Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość analityk analizator

Dlaczego spora część facetów woli młodsze?

Polecane posty

Gość gość
Są bardziej płodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rownie dobrze mozna by zapytac czemu kobiety wola wysokich i przystojnych a nie brzydkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla tych starszych nie starczy przystojnych i wysokich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam bez czytania: bo faceci nie lubią kobiet które sobie same bez nich poradzą. Każdy opowiada, jak to chciałby kobietę inteligentną, z którą może porozmawiać o pasjach itd., a prawda jest taka że takie mogą zostać co najwyżej przyjaciółką. Na żonę biorą sobie słodkie idiotki, bo im wtedy ego rośnie, jak są potrzebni i wyglądają na mądrych, silnych i doświadczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak czytam takie wypociny jak w tym temacie to utwierdzam sie w przekonaniu że baby są zwyczajnie mentalnie na poziomie kilkumiesięcznego gówniaka.Wyłączcie kafe i wracajcie do usługiwania swoim ,,tatuśkom",tępe polki.A propo tematu to tylko pedofile wolą młodsze,no ale baby są przyj****e i wchodzą w takie związki a potem placz,ze on je wykorzystuje,ale nie odejdze bo go tak kocha...Wszystkie jesteście niedojrzałe i bezinteresownie zawistne wobec siebie,co wiele tematów pokazuje.Głupie polskie k***wki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie mają podgardla jak starsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie są tak zmanierowana, są wesołe i świeże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi was faceci.Niech biorą starszych o 20 lat,rówieśnicy i tak zdradzają po jakimś czasie z młodszymi co widać tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dojrzewanie- kobiety dojrzewają szybciej czyli podobny okres dojrzałości płciowej. chęć bycia pierwszym. jeśli w dzisiejszych czasach mało realna to jednak zawsze to większe szanse ze młodsza partnerka jest mniej rozhulana. wiem ze obecne 20 mogą mieć większy przebieg niż np 30 latki po kilku związkach ale tu działa nie rozum a instynkt a matka natura nie potrafi tak szybko reagować na zmiany światopoglądu człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo wyboru a my tez wolimy młodszych bo tacy otwarci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mammmmm
kobiety powyżej 26-27 stają się zupełnie aseksualne - dla mnie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak facet w wieku 25 lat chce założyć rodzinę, to ma wziac 15 latke? :D Mnie osobiście brzydzą faceci od 30 wzwyż, a mam 21 lat, nawet zadbani i przystojni, po prostu wiek widać i żadne cuda nie pomogą. Musiałabym się zmuszać, żeby takiego starucha pocałować. 100 razy bardziej wolę przeciętnego równolatka, niż przystojnego starca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak 30 latek to starze to 40 latek to hmm trup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat mam 22 lata i wolę starszych facetów. Byłam w 2 związkach z równolatkami i niestety to niedojrzałe dzieci. Do tego szybko się upijali. Teraz mam faceta w wieku 30 lat i jest super, planujemy ślub. Ja mam swoje mieszkanie, samochód odpowiedniej klasy, on ma też swoje mieszkanie i samochód, itp. Z równolatkami nie mam za bardzo tematów... bo o czym to gadać? Ich największy problem to egzamin na uczelni, albo za co wypić na imprezie w akademiku. No way. Ale to zależy co kto robi w życiu, ja od 20 roku życia prowadzę mała firmę, to może dlatego inaczej na to patrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlode maja fajne ciala i jedrne dupy, brak tluszczu i cellulitu, wszystko opiete, zarysowane miesnie brzucha, jedrny falujacy tyleczek, sterczace piersi i pachnace cipeczki... a stare smierdzo serem, maja obwizle ciipy i zgnite cyce, wlosy na dupie i parch na mordzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Generalizacja charakterystyczna jest dla debila. Debil, by nie zostać rozpoznanym i wyeliminowanym, startuje do nieobytej małolaty :D Pięknie się pokazałeś, prymitywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 6 lat mlodsza od meza a szukal w swom wieku 40 stke. Nie ma reguły. Nie jestem pasztetem i nie mam nadwagi, ale szukał chyba duzych piersi bo mam małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do 30 roku życia zajmowałem się rozwojem i karierą a nie zabawą w związki. W moim wieku to już praktycznie same rozwódki, kociary, borderline lub tzw kobiety wyzwolone. Ja wiem że jak bym dobrze poszukał to znalazła bym tą fajną normalną 30 ale jest to trudne. Trudniejsze niż szukanie wśród młodszych Kobiet gdzie nadal jest w czym wybierać. Mam Kobietę 23 która jest bardzo dojrzała, ogarnięta życiowo i nie ma kilometrowego bagażu emocjonalnego. Przepraszam że to napisze ale chodząc na randki z Kobietami w sowim wieku to zamiast czuć się swobodnie to czułem się jak na spotkaniu biznesowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety wola starszych 20 latek ma zwykle nastolatke a 20latka ma 30 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muć
kolor bialy to dystynkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie związałbym się ani z młodsza,ani z równolatką,ani ze starszą.Dlaczego? A dlatego że wszystkie jesteście poprostu chore psychicznie.Męzczyźni wolniej dojrzewają?Przynajmniej dojrzewamy,wy za to do konca życia macie mentalność dwulatka,co można widzieć po kafeterii i zachowaniu na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak myślałem.Baby,a szczególnie polki,to totalne debilki.Szkoda czasu na wiazanie się z wami,nawet na seks z wami szkoda czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka87
niech mnie ktos uswiadomi czemu strasi faceci tzn po 30 r ż ogladaja sie za małolatami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy lubic patrzec na cos, co sie danej osobie podoba. wolisz miec z okna widok na ogrod, czy wysypisko smieci? i do tego co sie podoba, co jest ladne, czlowieka ciagnie. i nie, nie tylko mezczyzn. baby rowniez. po prostu LUDZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość time time

Czas leci nie ubłaganie, dla każdego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×