Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MAJÓWKI 2017

Polecane posty

Gość Ja_815
Bete- miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakrk
ja tez sobie nie wyobrazam tyle czekac na usg..:( ja robilam test chyba32dc moim zdaniem najlepiej isc na bete to rozwiewa wszelkie watpliwosci a nie robic po milion testów i zastanawiac sie czy cień cienia drugiej kreski to ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a miałyście plamienie implantacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowno 2lata temu zrobilam test......gratuluje majowkom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamnamaleństwa93
boli mnie brzuch i trochę źle się czuję .. pewnie okres niedługo przyjdzie ehh .. miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakrk
Dziewczyny jestescie? ja byłam dzis zrobic drugi raz bete, sprawdze czy dobrze rośnie bo wizyta u lekarza dopiero w czwartek do tej pory umarłabym ze strachu chyba czy wszystko jest ok. ja na razie nie mam żadnych objawów oprócz apetytu i troche wrażliwszych piersi.może dlatego sie tak martwie. A u was jak z objawami,miała któraś z was tak że nie było objawów a była w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do palmienia impantacyjnego chyba nie mialam choc przypomina mi sie ze jednego dnia miałam nitke śluzu zabarwiona na rozowa ale nie pamietam kiedy to bylo nawet,myslalam ze to okres sie poajwi nie bawem ale nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamnamaleństwa93
a ja trochę źle się czuję i jakbym chciała wymiotowała ale nie wymiotowałam.. nie wiem czy to ciąża czy nie, bo przedwczoraj test wyszedł negatywny ... jutro moze rano robie jeszcze raz jutro 32 dc... dzis do pracy 14-21... miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynna88
U mnie w ciąŻy zawsze objaw pierwszy to piersi, bolesne bardzo i senność. Teraz doszły mdłości ale bez wymiotów. Plamienia implementacyjnego nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
U mnie objawów całe mnóstwo czyli ogólne osłabienie, mdłości, wymioty, bolące piersi czuje się fatalnie nie mam na nic sił, nie mogę nic jeść. Myślałam że w drugiej ciąży będzie lepiej ale jednak..oby tylko trwało to krócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakrk
gośćK czyli w 1 ciązy też miałas takie silne objawy? ja własnie patrze na wyniki mojej bety 5490 :) tydzien temu bylo 730 uspokoiłam sie troche :) ja w poprzedniej ciazy mialam mdłosci, wieksze zmeczenie i sennosc ale nie pamietam kiedy sie zaczeło chyba kolo 9 tygodnia a z wynikow i wyliczen wychodzi mi teraz 7 tydz wiec mozliwe ze wszystko przede mna choc nie ukrywam ze wolałabym aby obeszło sie bez tych dolegliwości przy 2,5 letniej córce to troche gorzej bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Was narazie tylko czytam, gratuluje ze Wam sie udalo, ja czekam do poniedziałku lub wtorku, nie moge sie zdecydowac kiedy zrobic test. W pierwsza ciaze zaszlam w pierwszym cyklu i teraz tez mam taka cicha nadzieje. Walczylam ze soba, czy pisac w tym wątku czy nie, mam nadzieje, ze nie zapesze:) Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
mamakrk gratulacje:) z moich wyliczeń też wychodzi 7 tydz. W poprzedniej ciąży też tak miałam teraz już mnie męczy od tygodnia, poprzednio chyba trwało do 6 miesiąca, u mnie też ciężko z odpoczynkiem mam baaardzo żywego 4 latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakrk
gość dziś trzymamy kciuki ja w pierwszą ciąże tez zaszłam w 1 cyklu natomiast teraz chyba od 3-4 miesiecy sie nie zabezpieczalismy ale bez ciśnienia na ciąże i się udało :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziekuje:) ja to jestem niecierpliwa i niby jest bez cisnienia, ale i tak im blizej terminu to tym wiecej o tym mysle. Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Hej. Od 3 dni jestem nie do życia. Na usg wszystko ok. Ciąża pojedyncza. W połowie dnia męczą mnie mdłości osłabienie i senność ok 17 przechodzi. W piątek zrobiłam cały pakiet badań niestety wyniki tsh poszybowaly wiec biorę więcej eutyrox i pewnie ten wynik tez swoje dokłada jedli chodzi o osłabienie. Reszta wyników ok. Nawet cukier póki co jest ok w pierwszej miałam cukrzycę ciążowa. Ale czuje się zdecydowanie gorzej niż z blixnietami może dlatego że wtedy mogłam po prostu iść spać a teraz szalejace dzieci robią swoje. Na szczęście syn od poniedziałku przedszkole córka od 1 października. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamnamaleństwa93
Ja tutaj pozegnam z Wami. Poniewaz dzis dostalam okres niestety :( pewnie cos nie tak. Niedlugo zapisac do gina.. narazie mam czas na dziecko moze za rok sie postaram, teraz musze poukladac sobie w zyciu i myslec o mieszkanie itd.. moze za rok sie postaram o dziecko .. najwazniejsze o zdrowie i chodzic do gina i moze cos nie tak... powodzenia dla wszystkich i jeszcze raz gratuluje Was!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga0205
Hej ! Czytam Was caly czas ;) I chce się dołączyć ;) Termin na Maj, usg na 6 Października, bo ostatnio bylo widac tylko pęcherzyk byla tak wczesna ciąża ;) Od jakiej wagi startujecie? U mnie dzis 90 kg :( Dobije 100 kg jak nic Mam 173 wzrostu i przez miesiąc przybyło mi 3 kg . Ale to chyba piersi , które bolą niemiłosiernie :( A mam rozmiar F czyli i o dwa rozmiary znów będę miała większe ;) Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja pierdziele.....90kg.u kobiety....masakra.....ja przy tym wzroscie co Ty w 9miesiacu ciazy mialam 75kg.i czulam sie jak wieloryb.wspolczuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja czekam na wizyte jeszcze 2 tyg srednio sie czuje napina mi sie brzuch pobolewa podbrzusze, dzis dodatkowo biegunke- boje sie o te ciaze.Staram sie byc dobrej mysli.U mnie waga tez moglaby byc mniejsza od czewca 3 kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem gruba , jestem duza ;) Nie mam fald tłuszczu i nie noszę rozmiaru XXXXl ;) W poprzedniej ciąży w 9 miesiącu wazylam 85 kg wiec mniej ale się nie załamuje ;) Moja waga to to moja choroba , w Kwietniu wynaleźli u mnie komórki rakowe i miałam miec we wrześniu operacje usunięcia części macicy ale jak bardzo sie czegoś chce to i można dostać ;) Zanim mi wszystko wycieli Bóg dal mi szanse zajść w ciążę ;) Moja ciąża jest zagrożona, jak moj lekarz mówił ja tez ale będę kontrolować to i spróbuje byc dobrej myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys jedna stracilam w 12-13 tyg , kolejna naznczona problemami wizytami w szpitalu i amniopunkcja,ale nigdy na poczatku sie tak nie czulam zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ja jednak nie dolaczam, chyba zapeszylam:) powodzenia dla Was, trzymam kciuki! Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Ja startowalam z 100 kg ale już schudłam 3 kg bo jestem na tej diecie cukrzyycowej. Mam 187 cm także moja waga jest za wysoka ale na szczęście bez prZesady, noszę roZmiar 42 także nie jest tak źle :p Też mam problem z tarczycy mam dawkę 125- 4 dni i 3 dni 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakrk
Kaśka, czekamnamalenstwa powodzenia działajcie dalej :) jesli chodzi o wage to ja z tych drobniejszych 51kg chyba i ostatnio tez schudłam u mnie problemem jest nie dowaga,teraz mam apetyt wiec nadrobie ;) najlepiej czułam sie pare miesiecy po 1 ciązy ważyłam 56kg i było idealnie:) ja nadal nie mam konkretnych objawów wiec juz nie wiem czy lepiej tak czy tak bo sie martwie wizyta u gina w czwartek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
Witam nową mamusie, powodzenia dla dziewczyn którym jeszcze się nie udało. U mnie z wagą to już 2,5 kg na minusie. Bierzecie dziewczyny jakieś witaminy czy tylko kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×