Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zapytałem się dziewczyny z Iloma spała teraz nie wiem co dalej

Polecane posty

Gość gość
O gościu!!! Jak ona tobie po pijaku zrobiła loda a z koleżankami wcześniej ostro imprezowała to pomyśl. Ile lodów po pijaku mogła innym zrobić ( a pózniej tego nie pamiętać). Myślę że sporo. Liczba 23 to chyba liczba którą udało się jej zarejestrować a ci których nie pamięta, bo była zbyt pijana, a ci którym tylko zrobiła loda. do tych 23 dodaj raczej drugie tyle. To latawiec jakich mało, powaga, naprawdę ci współczuję. A le rób jak chcesz , chcesz z nią być to bądz. Tylko uważaj na dzielni mogą mieć z ciebie kolesie niezłą bekę bo ty jesteś ten frajer co ma za żonkę / narzeczoną osiedlową seks-zabawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra wiem ale zostaje z nią mimo wszystko pogodziłem się z tym od 2 lat sypia tylko ze mną co zrobić trzeba zapomnieć o jej przeszłości i żyć dalej wiem jest materacem ale moim i nie mam zamiaru go stracić jak mówią miłość nie wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To provo. Żadna by się nie przyznała to takiej liczby. Kolega mojego męża ma żonę co wcześniej ja z 5 przeleciało na pewno a ilu jeszcze to kto wie i facet jak się o tym dowiedział to z miejsca odszedł. Jest za granicą, rozwód to kwestia czasu , dobrze że dzieci nie mają. Jak ślub brali to był tak zaslepiony a teraz mu przeszło. X Na dłuższą metę tego nie zniesiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie doopkow unikać :D doopkom dawała i będzie dawać ale naiwniak:D a tak wogole to kobieta zawsze zaniza ilość partnerów to jak mówi miała 23 to zapewne było ich więcej :D albo jesteś taki samotny albo głupi albo i jedno i drugie i pewnie ja jeszcze utrzymuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jemu chodzi tylko o seks jeśli to nie provo a jak się znudzi to poleci w sina dał. Dobrze by było żeby żadnemu z jego kolesi nie obciagla bo jak się wyda jaka rozwiązla to będą beke cisnąc. Ale duren żeby tak się nie szanować. Gdzie są tacy frajerzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kolega mojego męża ma żonę co wcześniej ja z 5 przeleciało na pewno a ilu jeszcze to kto wie i facet jak się o tym dowiedział to z miejsca odszedł." Faceci to jednak debile 0_o Przynajmniej polaczki-cebulaczki. Ciekawe co to by było, jakby tak kobiety zaczęły rzucać sowoich partnerów, bo wcześniej spali z kilkoma kobietami 0_o. Zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im to wszystko wolno. Żaden mądry nie przyzna się ile przeleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12"58 Oni mu mówili że z innymi wcześniej się puszczala ale on był zakochany do szaleństwa. Jak do niego to potem dotarło to się zmyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochany - relację buduje się "od nowa" i nie pyta o ilość. Każdy ma prawo do popełniania własnych błędów. Pytanie o partnerów w tym wypadku, to jeden z wyjątków gdy niewiedza jest cnotą. Facet 52.lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PapaSmurf
Korfa prędzej czy później da ci popalić to zobaczysz sam. Korfa to korfa nie zmieni się. Wystarczy ze jakiś lepszy kinie palcem i juz poleci i rogi masz ale ty żyj dalej w nieświadomości. One są sprytniejsze niż ci się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.41 ale prdolisz kto by chciał po całym pułku pukac taką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochacie sie, wiec dacie radę, w końcu co komu do tego, nie znała ciebie, kazdy ma jakieś swoje trupy w szafie. Teraz tylko od ciebie zalezy czy wykorzystasz te wiedzę aby zepsuć wasz dobry związek.nie słuchaj głupków którzy biją pianę nienawiści i jadu. A chuj z nimi ,co im do twojego życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karategirl
Polacy nigdy ci dobrze nie doradzą,to ty powinienes wiedziec czy dziewczyna lubi zdradzac czy nie,zycie jest za krótkie na rozkminanie przeszłosci..ona ciebie kiedys nie znała,ale jak masz jej cokolwiek wypominać to odpusc i daj jej ułozyc zycie z i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karategirl
z innym..gwarancji nie dostaniesz nawet od dziewicy bo znam takie kobiety i mimo ze mąz był ich pierwszym to go potem zdradzały,23 męzczyzn to faktycznie duzo ale to ty musisz wiedzieć czy sie z tym uporasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karategirl
jesli nie potrafisz sie z tym uporać zostancie przyjaciółmi,niech ona szuka takiego który ją w pełni zaakceptuje a ty znajdziesz mniej doswiadczoną bo inaczej i tak wasz związek diabli wezmą przez kłótnie i wracanie do tego co było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie to ma znaczenie, najważniejsze żeby była dobrą żoną i matką a nie to z iloma partnerami spała, to już jest historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×