Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zapytałem się dziewczyny z Iloma spała teraz nie wiem co dalej

Polecane posty

Gość gość
Zrob to co kazdy mezczyzna takiej kobiety pociupciaj i zostaw dla jakiegos frajera ktory sie z taka szmata ozeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziałeś ,ze prowadziła lekkie życie to czego się spodziewałeś zadając takie pytanie? Gdy nie wiedziałeś z iloma to była ok a teraz to szmata? A ile Ty miałeś przed nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te, które atakują autora to same pewnie miały więcej :D porzadnisie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ze mną 2 lata (rocznica w październiku) i do tej pory się nie puszczała (zresztą wszędzie chodzimy razem) 23 to dużo ale raczej chyba jej wymierzył głupoty z głowy . Ona chyba nawet zauważyła że od czasu tej rozmowy chodzę smutny wiec postanowiła mnie pocieszyć kiedy wróciłem wieczorem z pracy to czekała na mnie zrobiła dobre jedzenie, wino no a potem mnie pocieszała później jeszcze trochę rozmawialiśmy no wiem może powiecie że kobieta ja mówi że tylko mnie kocha i nigdy nie zdradzi to nigdy nie wiadomo co będzie potem (wiem o tym) ale ja kocham wiec zaufam jedno czego się boję to że kiedyś jakiś podrywacz poprostu będzie chciał ją przeleć i zniszczyt nasz związek ale tu duża ilość facetów może również okazać się plusem to że miała tylu to znaczy że ma doświadcienie z takimi dupkami i nie da się nabrać na sztuczki uwodziciela A poza tym chyba mimo wszyszko nie mógłbym zmarnować tego związku bo nie licząc tego to jest dla mnie ideałem piękna szczupła blądynka genialna w łóżku (teraz wiem dlaczego ) i do tego dobrze gotuje co prwada jest trochę klutliwa ale lubię jak dziewczyna ma swoje zdanie. A do tego mówiła mi że kiedyś brała udział w trójkącie 2k+1m wiec może kiedyś . A co do pytania z iloma ja spałem ona jest dopiero moją trzecią wiem trochę mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie wmawiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćartwwjg
daj spokój tej dziewczynie jesli nie mozesz sie pogodzic z jej przeszloscią bo ją poranisz i zohydzisz zycie,tez mialam takiego co ciągle mi wypominał byłych chociaź byłam mu wierna ,a sam ciągle kłamał ranił mimo ze niby nie miał wielu kobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 na liczniku to po prostu puszczalska panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćartwwjg
zrobiła błąd bo powiedziała ci prawde,mogła kłamać jak reszta bab i żyłbyś w przekonaniu ze jestes jej drugim albo trzecim hahaha tyle ze związek oparty na kłamstwie szybko sie rozwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak faceci ruchają co popadnie w ilosciach nieograniczonych to jest ok,potem jeśzcze szukają dziewic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie jest ok, bo mógł złapać coś a poza tym pewnie ma słabość do płc***ięknej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam taka koleżankę, powiem tobie, ze nie była puszczalska, ona bardzo chciała kochać i byc kochana. Niestety zle trafiła, facet zaczął wypytywać wszystkich znajomych o jej przeszłość, śledził, zakazywał. Masakra. Ona pozrywała kontakty nawet z przyjaciółkami - pewnie on jej kazał. Stała sie prawie jego niewolnica. Szkoda mi jej bo była fajna dziewczyna . Wiesz jaki finał ? Druga nasza koleżanka została zaczepiona przez niego na sympati , twierdził ze nie jest w związku. My wiemy ale jej nie powiedziałyśmy z jakim jest dupkiem bo zerwała z nami kontakt. Szkoda jej bo naprawdę była ok. Jezeli ja kochasz to zostaw co było i buduj związek, ona na bank chce żyć z tobą i nie bedzie rozmieniać sie na drobne bo niby po co? Czego jeszcze nie wie? Doceń ze masz kogoś przy sobie kto ciebie kocha i sie o ciebie stara.ty bądź tez taki.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 00.54 ja stracilam dziewictwo ze swoim obecnym mężem, od 8 lat mam tylko jednego faceta i nie ciekawi mnie jakby bylo z innymi. Wiem, że jak na te czasy, to jestem dziwna... x nie jesteś dziwna...nie przesadzajmy, jest wiele kobiet, które miały jednego partnera. a jak miały dwóch, to tego pierwszego żałują. i to nie jest kwestia "naszych czasów". kazdy po prostu ma inne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie była puszczalska?? tak miała 23 facetów nie byla puszczalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra piszcie że jest szmatą(23 przedemną ja 24) i wogólne ale ja już jej włączyłem (zresztą nie wybaczułem bo jak mogłem wybaczyć coś co było kiedyś tego już nie zmienisz ) poprostu byłem smutny ale teraz wiem że naprawdę mnie kocha bo przyznała mi że się martwią o nasz związek , ale ja i tak chyba nie mógłbym jej nie wybaczyć co będzie dalej życie pokaże Zresztą coś mi się wydaje że naszej rozmowy że w ramach zadośćuczynienia planuje mi zrobić prezent urodzinowy ( kto wie czas pokaże)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.11 właśnie czuje się dziwna, bo nie mam żadnej koleżanki, ktora nie miala jednego, mam nawet taka ktora miala okolo 20 i ona ciagle mi mowila: nie ciekawi cię jak to jest z innym? Nie chciałabys spróbować czegoś nowego? Nie nudzi ci sie jak w starym malzenstwie? I ciagle ciagnela mnie na imprezy, cieszyla się jak ktoś mnie podrywal, namawiala na skok w bok. Odkąd wzięliśmy ślub to przestała się do mnie odzywać... Mialam czasami wrazenie, ze mi zazdrosci, bo jak byla pijana to wiele razy mi mowila ze tez by chciala miec taki związek. Ludzie są dziwni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw ją. Poszukaj sobie dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu2
O k... wa 23 w wieku 25 lat! Ale materac . I ty takie coś chcesz prowadzić do ołtarza? Chłopie ogarnij się zostaw latawca innemu frajerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle tak samo jak 10.28. Niestety, to jest materac... Nie mysl autorze, ze ona się zmieni. Pomysl od kiedy zaczela współżyć i ilu partnerow miala na rok. Widać ze uwielbia seks, uwielbia roznorodnosc i jeden bedzie ja nudzil. Nie wmawiaj sobie ze dzieki temu wie jakich dupkow unikac. Skad ma wiedzieć? Bo dala d**y wielu facetom? Po tym się nie wie czy to d**ek czy nie. Jakby byla z jednym dlugo i by sie orzejechala to wtedy by wiedziala a tak to jak długie miala te "związki" ? Przykro mi autorze, wiem ze ja kochasz, ale nie bedzie dobrze po tym czego sie dowiedziales. Zwlaszcza ze juz teraz sie boisz, ze "ktos" bedzie chcial rozbic wasz zwiazek, nikt z zewnatrz go nie rozbije jesli dziewczyba na to nie pozwoli. A jednak sie boisz, ze pozwoli... Nie myslisz o tym ze w czasie seksu porownuje cie z 23 innymi "k****ami"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim trzeba być kretynem aby nie porozmawiać o ważnych aspektach przed wejściem w związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam. Głupio pytał to mu głupio odpaliła i uwierzył w to 23. Dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I TO POWINNO BYĆ DLA CB JASNE : "Zwlaszcza ze juz teraz sie boisz, ze "ktos" bedzie chcial rozbic wasz zwiazek, nikt z zewnatrz go nie rozbije jesli dziewczyba na to nie pozwoli. A jednak sie boisz, ze pozwoli"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale jak faceci ****ają co popadnie w ilosciach nieograniczonych to jest ok,potem jeśzcze szukają dziewic X Kobiety chca roochaczy bo cenia to jak mezczyzna zamoczyl w wielu a mezczyzni niekoniecznie chca dziewicy ale takiej, ktora nie sypia z kim popadnie. Kobiety obrazaja tylko prawiczkow a taki roochacz zawsze ma powodzenie. My puszczalskiej do zwiazku nie chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dajcie spokój puszczalskim i wiązcie sie z dziewicami i będzie ok,a autor to pizda nie facet skoro zasiega porad obcych na Kafe,sam powinienes wiedziec jaka jest twoja dziewczyna i czy ją ciągnie do innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rada slaba bo dziewice to w wiekszosci nieletnie i dzieci. A porzadnych kobiet zwyczajnie brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, co bylo a nie jest nie pisze sie w rejest, glupie powiedzenie puszczalskich kobiet, kiedys sie puszczala a teraz mysli ze znajdzie frajera co bedzie robil na dom i dzieci a ona bedzie sobie lezala w domu, z takimi puszczalskimi nie ma sensu brac slubu, lepiej zyc na kocia lape jak juz, w razie czego czlowiek sie pakuje i wychodzi a ona zostaje sama, latawica w nagrode za swoje puszczalstwo dostanie porzadnego mezczyzne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, wybacz, że Cię uraziłam i nazwałam idiotą. Przepraszam. Niepotrzebnie otworzyles swoim pytaniem puszkę Pandory. Nie pytałam nigdy męża, ile kobiet miał przede mną, on nie pytał mnie, z iloma mężczyznami byłam. Jesteśmy sobie wierni, a między nami jest harmonia. Pewne pytania, pewne słowa nie powinny nigdy paść w związku. Planujecie wspólną przyszłość? A może plany upadły ze względu na tę wiedzę o przeszłości dziewczyny? Co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed tym planowaliśmy zaręczyny a teraz jak narazie nie zmieniam planów co będzie dalej nie wiem życie pokaże. A propo utrzymywania ona też pracuje. Piszecie wszyscy że mam wątpliwości nie ufam jej ale ja tak nie mam w ciągu prawie 2 lat związku nie było żadnych sytuacji które natszarpneły by moje zaufanie a jeszcze propo tego nie wiem czy to może coś zmienia ale jej koleżanki(imprezowiczki) raz byliśmy u jednej na urodzinach to musiałem moją wnieść po schodach do mieszkania (mają na nią zły wpływ ) nie mówiąc już o tym że kiedy od niej wyszliśmy i wsiedliśmy do samochodu to rozpieła mi rozporek i zrobiła loda (ale na to nie nażekam) po czym położyła się na tylnym siedzeniu i zasnęła (nie chciałamią już jej budzić i tak ledwo stała wiec wziołami ją na ręce i zaniósł do łóżka. Kiedyś wiem że dużo z nimi imprezowała i jeździła na wakacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.51. Stawiam na to, że podszyw. Autor nie robi błędów ortograficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś blad kluczowe pytania powinny pasc jak najwczesniej. by zdecydowac sie o zerwaniu realcji na wczesnym etapie gdy nei ma emocjnaln zaanagzowania. To i tak sie wyda... predzej czy poźniej. Po co odraczac cierpienie w czasie... kiedy mozna go calkowicie uniknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to fantazja ci działa nie wnikaj w to dalej jeszcze ci np powie że ma w swojej kolekcji jakiegoś typa którego nie trawisz albo że była z murzynami i takie tam i wtedy to już całkiem zaczniesz wariowac.chociaż jakieś badania robiłeś czy czegoś nie podlapales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×