Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MAJÓWKI 2017

Polecane posty

Gość Mamakrk
Dziewczyny ja niestety uciekam od was wczoraj u lekarza okazało sie ze zarodek przestał sie rozwijać choć w 6 tyg biło setcr. ☹️Teraz leżę ma ginekologii po łyżeczkowanie jutro rano wychodzę. Trzymam za was o kciuki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamakr bardzo Ci współczuję :( Jak to się stało ? Cos czułaś? Czy nic się nie działo póki nie poszłaś do lekarza? aga0205

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamakrk
Niestety nic żadnych dolegliwości zero plamienia a jednak.... Dziękuje trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Współczuję :( trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja do Czwartku umrę z niecierpliwości :( Trzymaj się! Aga0205

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosść
Mamakrk strasznie mi przykro :( Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamakrk bardzo mi przykro wiem co przechodzisz mialam tak samo :-( No ja tez za kazdym razem sie boje isc na usg bo nie wiesz co zobaczysz. Dlatego dziewczyny jak nagle odejda od was objawy ciazy to natychmiast do lekarza nawet nie trzeba plamic przy tym. Ja dwa razy stracilam i nie plamilam nic poprostu nagle wszystko zeszlo ze mnie.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćK
Mamakrk strasznie mi przykro, bardzo Ci współczuję:( Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka66
Współczuję z całego serca! ;( ja we wtorek mam wizytę, stresuje się że też może sie coś stać... Najgorsze jest to że tak wiele matek oszczedza sie, dba o siebie a i tak dochodzi do poronienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamakrk bardzo Ci współczuję, nie wyobrażam sobie co czujesz... ja dziś 8 tydz 1 dzień, jeszcze 2 tyg do USG, chyba nie wytrzymam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
Strasznie mi przykro :( nie wyobrazam sobie bolu. Najgorsze jest to ze nie ma czasem zadnych niepokojacych objawow I w niewiedzy jest sie przez kilka TYG nawet do USG. Mamokrk jesli jeszcze czytasz, mialas dalej objawy ciazowe? NP bol piersi albo zmeczenie? Ja sie nasluchalam ze przy ciazy obumarlej nagle ustaja objawy ciazowe ale potem gdzies wyczytalam ze mozna dalej miec je wszystkie bo cialo tak jakby "nie zdalo sobie sprawy" ze ciaza sie juz nie rozwija I dalej produkuje hormony... Ja dzisiaj zaczelam tydzien 12. Ponoc od tego terminu zagrozenie poronieniem baaaardzo spada wiec troche ulga ale tez sie naczytalam watkow ze dziewczyny poronily w 14 TYG np tak poprostu bez Jakiejs konkretnej przyczyny, poprostu serve przestalo bic. PrZepraszam dziewczyny ze wrzucam taki smutny watek na masz temat ktory powinien byc pelny radosxi ale chyba nie jedna z was ma ten strach I obawe ze cos pojdzie nie tak... Wiec moze wymiana informacji na ten temat komus pomoze. TrYmam za was kciuki dziewczyny! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama Hatfield
Witam Panie. Fajnie, że jest Majowy wątek. Ja mam termin na 14 Maja póki co, ale za dwa tyg mam usg więc może się lekko zmienić. Mieszkam w Anglii więc tu trochę inaczej badania robią :/ Współczuję utraty aniołka... przydarzyło mi się to w Maju tego roku a w sierpniu dowiedziałam się o następnej ciąży, więc spokojnie, będzie dobrze xx Może tak miało być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakrk
Nie chcę dziewczyny własnie was tu zasypywać smutnymi watkami ale moje objawy ciązowe praktycznie nie ustały może troche mniejsze mdłości miałam ale moj organizm zachowywał sie do konca tak jakbym była w ciązy.nie wiem kiedy tez nastąpiło zatrzymanie rozwoju,akcji serca w 6t3dz byłam u lekarza serce biło co prawda zarodek był młodszy bo mysłałam ze to juz 7 tydzien 3 dzien( tak tez wychodziło z ostatniej @)ale było okey. 3 tygodnie pozniej serce nie biło.teraz musze odczekac 3 miesiace i zaczynam starania od nowa chociaz duzo bardziej sie boje jak bede znowu w ciąży to chyba bede tak zestresowana jak nigdy. no i jeszcze pisalam nawet tu o tym ze duzo bardziej sie boje o tą ciąze niz poprzednią tak jak bym wyczuwała podświadomie że coś moze byc nie tak. bede tu zagladac co tam u was jak wasze malenstwa trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama Hatfield
Mamakrk jak poroniłam w maju też czulam, że coś było nie tak. Myślę że nie trzeba czekać aż 3 miesiące. Pamiętaj że po poronieniu jesteś najbardziej płodna przez kilka miesięcy. Może poczekaj na 1 okres i potem zacznij :) :) tak mi poradzili kilka miesięcy temu. Zaszłam w ciążę już w sierpniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakrk
Kama Hatfield dzięki :* moze faktycznie nie bede tyle czekac, zmieniam lekarza chyba, zobaczymy co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
Mamakrk dzieki za info ale przestraszylam sie troche. Chociaz ja lzejsze objawy mam od TYG jakos ale ja juz wczoraj 12 rozpoczelam wiec to raczej normalne. Mialam USG robione te, tydziwn temu w szpitalu przez male plamienie. A w czwartek ide na wizyte. Bede dni liczyc... Ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panicara ja ide na usg w piatek i tez zaczynam sie bac :-( mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
Trzymam kciuki! Napewno bedzie dobrze Marzena :) musimy byc pozytywne. Z tego co widze to nie ma zadnej reguly. Jedne Maja objawy ksiazkowe drugie nic I wszystko jest OK. Zwariowac idzie... Ja niewiedzialam ze ciaza to bedzie taki codzienny strach, mialam innego wyobrazenie na ten temat.... Bardziej jako Stan blogiej radosxi, wyciszenia I spokoju. A ja jestem klebkiem nerwow prawie od samego poczatku. Az raz na mnie lekarka nakrzyczala I ppwiedziala mi "kobieto, ciesz sie ta ciaza a nie dziury w calym szukasz, jak ma sie cos stack to I tak sie stanie I nic z tym Nie zrobisz". I miala calkowita racje, tyle ze ja w jeden dzien sie ciesze I przygladam sie w lustrze z usmiechem jak mi sie brzuszek zaojragla a nastepny dzien sie trzese z nerwow I co chwile dotykam piersi czy jeszcze sa wrazliwe albo ide do kuchni I sprawdzam czy produkty ktore mnie obrzydzaly dalej Maja takie dzialanie... No paranoja.... Moj narzeczony powiedzial ze mi kupi aparat USG jak tak Bede szalec co chwile haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama Hatfield
Prywatne USG... no no :) Naprawdę warto się zrelaksować. Lepiej to działa wtedy na was i na dzidziusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaK
Panicara ja mam tak samo sam strach a teraz jeszcze jak zbliza sie usg (mam w piątek) już wogole szaleje to jest chore ale ja dopoki nie urodze to pewnie bede cala w nerwach. Jestesmy w tym samym wieku ciazy dzis mam 12t2d. :-) trzymie kciuki za wszystkie mamuski. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
Myslisz Marzena ze bedzie lepiej po porodzie? Ja sie Bede tak samo pewnie trzesla nad noworodkiem:) juz pewnie tak bedzie az do osiemnastki hahaha. Albo I dluzej. Ja tez trzymam kciuki za wszystkie!! Jak u ciebie z objawami Marzena? Masz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biust mam nabrzmialy i lekko boli po bokach ale jak dotykam. Natomiast mdlosci jak byly ogromne tak teraz juz jest o wiele lepiej praktycznie zanikaja. :-) tak ogolnie czuje sie lepiej az sie tego boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama Hatfield
Dzień doberek. Moje mdłości też są trochę słabsze, ale jednak są :( Dzisiaj mam 11+2. Biust to chyba będzie jeszcze długo bolał, albo może w ogóle nie przestanie. W 1 ciąży to tak ciągle :) Siedzę w pracy i jakoś mi ciężko na żołądku. Przydałoby się położyć buuuu A jak wasze samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Ja już po badaniu prenatalbym. Wszystko super,parametry książkowe :) ryzyka chorób barddzo małe, także jesteśmy mega szczęśliwi :) Płci jeszcze kruszyna nie zdradziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
Marzena to masz dokladnie to samo co ja! Bol piersi z boku I wrazliwe sutki. Tylko jak glodna jestem bardzo to mi sie nie dobrze zrobi ale szybko przechodzi. Kama katfield! Ja tez juz tak mialam w tamtym tygodniu ze mi powoli prEchodzilo. To chyba normalne :) Ja815! Jakie mialas badania prenatalne? Sprawdzenie odcinku karkowego na usg? Czy chromosomy z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Duże usg, z oceną ryzyka tzn sprawdził wszystkie parametry na usg, potem wprowadzal to do komputera i liczył prawdopoobienstwo zespołu downa i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Hej. Zaczynamy dziś 12 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama Hatfield
Hej. Na pewno normalne oby tylko na pewno przeszło haha. Ja mieszkam w Anglii więc muszę sprawdzić jak te tutaj badania odnoszą się do tych w PL. Na pewno będą badać na syndrom downa i na coś jeszcze. W domu sprawdzę. Tzn ja mogę lub nie muszę wyrazić zgody na pewne badania, ale zgodziłam się na wszystkie. Usg będę mieć 31.10 w urodziny mojej starszej córki :) Już nie mogę się doczekać... staram się oczywiście nie denerwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
U mnie większość uciążliwych objawów minęła stopniowo. ☺ czekam na usg polowkowe i na wizytę przed którą musze zrobić kilka badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×