Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odpisać na wiadomość od mojej dawnej miłości

Polecane posty

Gość gość
Mimo wszystko ja za bym chciała ustalić przyczynę dlaczego tylko ja i nikt poza tym nie zostal zablokowany, jeśli masz w sobie choc troche empatii wybacz jej to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz wszystko, poza szacunkiem do własnej osoby, gdzie twoja duma? O ile nie powinno urągać twojej samoocenie to, że ktoś nie odwzajemnia uczuć, o tyle tęsknota za koleżanką która cię nie chce nie dość że nie doprowadzi ze się w niej odkochasz a sam pisałeś ze to chcesz zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7'29,a ty hejterze dalej swoje.Mieszaj,mieszaj,chyba dobrze ci z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym niby zranila cie? pozyczyłes jej wszystkiego dobrego,dziewczyna dobrze (i slusznie)odczytała twoją intencję i to ona jest " z jajami"-zakończyła te podchody a ty teraz rozkminiasz jak nasolatek-dlaczego?co miała na mysli?itd,itp. Chłopie,ogarnij się,od kilku lat wkrecasz się w miłość,której nie ma.Daj spokoj matce i żonie.Miej ty trochę do siebie szacunku,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwyczajnie spotkaj się znią i powiedz, że Ty nie możesz być znią dłuzej jako przyjaciel. I doskonale wiesz, że tym co teraz powiesz możesz wszystko zepsuc. Ale Ty masz swoje cele w zyciu ktore realizujesz i jesli ona nie dostrzega tego że byłbyś dla niej najlepszym wyborem od czasu kiedy zobaczyła pierwsza telenowele. To nie pozostaje Ci nic innego jak wyjsć i zacząć szukac sobie partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam musisz sobie odpowiedziec na pytanie: czemu ona zerwala znajomosc w taki sposob nie ma odwagi powiedziec? Czy cos ma do ukrycia? Pisałeś, że dbałeś o nią, starałeś sie podtrzymywac konatkty. Masz prawo czuć złość, żal i rozczarowanie. Wybacz szczerość,ale ona chyba nawet nie cię nie miała za dobrego kolegę, ot kolejny znajomy 'do kolekcji' bo ludzie sobie nie takie rzeczy wybaczają a ona o taką błahostkę cię wykreśliła z życia. Nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie warto ciągnąć takiej znajomości, Nie chodzi nawet o ochłapy uczucia ale ogólnie uwagi, no i brak jakiejkolwiek inicjatywy z jej strony. czy ona wcześniej zapraszała cię do siebie do domu czy raczej ty inicjowałeś spotkania? Po co potem bardziej cierpieć ? Zachowaj choć trochę godności i odpuść ją sobie. Jeśli dziewczyna od początku jest zupełnie niezainteresowana to niczym tego nie zmienisz. Któregoś dnia jak jej zależy na przyjaźni to się odezwie, może przeprosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość7913
ma męża to tak jakby miała na czole napisane: Nie dotykać nic! - bo w przeciwnym razie możliwe grozi to obiciem przez męża. Żonatych się nie rusza nic, bo to źle się dla Was skończy. Pogódź się z tym i nie oglądaj się nic za siebie. Skoro wtedy nic nie wyszło to teraz tym bardziej. To pewne. Nie odpisuj nic. Polecam zakup oryginalnych, modnych i sportowych butów na http://air-jordan.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu to zostaw tak jak jest i ja zwyczajnie odzywaj się nie odbieraj nie gadaj z nią i powinno się to skończyć. Nie rób priorytetu z kogoś kto ma Cie tylko za opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie uwazam, ze w takiej sytuacji ta osoba zasluguje na szanse i mozna jeszcze raz sprobowac, a przede wszystkim porozmawiac i dowiedziec sie, co takiego sie stalo, ze nas "usunela" ze swojego zycia i teraz nagle wraca. Dałabym szansę mimo wszytsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz spróbować się dodzwonić, wysłać smsa i maila z informacją, że się martwisz i prosisz o kontakt, albo możesz pojechać do niej. Ale jak nie będzie chciała z tobą rozmawiać, radzę dać sobie spokój. Jeśli postanowiła zerwać z tobą kontakt, to mimo rozczarowania jakie przeżywasz, nie jesteś w stanie wpłynąć na jej decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15'13 i 20. Ty chyba specjalnie dołujesz,klasyczny troll. Czytasz siebie nim wyslesz?co ty za rady dajesz? On to dawno chcial zakonczyć tylko był słaby(teraz zreszta też,bo rozkminia jak 14-latek ).Wiedział,ze ta znajomość jest bez sensu. I nie ma co płakać-mleko się rozlało,on pożyczył jej wszystkiego dobrego w rodzinie,ona to prawdopodobnie zamknęła i tyle. Fantazji ciag dalszy chcesz gosciu z wymienionych minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem taka dziewczyna kobieta z bagażem rodzinnym.....zrezygnowałam z przyjazni ....i załuje tego najbardziej na świecie. codzinna pustka jest straszna, ja do mojego przyjaciela odzywam sie bardzo zadko ale tylko dla tego ze chce mu pozwolic normalnie zyc chociaz wiem ze gdyby tylko spróbował ze mna byc nie zastanawiałabym sie nawet chwili bo tylko z nim oddycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto,ty mówisz o miłości,nie przyjazni! Bezwarunkowej przyjazni między kobieta a mężczyzna nie ma! zwłaszcza gdy jedno jest w stałym związku od kilku lat z kimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faciu,juz nie rozkminiaj,nie ślimacz się-nie jest wazne co/dlaczego/z jakiego powodu ona tak postąpiła.Wazne,ze ty wczesniej parę tygodni temu zakonczyłes tę wyolbrzymioną koleżeńskość,bo wiedziałeś,że się męczysz,i dłużej tak być nie może.Zauroczyłes się nieszczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwij kontakt i to jak najszybciej bo to bardzo destrukcyjne uczucie, tak się żyć nie da. Poza tym to nie jest żadna przyjaźń tylko nieodwzajemniona miłość. Nie istnieje takie coś jak przyjaźń czy znajomość po zerwaniu kontaktów, bo jedna strona zawsze będzie czuła coś więcej. Zerwanie kontaktu pomoże tobie. Może też być tak że jak cie naprawde straci, bedzie chciała z powrotem swojego przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszna z ciebie baba autorze, nie dziwne że inny wystrugał jej dzieciątko. Nie przejmuj się jednak, całowałem się kiedyś z babką w ciąży, jakiś czas po urodzeniu dziecka zaczęliśmy normalnie się bzykać, a jej mężem nie byłem, nie jestem i nie będę. A dla całego świata niedotykalska...Ty ją uważasz za ósmy cud świata i świętą, za 10 lat dowiesz się, że ma od lat kochanka. Bądź cierpliwy i nie płacz, jeszcze dostaniesz swoją szansę, jej znudzony niańczeniem szczeniaka mąż bardzo ci w tym pomoże ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszna z ciebie baba autorze, nie dziwne że inny wystrugał jej dzieciątko. Nie przejmuj się jednak, całowałem się kiedyś z babką w ciąży, jakiś czas po urodzeniu dziecka zaczęliśmy normalnie się bzykać, a jej mężem nie byłem, nie jestem i nie będę. A dla całego świata niedotykalska...Ty ją uważasz za ósmy cud świata i świętą, za 10 lat dowiesz się, że ma od lat kochanka. Bądź cierpliwy i nie płacz, jeszcze dostaniesz swoją szansę, jej znudzony niańczeniem szczeniaka mąż bardzo ci w tym pomoże ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor autor
cześć, tu ponownie autor z tej strony, pół nocy nie spałem dumając co się stało, że mnie przyblokowała, nie ma sensu dalej tego rozkminiać, więc staram się o tym nie myśleć, tak uczyniła, trudno, nie chcę już zachodzić w głowę czego tak jest, Im więcej cierpisz tym bardziej pokazujesz, że naprawdę ci zależy - ona mnie nigdy nie zechce więc odcinam się od tego, nie będę dociekał, ja jej nie zablokuję, swój honor trzeba mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokolenie fejsbuka...:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze nareszcie zrobiłeś to co powinieneś. zrobiłeś to co powinieneś, daj sobie z nią spokój. Jeśli nic nie zawiniłeś to jej sprawa, że tak zrobiła, przebolej to i znajdz kogos,kto jest wart Twojej uwagi i czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw to niech autor ochlonie od tamtej kobiety,bo gdy juz pozna nową to tylko zrobi jej krzywdę mając wciąż w głowie i sercu tamtą,która-przypomnijmy-była tylko kolezanką a on w niej sie podkochiwal a tu afera na sto fajerek z nadinterpretacją. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już tu wiele osób napisało olej ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w przyjaźń damsko-męską, zwłaszcza w sytuacji, gdy jedna ze stron (w tym wypadku facet) wydaje się być zainteresowany pogłębieniem relacji. Najgorsze, co można zrobić to odrzucić jego uczucia, ale na siłę zatrzymać jako "przyjaciela". Jest to frustrujące i poniżające dla mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu z biegiem czasu emocje opadną będzie lżej, ale czy pomożesz temu uczuciu zgasnąć zależy od ciebie, prostu potrzebujesz czasu żeby się podnieść, głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj ją co się stało, odnów kontakt, może ona tez nie wie dlaczego nie piszesz ? może twoja przyjaciółka cię potrzebuje? znałam kiedyś podobny przypadek i wiem, że później było ciężko im obojgu się przełamać z rozmową. może więc warto napisać pierwszy do niej? pisz na pewno nic nie stracisz a tylko może to umocni wasza znajomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Guuupi jestes (pardon)ostatni gościu. On ma swiadomość,że ta znajomość jest bez przyszlosci i ją zakonczyl a ona to przypieczetowala zablokowaniem n fejsie. Co ty tu mieszasz stale i po co to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze,trwaj w postanowieniu i nie sluchaj kitów,bo wyjdziesz na ostatniego kretyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda przyjaźń ma znaczenie, a zwłaszcza przyjaciel/przyjaciółka to ktoś cenny dla nas. Tak naprawdę pozostaje w naszych sercach już na zawsze i mimo zerwania kontaktu jesteśmy przy nim bardzo często myślami. Tak więc myślę, ze jeszcze wasza znajomość się nie skończyła autorze przerwij milczenie i napisz do niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×