Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci kochają duże pupy?

Polecane posty

Gość gość
Bo tylek to najwazniejsza rzecz w zyciu ;) granica francuska przy nim wymieka ;) droserarouge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jest w co dawac klapsy, a klapsy to jednak podstawa - i nie, nie naoglądałem sie porosów, moja pani ma piekna kragla pupę, ale biustu tez jej nie mozna odmowic.. czasem na stresik, to iqman i porządny klap i czlowiek łapie luz na łooooho ho ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jest w co dawac klapsy, a klapsy to jednak podstawa - i nie, nie naoglądałem sie porosów, moja pani ma piekna kragla pupę, ale biustu tez jej nie mozna odmowic.. czasem na stresik, to iqman i porządny klap i czlowiek łapie luz na łooooho ho ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz usunięty z powodu bólu dupy osób trzecich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hisol Ta "pani" najpierw pisala ze nie pokaze tylka bo ma meza i tylko jemu pokazuje a po chwili pisania z toba chciala isc z toba do siłowni w Poznaniu. . Ta " pani" od granicy francuskiej. Jest z poznania, niedlugo jedzie do Francji a zaraz poda ci meila i numer tel i zapyta o rozmiar twojego narzędzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie kobiety ktore szczycą sie swoja dupa sa puste jak czekoladowy Mikołaj na boze narodzenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś zazdrośnik zaraz zesra się z zazdrości o Hisola na którego lecą kafeterianki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz usunięty z powodu bólu dupy osób trzecich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i masz jeszcze urojenia;) Tak Hisol jestem o ciebie zazdrosna. Rozważam węglowodanobójstwo z rozpaczy:P Interesująca powiadasz? Może dla niezbyt rozgarniętego prymitywa. Dla mnie była odpychająca. Te teksty o klepaniu po dupie i o tym, że by się brała. Obrażanie znajomych i gości. Zwróć uwagę na to, że dopiero po tym ludzie zaczęli robić sobie z was jaja. Polska język trudna język. Ktoś to dobrze ujął. Wracając do mandarynek... Zrobiło się światowo ;) Wiesz, że popłakałam się ze śmiechu? Jak patrzę na mandarynki i pomarańcze to chce mi się śmiać bo osiagnęliście wyżyny debilizmu. To był lans na ludzi, którzy jeżdżą po świecie i robią karierę. Co my tu robimy Hisol? ;) Ty pniesz się po kolejnych szczeblach rusztowania, a ja rozważam Ekwador. Uważasz, że jesteś lepszym robolem bo pracujesz za granicą? Moim zdaniem pasowalibyście do siebie. Oboje macie przerośnięte ego i próbujecie być kimś kim nie jesteście. Coś takiego zawsze będzie rozśmieszało. Dlaczego wciskasz ludziom, że mają kompleksy? Wytłumacz czego można ci zazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nie wierzę że to kobieta, śmierdzi zazdrosnym chłopem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz usunięty z powodu bólu dupy osób trzecich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hisol Ona napewno jeszcze wroci. Spodobales jej sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie cierpie dużych doop, ohyda, lubie małe zgrabne i twarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którymś poscie napisala ze ma taki super tylek ze sama na siebie ma ochote i sama by siebie przeleciala ;) Pisala tez ze nie zna angielskiego a od dłuższego czasu w szkołach angielski, zna niemiecki hiszpański ;) łoł i francuski chyba ;) w to nie watpie ;) mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz usunięty z powodu bólu d**y osób trzecich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie cierpie duzych doooop Obrzydliwa skaczaca galareta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którymś poscie napisala ze ma taki super tylek ze sama na siebie ma ochote i sama by siebie przeleciała x droserarouge Ja mam naturalnie dużą i krągłą pupę, do tego mega seksowne, szerokie biodra, dodatkowo jeszcze trenuję, sama jak oglądam swoją miednicę w lustrze to czuję ogromną dumę x Co za skromność xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz usunięty z powodu bólu d**y osób trzecich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hisol :) Nie pisze, ze przyszedles szukac zwiazku :) i napewno nie takiej , co to sie chwali dupka i granica francuska ;) ciekawe ile razy byla na tej granicy francuskiej ;) ;) Przepraszam ,ale jak dzis poczytalam jej posty to do teraz smiac mi sie chce. Z pewnoscia na tej siłowni w Poznaniu udowodnilaby tobie jaka ma "piekna"dupke, w ktorej sama jest zakochana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz usunięty z powodu bólu d**y osób trzecich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie karmię się zazdrością. Hah ty dalej o kasie;) Już ci napisałam, że nie muszę wyjeżdżać bo tu się dobrze urządziłam. Nie dziwię się, że masz problem z ludźmi skoro ciągle podkreślasz, że zarabiasz więcej niż przeciętny Polak. Robisz to nawet teraz, a wyciągasz przecież tyle co większość. Nie chodzi o gwarę tylko o słomę, która wyłazi ci z butów. To dlatego ludzie za tobą nie przepadają. Dzięki za radę, ale jeszcze trochę pożyję:P Gdybyś miał jaja i łeb na karku to poradziłbyś sobie tutaj. Zawsze można pomyśleć o czymś własnym. Kreować może się każdy. Chociaż tobie nawet to nie wychodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta na zdjeciu w niebieskich stringach to nie jest ani gruszka ani klepsydra. Widac odrazu ze dziewczyna ma inna figurke. W takim razie Hisol lubi inne dupki niz pani z poznania ;) Pani z Poznania - nie masz szans u Hizola ;) Fajna ta ze zdjecia, mloda jedrna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:54 nawet wiem dlaczego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:45 :):) wlasnie , skromność i samouwielbienie ;) dumna z dooopy ;) pocisnela niezle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialo byc 16:47 :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta o swoich bioderkach moze pisac "miednica" ? Fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz usunięty z powodu bólu dupy osób trzecich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie byłeś dilerem:P Rączka pewnie swędzi co? Skoro życzysz mi śmierci to nieźle jesteś popieprzony. Mi też już nie chce się wałkować tego tematu. Siedzisz tu 24h na dobę więc nie pieprz, że masz jakieś życie towarzyskie. Miłego kreowania się na babskim forum haha. Żegnaj mandaryneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej nie kloccie sie :) lepiej sie posmiac :) jakies nieporozumienie i teraz niepotrzebnie sie droczycie ;) Lepiej duze dooopy poobgadujmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz usunięty z powodu bólu dupy osób trzecich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×