Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zarobki za granica czy to realne

Polecane posty

Gość gość

Czy jest mozliwe, zeby recepcjonistka zarabiala 1900 euro w Holandii badz Niemczech na przyklad. A sprzataczka 2000 funtow w Londynie (dodatkowo rzekomo w weekendy opiekuje sie starsza osoba i ma za to 100 f czyli 400 na miesiac, a ze sprzatania 80 na dzien) Czy to tylko zmyslone przez ludzi bajeczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy jest to możliwe, ale w normalnych krajach naprawdę są nieporównywalne zarobki korzystne dla pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klamczuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie ? W tych krajach sa troche inne stawki godzinowe niz w Pl :) U mnie sprzataczka nie bierze mniej niz 10 euro/h. Posprzatanie domu to minimum 4-5 godzin, a czasami jest to 2 razy w tygodniu, gdzie sie np. prasuje.. Opieka nadz dziecmi czy osobami starszymi jest bardzo droga, jeszcze w weekend.. W firmach nawet na pól etatu pracujac jako sprzataczka mozna niezle zarobic , + fuchy.. Fakt , ze to pracochlonne i nuzace zajecie. W hotelach sa dlugie duzury, a przeciez weekendy czy swieta sa placone wiecej. Wszystko jest mozliwe, to zalezy jedynie od warunkow kontraktu czy umowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Londynie jak najbardziej- z tym ze niewiele to znaczy bo koszty zycia I utrzymania sa o wiele wieszksze niz w innych czesciach kraju. Nie mozna myslec ze o! £2000, kupa kasy- bo polowa tego pojdzie na czynsz i rachunki, najpewniej trzeba jakis sezonowy bilet kupic na dojazdy no I normalne zycie. Zawsze porownaj sobie zarobki z paroma ogloszeniami z mieszkaniem do wynajecia, sprawdz okolice- czy musisz dojezdzac- itp. Zarobki w Anglii to rzecz bardzo wzgledna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w uk w hotelu i zarabiam 2100£ na reke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Londynie można dobrze zarobić. Ja jestem operatorem spycharki i lekko wyciągam 3.700£/rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×