Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość analityk analizator

Dlaczego spora część facetów woli młodsze?

Polecane posty

Gość gość
Solarium Przedłużone włosy Permanentne brwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.01.20 Bo nikt nie lubi starych bab. X Ty nie lubisz starych bab i jak twoja młoda żona stanie sie starą babą ( bo wszyscy sie starzejemy) to wymienisz ją na mlodaszą o jakies 10-20 lat. Współczuje twojej przyszłej żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet w PRL faceci woleli młodsze. Nic nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy spora czesc ale jakaś czesc mężczyzn lubi młodsze od siebie kobiety, inni w swoim wieku a jeszcze inni starsze. Każdy lubi co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z obserwacji na necie (ale tylko na necie) - to większość przed 30tką jest zadbana. Makijaż, długie włosy, szorty, kolczyk w pępku, seksowne ubrania x Nieprawda. Na ulicy mnóstwo takich z nadwagą, trądzikiem i tłustymi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z obserwacji na necie (ale tylko na necie) - to większość przed 30tką jest zadbana. Makijaż, długie włosy, szorty, kolczyk w pępku, seksowne ubrania x Szorty i kolczyk w pępku nie są oznakami zadbania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę , że przyczyna jest bardzo prozaiczna: - młodsze w większości jednak mają cialo w lepszym stanie, młodszą twarz bez zmarszczek oitd. , nawet jesli o siebie nie dbaja to sila rzeczy sa mlodsze i ich organizm i cialo tez, - mlodsze moze sa mniej wymagajace np. kobieta w wieku 35 lat ktora moze chciec po kilku nieudanych zwiakach sobie poporzadkowac faceta pod siebie, moze byc bardziej zgorzkniala, - przy mlodszej kobiecie z reguly facet tez czuje sie mlodszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, właśnie słabo dbają. Tona tapety i parę nowinek modowych nie wystarczy. Dbać o siebie trzeba umieć, a pełną świadomość tego mają dopiero kobiety dojrzałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci raczej wolą starsze kobiety bo jak to powtarzał mój dziadek: na starej picy to sie mlody ćwicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrażam sobie związku z kobietą która nie jest przynajmniej 5 lat młodsza ode mnie. Celuję jednak w 10 lat młodsze. To najlepsza różnica wieku. Generalnie im młodsza tym lepsza. Problem w tym że z obecnymi gimbiarami to już nie miałbym o czym rozmawiać .. nadają się one jedynie do seksu i zmywania garów po obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jeżdżę Zastava 101 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastava 101 to dobre auto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze tak było, że mężczyźni woleli młodsze. Taka biologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu faceci sie tutaj tak podniecaja że jest aż taka ogromna różnica pomiedzy 20 a 30 latką obie grupy kobiet w tym wieku są młode i ładne. 30 moze są lepsze bo mają zwykle lepszą prace i stabilniejszą pozycję materialną i nie trzeba im pomagać finansowo. Więc faceci czasem wolą 30 a nie 20.Jakby woleli 40-50 to bym się zdziwił ale nie spotkałem jeszcze takiego gengrofila. Poza tym to naturalne ze faceci wola mlodsze tak samo jak kobiety wola przystojnych. Natury nie oszukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolą młodsze, bo młoda nie stanowi zagrożenia dla ego faceta. Da się wychować, prowadzić i zdominować. I w tym sęk. Młode są głupie, a polscy faceci tchórzliwi i na niskim poziomie kulturowym, dlatego wybierają bezpieczniejsze opcje. Starsze kobiety są już świadome, wiedzą czego chcą i nie pozwolą się wyprowadzić w pole. Dobrze zatem, że często wybierają obcokrajowców, którzy potrafią docenić rozum i obycie. I tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jam mam w swoim wieku i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka ty głupia jestes po co facetowi świadoma podstarzałą baba, on szuka kogos ładnego a nie starego swiadomego babska z rozstepami i masa zmarszek. Skad ty sie urwalas z tymi durnymi teoriami. Kobiety po 20-30 tez potrafia byc upierdliwe z charakteru jednak przez to ze są ładne można przymknąc na to oko. Jednak stare świadome (czytaj upierdliwe) nie są nikomu potrzebne. Taki zbędny element społeczeństwa którego braku nikt by nie zauważył bo nikt ich nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te po 30tce mają jakieś duże PODGARDLE. Serio! I nie mają brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy do czego im ta kobieta :D Jeśli tylko do gotowania i sprzątania to wiek się nie liczy :D Ale jeśli chodzi o założenie rodziny, w której mają pojawić się w przyszłości dzieci to dziewczyna nie może mieć więcej niż 30. Przykro mi, ale takie jest prawo natury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie kobiety sa w kazdym wieku nic odkrywczego. Ale do 40 to są w wiekszosci ładne.Później to mozna je zapakowac do kontenera i spusic na dno rowu marianskiego zadna strata nikt by nie zuawyazl ich braku. Ludzie byliby za to szczesliwsi ze nie musza ogladac brzydkich starych durnych bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reasumując, Polonez jest samochodem, który dałby się modernizować bez zawrotnych inwestycji. Nie oznacza to jednak, że stopniowe unowocześnienie spowodowałoby zdolność wypierania aut konkurencyjnych, bowiem wszystkie liczące się firmy pracują obecnie nad wprowadzaniem na rynek samochodów lat dziewięćdziesiątych odznaczających się futurystycznym wyglądem i najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Niewykluczone jednak, że i Polonez sprzedawałby się wśród nich na zadowalającym nas poziomie. TAK JAK Z KOBIETAMI.... JUŻ CZASEM TYLKO NOW MODEL POMOŻE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reasumując, Polonez jest samochodem, który dałby się modernizować bez zawrotnych inwestycji. Nie oznacza to jednak, że stopniowe unowocześnienie spowodowałoby zdolność wypierania aut konkurencyjnych, bowiem wszystkie liczące się firmy pracują obecnie nad wprowadzaniem na rynek samochodów lat dziewięćdziesiątych odznaczających się futurystycznym wyglądem i najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Niewykluczone jednak, że i Polonez sprzedawałby się wśród nich na zadowalającym nas poziomie. TAK JAK Z KOBIETAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego bo moj mąż jest w mniejszości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe, ale byś się zdziwiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwiła?? A niby czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsze już są za stare i nie mają siły na zakładanie rodziny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×