Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość analityk analizator

Dlaczego spora część facetów woli młodsze?

Polecane posty

Gość gość
Według siebie jestem przeciętna a według innych piękna kobieta. Dość często zdarza mi się usłyszeć taki komplement z ust mężczyzn i kobiet całkiem mi obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie że masz takie powiedzenie, ale szczerze nie chciała byś mieć teraz ciała 25 latki? Cofnąć czasu gdyby to było możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że bym chciała ale jest to niemożliwe a poza tym ja też kiedyś miałam 20 lat a 20latki kiedyś będą mieć tyle co ja :) I jeszcze jedno z ciałem zadbanej 40ki nie jest tak źle, oczywiście nie jest to ciało 20latki ale też nie babci po 70ce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo faceci lubia mlodsze, z reguly sa bardziej atrakcyjne fizycznie i latwiej nimi kierowac. Natomiast wszystko w granicach rozsadku, normalny Pan lat 50 nie bedzie latal za dwudziestka, tylko raczej za czterdziestka. Bo wyjawszy przypadki, gdzie facet chce tylko podymac bez zobowiazan, szuka partnerki z ktora bedzie mial cos wspolnego na poziomie intelektu, emocji i doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analityk algorytmów
Wg algorytmu najopytmalniejsza różnica wieku między kobietą a mężczyzną to wynosi pomiędzy 4 a 12 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma idealnego wzoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma powiedziec prezydent francji Macron??;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaa no tak xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo młodsze maja jędrne ciało i ładne twarze , Stara kobieta traci wiotkosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Stare baby robią się zgorzkniale wyrachowane i pyskate , młode sa niewinne i naiwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ spora część kobiet woli starszych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spotykałem się z kobietą po 30. Tak myslalem,ze jak wolna po 30 to cos z nia nie tak. Niby inteligentna, taka niby zaradna (mieszka z matka hahaha) a okazalo sie, ze jest opryskliwa, niemila, bardzo duzo przeklina. Teraz jestem z 10 lat mlodsza od niej, to ta mlodsza sama mieszka, jest mila a przy tym zdecydowanie mniej ma pomarszczoną szyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uoooooooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kręcą starsze ,dojrzałe kobiety.Jestem po 40 tce i właśnie nie kręcą mnie młodsze,ale nawet starsze ode mnie.Nie jest to więc regułą. Jest o czym porozmawiać, a i seks jest wspaniały.Jeśli pozna się osobę myślącą podobnie, o podobnych zapatrywaniach na życie lub takie drugie ,,lustrzane" odbicie, to już jest pełnia sukcesu. Czyli nie należę do tej,,sporej części" facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego wolą ale jak mężczyzna ma do wyboru między młodszą a starszą to wybierze młodszą, choć zdarzają się wyjątki i wybierze starszą nawet od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodsze są ładniejsze i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety jako kobieta nie mogę się zgodzić. Kobiety po 20-ce mają jeszcze dziecinne rysy twarzy, dopiero około 30-ki i dalej wyglądają naprawdę kobieco (twarz staje się smukła). Mam wrażenie, że tu sami gówniarze się wypowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach 20 latkowie wolą starsze od siebie kobiety a 40 latkowie bardzo młode kobiety. Dlaczego? Młode kobiety zachowują się jak roszczeniowe księżniczki, którym trzeba dawać dużo prezentów i zapewnić wygodne życie a do tego są niestabilne emocjonalnie. To wszystko może im dać dużo starszy partner. Za to kobiety dojrzałe są idealnymi partnerami dla młodszych bo potrafią dać im uczucie, nie puszczają fochów i są konkretne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic No1
Zdecydowanie wolę urodę dziewczyn w przedziale 22-28, sam będąc 32-latkiem. Chociaż w tej sytuacji "uroda" oznacza też "brak oschłego, rozczarowanego cynizmu, widocznego na twarzy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 2017.10.12 Pomarszczona szyja w wieku 30 + :D :D :D ? Oj, chyba Cię panna oszukała z wiekiem. Podejrzewam, że była grubo po 60 - tce. Musisz następnym razem sprawdzać dowód ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to kobiety dojrzałe są idealnymi partnerami dla młodszych bo potrafią dać im uczucie, nie puszczają fochów i są konkretne. x No nie wiem, jeśli chcą tylko seksu, to może to tak wyglądać, jednak w większości przypadków wymagania (materialne i nie tylko) rosną wraz z wiekiem, i takim wymaganiom starszej od siebie kobiety mało który młodzian jest w stanie sprostać (podkreślam mówię tu o związku, nie samym seksie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młode są ciaśniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, jeśli chcą tylko seksu, to może to tak wyglądać, jednak w większości przypadków wymagania (materialne i nie tylko) rosną wraz z wiekiem, i takim wymaganiom starszej od siebie kobiety mało który młodzian jest w stanie sprostać (podkreślam mówię tu o związku, nie samym seksie). X Wymagania rosną ale starsze kobiety mają już dobrą pracę i same potrafią zadbać o swoje zachcianki, za to młode tylko ciągną. Młodszy mężczyzna nie musi stawać na glowie i zapieprzać na dwie osoby, bez presji powoli wspina się po szczeblach kariery i rozwija bo starsza będzie go wspierać choćby swoim doświadczeniem a młoda będzie miała tylko pretensje, że za dużo pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Paskuda
też mnie to kiedyś zastanawiało ale najwidoczniej muszą się w ten sposób dowartościować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
proces jest skomplikowany.. Facet woli mlodszą z wielu powodów.. Mlodsze sa lepsze w seksie, nie ma rutyny , a starsza jest nastawiona na spuść się i daj mi spokój mlode trudniej zameczyć i nie poddają sie tak łatwo.. Zobaczcie sasha grey w p****lach jak grala miala 18 lat byla mlodą panienką. Poza tym mlodI ludzie sa bardziej kochliwi ludzie po 30-tce sa zabiegani i nie maja czasu na milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młode są ciaśniejsze. xx Taaa zwłaszcza te co dope każdemu wypinały :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta starsze mają dobrą pracę, za 2100 brutto.... Dużo młodszych koleżanek więcej zarabia od starszych.... Bardziej mobilne, wyszczekane, umieją o swoje zawalczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×