Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość analityk analizator

Dlaczego spora część facetów woli młodsze?

Polecane posty

Gość uuuuuuuuu

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuxd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manager

Bo kobieta 18-25 jest najbardziej atrakcyjna, są na to badania naukowe. Mówcie co chcecie, obrażajcie nas ale taka jest prawda. Dla większości facetów i nie ważne czy facet ma 20, 30 czy 50 lat taka dziewczyna jest najbardziej atrakcyjna. Młode ciało, nie spaczony mózg życiem czy ciało używkami. Czego chcieć więcej od wyglądu ?

Miałem koleżankę na studiach jak ją zobaczyłem mówię no kurde 11/10, ideał przynajmniej z wyglądu. Parę lat później zobaczyłem ją już po jak miała ~29 lat na weselu i dramat, pewnie nie zauważył bym jej na ulicy a niby wciąż 'młoda' i większość z was po prostu jest brzydka a po 30 to już dramat jest i może 1 na 10 jest OK i tylko OK.

Możecie obrażać się i mówić że faceci są tacy czy owacy ale napisałem od strony 30 letniego faceta jak to wygląda. Natury nie oszukamy i wolał bym aby kobiety dłużej pozostawały atrakcyjne no ale jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 2222222222

To przez niezdrowe żywienie, stres, pośpiech - wszyscy się starzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kiedyś od 60 letniego gościa usłyszałem taką opinie na ten temat - żadna kobieta nie dojrzewa, nic się nie zmienia, każda stroi fochy i ma problemy z komunikacją jak dwudziestolatka. Dlatego faceci wybierają młodsze, bo skoro problemy takie same, to chociaż ciało młode. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kiedyś od 60 letniego gościa usłyszałem taką opinie na ten temat - żadna kobieta nie dojrzewa, nic się nie zmienia, każda stroi fochy i ma problemy z komunikacją jak dwudziestolatka. Dlatego faceci wybierają młodsze, bo skoro problemy takie same, to chociaż ciało młode. 

I vice versa. A naprawdę to bzdury starego Incela, głupiec mądrości nie doceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kiedyś od 60 letniego gościa usłyszałem taką opinie na ten temat - żadna kobieta nie dojrzewa, nic się nie zmienia, każda stroi fochy i ma problemy z komunikacją jak dwudziestolatka. Dlatego faceci wybierają młodsze, bo skoro problemy takie same, to chociaż ciało młode. 

I vice versa. A naprawdę to bzdury starego Incela, głupiec mądrości nie doceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

I vice versa. A naprawdę to bzdury starego Incela, głupiec mądrości nie doceni

A ja mam wrażenie, że jednak coś w tym jest. Mi również lata lecą, a moja żona i żony moich znajomych, jakby w ogóle nie kumały pojęcia pracy nad sobą. My z kolegami śmiejemy się z tego, jakie błahe problemy nas ruszały w wieku 20 lat, a Panie nadal ruszają takie same problemy.  Ja to już nawet się nie denerwuje o fochy, foszki itp. Po tylu latach ona nadal gra takie same tragedie, a ja się po prostu przywłaszczyłem i mnie to nawet czasami bawi.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc123
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

A ja mam wrażenie, że jednak coś w tym jest. Mi również lata lecą, a moja żona i żony moich znajomych, jakby w ogóle nie kumały pojęcia pracy nad sobą. My z kolegami śmiejemy się z tego, jakie błahe problemy nas ruszały w wieku 20 lat, a Panie nadal ruszają takie same problemy.  Ja to już nawet się nie denerwuje o fochy, foszki itp. Po tylu latach ona nadal gra takie same tragedie, a ja się po prostu przywłaszczyłem i mnie to nawet czasami bawi.  

* przyzwyczaiłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja nie zwiążę sie ani z młodszą, ani równolatką, ani ze starszą. Dlaczego? A dlatego że w tym kraju nie ma żadnej normalnej zrównoważonej kobiety (polki nie da sie nazwać kobietą). Są tylko jakieś chore z nienawiści do męzczyzn tępe wywłoki z mentalnością upośledzonej ddwulatki, do tego są tak odrażające z wyglądu ze idzie się porzygać i tylko koleś chory na głowę moze powiedzieć, ze polki są najpiękniejsze na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

A ja mam wrażenie, że jednak coś w tym jest. Mi również lata lecą, a moja żona i żony moich znajomych, jakby w ogóle nie kumały pojęcia pracy nad sobą. My z kolegami śmiejemy się z tego, jakie błahe problemy nas ruszały w wieku 20 lat, a Panie nadal ruszają takie same problemy.  Ja to już nawet się nie denerwuje o fochy, foszki itp. Po tylu latach ona nadal gra takie same tragedie, a ja się po prostu przywłaszczyłem i mnie to nawet czasami bawi.  

W jakim środowisku się poruszasz, takie kobiety znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×