Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci kochają duże pupy?

Polecane posty

Gość gość
gość wczoraj kwestia potrafienia dobrać odpowiednich ubrań x ja prdle...kali mówić... mam nadzieję, że nadrabiasz głupotę tym tyłkiem Bardzo dobrze jej dopierdoliles, bo za mocno pewna siebie i zero skromnosci. Ma meza a swoje wdzięki rozsiewa na kafe debilka. Ochy achy i jeszcze troche a posra jej sie ta dupa. Ciekawe czy taka piekna jak sra w kiblu . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz usunięty z powodu bólu dupy osób trzecich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co czytam to wszystkie baby na kafe to same laleczki , piekne tyleczki cipeczki cyceczki ;) takie pewne siebie za monitorem ;) A jenifer L ma brzydki kanciasty wielki tylek i nie wiem co wam sie podoba w jej dupie wole drobne figurki, nie zadne gruszki klepsydry , sa nieapetycze , wole delikatnie zaokraglone ksztalty, bez przesady , na wszystkich waszych zdjeciach beznadzieja i przestańcie wreszcie szczycić sie swoimi dupami, to byl temat do facetow a nie do pan by chwalily swoje dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawictwo najlepsza dupke ktora wyslales kiedys to ta dziewczyna ktora odwraca sie . Pamietasz ? Odwraca i pokazuje pupe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hisol jestes p*********m zerem i mitomanem. W*********j smieciu na budowe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz usunięty z powodu bólu dupy osób trzecich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spotkałam się jeszcze z czymś takim. Żaden nie oprze się gdy zobaczy na ulicy taki tyłeczek: http://img2.stylowi.pl//images/items/o/201305/stylowi_pl_modeling_takie-tyleczki-lubia-sloneczko-dziewczyny-tosterpl_7877078.jpg Wiem z własnego doświadczenia. A nie słyszałam, żeby jakiemuś facetowi podobał się zad a'la Kim Kardashian. No cóż, grubaski się dowartościowują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Zadbany i ładny. ;) Masz rację nikt nie oprze się temu tyłeczkowi. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hisol wiesz, że odpowiada c***arę osób? ;) Wakacje na rusztowaniu to nie wakacje. Byłeś, ale prawie nic nie widziałeś, a zachowujesz się tak jakby było czego ci zazdrościć. Ze strasznej biedy musiałeś się wyrwać skoro tak bardzo podniecasz się kasą, którą udało ci się zarobić chwytajac się zajęć, których ludzie tam mieszkający nie chcą. Trudne warunki czasami uszlachetniają. Ty wolisz odciąć się od środowiska w którym się wychowałeś i kreować na kogoś kim nie jesteś. Masz mentalność prostaczka i tego nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie wygląda w błękitnym bikini. Chociaż trochę przesadziła z opalaniem;) Tyłeczek jednak ma zgrabny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz usunięty z powodu bólu dupy osób trzecich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obnosisz się z tym czyli się podniecasz;) Większość ludzi nie rozmawia o kasie. Pochodzę ze średnio zamożnej rodziny. Prowadzę własną działalność i jestem w trakcie budowy domu. Nie gardzę ludźmi biednymi. Nie lubię pozerów. Wczoraj obraziliście gości. Czy tak zachowuje się osoba szczęśliwa? Byłam za granicą parę razy. Myślę, że to nie jest coś niemożliwego do osiągnięcia nawet jak ktoś ma standardowe zarobki. Jeziora uwielbiam;) Poraz kolejny udowodniłeś, że jesteś prostakiem. Polskie nie znaczy gorsze. Mamy tyle fajnych miejsc, które warto zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
bo w dzisiejszych czasach kasa nie ma żadnego znaczenia , dlatego ze każdy może ją miec nawet taki Wisniewski Michał czy Jacków hehe Kasą się podniecają tylko ci , którzy nie mają zadnej rozrywki w życiu // hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby a co robicie jak nic nie robicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz usunięty z powodu bólu dupy osób trzecich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
To nie jest tak że pieniądze nie mają żadnego znaczenia , ale nie oszukujmy się ich znaczenie stopniowo spada w tym pustym świecie w którym nie ma żadnych wartości z pięniedzmi jest jak z samochodami każdy nimi jezdzi i i każdy je ma .. Tak jak w USa kasa nie jest wartością samą w sobie , bo każdy ją ma nawet sprzedawce butów stać na nowe auto Rarytas to jest prywatny odrzutowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawik kasa to nie wszystko a bez kasy wszystko to ch,j :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście wszyscy tutaj tak pojebani że aż żal bierze, kafeteryja to największy ściek internetowy w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
a wiesz , że pieniedzmi najbardziej podniecają się ci co mieli biede w dzieciństwie .. Jak komuś nagle zmieni sie zycie gdy zacznie pracować , to podnieca się tym jak wieśniak NAtomiast jak ktoś cały czas żył w bogactwie . To pieniadz dla niego jest tym samym czym dla ciebie jest papier toaletowy .. To tylko rekwizyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie , że jak facet idzie w gości do eskimosa lub jakuta to ma obowiązek przespać się z jego żoną a jak odmówi gospodarzowi to się obrazi i z chałupy wygoni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz dlaczego myślę, że jesteś prostakiem? - odcinasz się od środowiska w którym się wychowałeś - dogadujesz się z prymitywami jak ta laska, która sama by się brała - obnosisz się z zarobkami - uważasz, że wyjazd za granicę czyni cię człowiekiem sukcesu - kreujesz się - obrażasz przypadkowych gości Ta cała gadka o przeprowadzce do Włoch bo tam rosną mandarynki była komiczna. Nie ważne gdzie ktoś był i ile ma na koncie. W życiu liczą się wartości i zasady. Biedny nie jest gorszy. Można być burakiem z milionami na koncie. To prawda, że większość, żeby coś mieć musi wyjechać. Tym bardziej nie powinieneś obrażać ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poczatku jedna taka tu odnosiła sie ze swoim rzekomo pięknym dupskiem a teraz piszecie o pieniądzach. Zalosne Mialo byc do panow ktorzy lubia pupki, czy duze czy male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz usunięty z powodu bólu dupy osób trzecich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiegos frustrata zabolala ta rozmowa, widocznie zrobiles mu konkurencję nie do pokonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
człowiek sukcesu to osobnik , który zatrudnia 1000 osób , Taki mierzy wysoko Jak ktoś ma tylko 3 pracowników , to nie jest żaden sukces tylko zwykły standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz usunięty z powodu bólu dupy osób trzecich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz usunięty z powodu bólu dupy osób trzecich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
nie mylmy sukcesu ze standardem zatrudniać 3 osoby to żadne osiągnięcie Ja podziwiam tych którzy startują od zera ich firma się stopniowo rozrasta ostatecznie mają 1000 pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile osób Pan zatrudnia? ``W działalności hotelarskiej wkrótce będę zatrudniał około 1,2-1,3 tys. osób. Razem z fabryką TaGo to będzie ponad 1,8 tys. osób. W samym Karpaczu zatrudnię 450-500 osób. Tyle, bo hotel ma przeszło 900 pokoi, dużo sal konferencyjnych, dużo konferencji. Żeby zapewnić odpowiedni poziom obsługi, musi pracować dużo ludzi i nie mogą być zmęczeni, nie mogą też pracować więcej niż zezwala ustawa. `` http://www.e-hotelarstwo.com/branza/ludzie_wywiadysylwetki/wywiady/tadeusz_golebiewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×