Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zsunięta prezerwatywa bez wytrysku

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, wiem, że temat mógł się powtórzyć, ale muszę napisać, bo nie daje mi to spokoju... Kochaliśmy się z moim chłopakiem w czasie moich dni płodnych z prezerwatywą. W pewnym momencie mój chłopak zauważył, że zsunęła nam się prezerwatywa.. Próbował ją "złapać", ale niestety już nie dosięgał, bo była na samym koniuszku.. trwało to raptem kilka sekund. Wyszedł ze mnie i wyjęliśmy prezerwatywę. Do wytrysku nie doszło. Jednakże czy jest możliwość, że w czasie, gdy wyjmował członka w ciągu tych paru sekund mogło dojść do zapłodnienia poprzez preejakulat, który mógł się znajdować na członku? Wydaje mi się to mało prawdopodobne, bo przecież to była taka krótka chwila, plemniki w preejakulacie są jednak słabsze, ale mimo to wciąż zdolne do zapłodnienia. Błagam, uspokójcie mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszyj piz.ę i nie pisz na forum ciągle to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczyłam na jakąś bardziej poważną odpowiedź, ale widzę, że najlepiej tylko kogoś od razu obrazić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys miałam taki przypadek ze niebylo wytrysku i zsunela sie gumka. Bylam pewna ze niezajde w ciaze. No i cora ma teraz 10 lat. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mnie tym zmartwiłaś... :( mam nadzieję, że mnie się poszczęści i owszem zajdę w przyszłości, ale nie teraz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×