Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 1

Polecane posty

Allessa u nas wszystko w porządku, kolejna wizyta za dwa tygodnie :-) Miałaś już prenatalne? Wiadomo kto mieszka w brzuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Dziewczyny w zwiazku z nieudanym crio mam do sprzedania lutinus. 34 tabletki za 150 zl z przesylka. Moj e mail kasia.tychy@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Linka ciesze sie,ze jestes zadowolona z wizyty:))dobrze, ze te miesniaki sa w takim miejscu ,ze nie przeszkadzaja...jaka babka Cie obslugiwala mloda blondynka? mnie tez ostatnio zapomniala skasowac za wirusologie ale na kolejnej wizycie sie upomniala:P ale za wizyte to oby jej rzeczywiscie umklo:)) xxx Allesa mam 1 zarodeczek zamrozony... xxx Catarine zdolna dziewczyna z Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
Sil, powodzenia jutro na transferze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil, czyli jutro Twój dzień :) trzymamy kciuki!!!! Justkrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martirybka
Sil kciuki za jutro. Peonia czy w szpitalu dostałaś cos dodatkowo, czy tylko obserwacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Malami no zobacze całkiem możliwe że się upomną;) a powiem Ci szczerze że nie pamiętam chyba to była blondyna... zresztą ja tam tak dawno nie byłam że same nowe twarze i na recepcji i położna. Super że masz mrożaczka:) a jak się czujesz kiedy planujesz robić betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peonia88
MartiRybka, nic dodatkowo nie dostałam. Biorę dalej swoje leki tak jak brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia dr G przyjmuje w Częstochowie w Katowicach i Bytomiu w swoim gabinecie słyszałam że też w Gliwicach ☺ Pracuje w szpitalu w Świętochłowicach a jej maz jest tam ordynatorem. Ja tam chce mieć cesarkejuz rozmawiałam z dr G teraz tam spędziłam 3 dni i oddział jest całkiem ok Ja na szczescie już w domu mam założony pessar na szyjce Mam nadzieję ze pomoże mi wytrzymać jeszcz 12 tygodni. Catarina a sprzedajesz kocyki? Sunshine ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
No wlasnie Sil- kciuki za Ciebie! Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, ze ciesze sie ze wzięłam te kroplówkę. Ostatnim razem bolał mnie brzuch a teraz jestem spokojna, bo nic nie czuje. Dodatkowo zaczęłam brac magnez bo ponoć tez działa przeciwskorczowo. Nie wiem czy to coś da, ale przynajmniej jestem spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia to dobrze że już dobrze się czujesz. A ten pessar czujesz, bo podobno dobrze założony jest niewyczuwalny? Teraz kochana odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Karolciu :) Super, że już w domku :) Oszczędzaj się :) Ja jutro dopiero 16 30. Wcześniej kroplówka. Mój 3-ci zarodek do godz. 17 niestety nie przekształcił się jeszcze w morulę. Ehh, wszystkiego się jutro dowiem. Sil powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka cieszę się że jesteś zadowolona z wizyty! Ja mam jutro na 13.20. Zobaczymy co powie! I wiesz co, chyba przesunę crio o będę cykl na przełom listopada i grudnia :) Będę miała więcej czasu, by zrobić ze sobą porządek. A ile zapłaciłaś za wszystkie badania? Bo nie wiem na ile sie szykować. Małami gratuluję mrozaczka! Jak sie czujesz i kiedy betujesz? Sil trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik zapłaciłam za to wszystko 377 zl ale tak jak pisałam tylko kilka pozycji mam na paragonie a reszty nie policzyli ani wizyty. To jestem ciekawa Twojej opini po wizycie, daj znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klee
Sunshine, trzymam mocno kciuki za Twój transfer jutro! :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolcia super ze juz jesteście w domku uważaj tam na was! Sil sunshine powodzenia na transferach zaciskam mocno kciuki! Peonia dobrze ze u ciebie juz ok! Marti tylko spokojnie jak juz pisałam tez miałam takie początki co prawda u mnie plamienie zawsze było rano po nocy i nigdy nie trwało dłużej niż do południa potem magicznie przechodziło wiec dziewczyny uważajcie na siebie i w łóżku jak najwięcej! Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniofranio
Cześć dziewczyny, nie było mnie kilka dni pojechałam w góry aby nabrać nowych sił a tu tyle do nadrobienia. *Peonia jak przeczytałam, że krwawisz i czekasz na usg w szpitalu to dostałam gęsiej skórki ale najważniejsze, że jest ok i serce bije. *Marti cieszę się, że się udało plamienia są normalne najważniejsze aby to nie była żywa krew * Aniu trzymam mocno kciuki będzie dobrze musi być. * Kasiurek za Ciebie również piąstki zaciśnięte Sil, Sun powodzenia na jutrzejszym transferze Dzisiaj miałam wizytę u dr Cz była strasznie miła ustaliłyśmy, że zanim zaczniemy kolejną stymulację przebadam wszystko co się da. Klinika nam się rozwija słyszałam dzisiaj, że zatrudniają nowego lekarza na Czechy. Dziewczyny jakie polecacie witaminy na polepszenie komórek dla mnie a dla M na polepszenie nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniofranio ja Ci mogę napisać tylko to co ja zażywałam i moj mąż jak sie przygotowywalismy do ostatniego podejscia z rządowki. Mój mąż brał tylko Profertil - tabletki drogie ale na necie można taniej znaleźć niż w aptekach. A ja mialam polecone przez dr Janosz masę tabletek: femibion natal 1, kwas foliowy zwykły (zanim wyszla mi mutacja mthfr), saszetki miovarian, witaminę d 2000j, i kwasy omega 3 i colistrum. Nie wiem czy to pomogło, czy intralipid. Nie wiem ale udało się. Mamy nasze cuda a i pierwszy raz udalo sie 2 zarodki zamrozić. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek, najważniejszy jest spokój psychiczny. Tym razem sie uda, trzymam mocno kciuki. A ja dziś wychodzę ze szpitala :) juz nie mogę sie doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil i Sunshine trzymam kciuki za Was dzisiaj. Peonia to teraz kochana do domu wypoczywać i nie przeciążać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wczoraj padłam :) mąż mnie zbierał z kanapy o 22:) a ja myślałam, ze to już rano :) Haha. Albo tyle wrażeń albo to po tych lekach i kroplowce. Powodzenia na transferach. Ide spac dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×