Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moja chwila

Najskrytsze myśli i wyznania

Polecane posty

Gość gość
Czupiradło myśli że jedna trolica tu siedzi która jej zazdrości. Czego można ci zazdrościć podstarzała mamuśko i kłamczucha? In i Naj na 100%maczali kija, Wilk i Koke Władca na 95% :-D Był jeszcze młody Cynik na 94%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke- Słodko Winna Ajgor-Want Gość De-Silena Władca lalek-Kobieta z Wachlarzem Amstaff-Slodka-Slowianka Jedna osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparasolkowa
19.58..a twojego wpusu to dopiero nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparasolkowa
19.58..a twojego wpisu to dopiero nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Budzisz niezdrowe emocje imp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparasolkowa
20.00.no własnie kim są te wymienione osoby i dlaczego takie nicki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Budzi niezdrowe bo jest chora. Ile miała nicków? Z Wilka zrobiła idiotę aż się ewakuował. Tak zachowuje się dama z klasą? Po chòj go oczerniła?Władca nawet podał się na męża:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparasolkowa
Kfo to jest pidstarzała mamuska i kłamczucha?Co to znaczy maczac kija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparasolkowa
Kto oczernił Wilka i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srakie nicki parasolkowa. Idź w chöj trollu Sylwio na ogólny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dodatku trollica matematyczka. ;) Niezdrowe emocje to chyba cecha tego miejsca. Wbrew logice. Kiedyś pewien mądry facet :P mi powiedział: skoro ludzie przeżywają seriale, płaczą, gryzą palce podczas seansu itd, to forum musi być takim serialem. Tylko każdemu przypadła inna rola. ;) 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wąska opciągarko chwaliłaś się że ktoś z forum ma twoje akty. Czekamy na nick tego desperata :-D:-D i pytanie number 1-Jaki ma staż małżeński :-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ją fabuła widać wciągnęła. ;) 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparasolkowa
Nie jestem zadnym trollem i nie przeklinaj jak się do mnie zwracasz bo sobie tego nie życzę.!Pytam kulturalnie i takich też odpowiedzi jednakowoż oczekuję.Dociekam prawdy co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który natru facet ci tak powiedział? Cynik adwokat czy były mąż?Może teść Najka?:-D:-D:-D Może Wilk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćp
Tak wiemy, powiedział ci to Naj, bo zawsze pokazujecie sobie języki. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparasolkowa
20.10 czemu w tak ochydny sposób obrzydliwy piszesz o kolezance.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparasolkowa
O czym wy mowicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kał, stolec, ekskrementy, odchody lub po prostu potocznie – kupa, to nic innego, jak odpadowe produkty procesu trawienia powstające w jelicie grubym. Resztki pokarmowe, które docierają do jelita grubego z jelita cienkiego mają płynną konsystencję. Dopiero później rozpoczyna się proces resorpcji wody, a tym samym zagęszczania kału. Ekskrementy człowieka i innych ssaków wyróżniają się dużą gęstością, czego nie można powiedzieć o kręgowcach innych niż ssaki, w przypadku których mamy często do czynienia z odchodami mocno rozcieńczonymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia parasolkowa idź na ogólny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparasolkowa
Czemu matematyczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparasolkowa
Zawsze miałam nick .Parasolka nawet na TV kiedys w czasach kiedy jeszcze miałam cyfrę + czyli jakieś 4lata temu..oprocz tego cos co mnie wyroznia to mój zielony parasol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparasolkowa
Nie odejdę stąd do póki nie dowiem sie wszystkiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparasolkowa
20.17 o co Ci chodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparasolkowa
20.10 do kogo ty sie zwracasz?przeproś ją.!Ktora sie chwaliła aktami?nie wierzę ze są na tym forum aż tak zdemoralizowane i zepsute kobiety.Mam wrazenie ze masz na mysli jakąś prostytutkę.Tfu.W takim razie ja stąd wychodzę nie mam zamiaru ivracac sie w tak patologicznym srodowisku.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparasolkowa
Juz wiem dlaczego nie znoszę ero.!Zaluję ze tu weszłam dzisiaj.To forum jest obrzydliwe.Tfu.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe który strzelał po ścianach :-D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Była kobieta, taka jak, hmm... jak miliony innych kobiet na "trzeciej planecie od Słońca". Żyła, oddychała, jadła, piła, kochała. Pewnego dnia trafia do Krainy Czarów. (w domyśle na dział erotyczny Kafe :P ) Chciała poznawać ludzi, innych niż ci, których znała w swoim otoczeniu (w dużym uproszczeniu, prawdopodobieństwo poznania geja z Poznania lub katolickiego tradycjonalisty z Podkarpacia, było jak 1 do 10 tys. ) Przy okazji, uwielbiała czarny humor, literaturę oraz wszystko co nowe. Poznała wielu "ludzi, nie-ludzi" oraz ich spojrzenie na świat, miłość, seks, sztukę, życie, a nawet politykę i religię. :P I czarne dziury. I to było fajne. Poznała też "ciemniejsze strony" ludzkiej natury. Jak w życiu. Popełniła kilka błędów, wygrała kilka losów na loterii. Ze zdziwieniem odkryła, że są ludzie, którzy traktują wszystko "śmiertelne poważnie". Poznała tez kilku szyderców. (lubiła ich lożę) Oraz wrażliwców, zboczeńców, wariatów, samotników, złośników, romantyków...oraz jasnowidzów. :P Każdy miał jakieś zdanie, którego bronił. Każdy miał swoje sympatie. Każdy miał zapewne swoje małe i duże problemy. Każdy reagował w inny sposób. Każdy na swój sposób był interesujący. Każdy, każdy, każdy... 😴 I to nie jest tak, że "każdy- każdego". :P Niektórzy, bez względu na płeć, wiek, pochodzenie społeczne :P, stan cywilny :P oraz preferencje seksualne :P- po prostu się lubili. Tak po prostu i "aż". Ale to miłość jest piękna. :P To ja głosuję na miłość i przyjaźń, a jestem przeciw głupocie i małostkowości. ;) Dobranoc. 🖐️ I. P.S. jesteście niesamowici. :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szamberium który tryskał w wc? Wilk czy Władca?:-P:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparasolkowa
21.22.Proszę o autograf.;-)Pisz książki masz dar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×