach mieszkaniowych? albo wiecie gdzie tego szukać ? ...byłabym bardzo wdzieczna za radę ... Pozdrowienia bardzo , bardzo serdeczne.... 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany , ale się zgubiłam .........:(........... przepraszam bardzo !!!!! Dziękuję ,za życzenia !!! ...:D:D:D BARDZO DZIĘKUJĘ !!!! A \"de\" ,... to zazdroszę takich kwiatów w domciu ;),..... tylko ciiiii,..żeby nie usłyszały, bo uschną...... A tak wogóle , to chyba faktycznie kobiety , to takie niepoprawne romantyczki ............... wymagają od mężczyzn takich trudnych spraw, każą im pamiętać jakieś daty , albo coś jeszcze ......... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja3
De bardzo mi przykro ze opuszczasz nas na 2 miesiace 😭, mam za to nadzieje ze ten pobyt na wsi bardzo Ci bedzie sluzyl i wrocisz do nas bardzo wypoczeta 🌼 ❤️ 🌼. Ja ostanio nic nie pisalam, jakos tak jeszcze ciezko mi pisac na forum tak jak pisalam wczesniej jestem osoba bardzo skryta i mimo ze czuje sie u Was bardzo dobrze :D to jeszcze nadal wole Was czytac. U mnie nic ciekawego MM w pracy ja w domku wlasnie pije kawusie i czytam zaleglosci z ostaniego tygodnia. Jestem teraz w sesji ale jak tylko sie ona skonczy, postaram sie i ja co nieco napisac, aby ten nasz topik trwał nadal🌼 i De miała co czytac po urlopie;) pozdraiwma wszystkich serdecznie 🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! ja tylko na moment bowiem pracy ogrom - w lokalu mamy dużą impreze więc trzeba wszystko przypilnowac ale już od jutra URLOP !! hi,hi ...nareszcie :D Walutę już kupiłem -same euro a biegając po forach dotyczących podrózy to podobno lepiej miec -dolce ;) ale każdy mówi co innego -trudno Euro tez pieniądz bo także akceptowany ... MŻ kupuje kosmetyki , kremiki , olejki ...uff tyle pieniędzy na jeden wyjazd ..jej .. Ale lepiej sie zaopatrzyć na miejscu bo na miejscu to dwa razy drożej ..w końcu miejscowi muszą z czegoś zyć ;) Takze faktycznie już myślami jestem w samolocie i lecę ..ale do środy jeszcze parę dni więc trzeba wszystko przypilnować ... Oj jak przeczytałem \"przygody \" Kaby to jakbym czytał w gazecie - bardzo nie miło tak przeżyć utratę autka , dowiedzieć się iż zyje sie obok bandytów -ale to chyba nikt nie wie do końca kto robi co wkoło... Wracam do pracy i pozdrawiam wszytskie Panie :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) MM wrócił,na razie nie jest źle;)......zobaczymy jak dalej sie potoczy czas.... Widzisz KAJA ja też tylko czytałam,a teraz staram się choć troszeczkę skrobnąć tutaj,bo nas mało,a dwa mam sentyment do tego topiku.Bardzo mi pomógł swego czasu.Także jeśli możesz napisz tylko jak ci idzie,jakie jest twoje samopoczucie,jaki masz dzień.....no i w ogóle:) Bardzo żałuje,że tak długo nie będzie DE,bardzo lubię ją czytać,bo jest mądrą kobietą,wszystko co napisze jest takie proste i zarazem mądre,bo ja czasem zastanawiam się żebym nie napisała jakiś głupot.A u niej jakoś tak jest napisane bardzo prosto.;) Życzę wam udanego weekendu:D:D:Dbuziaczki Rafaello>>udanego urlopu:) Ciepła>>trzym się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam sobie raniutko ,a tu.........pustki. :(:(:( Nic się u nikogo nie dzieje ? U mnie błogi spokój,ale od poniedziałku sie zacznie . Bo znowu fachowcy ............................... Jakoś po ich solidności ,a raczej jej braku bezrobocia nie widać . Obiecałam sobie ,że jak teraz z nimi skończę , to już nic nie robię ,żeby nie mieć z nimi do czynienia. A jeszcze przez 3 dni nie miałam netu , więc nie mogłam nic napisać . Dzisiaj w ramach ćwiczeń fizycznych idziemy z córcią na basen . Pogoda sie zapowiada ładniutka i MM obiecał wieczorkiem grilla. No ,lubię weekendy zdecydowanie ! :):):) I pomyśleć ,że w zeszłym roku nie znosiłam :( No ale wtedy to była tortura ,pod jednym dachem z MM obecnym ciałem ,ale duchem daleko ode mnie ,w komputerze ................................eh dobrze ,że to już minęło .Ale jak sobie przypomnę ,to nie wiem jak to przeżylam ............... Życzę wszystkim relaksu i dobrego humoru. Słoneczka i uśmiechu .:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki i chlopaki:) zajrzalam i widze ze nie zapomnieliscie o topiku:) ciesze sie:) u mnie jazdy coraz lepiej:) ale jak tylko mam chwilke to wykorzystuje na autko:):):) czuje sie nie najlepiej a jesli chodzi o mm to przestalam myslec, marzyc, chciec, .......................................... i teraz mi latwiej...zajrze potem bo teraz nad glowa mi stoja:) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :D Ufff..... dawno mnie tu nie było i właśnie odrobiłam zaległości w czytaniu :) I proszę jaka niespodzianka :) KABA się zjawiła :) (ale miałaś przeżycia, współczuję) i Margo :) jak się cieszę :) i kurcze, już dawno zastanawiałam się nad \"de\" kim jest :) i chyba już wiem :) .......ale trochę późno na to wpadłam :( Ja mam jeszcze tydzień zawalony nauką........ a potem............. wakacje :D Cholewcia, zachciało mi się na starość ;) Nigdy bym nie przypuszczała że jeszcze będę kiedyś czekać na wakacje :P Dziewczyny, dzięki wielkie za fantastyczne przesyłki :D i za pamięć :D To takie miłe :) Obiecuję że od następnej niedzieli będę tutaj już częściej zaglądać. Teraz chyba walnę się do łożeczka bo ostatnie dwie noce stres egzaminacyjny nie dał się wyspać i ledwo żyję. Rafaello :) udanego urlopu !!!!! :) Wszystkim miłej niedzieli 🌻 Jak ja się cieszę że jesteście tutaj, to nie macie pojęcia :) Pa pa 👄❤️ No i zapomniałam wspomnieć że zmiany na forum zauważyłam. Od kiedy są ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha - wracaj po egzaminach ,bo De nas opuściła na 2 miesiące :(:(:( Margo -witaj po długiej przerwie .Jak tam prawko ,kończysz ? Jak idzie ??? Ja jak dawno temu robiłam prawo jazdy to sie tak denerwowalam ,że schudłam 8 kilo :):):) Ale ja byłam strasznie ciemna. Agrypina ,Ciepla - 😘 mam nadzieję ,ze weekend wypadł pomyslnie. Mój grill skończył sie awanturą . Bo MM źle rozpalił i pyszne szaszłyki były surowe . Oczywiscie żadnej krytyki pod swoim adresem nie znosi i po pierwsze wmawiał nam ,że dobre ,a po drugie powiedział ,że jak nam sie nie podoba to juz nie będzie robil i sie obrazil . I juz . To tyle z miłego grilla. :(:(:( Ale bylam na basenie . Suuper . Popływalam ,zrobiłam hydromasaż i obiecałam sobie regularne chodzenie. Ja juz po pierwszej kawce .Wstawać śpiochy ,to Wam tez zrobię. Dzisiaj ma przyjść malarz !!! Czy przyjdzie ????????????? O której ???????????????? to same niewiadome. Oczywiście MM powinien przygotować pokój do malowania , i zgadnijcie czy to zrobil ???????? Prosta zagadka .:(:(:( Miłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Fajnie się weekedn zaczął,ale za długo było mi się cieszyć;)od soboty nie rozmawiamy ze sobą:(:(:( Love>>mężczyźni przeważnie nie biorą odpowiedzialności za swoje niepowodzenia,smutne to jest,ale zawsze winny musi być kto inny. Margo>>życzę ci abyś jak najwięcej jeździła autkiem,bo ja też niedawno zrobiłam prawko i teraz żałuję,iż tak późno je zrobiłam.Jazda samochodem to sama frajda:) Ciepła>>witaj,cieszę się,że zajrzałaś.Trzymam kciuki za ciebie,co studiujesz?ja chyba też zacznę:) Pozdrawiam i życzę miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malarz oczywiście nie przyszedł :(:(:( Podobno zepsuł mu się samochód i utknął gdzieś w górach. Hihihi. Chyba zwariuję z tymi fachowcami. Agrypina :) Może my kłótliwe jesteśmy ??????? Obie sie pokłóciłyśmy .Trzeba chyba nabrać dystansu . Tymczasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej,... :) oj, Agrypinka - pomyliłaś niki ;),... to cicha studiuje :), chyba czas się przebrać , bo już nie raz zdarzały sie takie pomyłki ;) Ja już w wirze mojej pracki . Słoneczka brak, choć moze i dobrze , bo żal by było w pracy siedzieć ... a trzeba,... Love, no jakbyś mi moje słowa z ust wyjęła ......... obecny ciałem, a reszta z komputerem,........:( ........ moze mojemu też to przejdzie ......... poczekam......... poczekam dopóki starczy mi sił , aby to znosić:( ... Na razie odnajduję pociechę w moich dzieciach:D. Tak długo czekałam na drugie dziciątko...... potem znosiłam ciagłe pretensje(wiecie,ze to bardzo delikatnie nazwałam ) ,ze MM go-jej nie chce ... Choć z pewnoscią juz mu przeszło,.. pogodził się z tą sytuacją , a nawet wiecej sie zajmuje nią , niz wcześniej synem ... :). Często robię to podstępem ,.... hehehe ....... np. popatrz jak je,..bo ja musze teraz ..to czy tamto zrobić ;)zeby wyjsć z nią na dwór, no chybaże ty wyjdziesz ;),... wykąp ją , to ja przygotuję kolację ;),.... i tak niby jak to ja sobie nie radzę ze wszystkim i jest mi bardzo potrzebny :D....... to korzystanie z Waszych uwag , tu na topiku, za które bardzo dziekuję :) . Oczywiście robi to z wielkimi (oj bardzo wielkimi) oporami,..ale ja spokojnie \"wiercę dziurę w brzuchu\"...hihihi ....... i w końcu zrobi to , czy tamto ;)... kazda jego pomoc jest dla mnie satysfakcją ,ze oderwał się od \"swoich bardzo waznych zajęć- czyt. komp\" ....;) .... Jak wiem,ze nie bedę mogła spokojnym tonem wyegzekfowac jakiejkolwiek pomocy , to wogóle tego nie robie ... nie chce kłótni i awantur. Czasmi mam dzień, ze wiem, że dużo zniosę i jestem spokojna, ..tylko łagodnie grzecznie go proszę .......choć już w środku się gotuję ..... wrrrr .... Rzadko to sie zdarza,.. ale powolutku,..pomalutku....... moze będą z niego jeszcze ludzie ..;) Ostatnio próbowałam z nim rozmawiać na temat przedszkola dla małej,... jednak już po dwóch zdaniach wybuchł :(...... ja wiedziałam ,ze nie dam rady .......... - dobrze , widze ,ze nie masz ochoty na taką rozmowę dziś, wrócimy do tego innym razem. Wiem,ze najlepiej jest żyć w Swoim świecie, jednak jesteśmy rodziną i są tematy , które musimy omawiac wspólnie, nie unikniemy tego, wrócimy innym razem do rozmowy ........ nie zaprzeczył.... nie skomentował........ jednak naprawdę przecież są tematy, które trzeba omówić wspólnie mieszkajac pod jednym dachem ..:( Kaja;)..ja ponad rok czytałam ten topik ,zanim odwazyłam się napisać ;)....... to był dla mnie najlepszy terapeuta, najlepsza przyjaciółka, pocieszycielka ........ wiedziałam ,ze nie jestem sama ,że nie tylko ja tak mam...... ;) ....... pisz , pisz kiedy chcesz i co chcesz, to najlepsze lekarstwo na nasze smutki .... 🌻👄🌻 Love , jak czytam o tych \"fachowcach\"... to aż sie boję , bo planuję remont mieszkania , a już dawno sobie obiecałam ,ze mężowi nie pozwolę za nic takiego się wziasć, od czasu jak kładł panele......... i jemu też , to pasuje .... Myślałam, o fachowej ekipie .... ale jak się słyszy takie rzeczy :(.... to sie odechciewa remontu i ....\"fachowców \" ....... Marguś , szybkiego ukończenia egzaminów i oczywiście zdrówka jak naj, naj, najwięcej...🌻 👄🌻 Cicha - miło ,ze sie pokazałas ... no i wypada samych 6-tek w szkole życzyć ;)..🌻👄🌻 Rafciu ............ baaaardzoooooo przyjemnego urlopiku i wypoczynku;) 👄 Agrypina ........ ja jak czytam \"de\".... to czuje sie taka ...\"malutka\" ...hihihi ..jej madrosć,..rozwaga, dobrane słowa...... jej,........ a ja to tak bez składu i ładu . raz tak , raz inaczej,..... łeeee........ Pozdrawiam wszystkich, słoneczka zycze ..... znikam w papierki ..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wcięło mi to co napisałam :(:(:( a chcialam tylko powiedzieć ,że nasz topik jest wyjątkowy . Same mądre ,wyważone ,życzliwe wypowiedzi ,podczas gdy na innych panuje agresja ,dużo intruzów i złośliwości . Tak trzymać . Obyśmy zawsze tu wracały jak do najlepszej przyjaciółki. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( miałam bardzo nieprzyjemny telefon ze szkoły syna :(:(:( Ja już nie wiem , co sie dzieje? co jest nie tak? ... gdzie popelniłam błąd ?:( .. Czasami mam wrazenie ,ze to nie mój syn , jakby mi go podmieniali czasami ....... dwie różne osoby, dwie osobowości ... A jeszcze wczoraj , aż mi łezki kręciły w oczach jak widziłam jak bawił się i zajmował siostrzyczką , taki troskliwy, opiekuńczy, wyrozumiały, cierpliwy ...........ona og uwielbia ...... Teraz też mi się łezki kręcą ,.........ale z zupełnie innego powodu :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża73
Witam Emmi, Ciepła, Love1966 i wszystkie! Dolączam , bo znam temat doskonale, opisałam już na innych stronach. Dostałam radę, by pokochać siebie, uwierzyć... Piękne , ale trudne, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie was
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam z rana🖐️ U mnie bez zmian,dalej nic,nie rozmawiamy:(trudno.We Wrocku jest gorąco,choć nie było najgorzej,bo był wiaterek,ale ciężko się jeździ bez klimatyzacji.My takowej nie posiadamy:(Jeszcze miesiąc i mam urlop,aż się boję,że wtedy przestaniemy pisać.Powiedzcie co zrobić abyśmy przetrwali?Czasem(chyba też tak macie)zaglądam i widzę,że nie ma nowych wpisów,to nic nie piszę,a jak nikogo nie będzie,bo każdy ma kiedyś urlop,to znikniemy:Ono i co wtedy? Ciepła masz rację,że pomyliłam twój nick z cichą,ale wniosek taki,że o tobie myślałam:D Love>>MMzałatwić potrafi wszystko,ale czasem czepia się do przesady,i nie jest przy tym kulturalny:Oale i tak wyrazy współczucia,że TM nie dopilnuje czegoś:O\\ Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy budzik
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻:-)🌻🌻🌻:-):-):-)🌻:-):-):-)🌻:-):-):-)🌻 🌻:-)🌻🌻🌻:-)🌻:-)🌻🌻:-)🌻🌻:-)🌻:-)🌻 🌻:-)🌻🌻🌻:-):-):-)🌻🌻:-)🌻🌻:-)🌻:-){kwiat] 🌻:-):-):-)🌻:-)🌻:-)🌻🌻:-)🌻🌻:-):-):-)🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy budzik
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻:-)🌻🌻🌻:-):-):-)🌻:-):-):-)🌻:-):-):-)🌻 🌻:-)🌻🌻🌻:-)🌻:-)🌻🌻:-)🌻🌻:-)🌻:-)🌻 🌻:-)🌻🌻🌻:-):-):-)🌻🌻:-)🌻🌻:-)🌻:-)🌻 🌻:-):-):-)🌻:-)🌻:-)🌻🌻:-)🌻🌻:-):-):-)🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziendobry
budzik, super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOO Pomarańczowy Budzik !!!! :):):) Prosimy częściej . Róża - czemu tylko na chwilkę ,Zapraszamy na kanapkę i kawusię . Mój fachowiec zjawił się wreszcie wczoraj wieczorem o 21.45 !!!!!! \"Rozejrzeć się \" Ale dzisiaj przyszedł raniutko i zabral sie do roboty. Jesuuu ,ile to wynoszenia ,przestawiania itp ,a potem ile sprzątania !!!!!!!!!! No trudno ,ale mam nadzieję ,że będzie pięknie .:):):) Agrypina ,nie martw się ,przecież nie mamy urlopów w jednakowym czasie ,ktoś zawsze będzie .Zobacz jaka ja się zrobiłam systematyczna i Ty też. Wiemy ,że wiele osób nas czyta i nie ma odwagi napisać . Zapraszamy wszystkich czytających ,odezwijcie się ,napiszcie coś miłego ,albo smutnego ,co Wam w duszy gra. Razem raźniej. Naprawdę nabieramy dystansu do problemów ,jak widzimy ,że inni też je mają i sobie jakoś radzą . Myślimy ,a może wyolbrzymiam ?????? może coś można zmienic ,poprawić ? a jak nie to olać ? i znaleźć coś innego ciekawego. Ja wcale jeszcze nie wiem kiedy mam urlop i czy gdzieś wyjadę .Tak sie ten rok układa .Zobaczymy. A Wy gdzie się wybieracie ? Dzisiaj piękny dzionek ,pewnie wszędzie . Wracam do pracy. 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepła - a ile lat ma syn ? Bo takie zachowania w czasie dojrzewania są normalne. Może ktos go uraził , może ma jakiś problem nie do rozwiązania w jego mniemaniu. Na pewno jest super chłopakiem. Zajrzyj do wnętrza co tam sie dzieje ,pewnie coś mu doskwiera ,a może się popisuje ,aby zwrócić czyjąś uwagę ? Buziaczki dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! Ja tak przelotem bowiem już jutro wylot -uff -jak to szybko leci ;) Własnie żona prasuje rzeczy i zaraz będziemy oglądać walize czy to się wszytko zmieści -ale myslę iż jedna walizka nam starczy -w końcu rzeczy letnie i duzo miejsca nam nie zajmną ...oby ;) Dziękuję za życzenia i myslę że magia miejsca zrobi to co ma zrobić -oderwiemy się od codzienności i tej szarości -bo chyba o to chodzi :) No nic ..bedę konczył ... i zyczę rówinież Wam udanych wyjazdów , dobrych pomysłów na wakacje (jeśli ktoś jeszcze nie pomyślał nad wolnym ;) ) i wogóle trzymajcie się :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×