Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MAJÓWKI 2017

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny wiecie co do tego badania mojego to baba podeszła ostro rutynowo ale żeby położna nie umiała podstawowej sprawy jaką jest "włożenie"? Że już tak to nazwę:) to tak jakby zawodowy kierowca umiał wszystkie triki jakaś jazdę na ręczny i inne cuda a nie umiał by ruszyć. ..no skandal. Ona powinna serio pracować w rzeźni gdzieś a nie z żywymi ludźmi:/ najgorsze jest to że dobrze wiedziała że odwaliła manianę a nic się nie przyznała ani nie przeprosiła. Jak mąż do niej dzwonił to jeszcze się bezczelnie kłóciła i stwierdziła że to ja jestem "wrażliwa i delikatna" i że ona ma doświadczenie bo już tu długo pracuje. Dopiero na koniec kłótni przyznała "tak faktycznie tam była mała ranka"... a w ogóle na początku rozmowy z mężem który mówi"po pani badaniu żonie leci krew i ją mocno boli", to ona mówi" to pewnie poród się zaczął". Jeszcze głupich z nas chciała zrobić:/ Malwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ;) Objadłyście sie troche? Ja miałam 6 osob na święta takze o odpoczynku nie było mowy. Ale dalam rade. U mnie na wadze 106kg :D Myślałam ze do 100 dobije i sie skończy na tym a tu rośnie dalej waga . Maly ma 3280 takze juz mógłby wychodzić ;) Zostało nam juz równiutkie dwa tygodnie. Co do alergii , ja tez za dziecko bylam upalpana , jadłam prosto z ogrodu i miałam styczność ze zwierzętami. Ale tak 6 lat temu pojawila sie u mnie alergia na pylki, kurz nie wiadomo skąd. Nawet jak psa glaskalam to ten pyl który sie unosił od niego powodowal u mnie napad kichania. Ale od 4 miesięcy nie meczy mnie alergia i nie biorę leków, teraz przeciez wszystko pyli, i sprzatalam i nic w ciąży ucichła ;) My mieszkamy na obrzeżach miasta i kochamy zwierzęta, mamy króliki, psa, kucyka , kózkę nobi doszły na święta 5 kurek ;) Dla naszych dzieci to frajda , zwierzęta oddają swój taki spokój którego nie doświadczysz u żadnego człowieka. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejkuuuuu dziewczyny przez to wszystko snilo minsie ze oddawalam swoje kocury :( i az sie przesttaszylam jak otworzylam oczy!! Ale patrze, ze spia w nogach uffff. Straszne sa te ciazowe sny :p Panicara tez tak dedukuje jesli chodzi o alergie i mam nadzieje ze sie sprawdzi. U nas w rodzinie zawsze byly zwierzeta w domu i nikt nie mial alergii. Malwi ta babka to gin czy rzeznik? Prowadzi Twoja ciaze? Ja bym juz do niej nie poszla wiecej..... cale szczescie, ze to juz koncowka. ok, sniadanie, prysznic, pokrece sie i lece na usg zobaczyc tego malego potwora co juz mi zyc nie daje powoli :p milego dnia dziewczyny. Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina powodzenia na usg:) nie to nie jest mój gin tylko chyba położna z przychodni przy szpitalnej gdzie robią gbs itd. Myślę że z alergiami nie będzie aż tak źle albo nawet bardzo dobrze. W sumie to nie wiadomo skąd one siebie biorą take nie wiadomo jak będzie. Mi się zrobiła alergia z 5 lat temu że w maju i w lipcu swędzą mnie oczy:/ Malwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
Malwi to rzeczywiscie niezle cie potraktowali... Ja rozumiem ze mozna sie pomylic i popelnic blad czy cos (chociaz takie badanie wymaga delikatnosci) ale zeby jeszcze sie stawiac i zamiast przeprosic i spytac czy wszystko ok to jeszcze sie klocic i zero uprzejmosci... Niektorzy sie pomylili jesli chodzi o zawod chyba... Ja dzisiaj po wizycie u anestezjologa, takie to bylo niewiadomo co, zadnego badania tylko spojrzal na wyniki krwi i spytal o uczulenia i kaeal podpisac papier ze sie zgadeam. I tak bede musiala podpisac zgode nastepna w samyp szpitalu wiec nie wiem po co to wszystko. W ogole to jakies dziwne, bo dostalam papiery ze szpitala z info na temat komplikacji okoloporodowych, info na temat statystyk nawet co do smierci matki czy dziecka i mam to podpisac czy sie zgadzam.... No jakbym miala wybor sie nie zgodzic hahaha "nie, jednak decyduje nie rodzic bo jedna na 4000000 kobiet umiera przez wykrwawienie np" przeciez tak czy siak dziecko bedzie sie musialo "wydostac". Wam tez kaza podpisywac takie cos? Domyslam sie ze szpital chce zeby pacjent byl swiadomy wszystkiego wczesniej, bo moglabym sobie w domu rodzic bez interwencji.szpitala itd ale i tak smiesznie mi to jakos zabrzmialo jak to czytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nic takiego nie dawali do podpisania. Moze jeszcze na ktorejs wizycie z polozna, albo juz w szpitalu. Juz po usg :) Mała waży 2800, plyny w normie, przeplywy w normie, wszystko jest ok. Szkoda tylko, ze tu nie badaja szyjki i nie dowiedziałam sie czy jest jakies rozwarcie, czy sie skraca ehhh przynajmniej wiedziałabym na czym stoje i ze juz moze niedaleko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka_21
Zaczynam się martwić... wszystko mnie boli na dole a do tego ciśnienie mi skacze :( godz temu było 147/85/107 i tak od 2 dni juz prawie :( chyba dziś pojedziemy do szpitala. Dzwoniłam w sumie do położnej i mówiła żeby to kontrolować bo to juz granicą normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natka lepiej idz do lekarza, z cisnieniem nie ma zartow Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka_21
Dzwoniłam juz do lekarza a teraz jade do szpitala. Jeśli mnie dziś nie zostawia to mój lekarz mówił ze położy mnie w piątek na oddział. A ciśnienie niestety wzrosło do granicy normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko spokojnie! Trzymam kciuki i daj znac co sie dzieje! Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka_21
Zostałam na oddziale, zbadali mnie i zrobili ktg. Ogólnie podejście lekarza jak i pielęgniarek było takie ze przyszłam bo mi się w domu nudziło tak to odebrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natka no i jak tam? Kurcze mi na razie też nic takiego nie dali do podpisania, może dopiero w szpitalu? No nie wiem. A co do anestezjologa to nie martw się, tak to mniej więcej wygląda taki wywiad, ja miałam kiedyś operacje na haluksa to miałam taką rozmowę właśnie i potem wszystko było ok:) także nie martw się. A jak się czujecie dziś? Ja się czuję w miarę ok, trochę bolą mnie plecy w dole krzyża no i ta cewka moczowa:/ a tak to ok:) Malwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panicara
Natka i kolejny dowod tego z jakim nastawieniem w sluzbie zdrowia traktuja pacjentow. A jakby niedajboze cos sie stalo to ty sobie bys w brode plula ze nie zareagowalas na czas. Musicie olac to ich krecenie nosem i z kazda niepokojaca sytuacja zglaszac sie do szpitali i wymagac uwagi bo takie macie prawo, bo niesteyy domyslam sie ze sporo kobiet az sie trzesie ze strachu przed pojsciem i skonsultowaniem jakiejs niepokojacej rzeczy zwiazanej z ciaza tylko dlatego ze chca uniknac starc z personelem medycznym ktory na kazdym kroku upokarza i robi z ludzi durniow. Ja bym napewno byla jedna z nich niestety, tutaj na publicznej tez sie nikt nie rozczula nad pacjentami (choc pacjentow traktuja i tak powazniej niz w PL z tego co slysze) i ja z tego wzgeldu zmienilam na prywatna klinike, nie zeby sie rozczulali nademna tylko zeby mi na moje pytania normalnie lekarz odpowiadal i zeby traktowali mnie jak czlowieka. Natka pisz jak tam u cievie i czy wszystko ok! Dziewczyny u mnie tez nic, mam dokladnie 15 dni do porodu wiec niby nie jest to jeszcze moment zeby sie niecierpliwic ale chyba doskonale mnie rozumiecie, ja chce juz! Nie to zeby mi sie do porodu tak spieszylo, ale wiedzac ze to bedzie cos nieprzyjemnego wole miec juz to za soba, i za to potem jaka radosc i szczescie. Juz chce sie tego wszystkiego uczyc w praktyce, nie tylko w teori, jak ja przewijac, jak kapac, jak ukladac do snu, jak do niej mowic, calowac w czolko, i spacerowac z wozkiem :)))) juz mi sie marzy bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie mysle ile zostało mi do porodu. Wieczność... Kurcze u mnie ta dzidzia bardzo leniwa... Przy słodkim ma jakąś większą aktywność a tak to w nosie caly świat. Dobrze że jutro lekarz. To sie troche uspokoję. Co wczoraj zrobiłam.. Wstalam o 4 wysikalam sie do kubeczka i jakiś głód mną szarpnął, wzięłam sobie do łóżka jogurt zapominając ze jeszcze krew musze oddac.. Ale uff minelo 3h to mi pobrały..a tak zazwyczaj nic w nocy nie jem. Tez jestem roztargniona w tej ciąży. Ale czuje sie lepiej. Jeszcze czeka mnie komunia. Ciekawe jak natka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka_21
Czekam właśnie na usg i ktg, mam mieć też założony holter nie wiem jak to się pisze wiec w razie co wybaczcie błąd :) rano miałam ciśnienie trochę ponad 130/ 80 chyba nie wiem dokładnie bo zabrali mi kartę. I tez podejście lekarzy na obchodzie dosyć olewajace no ale cóż polski nfz... zobaczymy potem. W nocy tez było ciężko bo łóżka niewygodne a do tego mały tak się wiercil i napinał jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natka dobrze ze chociaz cie zostawili na oddziale i cos robia. Nienprzejmuj sie takim glupim zachowaniem chociaz wiem ze to moze wkurzac. Panicara dobrze pisze. Nam z racji ciazy zagrozonej polozna kzala od razu zglaszac sie do szpitala nawet z najmniejszym niepokojacym objawem. Niby dobrze, ale tez nie wiem jak by mnie potraktowali..... moze to tylko takie gadanie. U nas zostalo 24 dni, ale tez chce juz miec to wszystko za soba ehhhh. Po czesci moze tez, ze nie moge sie doczekac nowego, ale bardziej, ze juz mi samej ze soba ciezko i az plakac mi sie chce czasami :( dzisiaj w nocy prawie oka nie zmrozylam, przez moj zespol niespokojnej nogi ehhh tak tak to istnieje na prawde i potrafi doprowadzic czlowieka do szalu! A co dopiero ciezarna!! I jeszcze do tego wlasnie przypalilam mleko na kakalko ;( to nie bedzie dobry dzien :( Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak majowka to Wroclaw! Odwiedzimy znajomych spedzimy troche czasu ze soba i pozwiedzamy. Dawno we wroclawiu juz nie bylam. Zarezerwowałam nocleg w http://www.hotelsleep.pl/ - takze sniadania mamy zagwarantowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie macie dziewczyny bo już w sumie mało czasu do terminu Wam zostało:) a z drugiej strony to pewnie większe emocje i nerwy. Ehh mi dużo zostało dni dobry miesiąc no i właśnie takie mam odczucia że z jednej strony już bym chciała a z drugiej strony damę wiecie:p Z lekarzami niestety tak jest ale w sumie to nie tylko z nimi bo wszędzie można spotkać znieczulice:/ ważne Natka że jesteś na oddziale to zawsze trochę spokojniejsza będziesz:) Malwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam od napisać lecz pojawił sie bardzo intensywny skurcz ;) Mam nadzieje ze się zaczyna cos!!! Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo Aga! To trzymamy kciuki!:) daj znać jak będziesz mogła! :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba fałszywy alarm. Pierwszy o 19 byl a drugi o 19:40 . I od tej pory cisza :( A juz się cieszyłam. Ale nadal mam nadzieje ze sie juz zacznie. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie moze sie jeszcze rozkreci :))) na kiedy masz termin??? Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byly jeszcze dwa po 21. Na 4 Maja. Spac nie moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mysleliście, zeby tak wyjechac gdzie, gdzie zupelnie nie ma zgielku i tego miejsckiego halasu? My się wybieramy do kleosina do zacisza http://sosnowezacisze.pl/ - wiem - pewnie pomyslicie ze to dziwny wybor, ale jednak to doskonala opcja zeby odpoczac i zaszyc sie gdzies daleko od miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nie mogłabym zasnąć :) mnie wczoraj tak nastraszyło ale to mężuś mnie zdenerwował i tak ze 2razy zakuł brzuszek ale to z nerwów. A wiedza ze nas maja nie denerwować! Kol jest w 39 tyg i pisze mi ze miała skurcze co 5min o 4nad ranem, miała nadzieje ze sie rozkręci ale cisza. Mowie zapytam... I napisałam ze jak juz są skurcze to człowiek na pewno o tym nie myśli ale wszyscy mówią żeby rozkręcić akcje to można pomyśleć o figlowaniu:) ale nie ma się glowy do tego zapewne.. A ona mi odpisala ze te skurcze to wlasnie reakcja na filge... Hehe ale malo widocznie, jeszcze nie pora. Zuzia uparta i nie chce wyjść ;) śmiała się ze to potem wyglada jak gody wieloryba.. Aga moze spróbuj cos takiego, wiem ze moze sie fajnie tak tylko mowi, ze jak juz będą te skurcze to juz na niczym nie można sie skupić, ale na pewno nie zaszkodzicie. Tu niby chodzi o te prostaglandyny to one maja zmiękczyć szyjkę i ją przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze to powinno jakoś tak szybko i samo z siebie pójść no nie?:) a nie że a to znikają skurcze a to są itd. Ehh i bądź tu człowieku mądry:p Aga i jak tam sytuacja? Malwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga napisz jak sytuacja bo ciekawa jestem :) nawet polozna mowi, ze przytulanie pomaga wiec czas zaczac dzialac regularnie :D mnie niestety przeziebienie chyba dopada od wczoraj wszystko mnie boli, glowa, gardlo i ogolnie taka slaba jestem ehhhh najpierw maz, teraz ja :/ ciekawe jak tam Natka sie miewa? Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga jak tam? Wszystko ok? Mogłoby albo się już rodzic albo nie jakoś konkretnie a nie że skurcze znikają:/ w sumie to duży stres bo nic nie wiadomo ehh:p Malwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my na majówkę do modlina! Zarezerwowalismy nocleg w http://www.royalhotel.pl/ i planujemy zwiedzac okolice. Podobno jest tam pieknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×