Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ponad 90 osób z kafeterii ma postawione zarzuty ws stalkingu Noxelii

Polecane posty

Gość gość
mniej inwazyjnie tzn jak? kciukiem chciała jej pomóc to pomoc odrzuciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia jest chuja warta, z dala mi od takich znajomych, kurwa psiapsiol trze suty żeby. Mięc na chleb, jest bitą, ponizana, zamykana w do u, a ta na jego dobry nastrój przyjedzie piwo z nim pić. No kurwa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza to znajoma z SU też się puszcza i wkłada sobie pietruszkę w wargi sromowe i czochra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie? Właśnie w kwietniu mialamMprzyjechac, po tym jK zrobiła się jazda zcoychsurfingiem, jak też zaczął cię szantażować, że jeśli go zostawisz to on coś na ciebie ma. Miałam przyjechać i definitywnie wszystkoOco jego z twojego życia usunąć, bo on iItak miał cię gdzieś całe dnie go nie było i wpadał sobie mocą chciAł jeść roochnal cię i szedł dalej. To nie, Focha w końcu jebkas o to i taka to z tobaznajomosc. Dlatego mam dość,masz patologie we krwi więc sobie w tym tkwij. Wali mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciukiem nie przeszła tyle co Ty bo jej Maciej jej nie katuje :) A twon wspolokator- bo inaczej nie można go nazwać - bije Cię i się śmieje z tego jak Cię rucha na smyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz co mam za sobą, bo Jaś 0przeciwieństwie do ciebie nie pokazuje wszystkiego na forum. Łącznie z peezda iIcycami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza pewnie wkłada sobie w odbyt seler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli bym zrobiła to co ty. Tak ci się im nie podobało a zaczęłas bzdury wymyślać, że mieszkanie mam puste, bo skoro ładne, to do czegoś innego trzeba się dowalic :-) Miała. Ci pomóc toś się poklocila, jak zwykle, także jak ci dobrze być gwalcona na smyczy tluczona itede to proszę bardzo nic miIdo tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry, tani vpn, tor oraz podstawowa wiedza o ochronie swoich danych i można szukać wiatru w polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ja też zaczęłam? To się nazywa hipokryzja. I jeszcze raz, ja nie kłamie, prawda jest mi wygodniejsza obojętnie czy dotyczy ciebie mnie czy buddyjsKego mnicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania kiedyś byłaś taka mocna 3/10 teraz Wit Cię spasl i jesteś w porywach 2/10...dlaczego się nie weźmiesz za siebie. Zamiast jeść chipsy i pić piwo zjedz chociaż te marchewkę co se w cipke wkładasz na SU...tylko ja obierz. Schudnij z 30 kg wyrzuć wita ze swojego życia to może jeszcze wyjdziesz na prostą. Może Sang albo Albert Cię przygarna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilkanaście kilo w górę to nie dramat...dramat to facet który Cię bije i katuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie się nie mylas. A moich zdjęć jest tu ledwo kilka, to nawet nie ułamek procenta do rzeczywistości. I zdecydowanie wolę by hejt przesmiewczo mnie oceniał podług jednego feralnego zdjęcia, bo nie ma podstaw by ocenić rzeczywistość, bo nikt jej nie zna,niż miał tyle fot takiej jakości jak ty. GdyBm wyglądała tu ty to nie pozwolilabym nawet sobie w lustro patrzec!0bzarte szkiety, zero makijazu, wagry, zez, wybite zeby nadwaga 40kg i te stroje... do tego twój chód i postawą dziadowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są rany, które sie nie zagoją. Szanuj sie Anka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty za każdym razem piszesz ze chidniesz, ostatnio też pisałaś ze tyyyyle schudłas a przy spotkaniu cię poznać nie mogłam boś nabiał z 40kg, takie to twoje czcze gadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem już skończ udawać urodziwą arystokratke i mydlić że na zdjeciach wyglądasz jak gremlin a w rzeczywistości jak modelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciuk nie kłamie , joke of the year. Stu dętka ( czyt. stu kilogramowa dętka) , rozmiar s, wiecznie zazdrosna o nox.W dodatku anal-fabetka .Skoro koń chciał od tyłu z nox , kciuka w kakao też brał. Logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim wzrostem modelka. No wybacz, ale ludzie się zmieNiaja codziennie, a wy macie najaktualniejsze moje zdjęcie chyba z 2013. Nie wiesz jak wyglądam i się nie dowiesz, a ja na każdy hejt nt wyglądu mogę się tylkoOsama do siebie uśmiechnąć, bo wiem, że jestem górą ;-) i to już nie narcyzm , ale ciężka praca;-) i kosmetyczka i nasz leszczynski doktor gojdz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciuk, Nox przy wadze 55 była ładna.Ty nigdy nie byłaś, więc spadaj skarlała opono do tira .Ja z ciebie wyje, ty ładna i szczupła.Buehehehe Nawet z koniem byłaś już spasiona.Pamiętam wasze fotki.Idź już umyj ten spocony łeb , bo ci się w nim gotuje i bredzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem każdy wie że wyglądasz jak brzydki gremlin a śmiejemy to my się cały czas z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko na fejsie, ale tylko dla znajomych, tak, na tyle siebie akceptuje, że nie obnazam ich tu. Za to ty uwielbiasz jak ci desperwci na su wala pod twoje zwisy. Ja taka nie jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gojdź buehehehe ona się naćpała.Wsiowy doktor house zrobił Kciukiem liposukcję za pomocą strzykawy do zapładniania kobył. JA pierdole niech ktoś screena zrobi , bo kciuk się zaprzecza potem.Zostań łabędzie ahahaha .Przebiła wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz koszmar, bo z takim zezem uzebieniem i z wagą ok 130kg i z tyranem który też ci wmawia ze jesteś paskudna lekko nie masz:-) I waże więcej niż połowę tego co ty. Ale ty już tego też nie zobaczysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciuk ile ważysz? Ile to ta połowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
65 kg przy wzroście 150? No modelka plus size :D Idź do Vogue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi skladNa tu nie pasuje, ale ciul. Waze połowę mniej od ciebie jesliINie lepiej. Nie wiem jak teraz wygladasz ale ostatnio miałaś na oko ze 130kg a wg ciebie wtedy już schudlas, więc.. No kuzwa jednym zamachem łapa byś mNie zabiła. Nic no uciekam, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa kobiety które mają chociaż twarz ładną a jak nie twarz to figure a kciukiem ani twarzy ani figury :D NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniej niż 65 , waże się co poniedzialek. I cały czas spada, bo sporo spadlo. Zachcialo miIsie być labadkiem, to się wzięłam za silowNie, kosmetyczkę itd. Teraz podziwiam efekty, ale z wagą walczę dalej, jeszcze 15 kg i stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noxa z 2 lata temu miałam cię w znajomych to raz, a dwa, ty nigdy się nie przyznasz, że coś ładnego u mnie zauwazylas, oObo jak to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×