Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natatasza

Nie ukończenie szkoły a CV

Polecane posty

Gość Natatasza

Cześć, Mam sytuację taką, a nie inną, że uczyłam się w technikum - raz nie zdałam, powtórzyłam klasę, lecz w następnej klasie znów nie wyszło i nie skończyłam jej - ogólnie ukończyłam dwie klasy z czterech, w związku z tym, rozpoczynam teraz naukę w trzeciej klasie zaocznego liceum dla dorosłych w kasie trzeciej. Jak takie coś umieścić w CV? Wolałabym napisać tylko rok ukończenia, gdyż by to lepiej wyglądało, lecz nie wiem dokładnie jak to zrobić, żeby było składne i dobrze wyglądało. Proszę Was o pomoc, bo chciałabym zacząć pracę a mam problem. :( PS. Nie proszę Was o ocenianie tego co zrobiłam, bo zdaje sobie sprawę z tego jak jest i proszę jedynie o pomoc w napisaniu CV, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natatasza
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem. Oszukiwać nie wolno. Wstyd żeby dziewczyna nie ukończyła w normalnym trybie technikum znając poziom nauczania i wymagań w ostatnich latach teraz do liceum jest łatwo się dostać i zdać... no cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natatasza
No i widzisz, nie prosiłam o ocenianie mnie. Skoro nie wiesz to nie rozumiem sensu odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt od Cb matury nie bedzie zadac. Czasem lepiej troche sklamac niz sie tlumaczyc i miec mniejsze szanse. Wpisz tylko roku ukonczenia i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natatasza
Dziękuję za odpowiedź :) Jeszcze raz podnoszę temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×