Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moja chwila

Najskrytsze myśli i wyznania

Polecane posty

Gość gość
Geje to niechoć raz kiedyś jednemu obciągnąłem z wzajemnościążeby mieć doświadczenieale nie przypadło mi to do gustunatomiast mineta w kobiecych ustach zachęca do turlania bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciotki młode:Onie o przesadzasz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotki zgodnie z nauką Gebelsa (Kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą) kolportują paszkwile o tym że Haja rzekomo jest na Kafe od 10 lat i że hejtowała jakieś SW Want czy inne Samansiary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D a wiesz że to całkiem rozsądny sposób? Trzeba spróbować, by móc opinię wyrazić. Mam nadzieję, że jak w życiu spotka mnie sposobna chwila, zaliczę ją do pozytywnych niespodzianek.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hajabuza aka Awaria hejtuje każdego stary podły wredny i brudny troll:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej ty i twoje współciotki od roku n*******lacie jak wściekłe w Hajabuzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozsądek przy uchylonych udach idziew chóój ;)przy dyndających jajach idzie w aureolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już uda są rozłożone to nie rozsądek idzie w c***j.Tam to się cała męska żądza kumuluje raczej.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałbym wylądować na Teneryfiemiędzy udami S. albo M. :)wiesz że kask zabieram swój, tam GS już czeka ale nie 1200, a 650lajtowo se pojeżdżęfajna jest ścieżka na południe od Santa Cruz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haja, z czyjego fejsa zapiertoliłaś usta??? szukam podobnych klimatów na avek:):d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, jak się tu wciąż Twoja tęsknota za egzotyczną przygodą wplata między linijkami.:-)Mnie by w tej chwili polskie fale ucieszyły. Gościu nie bądź głupi i nie powtarzaj bzdur o mnie, wtedy będzie ci łatwiej uwierzyć, że są moje.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evka za mną lecina sznurku jak latawicahehe, żmijka oplecie w pasiezobaczymy jak to będzieHaja, po fale to do Sopotu, 4Imp wyliżesz, ona Ciebiei wszystko będzie po dawnemu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo tu fajnych ludzi znad morza, ale daj może kogoś, kogo mój język dosięgnie zamiast mi tak marchewkę na kiju wystawiać na pokuszenie..:-D Imperium :-) daj pierwszy rozdział już, bo czekam jak na polskie morze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
ziewom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcesz Haja 4Imp? :(ja chcę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bledny ja jej nie zamykam wcale.:-D Będziesz komisyjnie liczył moje zęby? Przyjacielu w tych kwestiach działam bez pośredniaka.:-p co nie przeszkadza napisać, że lubię ją czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też :)ale któż to może wiedzieć gdzie ona jestpisze w takich godzinach że normalni śpiąi tylko ciotki się zlatują żeby pi/er/do/lić głupoty na jej tematz potrzeby konkurencji dóómę mają w dóópie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwiń wątek ssania męskiej pały Przyjacielu mojej kozy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie było Przyjacielu Penisków stanowisko kolegi w sprawie twojego głębokiego gardła? Był ukontentowany czy po minie ciężko było odgadnąć? Chyba rozmawialiście później o tym?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogubiłam się kto komu krzywdę robi. :O Nie znam Evki, Hajabuzy ani Ina w realu, co mam o nich napisać? Głupie to wszystko. Jeśli chodzi o forum-każdy kij ma dwa końce. Tu nie ma niewinnych i winnych. Czego jednak nie trawię: braku obiektywizmu przeświadczenia o własnej nieomylności wtrącania się w nie swoje sprawy potrzeby bycia "zbawcą (znawcą) ludzi" pewnych form nepotyzmu fałszywej moralności braku tolerancji I mój ulubiony cytacik. :P "Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą." 😴 :P 4444 In, Haja, jakoś czasu i weny brakuje, a jak są to chyba i chęci. He ;) poczytałam trochę forum i teraz zastanawiam się czy tu byłam czy nie byłam-według statystyk. I czy było politycznie itd.itd... I straszno, i smutno-no. :( Ja się po prostu zaczynam bać pisać. :D 3majcie się (Haja, In, Evka, Kotka i inni). 🖐️ 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvszechwiedzący
dzisiaj sobie przetrzepałem niemca w kask trzy razy pod rząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod inusia ciągnącego w kiblu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość mid dziś Przyznaję Ci rację, Inek usmiech.gif Stary, cyniczny, doświadczony Trollu. Nie miałam z Tobą szans usmiech.gif A baba brandzlująca się tu nickami od 10 lat to jest Twój target, bo możecie sobie dorównać usmiech.gif Ja nie mogę, brak mi doświadczenia i oręża usmiech.gif Przegrywa tu każdy, kto próbował. xxx Dlatego królujesz tu Ty i takie jak ona xxx takie jak ona? za kogo ty sie uważasz zgorzkniała ci/po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja powitam wszystkich, którzy w dobrym nastroju wstali, lub jeszcze leżą.:-) Takie moje wyznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypiertalaj nudziaro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo brzydko się odnosisz do kobiet gościu. ;) Nie żebym nie była przyzwyczajona tutaj... :P (chyba, że dzielimy kobiety na lepsze i gorsze, na takie którym się należy i takie którym się nie należy ;) ) Zdajesz sobie sprawę, że robiąc to anonimowo, zaciskasz pętelkę na kolejnej szyi? Czy to może poprawność polityczna, że z "gościa" wszystko można? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×