Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość analityk analizator

Dlaczego spora część facetów woli młodsze?

Polecane posty

Gość gość
Starsze też lubią kasę, często bardziej niż młodsze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młode mają lepsze fryzurki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo wpis wyżej to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdury dużo kobiet po 30 jest zadbanych i atrakcyjnych. Faceci na starość, przy młodszych czują się sami młodsi, dowartościowują się jacy to oni nie są. Zresztą sporo jest młody facetów, którzy wolą starsze kobiety. Jestem po 30 mam partnera młodszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszą mnie teksty o "niezadbanych" kobietach po 30-ce, a faceci to jacy są? Po 30 to większości kijem bym nie tknęła (łysiejący, brzuchaci, roztyci, bez zymbów, ze zmarchami, że o higienie osobistej litościwie nie wspomnę), ale zadufani w sobie że ho ho, im wystarczy tylko być, ale kobieta ma wyglądać jak modelka i posiadać wszystkie umiejętności gosposi domowej i prostytutki. Żenua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego, że dla sporej części facetów młodsze = bardziej naiwne i głupsze 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, dużo młodsza kobieta da sobą rządzić, da się zmanipulować, nie ciągnie szybko do ołtarza, chce się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda tzn. większość kobiet lubi słodkie kłamstwa i manipulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda lubi smarowanie duuupy miodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mają duże usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 30stce wolny facet bez zobowiązań to towar wysoko deficytowy. Natomiast rynek wolnymi kobietami okolo i po 30stce jest dosłownie zasypany. Prawo popytu i podaży. Podnosić wymagania Panowie i nic się nie p******ic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Towar deficytowy to Samiec. Samica ma czas najpóźniej do 30 roku życia aby przekonać Samca do siebie, zazwyczaj dzieje się to poprzez manipulację. Później Samica traci swoją atrakcyjność, wypiera je młodsza konkurencja, traci powoli zdolności dania zdrowego potomstwa. Samiec wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie pytanie bo odpowiedź jest tak oczywista, ze sama się nasuwa: bo młodsze przeważnie młodziej wyglądają, więc i lepiej. Nie maja zmarszczek, ani przeważnie rozstepów, poprostu sa ładniejsze i tyle. Oczywiscie sa tez kobiety starsze, ktore wygladaja mlodo, ale to jest pewna rzadkosc, wiec generalnie panowie sklaniaja sie do mlodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest więcej ładnych np. w grupie 100 osób, niż 20 lat temu 20 latek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsze są rozrobione w kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm wystarczy nawet zamazać na fotkach twarz, jedynie żeby były np. widoczna szyja i kolana... każda 30 latka będzie gorzej niż nawet przeciętna 20 latka wyglądac... nie ma co sie oszukiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Śmieszą mnie teksty o "niezadbanych" kobietach po 30-ce, a faceci to jacy są? Po 30 to większości kijem bym nie tknęła (łysiejący, brzuchaci, roztyci, bez zymbów, ze zmarchami, że o higienie osobistej litościwie nie wspomnę), ale zadufani w sobie że ho ho, im wystarczy tylko być, ale kobieta ma wyglądać jak modelka i posiadać wszystkie umiejętności gosposi domowej i prostytutki. Żenua" Hmm, poznaję twój styl. Pełno cię na forum, nie masz życia poza kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młode mają większe i ponętniejsze usta. Starsze po 30 mają jakieś takie wąskie nieapetyczne usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo po 30 baby są stare i brzydkie a po 20 dziewczyny są młode i ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci wolą młodsze bo są jędrniejsze. Kobiety wolą starszych bo są bogatsi. Wszystko do siebie pasuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh... ale ograniczone myślenie... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro mam utrzymywać jakaś kobietę to normalne że wolę młodszą i atrakcyjniejszą. Ktoś tu pisze że 33 latka może być ładniejsza od 23 latki, bardziej pewna siebie sexowne itd, ok mogę się z tym zgodzić z tym że za 5 lat ta będzie miała 28 a tamtą już będzie starym próchnem. Kobiety od pewnego wieku starzeją się bardzo szybko. Nie ma też konfliktu charakterów bo młodsza mogę uformować pod siebie. Co z tego że za 10 lat młoda będzie chciała dalej imprezować będzie wychodzić i pewnie mnie zdradzać? Jestem tego całkowicie świadomy. Co lepiej jeść - g****o samemu czy tort z kolegami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe dobre. Ale nie ma co generalizować... Ja byłem z 25 latką (wtedy miała 24 lata) to jest bardziej ogarnięta niż obecna laska po 30 co się z nią spotykam. Dlatego jednak chyba się wycofam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co lepiej jeść - g****o samemu czy tort z kolegami? xx G****o to jesteś ty a o torcie możesz tylko pomarzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wolę jeść tort z koleżankami niż g****o w samotności. Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwała się wg siebie atrakcyjna 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×