Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość GrubAśka

PROBLEM Z MASTURBACJĄ U 6 LETNIEJ DZIEWCZYNKI ? sPOTKAŁ SIĘ KTOŚ ? cO ROBIĆ ?

Polecane posty

Gość gość
jak się czyta takie idiotyzmy, to brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo debile sluchaja wynaturzonych pedofilow z ue ktorzy nawet daja rady jak uczyc dzieciaka masturbacji i oni to kupuja i uwazaja za norme a potem wyrastaja dupodajki, kazirodcy albo pedofile/g****iciele z takiego niedorozwoja. kiedys dzieciak po d***e by dostal i bylby spokoj. masturbacjami zgodnie z prawem natury powinny interesowac sie osoby po 12-13 roku zycia bo wtedy hormony buzuja itd a dzieciak 6lat?! ja w tym wieku to lalkami sie bawilam i w gry gralam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;43 no bo dla ciebie zrodlem wiedzy sa lewackie nowinki jak ta slynna ulotka wydana w niemczech przez pedofilow o wychowaniu seksualnym dzieci ktora na szczescie wycofali bo prawaki oponowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz tam pomódl się z rydzykiem, a nie tu swoim jadem i głupotą plujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ona tego nie robi z podtekstem seksualnym...No ludziee...Poznaje swoje ciało i tyle. Przejdzie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak, przejdzie jej 🖐️ c***a do d**y, jak się zaczęła masturbować to będzie to robić cały czas i każdy to wie. Oczywiście nikt jej nie wytłumaczy że tak nie wolno, a później dzieciak będzie miał problemy w życiu seksualnym. Brawo rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 letnia gowniara i masturbacja , okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, już znamy twoje zdanie nawiedzona dewoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:48 rydzykiem? przeciez pedofile to wasi idole wiec ty powinnas modlic sie z czarnymi i z rydzolem i lewackimi zboczuchami co im sie edukowac male dzieci zachcialo . ja sie od pedofilskiego kosciolka trzymam z daleka jak i od zwyroli z ue a ty niedlugo czarnemu dasz swojego dzieciaka na "uswiecenie" w wierze i wiedzy seksualnej hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a później w wieku 15 lat zajdzie w ciąże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:51 ze to corka to male piwo bo wyrosnie najwyzej na l*******ga. gorzej jakby mieli synka to by nowy trynkiewicz nam wyrosl albo ksiadz gil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a jak Twoje relacje z córką? Nie poświęcasz jej ostatnio mniej czasu? Może coś nowego wydarzyło się w Waszym życiu? Kiedyś coś czytałam, ale nie pamiętam gdzie, że masturbacja u malutkich dzieci oraz u nastolatków jest normalnym zachowaniem a własnie u dzieci ok. 7 roku życia może wskazywać na jakieś problemy emocjonalne, które dziecko rozładowuje w ten sposób. Niestety nie potrafię podać źródła, jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 4latka również się ociera i dotyka w intymne miejsca. Trochę mnie to martwi. Boje się ze zacznie to robić w przedszkolu i złe to zostanie odebrane przez inne dzieci. Jest dzieckiem bardzo inteligentnym jak na swój wiek rozgadanym o bogatej wyobrazni ale jednocześnie upartym lubiącym dominować o wszystko się wykloca. Ma mnóstwo energii jest trochę nadpobudliwość. Okazuje my jej duzo ciepła miłości nie brakuje jej przytulania. Martwi mnie to wszystko. Jest dzieckiem alergicznym i myślę że to też wpłynęło na to ze odkryla te sferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onanizm u 4.5 latki. Czy to minie? Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem. .. córka ma teraz 7 lat zaczęło się jak.miala 5 -6 lat. Ma normalny dom bardzo ją kochamy ma wsparcie we mnie w mężu ma kochających dziadków. Wiem ze to robi bo ja przyłapałm teraz się ukrywa. Nie mogę na nią przecież patrzeć non stop. Organizuje jej czas żeby cały czas była zajęta ale zaraz wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmartwilas mnie bo pediatra mówił ze to zazwyczaj mija i u dzieci ok.3-4 letnich jest to normalne ale ok. 6-7 r.z juz raczej nie powinno mieć miejsca i pojawia się dopiero w wieku dojrzewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ja ktos z rodziny wykorzystuje i jej pokazal normalne dziecko nie wie co to masturbacja w tym wieku zainteresuj sie czy nie macie pedofila w swoim otoczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.54 niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyy777
Ci co mowia, ze normalne dzieci sie nie interesuja. Tak to prawda. ALE mogla to zrobic raz przez przypadek tez! i jsk to dziecko zobaczyla ze to fajne to to robi. Musisz z nia porozmawiac, a najlepiej najpierw ty pogadaj z seksuologiem co powinnas zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Onanizm u dzieci jest zupełnie naturalny i normalny. Człowiek ma popęd seksualny w każdym wieku. Jak chce jej się seksu, a nie ma z kim tego zrobić to będzie się onanizować. Nie należy jej tego zabraniać, a tym bardziej krzyczeć na nią z tego powodu. Jak ona ma ochotę na pieszczotę to niech sobie dziewuszka dogodzi, to na pewno jej nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×