Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odpisać na wiadomość od mojej dawnej miłości

Polecane posty

Gość gość
Czy ty trollu czytasz ze zrozumieniem cały topik? !...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam, że zrobiłeś źle, bo ona pewnie nadal jest ważną osobą w twoim życiu i nie można o tak sobie zrywać kontaktu. Takich decyzji często się żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie zrobila tego specjalnie blokując cie na fb, może faktycznie jej mąż sie dowiedział, że ukrywa kontakt z tobą. Może i ona tęskni tak jak ty, ale wie, że nie możecie być razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj jej trochę czasu może ona celowo tego nie zrobiła tylko uważała ze tak będzie dla ciebie najlepiej? Może nie chciała byś cierpiał patrząc na jej udane życie rodzinne wiedząc ze nie mozesz byc z nią? Doceń to że ci tego próbowała oszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nieodzajemnione podkochiwanie.Bylo,minelo a wy zapewne stare prukwy mącicie chlopakowi w glowie i rozkminiacie jak typowe kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to ze sie w niej kochasz nie jest powodem zrywania znajomości, skoro sie nie widujecie to powinno ci to przejść s nie kończyć znajomość nieodzywaniem sie do przyjaciółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiej przyjaciółki?! nie nadużywaj okresleń,bo sam autor nazywa ja kolezanką a to robi duuuużą róznicę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha zablokowała go bo ona wie co dla niego jest lepsze. Już za samo to powinieneś sobie ją darować. Dorośli ludzie potrafią rozmawiać a nie jak gowniarze decydować ,blokować za kogoś bo tak. To zwykły brak szacunku. Obcy ludzie ci tłumaczą dlaczego. Ale ona nie. Dlatego nie zrobiła tego z troski o ciebie. Są takie typiary, które wiedząc że facet jest pewniakiem do zabawy odstawiaja takie cyrki. Pomęczy cię dla zabawy aż się odezwiesz to wtedy ci powie że to z troski o ciebie było itd. Nie marnuj zdrowia i swojego czasu na to bo ci inna fajna kobieta przeleci koło nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to jest meczace czytanie całego topiku eh widocznie ma cie za chlopca to podszegania ego wykorzystuje swoja atrakcyjnosc.A ty pewnie i tak zapomniszs o niej po ciazy moze przytyłóa a Tobie odwidzi jak ja zobaczysz 20 kilo plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro kolegowaliście sie i nadal jestecie znajomymi nie warto przestać sie odzywać. Ona może przeżywać to dlaczego nie piszesz zastanawiając siw co zrobila źle czego jej dobry kolega nagle urwał kontakty. Nie rań jej takim podejściem jej może nie jest łatwo przełamać sie do ponownego odezwania się - napisz pierwszy zobaczysz jak zareaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poj*ebie,wypad z tematu,bo podżegasz,wymyślasz,tworzysz chore teorie. Bezmózgowcu,zrozum wreszcie,że on cierpi,jego ta znajomość męczyła i wiedział,że ona ma rodzinę i jego podkochiwanie jest nieracjonalne,w tym dla obojga to trauma wiec pożyczył jej happy w życiu i tyle. Ktos ci płaci za te wpisy z podpuszczaniem młodego ułożonego mężczyzny? Jesteś projektem kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekają na ponowny kontakt z jej strony zostaw jej otwartą furtkę do znajomości z tobą, może tak postąpiła bo zajęła sie wychowywaniem dziecka a do koleżeństwa z tobą wroci za jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to moze tamto.Tak dorosli nie postepuja a ty do kogo piszesz te rady ? Autor nie zaglada tu a ty dalej bijesz pianę z mózgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor autor
dobry wieczór, widzę, ż przybyło kilkanascie nowych wiadomości za które bardzo dziękuję. moja koleżaka-przyjaciółka w dalszym ciągu nie napisała nic do mnie, ja też nie pisałem - nie chodzi o to, ze mam jej za złe zablokowanie, może i ona uznała, że nasze kontakty musi ukrócić? tego nie wiem. szkoda mi jednak, że po tylu miesiącach starań ona zupełnie odpuściła naszą znajomość, ale to jej deczyja ja się nie będę mieszał do tego, nie chcę rozdrapywać ran, które jeszcze się nie do końca zagoiły...dzięki raz jeszcze za wszystko. myślę, że temat może posłużyć innym za pomoc do ich relacji z kolegą/koleżanką/przyjacielem/przyjaciółką. Pozdrawiam - autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie powinieneś jej powiedzieć to co czujesz. Nawet jeśli uczucie zostanie nieodwzajemnione chociaż będziesz wiedzieć ,że próbowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trollu,jesteś niereformowalny-masz jasną wypowiedż post wyżej od samego autora a ty dalej swoje.On tego już nie chce,bo..i tu kolejny raz podaje powody. Umiesz uszanować czyjeś decyzje czy będziesz dalej tak trollować do konca swiata i o jeden dzień dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za przyjazn,gdy ktos jak dziecko sie obraza? przynajmniej ty bądź na tle mądry i zachowaj twarz nie urywając kontaktu, bądź mężczyzną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie i twoje posty błędny trollu juz szerokim łukiem trzeba omijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Twoim miejscu wyznalabym jej co czuje, moze jak razem z nią poromawiaciee to wyjasnicie wszystko. Serce nie sluga. Jesli jest prawdziwą kolezanką zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uszanuj jej decyzje ze cie zablkowała, moze w przyszlosci jej jeszcze za to podziekujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lataj za nią !!,olej ją traktuj ją tak jakby sie nic nie wydarzylo,bo skoro Cie blokuje to chyba nie po to bys zaczal tesknic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyznania tego co czujesz nie doradzam, bo po co ma dziewczyna płakać potem w poduchę jak juz wie o co chodzi i wie ze nic z tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zrywaj kontaktu jak dekiel, a jesli jesli cos do niej czujesz to po prostu napisz to. Kobiety różnie reagują na takie wyznania. Ja kiedyś wyznałam miłość facetowi. Odpisał mi, że nic z tego nie będzie, bo się nie zaangażował,ale nie wyśmiał moich uczuć, ale z drugiej strony było mi przykro. Poczułam się z tym lepiej, że mu powiedziałam. Przestaliśmy się widywać i kontaktować. Mimo wszytsko probowałam i ty też nie powinies w sobi tegio dusic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się bedzie odzywać - odpisuj, bądź sobą, nie rozpisuj się skoro ona też za wiele nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:30,jak mozna mieszac kolezance w głowie swoimi wyznaniami? I po co? to jest mama,mezatka,ma swoje zycie od kilku lat a on teraz ma wyskoczyc jak Filip z konopi i mówić,że kiedys tam sir w niej podkochiwał? Zamknąć to i nie cierpieć.Autor już to zrobił,pani czyjaś żona się obraziła.Potraktowała go jak gimnazjaliste a on ma teraz jej coś wyznawać? Sorry,to dziecinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre są spotkania typu zjazd integracyjny . Ja robiłem coś takiego w zeszłym roku i bardzo pomogła mi firma zajmująca się oprawą muzyczną i oświetleniem http://estradawolomin.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angle
zawsze można powiedzieć coś w stylu "miałem do ciebie słabość, ale uznałem, że skoro to nie ma przyszłości, to nie chcę mącić sobie i tobie w głowie, dlatego lepiej jak każde z nas zajmie się swoim życiem" albo nie mówić nic, bo myślę że i tak się domyślała, będzie naprawdę chciała to drogę zna (co nie oznacza, że masz na nią czekać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jesli ta kobieta nie jest szczęśliwa w małżeństwie? Moze w nim,dalej trwa a do autora nie pisze o swoich problemach czy innych rzeczach bo moze nie ma czasu, jest zajęta wychowywaniem dziecka rozumiecie to? Blokada moze zostala założona bo za bardzo sie nią interesował? Moze nie chciala trudnych pytań od męża czy rodziny? Stąd taka decyzja w stosunku do niego. Kontaktu ucinać nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróżysz z fusów? nudzi ci sie ostatni gosciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nic nie sugeruje, ja bym na miejscu autora od czasu do czasu zapytała co u niej słychać, jak sie czuje, jak dziecko rosnie itd po prostu jak kolega, jesli wcześniej mieli dobre kontakty to po co to zrywać przez glupie uczucie. To ze go zablokowala nie znaczy zw ma sie do niej przestac odzywać wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×