Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 1

Polecane posty

Teraz sie zastanawiam, czy bedą 2 pecherzyki czy 1. O matko, jak cudownie... Hope, pisz nam tu, jak tam u Ciebie, bo cały czas o tobie myśle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Hope, cały czas odświeżam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Hope i jak tam ? masz juz wynik?:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniofranio
Peonia super :) Hope mocno trzymam kciuki !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Peonia gratuluje! Hope trzymam kciuki zaciśnięte. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope 3mam kciuki! :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - dzięki- Kochane jesteście ... niestety jestem beznadziejna i mimo idealnych zarodków, transferu i lekarza , to po prostu coś ze mną jest nie tak :( beta nawet nie drgnela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, bardzo mi przykro. Dokładnie wiem co czujesz. Wypłacz sie, wykrzycz i wracaj do gry. Co tu więcej począć. Byle sie nie załamywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope....Kochana :""( Tak mi przykro... :"( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Hope, tak mi przykro :( byłam przekonana, że tym razem będzie ok. Ale pamiętaj, że na 5 bardzo ładnych zarodków tylko 1 jest prawidłowy, masz 80% procent szans, że to któryś z Twoich mrozaczków:) wierzę w to na prawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia cieszę się, że chociaż u Ciebie dobre wiadomości, teraz już w spokoju czekaj na pęcherzyki (bo ja wiem, że będą 2) ;-) HOPE no jasna cholera, zajrzałam na forum dopiero wieczorem, byłam pewna, że będziemy się cieszyć z Twojej bety.. :-( Kochana jestem z Tobą całym sercem, Twój dr na pewno jeszcze coś wymyśli i MUSI w końcu być dobrze! Ja w to wierzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope :( nie poddawaj sie, następnym razem sie uda! Robisz wszystko co mozesz, na resztę nie masz wpływu! Nie jesteś beznadziejna, masz tylko pecha. Ale ja wierze, ze będziesz mama, wywalczysz sobie to szczęście, bo silna z ciebie kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Hope :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
Hope... Kurde :( tak mi przykro. Byłam pewna ze sie Tobie uda. Kurczę a moze to było jeszcze za wcześnie? Wiem ze to blastki były, ale moze jeszcze jest szansa, w końcu to 7dpt??? Rany, rany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, wiem że tutaj żadne słowa pocieszenia nic nie dadzą. Bardzo wierzyłam, że tym razem uda Ci się. Nie jesteś beznadziejna. Wierz mi, przerabiałam to masę razy, od wściekłości, po obwinianie siebie. 9 lat małżeństwa a ja mężowi nie mogłam dać upragnionego dziecka. Tyle razy mówiłam, że jak chce to dam mu rozwód, bo pragnę aby był szcześliwy. Uwierz mi kochana, nie jesteś beznadziejna. Jesteś silna bo walczysz i ta walka przyniesie Wam upragniony efekt. Tylko trzeba w to uwierzyć. Masz mrozaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zawsze przy każdym badaniu nawet cipki w szpitalu męża bo się liczą ze mną. Wspierał porody mąż. Mam prawo do obecności podczas badań czy zabiegu męża nawet w szpitalu ust 2008 r art 21 Prawo Pacjenta! !! Asekuracji męża przy badaniu czy zabiegu to podstawa bo można natrafić na zboczeńca ginekologa jak ta pacjentka. . Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek - !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonika240189
Dziewczyny mam pytanie czy jeżeli jestem po programie rządowym to za transfer płace 1000zł ? czy tylko ponoszę koszty wizyt i mrożenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika transfer za darmo jeżeli masz zamrożone zarodki z tamtego okresu, płatne wizyty i lekarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonika240189
Bo właśnie w tym tygodniu dzwoniłam zapytać i pani w recepcji powiedziała ze tysiac bede płacic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope..Tak bardzo mi przykro. .kurczę myślałam ze Ci się uda..nie poddawaj się kochana wszystko się ułoży zostaniemy wszystkie mamami..zobaczysz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia ratulacje :) Hope, bedziesz jeszcze cudowną mamą zobaczysz. Masz mrozaczki i nastepnym razem sie uda! Transwer jest za darmo jesli zarodki powstaly w programie rządowym. Mozesz sobie wyslac meila bo Ministerstwa Zdrowia z prosba zeby Ci to pismo przeslali i zawsze mozesz pokazac w Gyn. Mi gdy dzwonilam powiedzieli ze nie płacę. Mysle ze zależy na jaką babkę sie trafi na recepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
Hope, przykro mi :( Pamiętaj, że masz jeszcze mrozaczki, a podobno częściej udaje się transfer z mrożonymi zarodkami niż ze świeżymi. Masz jeszcze szansę i musisz w to wierzyć. Porozmawiasz z lekarzem, on coś wymyśli. Bo na to zasługujesz, tak samo jak my wszystkie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
Ania609, ja badałam poziom DHEA i DHEA-SO4 (tak się nazywają te badania) w Diagnostyce, ale nie pamiętam już, ile kosztowały te badania, bo robiłam to jakiś czas temu, a rachunek wyrzuciłam. Jeżeli się nie mylę, to szybko miałam wyniki, tak jak normalne hormony, czyli 1 lub 2 dni czekałam. A co do pytania, czy poziom tych hormonów ma wpływ na zajście w ciążę, to nie wiem, niestety Ci nie pomogę – nie konsultowałam ich jeszcze z lekarzem, a robiłam je sama na własną rękę. Wiesz jak to jest, człowiek szuka przyczyny niepłodności, czyta w Internecie różne rzeczy i się robi po omacku różne badania, jedne potrzebnie, a drugie niepotrzebnie. Kiedyś, ale to kilka lat temu, miałam zawyżony testosteron, więc ostatnio zbadałam sobie go znowu i dodatkowo właśnie te dwa hormony, bo z nich może się tworzyć testosteron i jeżeli DHEA jest o wiele za wysoko, to może to wskazywać na nadnerczowe źródło testosteronu. Mam nadzieję, że nic nie pomieszałam, bo słabo ogarniam te hormony, co i jak i jaki jedno z drugim ma związek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope... tulę mocno. Nie jesteś beznadziejna, ale wiem czemu się tak czujesz. To co przeżywasz, to koszmar... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope wiem co czujesz i żadne słowa nie dają pocieszenia. Dzisiaj jest ten najgorszy dzień, pamiętaj walczymy dalej, uda się nam wszystkim zobaczysz. Tulę mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope :( Jakie to wszystko jest nie sprawiedliwe. Wierzę że każda z nas prędzej czy później będzie mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×