Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego faceci kochają duże pupy?

Polecane posty

Gość gość
Komentarz usunięty z powodu bólu dupy osób trzecich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droserarouge
Jakiej dziurze? Ja mam w Rybniku rodzinę i jestem tam raz w roku. Bardzo sympatyczni ludzie tam mieszkają! A co do Stanów to jesteś pewien? Mnie na przykład te klimaty nie kręcą, zawsze chciałam albo do Niemiec, albo do Francji, albo do Włoch, a ostatnio nakręcam się na Argentynę lub Ekwador. Ja tam nie lubię angielskiego, lecz kocham niemiecki i włoski :P Zaraz będę się zbierać, bo idę do przyjaciółki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz usunięty z powodu bólu dupy osób trzecich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droserarouge
Ja byłam w Niemczech, Czechach, Włoszech, Francji, Szwajcarii, Austrii i teraz będę na granicy z Hiszpanią, więc pewnie pojedziemy do Barcelony, najpiękniej jest we Francji! <3 Hahaha coś Ty? Ja myślałam że Ślązacy są spoko ;) Moja ciocia zawsze powtarza że to bardzo dobrzy ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz usunięty z powodu bólu dupy osób trzecich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże gdzie są normalni ludzie? Teraz lansują się nawet robotnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co jest nudnego w interesowaniu się historią mody jezyk.gif Hahahahahahha na pewno bardziej to ciekawe i poszerza nasze horyzonty niż przyczepianie się do pisowni obcej osoby jezyk.gif Mam zbyt duże poczucie wartości by przejąć się kobietą, która z całego tekstu potrafi wynieść tylko błędy i nic poza tym, ale cóż, jedni się interesują historią, moda, sztuka, kinem, spotkaniami z przyjaciółmi i podróżowaniem, a niektórzy błędami spełnionych ludzi jezyk.gif x no jeszcze całe cv tu napisz, "spełniona" kobieto. chyba się przejęłaś, skoro taką tyradę napisałaś. jeszcze musisz poćwiczyć to rzekome poczucie wartości. nie jestem kobietą. w ramach "poszerzania horyzontów" zapamiętaj, że konstrukcja zdania której użyłaś, jest błędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:12 Tacy są ludzie. Zadufani w sobie lanserzy, których głównym zajęciem jest sprzedawanie bajek na swój temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogo obchodzic konstrukja polskie zdania w barcelona albo na granica francuska hiszpanśki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ważne aby mięcizna była mięciznom a dyndolizna dyndoliła sie okazale i okajnalnie tam gdzie kwitną pomarańcze z holenderskich szklarni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ja tu robić?:O ja wpaśc przypadkiem a wcale nie po to żeby sie pochwalić. przypadki chodzic po lludziach poznań śląś arcelona seks w autobusie na sortownia w supermarket na granica hiszpańsi francuska gdzie wkitnąc pomarańcze z holandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie wiedzieć co tu robić zupenie jak na rusztowaniu gdzie nie potrzebują takiej kaleki co sie przypinac uprzężą do sznurowka i spadać na łeb z powodu przegrzania organizm w trkacie eksponowania pracy na siłownia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiedzieć. my iśc zazdrosne ślazaki nie akceptować jak ktoś nie mówić w ich gwara:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:23 i 18:27 hahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może ty iść ze mną? ja cie lubić ty mieć klasa tylek i pierwszorzedny samoocena oraz psychologiczna motywacja mieć. ja chcież z tobą iść a potem brać ślub w notre dam na granica holendersko hiszpańska ty długo iśc z innymi ludzie sukcesa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bo ty być blachara i polecieć na mojego golfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zanim iśc z nimi do łóżka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma któraś pożyczyć gołą dupe na noc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczyć tera wytrwała ze pierwej murzynska czytanki. Marzyć o luksusowa życia dlatego jechać do masa znajome usa zeby jeść moja ulubiona owoca mandarynka i pomarańcz :) bo tu w polska sklepa nie ma taki luksusy. Ty być fajna dupa z klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja być przystojna mezczyzna z duzom inteligencja dlatego nie miec z kim ta konwersacowac bo tu samy slazaki chyba naszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miec ciotka w rybnik ja lubiac rybnik i swoja galarety kolezanka za sam byc. Ja dobra dziewczyny ty być dobra tez. Zostac moja mezczyzna? Ja by bral swoja miednicy jak dziki ja kochac swoja osoba i nie miec kompleksa by byc czlowiek sukcesa i jechac francja a potem rybnik siłownie z twoja osoba bo ty taka jak moja. My dorobic na mandarynki i programu 500+ ty oszczedzac swoja koslawe noga. Nie musi juz na rusztowania bo ja na ciebie leci i kochac twoja duza pala w szeroka miednica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie być na silownia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Sié usmialam!!! Fajne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wiedziec ze ty byc lepsza klasa robotnicza. Ty sie nie gniewac na prosta ludzia kafeteria. My przepraszac ciebie i twoja kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My skonczyc tylko podstawowka a ty skonczyc az zawodowki i zarabiac 15 tys miesiąc. Przepraszać, przepraszać prosic wybaczenia wielki pan nie gniewać się :( Zabrac na rusztowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tępa dzida haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wielce żałować :( Naprawda ty nam wybaczy. My zrobic zbiorka dla ciebie na pomarancze i mandarynki z granica francja hiszpanska z holandi. My chciec z toba i twoja kobieta do usa. My byc dobre fizyczne pracowniki. Mieć motylki i kaloryfery duzo sila bardzo duza siła. My moc przejsc test w rybnik silownia company. Ty miec litosc my rozepchac jeszcze bardziej miednica twoja kobieta zeby ty lubic szersza baba slazka byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie je ta szeroka kobiety? Czy ona wrocic juz od galarety czy zatopic palec i reszty i nie przezyc? :( Moze ona mieć wiecej litosci i zgodzic sie zabrac za poszerzenie miednica do sortowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×