Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci kochają duże pupy?

Polecane posty

Gość Chomiczekk
A ja jestem drobna, mam duże wcięcie w talii, jednak niewielki biust i pupę i trochę zazdroszczę posiadaczkom dużych biustów i pup właśnie takiej typowo latynoskiej figury jak J Lo czy Salma Hayek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo duże pupe emitują dużo aromatycznych gazów, wydając przy tym ekscytujące odgłosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEstee facetem i wolę drobne pupy ale zadarte+ wzięcie w talii i tyle w temacie, duża dupa od razu kojarzy mi się z wielką gruba baba i tak to też wizualnie wygląda i babki które ćwiczą na siłowni mnie szczególnie nie pociągają wolę takie które jakąś joge2trenuja albo taniec brzucha a genetycznie są po prostu zgrabne i mieszczą się w jeansy 36max rozmiar i mają dluuugie proste nogi to jest ideal a nie jakiś potwór z lochnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie takie jak droseraroge z szerokimi biodrami duże wyraźne pupy jak u Latynosek to najlepszy typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.google.pl/search?q=zgrabne+pupy&client=ms-android-samsung&source=lnms&prmd=ivn&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjh55mBmdXOAhXIBiwKHUDNCeQQ_AUIBygB&biw=360&bih=512#imgrc=HG1exSYcPD5ZiM%3A to jest zgrabna ładna kobieca pupa a j lo ma po prostu ładna twarz a nie dupe tyle w temacie..baby głupie się zawsze muszą pocieszać...popatrzcie nawet na Siwiec zgrabna piękna figura a nie ma dupy jak wieloryb, jessica alba jest piękna Cyrus bachleda a wy jakieś wieloryby podajecie...a bądźcie sobie dumne patrzą na waszą dupe bo jest dziwna a nie sexowna ja zawsze się oglądam jak coś mnie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;11 piękny zgrabny tyłek mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:13 dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże dupy są okropne :/ no niestety ale taka prawda żadne jeansy już nic wyglądają tak zgrabnie ..a na szpilkach wyglądają jakby się miały złamać pod nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbym być żonatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże pupy.na zdjęciach bez ubrań są ok chyba że mają rozstępy i inne brzydkie rzeczy ale do życia wolałbym drobna pupeczke bo takie mnie najbardziej kręcą mogę cała ręką jeden pośladek złapać i ścisnac poza tym są takie kompaktowe miałem taką ciotka z dużym zadem zawsze mnie nim szturchala...czułem. się jakby mnie pudzian przesuwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:16 z******ta zgrabna dupa i o to chodzi a nie jakieś monstrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:18 hahaha... Trauma została do dziś ;) Co kto lubi. Mniejszy tyłek ma Candice Swanepoel i też jest ok. To już kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu taka moda, w dużej mierze wylansowana przez j.lopez, beyonce i k. kardashian. Obejrzyjcie sobie teledyski sprzed 15 czy 20 lat. albo seriale, filmy. Kobiety, które miały uchodzić za "laski" zawsze miały raczej wąskie biodra - za to długie nogi. To samo dotyczyło por/no/lówek (żeby daleko nie szukać - jenna jameson). Pamiętacie np. odcinek przyjaciół, w których wystąpiła elle macpherson jako współlokatorka joey'a? Wszyscy faceci się do niej ślinili. zresztą pamiętam "tamte czasy". Wszystkie kobiety chciały tak wyglądać, i taka figura była ideałem dla mężczyzn. Figura typu gruszka to była rozpacz, pamiętam, jak moje biodrzaste koleżanki psioczyły na swój wygląd (pomimo, że miały płaskie brzuchy i świetne talie). A teraz sama się przyłapałam na tym, że spojrzałam na tyłek elle macpherson i pomyślałam "ale płaskodupie". Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak obrazy w mediach wpływają na nasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem klepsydrą, ale nie każda gruszka wygląda źle. Moja kumpela ma trochę szersze biodra i tyle. Nie oglądałam przyjaciół ;) Ostatnio leci słoneczny patrol haha. Zauważyłam, że na początku lat 90 ważniejsze były duże piersi. Pośladki były mało istotne. Długie nogi są zawsze na topie;) To się chyba nigdy nie zmieni. Kim ma implanty;) Wygląda kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droserarouge
Nawet za milion złotych nie pokażę wam mojej cudownej pupy :) Oglądać mnie nago można tylko mój mąż :) 15:41- hahahahaha ja zawsze kwiczę jak mnie jakaś klepnie, tak odruchowo, a z tą figurą to najprawdopodobniej klepsydra. Tylko pamiętajcie, że nawet panie z figurą jabłuszko mogą się bardzo dobrze prezentować, kwestia potrafienia dobrać odpowiednich ubrań i przede wszystkim pewności siebie, poczucia własnej wartości, uroda często nie leży tam gdzie pupa czy wagina, ale w głowie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie twierdzę, że te dziewczyny-gruszki wyglądały źle...One tak po prostu uważały, bo porównywały się do wzorców z tamtych czasów;) Elle Macpherson w przyjaciołach i jej tyłek w całej krasie: https://youtu.be/shJehbHg93Y?t=67 I jeszcze gwoli przypomnienia - ta modelka miała przydomek...the body, więc to chyba oddaje, co się kiedys ludziom podobało. A tak w ogóle to trochę pomieszałam, bo dziewczyną, do której wzdychali faceci z "przyjaciół" była Denise Richards (nota bene też nie posiadająca imponującego tyłka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droserarouge
I tak, kanon urody się zmieniał, w starożytnym Egipcie atrakcyjne były drobne kobiety, a epoce renesansu krągłe i najlepiej z nadwagą, lata 30-ste zeszłego wieku znowu chudzinki, lata 40-50-te, wiadomo, królowały kobiece kształty, Marylin Monroe, Ava Gardner, lokowane włosy, sukienki w kropki( moje ulubione! kocham modę tych lat <3), lata 60-te włosy wysoko upięte, dużo makijażu, do mody wchodziły tatuaże, modne były też kobiety w papierosem w dłoni, rękawiczki, 70-ste to z kolei długie, rozpuszczone włosy, kwiatowe wzory, długie i smukłe nogi, 80-90-te wielkie piersi jak doniczki i to samo początek 20-tego wieku, teraz jest bardzo różnorodnie. Doda jeszcze- to że mam kobiece kształty nie znaczy że nie jestem drobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwestia potrafienia dobrać odpowiednich ubrań x ja prdle...kali mówić... mam nadzieję, że nadrabiasz głupotę tym tyłkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czekam aż bobry będą zaś królować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście mały. Jaki obleśny sweter :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droserarouge
Nie jestem głupia, nie wiem co w tym nie zrozumiałego, ale chyba przeszkadza Ci to,że jestem szczęśliwa, dumna, pewna siebie i zgrabna, często jak ktoś nie wie co ciekawego napisać do przyczepia się słownictwa. Interesujące musisz mieć życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz usunięty z powodu bólu d**y osób trzecich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droserarouge
Hisol: Co my robimy na tym forum? Miałam tu wejść dla śmiechu, a niektóre tematy pozornie wydają się być ciekawe, po czym niestety okazuje się, że niektóre osoby, wypowiadające się tu, to jakieś przegrane osoby. Tylko kabel odłączyć od komputera i już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ty też - rozkminiając kształt figury we wszystkich dekadach XX wieku. a teraz napiszę coś ciekawego, bo pewnie cały czas nie wiesz, o co chodzi: po "kwestia potrafienia" nie stawiamy bezokolicznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz usunięty z powodu bólu dupy osób trzecich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droserarouge
Nie wiem co jest nudnego w interesowaniu się historią mody :P Hahahahahahha na pewno bardziej to ciekawe i poszerza nasze horyzonty niż przyczepianie się do pisowni obcej osoby :P Mam zbyt duże poczucie wartości by przejąć się kobietą, która z całego tekstu potrafi wynieść tylko błędy i nic poza tym, ale cóż, jedni się interesują historią, moda, sztuka, kinem, spotkaniami z przyjaciółmi i podróżowaniem, a niektórzy błędami spełnionych ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droserarouge
Hisol: Na jaką siłownię chodzisz? Mieszkasz w Poznaniu? Bo mogli byśmy kiedyś razem pójść, ale to najwcześniej za trzy tygodnie, w czwartek wyjeżdżam do Francji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×