Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 1

Polecane posty

Gość gośćkasia
Sil super stymulacje poprowadzil...i powiem Ci ze cena tez super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak nazywaja sie te zastrzyki na skurcze?w gyn też je przepisuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedź od mojego lekarza dot. papaweryny: "Domięśniowo przed transferem. Działa długo."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w gyn ten program 2+1 wychodzi duzo drożej...biorąc pod uwagę ze są dość gołe i za wszystko się dopłaca :( sam klej 350 nacięcie 550, Screathing 500, embriskop 1100, lek na skórcze 700 i mrożenie od 550...i każdy crio ---> 1000 zł a Sil crio płacisz potem w razie W? Aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil piękna stymulacja - całe przedszkole tym razem naprodukowalas :) gratuluję :) od razu nastrój lepszy i aż chce się żyć :) 3mam kciuki żeby nie było hiperki , a cena w Artemidzie rewelacja - szkoda , ze ja nie mogłabym sobie pozwolić na taki wyjazd :( Sunshine kiedy punkcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crio kosztuje między 1000-1500 zł w zależności od czasu mrożenia. Za mrożenie nie płaci się nic. Klej i nacięcie i embrioskop jest w cenie, ale... tu naprawdę decyduje lekarz. Jeśli wg niego to nie jest potrzebne, to to nie jest wykonywane. Nacięcie wg nich więcej szkodzi niż daje dobrego, robią tylko w wyjątkowych sytuacjach. Klej podają tylko przy blastocyście bo podobno źle działa na komórkę, która blastką nie jest. Ni i nie da się powiedzieć - chcę mieć IMSI i tyle. Oni sami wybierają najlepszą metodę zapłodnienia, na podstawie nasienia - IVF, ISCI lub IMSI. Cen leków nie podaję, za to wszędzie tyle samo byście zapłaciły. Lutinus mam przypisany 3x1, doktor powiedział że nie ma potrzeby większej dawki w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Super ten Bialystok tylko te cholerne dojazdy i nockegi... :-( ale zawsze mozna poczarowac z urlopem albo L4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek on mi mówił na wizycie o jednym zastrzyku, ale w czwartek zapytam go, czy go można dłużej brać :) No ja mam komfortową sytuację w pracy bo szef mi pozwala pracować wtedy, gdy to mi pasuje, jeśli np. nadrobię wcześniej pracę, to go nie boli ze następnego dnia jestem cały dzień u lekarza itp. A Białystok bardzo fajny, powiem wam. Choć ja sama dużo nie zwiedzam. W ciągu dnia dużo pracuje. A nie czuję się rewelacyjnie więc popołudniami i wieczorami leniuchuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil, super. Trzymam kciuki i czytam z podziwem co piszesz. Az trudno uwierzyć, ze w klinikach moga tez indywidualnie do pacjenta podejść. Póki co wszystko jest na dobrej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy, dziękuje, tez myślałam, ze beda 2 i tak sie na 2 pecherzyki nastawiłam, ze byłam az trochę zawiedziona, ze tylko 1. Ale cieszę sie i doceniam to co mam. Od dziś w końcu mam bardzo wyczekiwane mdłości, moj pierwszy objaw ciąży. O ciebie az boje sie pytać, chciałabym bardzo, zeby twój dzidziuś byl zdrowy i zeby wszystko sie jakoś poukładało. Jak juz musi miec jakaś wadę, to niech to bedzie cos do wyleczenia. To co przezywasz nie umiem sobie nawet wyobrazić. Duzo duzo siły życzę i zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Sil to komfortowa sytuacja w pracy. Kurczaki,pozazdroscic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesołku napewno kilka razy będziesz miała wyższy poziom a ten 140 po knedlach od mąki plus to na kolacje napewno jedząc to samo na obiad wynik był by niższy polecam ci make orkiszowa co do owoców to niestety mała gama do wyboru bez obaw jabłka oraz cytrusy tez można nawet codziennie np na podwieczorek.Ja tez miałam bardzo dobre wyniki ale teraz w domu trochę za dużo sobie pozwalam hah ale wracam do diety bo rano po 97 potrafię mieć po kolacji...Pozdrawiam MaBo ja wraz z glukometrem dostałam książeczkę z opisem wszystkich produktów i tak naprawdę można jeść wszystko tylko w małych ilościach oraz odpowiednich godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil ja będąc na str. Artemidy widziałam jakiś pakiet w którym są leki, niezbędne badania i coś tam...chyba ok 2500, można go sobie dobrac. Czy Ty to właśnie dobierałas czy jak to można rozumieć w cenniku? Boję się że nie uda mi się po taniosci odkupić leków a już będę miała 100% płatne. Wybacz że Cię męczę ale tez zastanawiam się nad nimi a koszta wiadomo też grają rolę. Życzę powodzenia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myśle, ze te cukrzyce, to niestety skutek uboczny encortonu. Takim świństwem musimy sie truć, zeby w ciaze zajść :/ ale jak same wiecie, zrobimy wszystko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Hope, punkcję mam w czwartek o 14 00. Dziś w nocy o 3 00 Ovitrelle :) Dziewczyny, ja sobie podliczyłam koszty leków, i wyszło mi, że ten Kraków nam się pod tym względem opłacał... Zapłaciliśmy 4200 za stymulację (leki), wizyty (5) i badania hormonów. Same leki były warte 7 500 zł... Miałam spore dawki ( Pergoveris 300, a potem 300 + Menopur 75) i dość długą stymulację (12 dni), 6 Cetritide i Ovitrelle, więc tu jesteśmy do przodu. Niestety w czwartek nas czeka spory wydatek za punkcję, zapłodnienie i hodowlę, embrioskop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula2525 spoko możesz pytać :) Na stronie jest pakiet z lekami, ale mnie go nikt nie proponował i ja nie pytałam. To jest w cenniku od bardzo dawna, i myślę, że raczej dotyczy opcji gdy ma się leki refundowane. Ale pewności nie mam. Ja też nie wiedziałam, czy uda mi się kupić leki. Ale udało się. Jak teraz będzie sukces to będę miała 300 gonalu do sprzedania. No i mam otwarte opakowania menopuru (z 600 zostało 300) - ważny będzie do 23.10. Gonal - z 900 jednostek zostało chyba 450). No i mam 10 zastrzyków gonapeptylu, ale to też będę wiedzieć czy jak coś zamrożę czy mogę odsprzedać. I jak coś kochana, to ci pomogę szukać leków w sieci, ja miałam bardzo dużo propozycji odkupienia leków :) Ja na leki wydałam o wartości 4.900 wydałam 3 tyś zł a miałam długi protokół więc doszedł koszt gonapeptylu. Sunshine_111 to mamy punkcję w ten sam dzień, tylko ja rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine, Sil powodzenia na punkcji aby tym razem się udalo:* Agulka wybierasz klinike tą co Sil?powodzenia ;) Dziewczyny czy w dniu transferu padalyscie progesteron i estradiol ?Jaki powinien byc prawidłowy wynik?..cały czas mnie tak brzuch boli z nerwów :/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy to teraz długie, trzy tygodnie czekania, jesteśmy kochana z Tobą :-* Sil i Sunshine powodzenia na punkcjach :-) Mabo masz już widoczny brzuch? Twardnieje Ci pod koniec dnia? Ja to mam straszne problemy z jedzeniem. Nie mam smaka na nic i muszę się zmuszać do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczymy. Nie chcę się nastawiać, mam nadzieję, że choć uda nam się zamrozić coś i że będziemy mieli po co wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu a powiedz mi bo mowilas, że masz podejrzenie polipowatego endometrium, co ci dr m powiedzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Kurcze, Małami czemu się nie odzywasz? Ja bym chciała wiedzieć co u ciebie kochana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, póki co właśnie czytam, rozeznaję się bo i tak na ten moment nie mamy kasy :( wachamy się pom. Arte właśnie (muszę pojechać na wizytę) i Bocianem (rozmawiałam z dr. Mrugaczem i byłam zadowolona z wizyty i w ogóle). Póki co nie mam pracy wiec na ten moment czegoś szukam by cała wypłatę odkładac a resztę pozyczymy od teściów ale jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czy komórki nk na poziomie 13.1% to za wysoko?? Znacie się na tym? Bo niby norma laboratoryjna a jak czytam to do in vitro za wysokie parametry. Pomóżcie please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×