Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 1

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny, ja zaczynam dzisiaj krotki protokół od Gonalu, to nasze pierwsze podejście. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki i za te, którym już sie poszczęściło :). Justkrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Justkrk powodzenia! Oby jajeczka pięknie rosły! A jaki u Was jest problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnciaaS
Tak mam już córeczkę, szkoda bo myślałam o rodzenstwie dla niej a tak to musi iść do żłobka a ja do pracy... No nic w tak razie mam dziewczyny do sprzedania fragmin 5000,estrofem, encorton, duphaston. Jeżeli któraś zainteresowana dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine trzymam kciuki żeby pobrali przynajmniej 5 jajeczek :) Smutasku wysłałam Ci zdjęcia :) Ja badałam tylko sam cukier na czczo i było ok, w środę będę badała glukozę po obciążeniu. A ty cały czas będziesz musiała badać ten cukier?? Wyszła Ci cukrzyca ciążowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancias, bardzo mi przykro. Dobrze, ze masz juz 1 córeczkę. Trzymaj sie i zbieraj siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunshine_111 u nas niepłodność idiopatyczna a do tego amh 0,66 i po dwóch miesiącach 0,55. Jedna inseminacje jako "poczekalnia" do invitro i startujemy :) justkrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Karolciu dziękuję :) Justkrk, powodzenia :) U nas też idiopatyczna, i to jest najgorsze, bo nie wiadomo, gdzie szukać i jak leczyć. Niskie to amh, ale z takim też się udaje! Trzymam kciuki! A startujecie na swojej komórce, czy dawczyni? My rozważamy komórkę dawczyni, jak nam się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesołku doskonale wiem co czujesz hah najgorsze są początki tez chodziłam głodna ale kwestia tygodnia i będzie dobrze! Karolcia my wybraliśmy klinikę w Dublinie tam specjalizują się w prowadzeniu bliźniaków robią tez invitro wiec opieka podobno super w piątek mam wizytę wiec zobaczymy jak to będzie pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunhine_111 na swoich próbujemy. Justkrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil_sb podchodzimy właśnie zaczęłam stymulacje. Inseminacja była w oczekiwaniu na invitro. Decyzja zapadła od razu po odebraniu wyniki amh. Justkrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...sprawdź maila :-) lekarz stwierdził cukrzycę ciążową. Za tydzień idę do diabetologa zobaczymy co powie jak zobaczy moje 2 tygodniowe wyniki, ale raczej będę na diecie do końca ciąży :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBo...ale mi się ciągle chce jeść :-( na kolację zjadłam knedle ze śliwkami i wynik 140 :-( zaraz sprawdzę kolejny raz czy spadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku Ty też masz piękny brzusio wcale nie widać tych 10 kg ☺ Coraz więcej osób ma tą cukrzycę a od kiedy jesteś na diecie? Czego jeszcze prócz słodyczy nie możesz jeść? MaBo może na wizycie dowiesz się kto mieszka w brzuszku ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...od ok tygodnia. Właściwie sama sprawdzam co mogę jeść a co nie bo na każdego działa co innego (podnosi mu cukier) najlepiej jakbym jadła same warzywa ale ileż można :-( owoce też mam ograniczone, chleb tylko razowy. Ale już nie długo, jeszcze kilka tygodni :-) MaBo...też masz cukrzyce? Możesz coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku tygodnie lbardzo szybko lecą ze nim się obejrzysz będzie już po wszystkim ☺ Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam za Was dziewczyny kciuki żeby wam się udało!!przyszłym mamą życzę szczęśliwego rozwiązania. Czy któraś z Was nie chce odkupić fragmin estrofem encorton duphaston?mnie to już się już przy da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anies bardzo mi przykro:(.. dziś byłam na wizycie endo ma 8mm a w najgrubszym miejscu 9,5..pobrali mi krew na estradiol i progesteron wynik któregoś z nich chyba estradiolu to 059 czyli dr.M powiedział że dobry i transfer mam w piątek..o kroplowce nic nie mówiłam dr.M dam powiedział że wcześniej mam przyjechać na introlipid..niesprzeciwialam się bo prawdopodobnie on nie może zaszkodzić a może pomóc. .więc zobaczymy..Tym razem zamiast radości jest stres:/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania609 to będziemy razem czekać na betę :) ja mam transfer 2 dniowych w sobotę :) tzn. Jeszcze sie okaże na 100% bo dopiero w czwartek bedą odmrażane i zapładniane oocyty, ale jestem dobrej myśli. :) Co do intralipidu, to ja już nie wiem czy ma sens branie go w dniu transferu. Przecież on nawet za dobrze nie zdąży zadziałać :/ nie wiem, mój immuno kręcił nosem :) ale jak masz być spooojniejsza to weź :) no i trzymam kciuki za Ciebie. Liczę, ze to będzie Twój szczęśliwy transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek super myślałam że będę sama betowac razem raźniej :D a jakie masz endo? Badalas już estradiol i progesteron ?..też mam mieszane uczucia co do tego introlipidu ale jak mi lekarz zlecił..to wezmę. .nie ma co dyskutować..a Ty nie bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania trzymam kciuki. Kasiurek za twoje oocyty też. Ja rano oddałam krew, a za chwilę jadę na kolejne podglądanie jajec. Czuję się raczej gorzej niż dobrze. Jajniki mnie bolą i jeszcze mi słabo od rana. Może dziś to już będzie ostatni dzień stymulacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek ja bralam w dniu transferu intralipid i udalo sie, co prawda nie wiem czy on pomogl czy po prostu tak mialo byc..kciuki za transfer :) <> Ania no to kciuki za transfer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewuszki :*.. Sil pewnie ładnie Ci rosną ze Cię tak boli :) daj znać jak po wizycie;) Olu kiedy startujesz? Mam pytanie czy ten introlipid jest na receptę? Czy jak kupię sobie go to normalny ginekolog może mi to podać? Jaki to jest dokładnie introlipid?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania planuje w pazdzierniku podchodzic do crio ale sama nie wiem czy mam brac intralipid czy nie oraz czy jednego malucha czy dwa, musze porozmawiam z lekarzem i przemyslec co i jak...a bierzesz jeden zarodek czy dwa? <> Ancia przykro mi, wiem co czujesz... :( <> Sil daj znac po wizycie, a jajnik boli bo naprodukowalas duzo pecherzykow :) chociaz ja mialam duzo i nawet nie bolal mnie brzuch jedynie byl powiekszony a jajnik to raz bolal a raz nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Smutasku to nie ja pisałam wcześniej - zawsze się loguję. Jestem już po amniopunkcji - teraz 3 tygodnie czekania na wynik. AnciaS przykro mi bardzo... :-( Peonia gratuluję pęcherzyka, a pewna byłam, że będą dwa... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ma któraś nr telefonu do dr P-A? Byłabym bardzo wdzięczna jakby mi któraś podała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała Mi sprawdź czy mój email nie wpadł Ci do spamu :-) Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
hmm Alessa rano odpisalam na Twojego e-maila teraz nic nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×