Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Witajcie, poczytuję sobie trochę ten temat i widzę, że jest nas więcej. Pozdrawiam wszystkie kobitki cieplutko :)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM ma dziś urodziny....chodzi naburmuszony na cały świat i nawet nie zobaczył, co mu kupiliśmy z młodym......jeszcze nie dość że myślę to takie podziękowanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki kochane:):):) Agrypina a co na ciebie zly ze mu latka uciekaja???:):):) normalna rzecz u facetow:):):) ktos musi byc winny:):):)czemu nie najblizsza osoba pod reka:):):) sorki ale musialam to napisac...to samo zycie jest:( dzieki za wsparcie dziewczyny wasze slowa naprawde duzo dla mnie znacza...a teraz spadam bo luki wrocil i musze pogadac z synusiem:):):) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber🌻ten Twój drugi link nie chce sie otworzyć;) Dziewczyny________u mnie na razie spokojnie,mój mi naskakuje bo boi sie ze zmienie zdanie co do wyjazdu integracyjnego z jego firmy w ten weekend a juz powiedzial ze jedziemy oboje,wiec nie chce sie tlumaczyć wrazie co;)ale potem przyjeżdża moja psiapsiółka ze Szwecji z którą sie nie widziałam ponad rok i mamy zamiar poszaleć:)a mojemu to nie będzie grało,jeszcze o tym nie wie:Dbo ja tez dopiero dzisiaj sie dowiedzialam,wezmę sobie urlopik i bujniemy sie gdzieś we dwie:Pa co nie wolno mi?:Dpozdrawiam i korzystajcie z zycia jak sie da a potem najwyżej sie będziemy martwić,zycie jest za krótkie żeby rozmyślać nad duperelami:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do margo
Edyta Geppert Zamiast Ty, Panie tyle czasu masz, Mieszkanie w chmurach i błękice, A ja na głowie mnóstwo spraw I na to wszystko jedno życie. A skoro wszystko lepiej wiesz, Bo patrzysz na nas z lotu ptaka, To powiedz czemu tak mi jest, Że czasem tylko siąść i płakać. Ja się nie skarżę na swój los, Potulna jestem jak baranek I tylko mam nadzieję że, Że chyba wiesz co robić Panie? Ile mam grzechów, któż to wie, A do liczenia nie mam głowy, Wszystkie darujesz mi i tak, Nie jesteś przecież drobiazgowy. Lecz czemu mnie do niebios bram, Prowadzisz drogą taką krętą I czemu wciąż doświadczasz tak, Jak gdybyś chciał uczynić świętym. Nie chcę się skarżyć na swój los, Nie proszę więcej niż dać możesz I ciągle mam nadzieję, że, Że chyba wiesz co robisz Boże? To życie minie jak zły sen, Jak tragifarsa, komediodramat, A gdy się zbudzę, westchnę cóż, To wszystko było chyba zamiast. Lecz póki co w zamęcie trwam, Licze na palcach lata szare I tylko czasem przemknie myśl, Przecież nie jestem tu za kare. Dziś czuje się jak mrówka, Gdy jakiś but tratuje jej mrowisko. Czemu mi dałeś wiare w cud A potem odebrałeś wszystko. Nie chcę się skarżyć na swój los, Choć wiem jak będzie jutro rano, Tyle powiedzieć chciałam Ci, Zamiast pacierza na dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie pogadalismy posmialismy sie i jest gicio:):):) buberku kochany czy te slowa to od ciebie? :):):) czy tym razem moj instynkt detektywa mnie zawiodl? mam pytanie do autora dlaczego do mnie? tekst piekny nie powiem ale...no wlasnie dzis naszla mnie mysl czy ja jestem i zyje za kare? czy to wiadomosc z gory? ha...trudno odgadnac...ale ktos mnie rozszyfrowal:):):) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do margo
nie od niego....ale od takiej naprawde zyczliwej dla Ciebie duszy❤️ i nie za kare, nawet nie waz sie myslec w tym kierunku, -calkowicie bledny a dlaczego dla Ciebie? bo ogromnie ciebie lubie i pamietam tamta zadziorna dziewczyne z dawnych czasow, poradzisz sobie, jestem tego pewna, trzymam za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo wcale się nie gniewam,bo dobrze zdaję sobie z tego sprawę i znam to....:Oech życie...... Jak miło,że masz jakoś dobrą duszę:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ To maja ulubiona piosenka Edyty Geppert. Wiele razy powtarzałam słowa\" Czemu mi dałeś wiare w cud a potem odebrałeś wszystko\". Ech życie, u mnie w domu oziębłość uczuciowa :( Nawet nie ma co pisać. Trzymajcie się dziewczyny cieplutko Miłego dnia wszystkim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:):):) bardzo dziekuje❤️👄 cieplej zrobilo mi sie na sercu kiedy wiem ze ktos o mnie pamieta i wspiera...slowami, myslami...to naprawde mile...bo ja juz zapomnialam o tamtej dziewczynie z kiedys...pogodzilam sie z tym ze przewaznie zawsze dostaje po dupie...przestalam wierzyc ze moze mnie spotkac jeszcze cos dobrego...no i sie pobeczalam...zajrze potem bo teraz nie jestem w stanie nic madrego napisac...papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo - przytulam Cię, tez mam ostatnio bardzo rzadkie oczy. Ale koniec, nie dam się juz rozkleić:) No chyba żeby...... Miłego popołudnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Buber właśnie pomyślałam, że Ty jeszcze w pracy jesteś a ja już jestem po obiedzie. Miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale podyskutowłam wczoraj z MM. Wrócił z pracy ok. godz 19 i pytanko - czy dostane obiadek? I koniec dyskusji, do dzisiaj -do cześć. A po obiadku oczywiście tv i spanie. Ja się dziwie, że boczki go nie bolą i że nie ma jeszcze odleżyn:) Miłego dnia kobietki 👄 i Buber👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pocałunek69
Chcecie się dowiedzieć jak całujecie ? Kliknijcie w link, odpowiedzcie na pytania i wygrajcie najnowszą Nokię: http://miniurl.pl/17171 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ no to nie jade na ten wyjazd integracyjny:(mąż jedzie sam bo w firmie sie nie dogadali-a ja tak sie cieszylam,brak słów Jestem zla i rozżalona ze mąż wybrał firme a nie rodzine🖐️ IWE🌻Twój opis na gg jest jak najbardziej trafiony,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - tak mi przykro, że nie jedziesz. Ale spotkasz się z przyjaciółką, chociaż to dobre:) Nie dogadali się w firmie? A moze po prostu doszli do wniosku, że wyjazdy integracyjne powinny byc tylko dla pracowników:) żeby się pracownicy ze zobą zintegrowali:) a osoby towarzyszące mogłyby tylko przeszkadzać:( To ja Ciebie przytule chcesz:) Mój opis na gg odzwierciedla stan mojego ducha. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE🌻dzięki,mój stan taki sam jak Twoj,znowu czuję sie zawiedziona bo przeciez moglby nie jechać a powiedzial ze musi,i ma wszystko gdzieś a ja pójdew sobote i niedziele na uczelnie na zajęcia a dzieci będa same w domu siedzialy a on w tym czasie bedzie sieintegrowal od piątku popołudnia do niedzieli popoludnia,zajebiscie:(e,szkoda gadac A z kumpelka to jeszcze nie jest na 100%pewne czy przyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - zapomiałaś dziewczyno, że to matki martwia się o dzieci, że same siedzą w domu, że może głodne itd. A TM musi troche odpocząć od domowych obowiązków, bo przeciez wiesz, że na takich wyjazdach integracyjnych jest bardzo wesoło. Zobaczysz jaki przyjedzie wyluzowany:) i \"wypoczęty\". 3maj się👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki:):):) u mnie juz nie pada ale sloneczka nie widac:( gdziez ucieklo to lato:( nienawidze jesieni i zimy...brrrrr...a co do wyjazdow...she-wiem jak ci przykro:( przytulasek dla ciebie❤️ zrob sobie i dzieciakom radoche i zamowcie sobie na obiadek pizze i cole, zajadajcie sie i smiejcie do bolu...a potem moze kino? najlepiej komedia albo jakas bajka? spedz ten czas bez meza wlasnie z dzieciakami:) zobaczysz jak bedzie milo i nie bedziesz myslec o tm:) obiecuje:)....ja zawsze tak robilam i zawsze dzialalo:):):)beauceron- napisze dzis@ wczoraj nie moglam sie zebrac w sobie...cos we mnie peklo ale juz lepiej:) trzymaj sie cieplutko dziewczyno👄🌻 glowa do gory...co nas nie zabije to nas wzmocni...i czesciej sie do siebie usmiechaj...jestes tego warta🌻🌻🌻IWE-fajne takie pogaduchy tylko nieraz az jezyk boli:):):) skad ja to znam:):):) a co do odlezyn to zaproponuj mu moze jakies masci???:):):) w aptece tego ful:):):) no i oklepuj starannie tak zeby bolalo:):):) bo chlop jeszcze zapalenia pluc dostanie:):):) buber napiszesz cos w koncu??? no bo nie uwierze ze tak uczciwie pracujesz i nie masz czasu:)gdzie sie podzial facet ktory prowadzil prym na forum???:):):) czekamy...:) pozdrawiam wszystkich i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️🌻👄 Jak to miło tyle nas tu znowu i tempo ruszyło.Dosłownie byłam w szoku,bo tyle osób się od rana rozpisało,jeszcze ja nie nadążę czytać:D..... U mnie tylko wypominanie i zazdrość o każdego:O.......pewnie dlatego,że zaczęłam te studia i odmłodzę się:) Margo>>ja tez ci dobrze życzę z całego serca,szoka,że jak byłam na wakacjach nad morzem to nie zadzwoniłam do ciebie:(,bo byłam blisko.... Iwe>>podejrzałam twoje gg,twoja stopka jest super bardzo daje do myslenia:) She>>Margo dobrze ci napisała,zrób coś dla siebie,albo wyjdź do kina na romantyczny film,od razu ci będzie lepiej.Chcesz to zadzwonię do ciebie,może będzie ci lepiej jak z kimś na odległość pogadasz.....:) Ciepła>>jak się czujesz słoneczko:)? Goda>>:D👄 jako taka>>👄 Buber>>🖐️ Goldi>>🖐️ i dla innych czytających🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[cześć} wszystkim bywalcom. Ale tu smutno i jesiennie na forum :(:( Margo 😘 Ciebie przytulam szczególnie mocno , bo przeżycie miałaś rzeczywiście okrropne .Pewnie pamiętasz jak pisałam ze 2 lata temu o moich problemach z przesiadywaniem MM na GG - to już na szczęście minęło i jest generalnie w porządku ,ale ponieważ życie jest jak majtki niemowlęcia............to znowu musi być jakiś problem :( teraz to problem z utratą pracy przez MM i znacznym !!!!!!!!!!pogorszeniem poziomu życia..........a nową wcale nie tak łatwo znaleźć ,szczególnie jak się juz nie ma 25 lat.......... Iwe - nie smuć :) jak TM chce przespać życie to jego sprawa , Ty staraj się żyć ciekawie jest tyle książek do przeczytania ,filmów do zobaczenia , muzyki do posłuchania , plenerów do spacerowania....... She- 😘 nie złość się , też sobie potem wyjedź na jakiś fajny weekend........odbijesz sobie Agrypina - 😘 jakoś dajesz radę ze szkołą ? a co TM taki zły w urodziny ??????? A gdzie Ciepła ,Cicha ?? Razem przeżyjemy jakoś tę jesień i zimę :) Beauceron - napisz więcej. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo🌻 i Agrypina🌻ja nie spedze tego dnia z dziećmi bo idę na uczelnie-ja studiuję a dzieci bedą musialy same w domu siedziec:( Love🌻ja sobie nie moge pozwolić na samotny wyjazd bo co z dziećmi zrobię?A poza tym MM powiedzial ze on musi tam jechać a jak ja bym sobie gdzieś chciała czmychnąć to to nie było by z przymusu,nie?Mnie po prostu nie wolno i koniec pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Margo - aż uśmiałam się do łez z tego co napisałaś do mnie:)ale oklepywac mi się nie chce:( jeszcze powie, ze się nad nim znęcam:) Love - ja nie smuce się już:) To prawda, ostatnio sporo czytam, chodzę na spacery, ale tylko ja i pies, słucham muzyki, tylko do kina nie mam z kim iść:( a sama nie lubię. She - mnie też nie wolno nigdzie samej jeździć, nawet do sanatorium nie pozwolił mi pojechać:( Zgineli by chyba beze mnie:) Taka jestem niezastąpiona:) Ty pewnie też:) i dlatego nie możesz sama wyjeżdżać. Agrypina -niestety, w moim życiu jest bardzo dużo kłamstwa:( Pozdrawiam serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos komp mi nawala i nic nie chce sie otworzyc...zlom pieprzony:) ledwo udalo mi sie znalezc tutaj:):):) ale jak juz jestem to napisze:):):) a co mi tam, moze wieczorem calkiem zlom padnie i nie dam znaku zycia a wy zaczniecie sie juz skladac na wiazanke pozegnalna:):):)Agrypina nawet nie wiesz jak zazdroszcze ci tych studiow...sama myslalm zeby cos zaczac ale nie dalabym rady przesiedziec tylu godzin na wykladach...pomyslalam wiec o czyms krotszym...moze kurs angielskiego? musze cos robic bo juz zaczynam swirowac i zaczne sie leczyc w psychiatryku...no ale to przeciez zadna ujma? hihihi...a moze cos mi doradzicie dziewczyny co mozna robic siedzac w domku i to jeszcze tak zeby sie nie nadzwigac nie nasiedziec nie nachylac...cholera mi brakuje pomyslow...lezec moge nogi do gory zadzieram pomyslalam o agencji ULZYJ SOBIE ale co zrobic z sasiadami??? hihihi...dobra spadam bo wywalicie mnie z tad za glupie teksty:):):) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie,ja oszaleje Własnie się dowiedziałam że mogę jechać na ten pieprzony wyjazd integracyjny,bo kolegi żona też jedzie i jeszcze ktoś tam kogoś bierze,to po jaką q..we on mi wczoraj gadał ze nie można-co to ma być jakiś akt łaski czy dzień dobroci dla zwierząt?Na razie wyłączyłam tel i mój nie moze sie do mnie dodzwonic a o tym ze mogę jechać dowiedziałam sie od kogoś innego,nie wiem co on wymyśli i co załatwi ale mnie już wszystko jedno,ja już nie mam siły na te manipulacje,pozdrawiam i zdrowko Wasze popijam piwkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - a jednak:) lepiej włącz telefon, zobaczysz co Ci powie Miłego wieczoru👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo// Mam czas na czytanie i na pisanie :) ale moje życie toczy sie spokojnym prawie jednostajnym rytmem bez wstrzasów i burz...A wasze przeżycia...czasem trudno jest komentować i doradzać..Mowa jest srebrem ale milczenie jest ZŁOTEM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co,po burzliwej naradzie jadę ale w jakim stanie wrocę i czy wogóle wrócę to sie okarze w niedzielę ,ale juz ja draniowi pokarze jaka ja rozrywkowa potrafie byc,oj zapamięta ten wyjazd,pozdrawiam i trzymajcie za mnie kciuki Buber🌻i miałes mi ten przepis do konca wytlumaczyć?W poniedziałek?;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×