Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

ojej znowu pomaranczowe szaleja [zły}, mi sie wydaje ze to głównie nastolatkowie mają wolne i sie nudzą, ale nie warto na nich zwracac uwagi:p Mi jest strasznie źle 😭 dlatego tez nie odzywałam sie , nie mam juz siły. a wydawało się ze wychodzimy na prostą... :( Ostatnio MM tak mnie rozczarował swoim zachowaniem i wypowiedziami że aż mi sie odechciało wszystkiego.... :( :( :( TAK MNIE ZAWIÓDŁ !!!! W tak waznym dla mnie momecie zachował się jak zwykły gówniarz :( nie mam siły pisac konkretniej, wybaczcie ale jestm teraz jedną z wielu nieszcześliwych kobiet :( :( :( Dobrze że mam Was !!!!!!!!! to tyle na dzis mocno Was wszystkich pozdrawiam i ściskam 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się wczoraj pokłócilam z szefem i gdyby nie głos rozsądku / trudne czasy / to bym wzięła torebkę i wyszła i juz nie wróciła. ...\"(\"(\"( I to sie wszystko odbiło na rodzince ,bo cały wieczór na nich fukałam. Dzisiaj ide do pracy w nastroju bojowym !!!!! Zobaczymy jak bedzie ... Echnaton - kim jesteś powiedz cos o sobie . Czy Ty tylko jako meteoryt. Kaja -😘 nie smuć się .Spójrz z dystansem. Moze nie jest tak źle jak wygląda ,a może lepiej jednak o ty, pogadać z nami lub kimś ???🌻 Agrypina, Ciepla ,Cicha - pozdowienia. A co z Margo ? Płacze w poduszkę czy jeździ jak szalona ? Idę do kochanej pracki ,hihihih. Szkoda ,że teraz jesteśmy jakby przymuszeni do miejsca. /pracy / Nie można ot tak sobie zmienić :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Kolejny gorący dzień:Odziś ma być około 31stp.gdzieś tyle......U mnie spokój a przynajmniej ja się nie przejmuję,tylko zobaczymy jak będzie na urlopie,bo wtedy przeważnie wybucha:Oza parę dni mój syn ma urodziny,będzie rodzinny obiad,ciekawe czy MM będzie się spisywał..... Ciepła >>czy było tak źle w domu?napisz coś:) Love >>na pewno dasz radę i nie będzie tak źle w pracy:) Kaja>>a może coś opiszesz?wiedz,że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło,jutro też jest dzień:) Margo👄jak ci samej?:) Harry>>nic tylko ci pozazdrościć,wszystkiego dobrego:) Pozdrawiam i miłego upalnego dnia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina:) chyba bedzie spokój, na urlopie przeważnie każdy jest zrelaksowany i lagodniejszy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZROB SOBIE TEST
Przemoc w związku dwojga ludzi nie polega wyłącznie na wykorzystywaniu fizycznej przewagi jednej ze stron w celu zniewolenia, molestowania seksualnego i bicia partnera, lecz także na psychicznym znęcaniu się nad nim, lżeniu i urąganiu jego godności osobistej. W przypadku, gdy partner posuwa się tylko do tego drugiego rodzaju przemocy, jego ofiara często sama nie jest pewna, czy ten typ zachowań mieści się w granicach normy burzliwych związków, czy może je przekracza. Wątpliwości wykorzystywanej w związku strony są tym większe, że jej partner potrafi być czarujący, troskliwy i uprzejmy, aż do czasu niekontrolowanego wybuchu złości, za który winą obarcza właśnie ją, maltretowany przez siebie obiekt. Jak rozpoznać osobę, która wykorzystuje emocjonalnie partnera? Szukaj raczej schematów postępowania, których celem jest kontrola, ograniczenie swobody, w tym podejmowania ważnych wyborów życiowych i sponiewieranie swojej towarzyszki życia niż pojedynczych przypadków zachowań. Zachowania, które kwalifikują się jako akty przemocy psychologicznej dzieli się na następujące kategorie: Destrukcyjna krytyka i werbalna agresja: przedrzeźnianie, krzyk, oskarżanie, obrzucanie wyzwiskami Taktyki wywierania presji: zabieranie dzieci, pieniędzy, kluczy, samochodu, wyłączanie telefonu, rozpowiadanie fałszywych informacji na temat partnerki Okazywanie pogardy: lekceważenie, poniżanie przy obcych ludziach, przerywanie rozmów telefonicznych, brak szacunku dla pracy, wysiłków i opinii partnerki Izolowanie: kontrolowanie lub blokowanie rozmów telefonicznych, narzucanie swojej woli w sprawie, gdzie partnerka wychodzi i z kim się spotyka, utrudnianie kontaktów z rodziną i przyjaciółmi Prześladowanie: śledzenie, stałe weryfikowanie, czy partnerka mówi prawdę, zaglądanie do jej korespondencji, publiczne zawstydzanie partnerki Grożenie: wykonywanie grożących gestów, niszczenie osobistych przedmiotów ofiary, rzucanie tym, co „się nawinie pod rękę”, kopanie w ściany, wymachiwanie nożem, onieśmielanie swoją siłą, straszenie użyciem przemocy fizycznej Zaprzeczenie: oskarżanie partnerki o to, że sprowokowała przemoc, publicznie odgrywanie kogoś sympatycznego, pomocnego, delikatnego, szarmanckiego, płacz i błagania o przebaczenie, wzbudzanie litości dla siebie. Osoby o silnych skłonnościach do wykorzystywania i znęcania się nad innymi najpewniej można wskazać na podstawie ich poprzednich związków. Jeśli stosowały w nich przemoc emocjonalną, nie inaczej będą się zachowywać w związku z tobą. Nie popełniaj błędu myślenia, że „ze mną będzie inny, to była jej wina” – właśnie do takiej wersji będzie cię przekonywał „emocjonalny sadysta”. Osobnicy, którzy wykorzystywali psychicznie i fizycznie swojego partnera, prawie bez wyjątku, twierdzą i nierzadko głęboko w to wierzą, że to oni byli ofiarą w ich związku. Inne cechy i skutki zachowania osoby, która w związku dopuszcza się terroru psychicznego: 😠Twój partner traci panowanie nad sobą z błahych powodów 😠Obsesyjnie podejrzewa cię o zdradę lub chęć zdradzenia go 😠Ma bardzo sztywne poglądy na to, co przystoi kobiecie, a co nie i nie możesz z nim racjonalnie na ten temat dyskutować. 😠W waszym związku wszystko jest podporządkowane nastrojom twojego partnera do tego stopnia, że pozostajesz ciągle czujna, starasz się odgadywać jego oczekiwania. 😠Nic nie jest mniej pewne niż jego humor. W jednej minucie czuły, w drugiej okrutny. 😠Nie znosi, gdy pragniesz prowadzić jakąś część życia towarzyskiego bez niego. [zly 😠]Mówi ci, jak się masz ubierać, z kim się masz przestać przyjaźnić, stara się kontrolować sfery „autonomiczne” twojego życia. 😠Boisz się go, zrobisz wiele, właściwie prawie wszystko, by tylko się nie zdenerwował. 😠Pod wpływem jego złości i gróźb zmieniłaś wiele rzeczy w swoim życiu, z wielu zrezygnowałaś, żeby go nie „prowokować”. 😠Poza popychaniem i szturchaniem, stosuje inne metody zgnębienia cię: używa wyzwisk pod twoim adresem, długo się do ciebie nie odzywa, grozi ci. 😠Gdy mówisz, że jesteś zdecydowana odejść, nie waha się sięgnąć po ostateczne argumenty; straszy cię, że się zabije, że będziesz go miała na sumieniu... ❤️Wiecej: http://www.kafeteria.pl/przykawie/obiekt.php?id_t=75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem sama...prawie...bo lece zaraz na jazde a potem ide do siostry ogladac mieszkanie po remoncie, potem odwiedzi mnie przyjaciolka a jeszcze potem kuzynka:)...wiec jeszcze raz...zostalam sama...lukiego juz nie ma...smutno mi i strasznie tesknie...dom taki pusty...nie lazi nikt po kuchni i nie trzaska lodowka, nie ma komu marudzic i pyszczyc...ale narazie nie mam czasu nudzic sie bo wczoraj wrocilam z mielna zmeczona i nie wyspana po nocnym balowaniu:):):)...mysle ze uda mi sie teraz czesciej zagladac do klubu samotnych mezatek ale teraz musze leciec:) papatki i buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Siedze z kawką, zapraszam :) U mnie też kolejny dzień upału niedozniesienia :( , nawet już o tej porze :( . Musiałam zacząć dzień pracy od zajżenia tutaj, bo wczoraj odkładałam , odkladałam - no i nic nie napisałam ... Maz ,..jak maż,...wcale mnie nie zaskoczył .......- \"ale je obciałachałas\" ............ tylko tyle na ten temat od niego usłyszałam. Chodziło mu o długość, to tylko dla niego trzymałam długie. Były słabe , cienkie, sianowate - ale ,mąż chciał długie , no to miałam długie ... Jak pamiętacie już od bardzo dawna miałam zamiar zrobić z nimi porzadek - i teraz szczerze powiem ,ze jestem bardzo zadowolona :D. Nie są krótkie, takie do ramion, aby rano gdy będę miała leniuszka spiąć je z tyłu ;). Jednak wcale nie muszę dużo nad nimi pracować aby utzrymac fryzurkę:). Z ciemnego koloru zmieniłam na kilka kolorów ;) .... , a że lubię brązy , to myślę ,ze bardzo mam dobrany kolor pod większośc ubrań ...hihihiihi :) Wciąz tylko słysze komplementy, moze faktycznie nie wyglądam źle :). A najbardziej podobało mi się jak wczoraj koledzy męża komentowali mój wygląd przy nim ....hihihihi ..... m.in.padły słowa ,ze wyglądam - kwitnąco i czy przypadkiem się nie zakochałam ...hehehehehe ..... to bardzo łechce kobiecą próżność ;) Miło ,ze pomimo upału i wakacji , tak dużo osób tu zaglada :)... stara , dobra wiara ... :D..tak trzymac dziewczyny ;) .... Echnaton - witaj :)...zapraszamy do wspólnej pogawędki.. Kajka..trzymaj się ,... kobiety silne są -nawet nie wiesz jak bardzo , wytrzymasz ..powodzenia ... i właśnie ,moze trochę wiecej ...\":) 👄 buziaki dla wszystkich .... miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echnaton to buber-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy nicku JA zawsze pisze pod swoim nickiem, nie jestem tchórzem, ani nie jestem ogarnietym jakąs manią czy obledem śledczym.:) Moze jednak do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enchaton>>problem jest taki,że nie znasz MM i nic nie jest w stanie przewidzieć jego reakcji,ale na pewno w moim związku nie ma przemocy.Kiedyś swego czasu bardzo pochłaniałam takie lektury(to do kogoś pomarańczowego-zrób sobie test),a teraz wiem,że u mnie czegoś takiego nie ma.....nie pozwalam sobie,może kiedyś pozwalałam,ale nie teraz.Teraz jestem silniejsza:D Dziś poszli sobie do kina,wolne popołudnie:) Love>>wiesz,że dzwoniłam do ciebie w niedzielę Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco !!! UFFFFFFFF Wiecie co ? Lekarstwem na to gorąco ,które dzisiaj odkryłam jest piwo FreeQ wiśnie i maliny. Z lodówki pycha !!!!!!!! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ma być jeszcze bardziej gorąco-34stp:O,dobrze,że w te największe upał jest się w pracy i nie trzeba chodzić na zewtnątrz... Jeszcze tydzień i urlop.:)MM marudzi,czepia się irytuje,co to będzie dalej,jemu dużo nie potrzeba aby krzyczeć:O Miłego dnia:D Love>>piłam i jak najbardziej mi smakuje,lepsze dla mnie niż malinowy Reds...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mile kolezanki i koledzy jak zwykle nie mam czasu:):):) obudzilam sie zadzwonilam do fryzjera:) przyjma mnie dziewczyny o 10:) zrobia mnie na bustwo a potem gdzies w dlugą...hihihiwczoraj do wieczora mialam mlyn, mm marudzil ze nawet obiadu nie ugotowalam a ja na to ze jutro tez nie ugotuje:)lukiego nie ma wiec moge sobie zrobic diete bezobiadowa bo przyda mi sie zrzucic zbedne kilogramy:):):) a mm i tak zazwyczaj dojada na miescie wiec z glodu nie padnie:) Łukasz zadowolony tylko jedzenie paskudne...tak sie ciesze ze sie zaklimatyzowal i zgral z chlopakami...on z tym wlasnie ma jedynie problemy:(a mnie serce strasznie bolalo z tego powodu...tak bym chciala zeby poradzil sobie z tym problemem w gimnazjum...i wierze ze jakos mu sie to uda...pozdrawiam w czwartek i caluje wszystkich pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............
Ty mi doradzasz test? zajmnij sie lepiej swoim małżeństwem a nie tym co dla mnie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam piekne panie i panów:):):) bylam u fryzjerka wloski zrobili mi fajnie:) jestem zadowolona:) wczoraj bylam na basenie wymoczylam sie poplywalam zaliczylam saune i jakuzi, zjezdzalnie, goraca solanke no i solarium:) a dzis szukam atrakcji:) bo pogoda dzis pochmurna...za to spac mozna do bolu:):):)...ale widze ze nie tylko ja dobrze sie bawie;) bo wszystkie wpisy zanikly przez wekeend;)Agrypina buziaki dla ciebie:) gdzie tak biegasz od rana???pozdrowionka wszystkim i tony buziakow:):):) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również witam milutko... weekend miałam przechlapany (jak zwykle zresztą ) jednak nie przez meża tym razem ,a przez złe samopoczucie :( ..a dziś mama doła ..buuuu :(:(:(....... nie będę Wam psuć wakacyjnych pieknych dni nudnymi wpisami ..:(.... Trzymajcie sie ,..pozdrawiam ..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jakoś mimo poniedziałku nie mam doła i mam dobry humorek :):):) ostatni tydzień w pracy przed urlopem ! to chyba dlatego. Weekend minął bardzo przyjemnie. W sobotę miałam taki power ,że wysprzątałam wszystko pięknie ,poszłyśmy z córcią na Starówkę ,pojadłyśmy pysznych rzeczy ................. Ale trzeba uważać na ceny ,bo za deser w innej knajpie zapłacilam więcej niż za wielkie i pyszne drugie dania w innej. Ceny są bardzo zróżnicowane. Ale starowka zyje. Barwny ,miedzynarodowy tłum, zespoły i inne atrakcje. Fajowo. Wczoraj pomalutku i leniwie w domu i ogtódku. Pamietacie ,że kiedys pisałam ,ze nie umiem nic robic bez MM !!!!! Otóż teraz jest odwrotnie..... Nauczyłam sie sama organizowac sobie czas , robię to co muszę lub to co lubię i swietnie sie z tym czuję. A MM przychodzi co chwilę i pyta co robię. Życie jest piękne .Teraz lubie jak MM jest w domu ,ale kAŻDY ROBI SWOJE i tylko czasami robimy cos razem. Margo - widzę ,że radzisz sobie bez synka :):):) Agrypina - i jak się udała sobota ??? Ciepła - wychodź z dołka. Szkoda czasu. Kaja zniknęła na dobre. Ja jestem Lew i moją planetą jest słońce i w lecie czuję sie wspaniale. Po prostu roznosi mnie energia. Wieczorami siedzę długo. Wcale mi sie nie chce spać. Chodzę spać ostatnia ,ale rano...............wstać sie nie chce. oj ,chciałabym mieszkac w ciepłych krajach .Tak nie lubie ciemności ,krótkich i zimnych dni i z przerażeniem patrzę na kalendarz jak szybko to lato mija .:(:(:( Buuuuuuuuuu. Miłego dnia dla wszystkich 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Melduję się na topiku :) Ale też tylko chwilowo :) Pogoda fajna, ja mam dzisiaj wolne więc wybywam na słoneczko. Potem niestety muszę trochę popracować, ale tylko troszeczkę :) Pozdrawiam wszystkich zaglądających tutaj :) Pa pa 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Rano zawsze brak czasu i zmykam do pracki,dziś ledwo zdążyłam,pomykam na rowerku:D,dość dobrze się jeździ. Wiecie od piątku byłam😠 na MM,ale miałam przykro,bo oczywiście w sobotę przychodzili moi rodziciele.No,ale wyszło ok,nawet był grzeczny i milutki,bo to były urodzinki mojego dziecka:D,a wczoraj jak gdyby nic MM pyta się dlaczego ja jestem taka zła na niego???....czy mężczyźni nigdy tego nie zrozumieją? Pozdrawiam i miłego......:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love jestem jestem :( :( :( i mam nadzieje ze nie znikne, ale naprawde nie mam jakoś siły pisać , czytam Was na bieżąco ale co do pisania to tylko 😭 😭 😭 Mam juz wszystkiego naprawde dość, ja osoba bardzo spokojna naprawde rzuciłabym czyms..... żeby było mi jeszcze lepiej na tym naszym cudownym świecie straciłam prace :( :( Wszystko mi sie wali.......... nie mam na nic siły. Nie chcę Wam truć wszak urlopy pełna parą. 🌼 ❤️ dla Wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dziś w końcu temperatura zelżała......uf co za ulga.Jeszcze tylko parę dni i urlop:D Kaja>>rozumiem,że cieżko jak się straci pracę,ale może uda ci się znaleźć coś nowego,wiem,że z pracą w tych czasach jest ciężko,ale może?!🌻 Margo>>jak ja chciałabym pobyć trochę samej:Djak tobie dobrze,chyba masz sposób na swojego MM:D Love>>gdzie poranna kawa czy herbatka??;) Ciepła>>do pracy nie chodzisz,że ciebie nie widać?wyjdź z dołka,bo przyjdą te lepsze dni:) Cicha>>cos taka zapracowana?:) Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranna kawka dopiero teraz :) bo jak pisałam nie chce mi sie wieczorem spać , nie mogę zasnąć i marudzę do późna ,a potem rano nie mogę wstac i zaspałam , aże przed urlopem mam mnóstwo roboty w pracy ,pędem pognalam i właśnie piję kawkę .................... Ciepła ,Kaja - nie rozumiem dlaczego piszecie ,ze nie chcecie smęcić .Przecież to forum po to jest. Smęćcie ile wlezie , moze pomoże .Czasami łatwiej tutaj niż w realu Jak nikt nie będzie pisał o prawdziwych problemach ,to to forum sie stanie słodko -mdlące .To jest forum wsparcia. Kaja - nieszczęscia chodzą parami , a czasami nawet stadami , ale potem jest zawsze lepiej i świeci słońce . Dlaczego tę pracę straciłaś ? Czy są szanse na nową ? Pewnie ! Może nawet będzie lepsza :):):) Nie pogrążaj sie w smutku .Działaj i myśl pozytywnie .Wszystko sie ułoży. 😘 😘 😘 Agrypina -widzisz nie było w sobotę tak źle jak myślałaś :) Cicha,Ciepła , pozdrowienia Zabieram sie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) u mnie znow dzis pieknie i goraco:)dni leca jak zwariowane i niedlugo luki wraca:) Agrypina pytasz czy mam spokoj na mm;)! jasne ze tak:):):) zabieram sie z domu i mnie nie ma:):):)wczoraj chwilke polezalam przy telewizorku i mm przyszedl do pokoju a ja pytam: o ktorej jedziesz??? zajarzyl aluzje:)...wieczorkiem zeby miec spokoj poprostu wlaczam mu kompa:)a sama ide do wanny:)...........................dzis nie mam jeszcze sprecyzowanych planow co bede robic, za chwile wlacze praleczke a potem pewnie wyfrune z domciu ale wieczorkiem wpadne sprawdzic liste obecnosci:) teraz pozdrowiam was serdecznie i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam... :) Jeszcze mnie trzyma, nuda, zobojętnienie, zniechęcenie ... moze brak odpoczynku ?... MM na urlopie ... fajnie, ... leniuchuje i sie nie wykręca, gdy chce gdzieś iść , czy pojechac po godzinach pracy ... jednak , jakoś wcale mnie to nie bawi :( ... ale przynajmniej dzieci są zadowolone ... Nawet wieczorna kolacja w restauracji , bez dzieci ,..taki wspólny wieczór.......... a taki do bani był :(.... to nie było to, miałam zupełnie inne wyobrazenie, czekałam na taki wieczór , a było tak \"nijak\".....:( W pracy też coś pesymistycznego mnie ogarnia ... wciąż wisi nade mną zmiana programu :(... już raz to przechodziłam ,... nie było łatwo,... codziennie prawie 14 godz. spędzałam w pracy,..nie chce tego przechodzic jeszcze raz..:(..wtedy jeden z pracowników mi pomagał ,..teraz odmówił, powiedział ,ze /ma to gdzieś- bo wtedy nawet dziekuje od prezesa nie usłyszał , nie mówiąc już o pieniążkach /.... a ja to niby dostałam?...albo usłyszałam?... do tego wtedy zarabiałam troszeczkę więcej niż najniższa krajowa :(...ale ,ze głupia pipa jestem , to i cicho siedziałam, bo byłam zadowolona ,ze wogóle mam pracę ... co zrobie teraz? czy bedę miała odwagę powiedzieć STOP- tak być nie może? ....:( ech, wyć mi się chce......... teraz to pomyślicie /a niby z jakiego powodu?/ ........ tak jakoś wszystko mi sie kumuluje,... czuję się niekochana , niedoceniana, nieakceptowana , niezrozumiana .... itd ... ech...:( Chciałyscie smutasków , to macie :(...... w sumie, to jeszcze zależy -co dla kogo jest smutaskiem ..:(.... pozdrawiam.......pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym mogła na pracę narzekać bez przerwy ,bo i pieniądze niewielkie i satysfakcja mała i szef gburowaty i nigdy nikogo nie chwali :(:(:( Na dodatek spadłam w nowej pracy z pensji ponad dwukrotnie wyższej od średniej krajowej do poniżej sredniej . No ale co ????????? Mam się załamać , rozpaczać ? Wiem ,że inni nawet tego nie mają. No to czekam , może coś się zmieni na lepsze ???:):):) Ciepła - ja też będę sama z MM przez tydzień ,bo dziecko /dorosłe/ wyjeżdża na Mazury i też nie wiem czy to sam na sam to będzie pomyłka i rozczarowanie czy nie . Ale chyba nie należy sobie zbyt dużo obiecywać , przecież nie bedzie tak jak na początku znajomości. Ale we mnie tez nie ma tej radości i spontaniczności ,która kiedys byla..................... Agrypina, Cicha ,Kaja Margo , inni -😘😘😘 Ale i tak cieszę się z urlopu :):):) Oby tylko oderwać MM od kompa !!!!! Może sie uda. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ciepła 🌻 może pocieszy Cię to, że jak już jest tak bardzo źle ze wszystkim ( a nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej ;), przynajmniej tak mówią ) to w końcu będzie dobrze, zobaczysz, musi być bo taka jest kolej rzeczy :) Więc głowa do góry :) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D To dla Ciebie :) Love1966 🌻 jak się nie da oderwać od kompa, to mu zasilanie odłącz :) przynajmniej na jakiś czas :) albo jakiś taniec brzucha przed kompem, na pewno go to oderwie ;) Agrypina 🌻 gdzie się podziałaś dzisiaj ?? Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ciepła 🌻 może pocieszy Cię to, że jak już jest tak bardzo źle ze wszystkim ( a nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej ;), przynajmniej tak mówią ) to w końcu będzie dobrze, zobaczysz, musi być bo taka jest kolej rzeczy :) Więc głowa do góry :) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D To dla Ciebie :) Love1966 🌻 jak się nie da oderwać od kompa, to mu zasilanie odłącz :) przynajmniej na jakiś czas :) albo jakiś taniec brzucha przed kompem, na pewno go to oderwie ;) Agrypina 🌻 gdzie się podziałaś dzisiaj ?? Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Wczoraj nie mogłam rano wejść ns forum,nie wiem czemu,wyświetlałomi,że nieprawidłowa operacja.Tylko zastanawiałam się czy to tylko u mnie czy u wszystkich,ale widać coś mój komp sfiksował:( Co to będzie jak pójdziemy na urlop?My już w sobotę wyjeżdżamy i mnie nie będzie:(Czy forum nie zaniknie-przynajmniej nasz topik?? Zrobiło się zimno i ponuro i deszczowo,czy tak ma wygladać początek urlopu?;) Kaja>>co u ciebie?czy z nastrojem już lepiej? Cicha>>👄 Love>>👄 Margo>>jak miło,że jesteś coraz częściej:D Ciepła>>wiedz,że przyjdzie jeszcze lepszy dzień:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×