Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MAJÓWKI 2017

Polecane posty

Gość mamakrk
hej dziewczyny robicie te wszystkie badania chodzi mi o rozyczke obydwa typy i toxoplazmoze tez oba? i hiv? ja robilam to w poprzedniej ciązy a chodze prywatnie do lekarza i on mi zleca wszystko co leci. dzis zrobilam morfologie, mocz, toxoplazmoze,tsh i cos tam jeszcze.jutro ide do lekarza i powiem ze chyba nie chce robic znowu rozyczki bo mi ja juz zlecil ale nie zrobilam dzisiaj.... ja juz mam mniejsze mdlosci i piersi tez juz mniej bola nie wiem czy to dobrze czy źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi objawy wszystkie minęły, piersi też tak nie bolą ;) Zostało jedynie mi spanie ;) Dla mnie zostały juz tylko 8 dni na wizytę u Gina ;) I znów zobaczę dzidzię, musze jeszcze badania zrobić te wszystkie co zlecił. A do tych jeszcze niestety dwa tygodnie zostały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucięło mi tekst Dlaczego martwicie sie tym ze objawy wam mijają? Skoro nam wszystko to nie ma się czym martwić ;) Moja koleżanka mieszka w Anglii, podejrzewa ciążę i mówi mi ze zrobi test jeszcze elektroniczny. Słyszeliście o takim ? Bo ja nie . Tam kosztujeok 70 zl u nas 32-40 dostępne jest na Ceneo. I vo najlepsze w tym teście ze pokazuje ile kobieta jest w ciąży . Ciekawe czy się sprawdza ;) Pozdrawiam Aga0205

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Hej Mam Krak a czemu nie chcesz robić - większość badań idzie z tej samej probowki . Ja robie wszystkie jak leci z karty ciąży w sumie nie zastanawiam się nad tym robie i tyle choć może wcale nie trzeba jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakrk
mama AL jedno badanie na różyczke prawie 40 zl dwa to 80zl wiem ze nie powinno sie oszczedzac na zdrowiu i dziecku ale jak mi dzis powiedziala babeczka 180 zl za te badania to zdębialam i zrezygnowalam z różyczki najwyzej zrobie nastepnym razem.ty robisz te badania prywatnie czy masz skierowanie i za darmo robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam urodzić w maju.... niestety nasz Aniołek odszedł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko-szkoda Ci kasy na badanie-poczytaj o powiklaniach rozyczki.a swoja droga nie masz pojecia ile kosztuje dziecko.....to dopiero poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi przykro :( Rozumiem, co teraz czujesz, bo mnie też to spotkało :( czy wiesz o urlopie macierzyńskim po poronieniu? Moze warto wykorzystac ten czas, aby dojsc do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień matki będzie najpiękniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakrk
gościu akurat mam pojęcie ile kosztuje dziecko bo mam juz jedno i nie bede sie Tobie tłumaczyc czy szkoda mi kasy czy nie.jakby mi było szkoda to bym chodziła do gina do przychodni a nie płaciła 200zl za wizyte co miesiac.pozdrawiam. dziewczyny robiłam juz to badanie 3 lata temu,rózyczkę przebyłam jako mała dziewczynka wiec pomyslałam ze nie musze robic tego po raz kolejny jak myslicie? ja dowiem sie jutro u lekarza ale chcialam was podpytac i robicie dziewczyny te badania prywtnie czy na fundusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosść
Ja dostałam skierowanie na takie badania jak : morfologia, mocz, glukoza, przeciwciała (grupe krwi mam rh - ), anty Hiv i VDRL (nie mam pojecia co to jest ). Wszystko bede robic prywatnie w przyszłym tygodniu. Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a trombofilii Ci nie zalecil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a jak wyglada u was z brzuszkiem boli wasc cos? Ja dzisiaj mam takie dziwne ale nie jakies mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi miał wyjść termin wg miesiączek na 1 maja, a tu proszę bardzo na 11 mam termin więc będzie ciekawie, jak 12 sama mam swoje urodziny! :) mnie brzuch nie boli i ogólnie czuję się już prawie normalnie, ale coś jajnik zaczął pracować, zastanawiam się czy jest to związane z wydzielaniem hormonów czy co, ból jak przy owulacji jula08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Gosc (13...) nie oceniaj ludzi których nie znasz czy komuś szkoda kasy czy nie. Mamakrk zapytała i tyle nie twoja sprawa na co wydaje pieniądze. Pytanie było czy trzeba powtarzać bo juz miała. Mamakrk - nie wiem czy trzeba szczerze powiedziawszy. Ja wykupiła pakiet w prywatnej przychodni wiec bez stresu robie wszystko bo mam to opłacone bez względu na to ile teraz badań będę robić wiec nie zastanawiam się. Ale jeśli za każde płacisz to faktycznie trzeba zapytać. Przeciwciała pewnie nie trzeba ale weź poprzednie wyniki i zapytaj o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Mamusiu Aniołka bardzo bardzo mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakrk
mama AL kurcze żałuję że nie pomyslałam własnie o takim pakiecie o ktorym pisałaś :) marzenak mnie nic nie boli na poczatku koło 5-6 tyg mialam delikatne dolegliwości bóle podbrzusza jak przy okresie ale każdy ma inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakrk
gosść dziś vdrl to chyba kiła tez to robiłam dzisiaj odebrałam juz wyniki wszystkie wyszły ok nawet morfologie i mocz mam bardzo dobre jak na moje oko lepsze niz na poczatku 1 ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka66
Jestem po badaniach. Tsh 3,1 i w moczu bakterie. Jestem załamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie wiekszosc tych bada njest bezsensu robiłam juz je 3 razy i teraz 4 raz, niektóre choroby juz przebyłam to po cholere? idac teraz je robic zostawie w labie ponad 300zł, jedynie badanie z grupa krwi mi chca zaliczyc. Mimo ze byłam na Fundusz nawet na podstawowe badania nie dostałam skierowania tylko wszystko prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama AL
Linka w pierwszej ciąży co 2 badanie moczu bakterie leczenie i tak w kółko. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
Ja tez robilam te wszystkie badania. Nie placilam nic bo to bylo z panstwowki. Ale wkurzylam sie ma nich I majac dobre ubeapieczenie prywatne przenosze sie do prywatnego I pewnie Bede musialq to wszystko powtorzyc.... Dodam ze mieszkam w hiszpani I tu Bede rodzic, niewiem jak to w polsce wyglada ale widze ze niezle was ta ciaza kosztuje dziewczyny. Co do objawow, powrocil bol piersi, na dwa dni ustal I teraz znowu. Radze wam wszystkim sie nie stresowac jak objawy sie pojawiaja I ustaja z dnia na dzien bo ja strasznie wariowalam od TYG 6 bo tak mialam I tylko sie nie potrzebnie stresowalam I przywidywalam najgorsze, a wszystko jest dobrze. Pozdrawiam mamuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Ja też mam pakiet w prywatnej przychodni ale jeżeli chodzisz tylko do gina prywatnie, zawsze możesz iść do lekarza rodzinnego i on ci przepisze skierowanie i nic nie będziesz płacić. Warto podejść zapytać, ja tak robiłam kiedyś :) jeżeli chodzi o choroby które się już przeszło to może faktycznie nie warto powtarzać badań ale takie rzeczy jak kila, hiv to coś co może przyjść nagle a bardzo szkodzi dziecku. Lekarz ma obowiązek wypisać skierowanie bo to go chroni w razie czego a czy zrobisz badanie czy nie to twoja sprawa i ostatecznie twoja odpowiedzialność. Jeżeli chodzi o tsh to się nie stresuj Lila, dostaniesz eutyrox który szybko poprawi ci wynik, bardziej ci teraz stres może zaszkodzić :) Mamo aniolka, bardzo współczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ;) Co do badań mój prywatny gin zlecil mi 10 badań, i poszłam do rodzinnego by mi te same badania zlecił panstwowo i powiedzial ze może mi tylko zlecić glukozę, mocz, morfologię a za resztę dzis zapłaciłam 178 zl :( Czy to nie jest czyste szaleństwo? Place składki i nawet takich badań nie moge miec za darmo :-( Tak pomyślałam ze może zapisze się tez do państwowego lekarza po to by miec chociaż te wszystkie badania w czasie calej ciąży za darmo. Tylko nie wiem czy mogą mnie prowadzić dwóch lekarzy? Wiecie ze z tego prywatnego nie mogę zrezygnować bo to jeden specjalista w mojej chorobie tutaj :( aga0205

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga gdyby sie chodzilo do gin na nfz to bys badania miala za darmo ale tak to trzeba placic niestety. Natomiast z drugiej strony gdyby sie chodz do gin na nfz to ma sie tylko 3 usg w czadie calej ciąży masakra. A co tam dziewczyny u was jak sie czujecie, ktory macie dokladnie tydzien i dzien ciazy a i czy wybieracie sie na bad . prenatalne lub zwykle usg to kiedy. Ja większość czasu spedzam w łóżku bo niestety ciaza zagrozona ale jestem w 10t6d a i ide na bad. Prenatalne 21.10 juz sie nie moge doczekac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka_21
8 tydz i 1 dzień czyli zaczęliśmy 9 tydzień. Termin na 26.05 ♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
11 tydzień 1 dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
Też was pobolewaja jajniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_815
O to tak jak mnie, ciekawe skąd to się bierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×