Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomysłowamama

Ile chciałyście mieć dzieci w przeszłości a teraz ile macie?

Polecane posty

Gość gość
Ja chciałam 1, od zawsze marzyłam o córce i urodziłam córkę. Więcej nie planowałam,ale życie bywa przewrotne i jak córka miała 5 lat,urodził jej się braciszek. Nie powiem, powywracało nam to życie do góry nogami, byłam kompletnie nieprzygotowana na dwójkę dzieci,tym bardziej,że córka już w miarę samodzielna,zaraz do szkoły szła itp,a tu znowu niemowlak...Ale już jest ok, młody już chodzi,jest coraz weselej,a oni się uwielbiają. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialam 2 chlopcow i mam 2 chlopcow :) to marzenie mi sie spelnilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chciałam mieć syna i córkę i mam :) teraz staramy się o trzeciego szkraba :) w ogóle fajnie by było mieć dwóch synów i dwie córki :) kto wie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałam troje. Mam jedno. Za rok postaramy się o drugie bo miałam cc. I na tym koniec bo finanse i mąż dużo pracuje a samej ciężko. Jak się nie uda drugie to trudno. Codziennie dziękuję bogu za mojego syneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jedno, a chciałabym dwoje. Na chwilę obecną to tylko ja chcę także szans nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka1
Planowaliśmy z mężem dwie dziewczynki i udało się, mamy zdrowe,prześliczne dzieciaszki i wystarczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze chciałam czwórkę, mam troje i chyba na tym poprzestaniemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze chciałam trójkę. Mam jedno, drugie w drodze. Pierwszą ciążę znosiłam fatalnie, drugą znoszę jeszcze gorzej. Już nigdy nie dam się zapłodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialam troje. Mam jedno i wiecej nie planuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwoje ale patrzac na to co sie dxieje na swiecie juz nie chce drugiego,mam jedno syn 16 wiec i tak za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie chciałam mieć i nie mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialam dwojke, mam dwojke - corke i syna. Mimo ze synek ma dopiero pol roku i jest meczacy, jakos zamarzylo mi sie trzecie. Ale ze wzgledu na wiek i finanse to juz raczej mzonka. Pomarzyc mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze marzyłam o trójce dzieci, teraz jestem w ciąży z drugim i myślę że na tym poprzestaniemy. Może gdybym była młodsza (jak urodze będę mieć 33lata) lub gdyby dzieci były starsze to może zdecydowalabym się na trzecie ,a tak nie wyobrażam sobie opieki nad trójką dzieci z małą różnicą wieku, a nie chce rodzić po czterdziestce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy byłam mała nie chciałam wcale dzieci, jako mężatka planowaliśmy 1 dziecko, ale gdy juz urodziłam to chciałam mieć 4!!! Mąż też! Ale o ile z pierwszym poszło szybko, to na drugie czekaliśmy 6 lat. Oj bardzo żałujemy, że nie zaczęliśmy produkcji od razu po ślubie. Teraz mamy prawie 40 i tylko 2 dzieci. Wiec nie będzie więcej. A warunki i wszystko jest! Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam 3, a mam dwie córki. Mąż wolałby już zakończyć temat ciąż, ja marzę o 3, ale wątpię. Wpadka u mnie to prawdzie ,,nigdy,,. Szkoda bo boje sie, że za kilkanaście lat, jak popatrze na powody pewnie wydadzą mi się bez sensu, ale na dzień dzisiejszy mają i tego się trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×