Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci kochają duże pupy?

Polecane posty

Gość gość
dlaczego cały czas pisze tu jedna i ta sama osoba z anonima? to widac ....jak sie komus nie podoba watek to niech sobie idzie i nie zasmieca skoro i tak wszyscy maja na jego zycie wyjebongo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmiar 34 to ty dziewczynka jestes? Trzeba by zglosic temat bo tu dzieci sa ;) dziewczynka molestuje i nęci miesniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabezpiecz sie zebys sie hpv nie zaraził ;) takie chwalipiety lubia nosic rozne zarazki w sobie ;) ja tylko ostrzegam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBBQ
Hisol dziś droserarouge - Wiesz spotkałem tu jeszcze parę wartościowych osób a przynajmniej dla mnie takie są. oczko.gif Będę tu do końca tygodnia a potem znikam i nigdy więcej się tu nie pojawię. Tyle tu nienawiści i hejterów... oczko.gif x Wchodzę na to forum od prawie dwóch lat i wartościowych ludzi to jest bardzo mało a jak już są to zazwyczaj tylko czytają i czasami odpowiedzą w jakimś temacie i uciekają. Hejt na kafeterii to norma , nikt w słowach nie przebiera, wulgaryzmy lecą na prawo i lewo, admini nic nie usuwają , nikogo nie blokują, wolna amerykanka, wirtualne wysypisko frustracji. Prawdziwej dyskusji na argumenty bez obrażania już dawno nie czytałam, na tym forum takie dyskusje to perełki. Ja tu rzadko pisze w większości czytam tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBBQ
gość dziś rozmiar 34 to ty dziewczynka jestes? Trzeba by zglosic temat bo tu dzieci sa oczko.gif dziewczynka molestuje i nęci miesniaka x Jak byłam młoda tez miałam rozmiar 34 i pupa była odstająca i talia mocno wcięta, taka budowa ciała i nie zależnie od wagi pupa zawsze będzie odstająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćBBQ - Ja uciekam spać. ;) Jeżeli będziesz chciała kiedyś porozmawiać to zostawiłem email w opisie.xPonoć Prawik wrócił to będą mieli swoją gwiazdę której co prawda nie znam ale po opiniach uważam że jest w porządku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntoNN
Jestem facetem i uwielbiam kobiety z dużymi tyłkami, zwłaszcza gdy ów tyłek, dźwigany jest przez solidne uda. Wąska talia, szerokie biodra .... hmmm, marzenie :) Małe tyłeczki kojarzą mi się z dziecięcymi, zupełnie nie akceptowalne. Kobieta musi mieć na czym usiąść, musi być w co ją klepnąć a jak klepniesz to jeszcze się rusza przez 30sek. Mógłbym tulić się do takiego tyłka godzinami. A widok takiej wypiętej d**eczki obezwładnia. Mogę zostać fanem Twojego tyłeczka i wielbić go lub możemy wymienić opinie, napisz: onedrinkafter@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie duze?? jak szafa czy jak wiadro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MSF

,bo ma długi penis. Dlatego xDDD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×