Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odpisać na wiadomość od mojej dawnej miłości

Polecane posty

Gość gość
To nie była przyjazń !!!!!!!!! To była kolezanka!!!!!!!!! No żesz przestańcie wymyślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież go zablokowała idioci. Tzn że nie chce mieć żadnych kontaktów. A nie że czeka na odzew. Macie mózgi czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewien ktoś,stale ten sam wchodzi i pisze kolejne o przyjazni,spotkaniu,wyjasnieniach a przecież pytanie autora tyczyło czego innego i sytuacja jest prosta,bo pani mężatka strzeliła foszka,ze kolega juz nie chce jej adorować i go zablkokowała. Temat jest wyczerpany. Nic nie poradzisz na dzidzię piernik,która wbrew logice smaruje tu codziennie posty o jakiejś przyjażni,której nie było.Wystarczy przeczytac 2-3 pierwsze posty autora. Ale niektórzy karmią się trollowaniem,taki sposób na życie (?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko jak sobie z tym poradził? że ona była dla niego kims waznym i nie dała nawet szansy sie wypowiedziec czemu tak zrobiła? dlatego moim zdaniem ona nie zasługuje na przyjaciela pokroju autora (chyba ze i on zawinił gdzie po drodze, bo tego nie napisał). ale wydaje mi sie ze kazde nieporozumienie warto wyjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie możesz jej olewać miesiącami, widać, że ona nie traktuje Cię poważnie, a Ty byś chciał ją poważnie traktować. Odpuść sobie i poszukaj innej bratniej duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli była przyjaźń to warto o to walczyć, o ile strona zakochana będzie potrafiła się pogodzić z tym, że to tylko przyjaźń. On ceni sobie ich znajomosc stwierdził, że musi to w sobie stłumić i dlatego ogranicza z nią kontakt oraz unika przyznania się do swoich uczuć. Moim zdaniem tak właśnie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor mowi o koleżenstwie.Nie rozróżniasz przyjaciółki od koleżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miedzy koleżanką a przyjaciółką nie ma znaczącej roznicy z tym, ze przyjaciółka jest z reguły jedna czy dwie. Zależy jak autor odczytywał jej zachowanie i jakie mial intencje wobec niej. Tak czy inczaej ta przyjazn czy znajomość jak zwal tak zwal nie jest skazana na przegraną jeszcze wszystko moze byc o staremu pod warunkiem że obie strony tego będą chcialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale strony nie chcą!! o czym tu dalej gadać?! On jej podziekował,ona go zablokowała .Logiczne,ze nie chcą już tych kontaktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka i przyjaciółka - i Ty mówisz,ze miedzy obiema nie ma znaczacej różnicy? Ty chyba nie masz ani kolezanek,ani przyjaciółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak zrobi mu się żal tej koleżanki, i dojdzie do wniosku że popełnił błąd urywając kontakt i będzie go szukać to jej będzie przykro ż tyle się nie odzywał postawcie się w jej sytuacji, dziewczyna niczemu ni jest winna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz się ty wreszcie zamknij gościu mącicielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli sie w niej podkochiwałeś to tak latwo nie zapomnisz (o ile w ogóle jest to realne) daj sobie trochę czasu. Bądź z przyjaciółmi i bliskimi tobie osobami, nie zamykaj się w sobie. Staraj się pamiętać jasne strony tej znajomości. Szukaj kobiety z którą bedziesz mogl spędzić resztę życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ci zależy na tej koleżance to wykaz chęć ratowania tej znajomości, czasami jedna osoba musi ogarnąć wszystko z czasem sytuacja sie ustabilizuje i wasza znajomość przetrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on nie chce tej znajomosci ! czytac ze zrozumieniem nie potrafisz? idz na kursy podstawowe zabawicielko świata nieobecnego autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko podświadomie jej nie chce. Tak naprawdę pewnie chcialby żeby znów bylo jak dawniej, moze juz to żeby sie podkochiwać lecz to ze miał ją za dobrą koleżankę. Jego boli zapewne utrata osoby którą naprawde lubił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już naprawdę wyluzuj ostatni gosciu. Coz cie tak bardzo obchodzi co/kto/kogo miał,będzie mial,za kogo mial lub będzie miał. Strategiczny trolling uprawiasz od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sensu przyjaźń, gdy jedno jest tak zaangażowane emocjonalnie, więc uważam, że najlepiej zerwać znajomość w takim wypadku. Jednak rozumiem, chcesz mieć z nią kontakt, to ode mnie taka rada, żebyś po prostu ustalił z przyjaciółką jakieś granice, których nie będziecie przekraczać. To czy będzie respektować te reguły pokaże ci też czy ona respektuje to, że nie będziecie parą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor nie chce miec z nia kontaktu i nie byla jego przyjaciółką ! to fakty jak ten,że autor to zamknął i tez tu sie nie pojawia. Ile jeszcze bedziesz to samo pier*tolic ?!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli bedziesz potrafil z nia rozmawiac jak kiedys to zadzwon,napisz, nic nie tracisz :) dla niej zapewne to pewnie bedzie mile zaskoczenie,ze pamietasz o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys to on ją kokietowal,zagajal czesto,bo byl zakochany platonicznie. I juz nie chce tego! I juz to zakonczyl ! Do czego jej potrzebna wiedza,że on o niej pamięta,no do czego trollu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie po to odcięła się od niego żeby ten się do niej odzywał. Po co wy ciagniecie ten wątek. Komu zależy żeby facet zrobił z siebie idiotę który nie rozumie co to znaczy nie chce mieć z tobą kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komu zalezy,by mieszać chłopakowi w życiu i mącić w głowie?-no przecież trollującej jakis czas kretynce w moherowym bereciku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor autor
Dzień dobry, wydawalo mi sie że temat zginał w otchłani Internetu a tymczasem przeczytalem kolejne kilkanaście postów :) wiecie szkoda mi tej tego bo przez kilkanaście miesięcy byliśmy naprawdę dobrymi znajomymi jedno o drugiego w jakimś tam stopniu dbalo. lecz wszystko ma swój czas. Musiałem jednak to zakończyć bo nie chciałem jej mieszac w głowie, ale nie spodziewałem sie ze ona tak zrobi ze mnie zablokuje. Cóż trzeba żyć dalej, ona ma swoje życie, mnie zadarza sie wspominać ją jak dobrą koleżankę i to wszystko, wiem ze przyjaźni z tego nie będzie.mam nadzieje, ze w niedalekiej przyszłości uda mi sie znaleźć właściwą osobę z którą będę mogl dożyć starości :) . Mysle ze dotychczasowe posty w zupełności wystarczą. Nie ruszajmy tego moze juz...autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wista wio i do przodu autorze. Wszystkiego dobrego z właściwą kobieta,która gdzies tam na ciebie czeka ! A teraz AMEN ,zgodnie z wolą autora temat zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze czy kontaktujesz się jeszcze z tą koleżanką, jak wygląda wasza relacja? czy widziałeś ją ostatnio? tęsknisz za nią? jakie uczucia do niej żywisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów przylazło to wscibskie babsko co lata po tematach i podpytuje,bo ją zżera ciekawość czyjegos zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej dać sobie z nią spokój, nawet jako koleżankę chyba nie warto już mieć skoro ona olewa waszą znajomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz także zerwać wszelkie więzi w portalach społecznościowych, gdzie bardzo łatwo jest oddać się pokusie zobaczenia, co chociażby u drugiej osoby słychać. Powinno się tego unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W listopadzie autor zamknal temat i prosil dac spokoj,bo decyzje podjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×