Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moja chwila

Najskrytsze myśli i wyznania

Polecane posty

Gość gość
"Co to jest prawdziwe ja? - wtrąciła Weronika w pół słowa. Mężczyzna wydawał się zaskoczony tym, że mu przerwała, lecz odpowiedział: - To kim jesteś, a nie to, co z ciebie zrobiono." Tak mi się w "kafe-kontekście" przypomniała nagle ta postać, ten autor, ta historia i te słowa. Zostawiam. :) 🖐️ Pozdro Haja i wszystkie "małe kobietki". :) 4. P.S. to byłam ja. ;) P.S. 2 widzisz Haja, można nie reagować, a i tak wyjść na najgorszego; można reagować i też nie jest słodko. Myślę, że nie ma "złotego środka" na takie komentarze. Po prostu jedni je nagłaśniają, inni przemilczają, kolejni używają o jakiś tam celów. Na szczęście to forum, które ma być rozrywką przy roboczej kawie. Chciałam jednak zadbać o "kulturę i sztukę" "gościa". ;) (a ja się dziś tu wyżywam, bo nareszcie dziś odblokowali mi w robocie internet :D Mendy mnie zablokowały i pracować kazali, wyobrażasz to sobie? :O ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama zadbaj o swoja kulturę podstarzała dzifo z Sopotu :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hajabuza93 dziś 9.20 można nie reagować wcale.Przecież nie do niego moje pozdrowienia. X Każde wie jak sobie dodajesz animuszu z orendża. Kogo ty chcesz nabić w butelke babciu. :D Jak twoja ciрa, pewnie tylko obramowanie z niej zostało. Kto sie na to skusi skoro młode prostytute jest stosunkowo tanie, bo konkurencja duża. Młode dzifki cie wyparły, bo tak jak u ciebie tylko ciре mają do zaoferowania. Cytując ciebie "scena twoja" k***iszczе zblazowane egzaltowane nudne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D krecha to ty?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami mi się wydaje, że "goście" piszą pierdoły, aby pisać. Przytulam niekulturalnie. :P Mnie nosi kryzys seksualny. :( ;) Pamiętam serial Ally McBeal gdzie bohaterom grała w głowach muzyka, pod zdarzenia dnia codziennego. Co jest najlepszą nutą pod seks? Ha :D przypomniałam sobie, że tam grał im często w mózgach Barry White. Jeśli dobrze pamiętam. Widzę, że Ina nie było. Może i dobrze tak zrobić sobie wakacje. Sama ostatnio budowałam zamki z piasku i takie tam. :P 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdoła jesteś ty w dodatku ze starą wyeksploatowaną dópą:P:D:D Twój ziomuś z priva sra po innych głupia dópo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie czasami się wydaje gdzie nejaka red szamaberium z wachlarzem miała głowę by zadawać się ze starym psychicznym wilkiem. ale jak widać swój do swojego ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestała czytaczka wczoraj In ? Wybacz ale weszłam na Twój profil zerknąć co napisałeś i cofnęło mi się. Cytuję. Możesz się czuć wyruchana na sucho" ? Nie rozumiem i nie będę udawać, że mnie to interesuje. Nic nie jest w stanie wytłumaczyć tego co piszesz. Mam prośbę. Omijaj mnie. Omija mnie, bo nie umiem udawać miłej, kiedy mi się nóż w kieszeni otwiera na widok Tego co wypisujesz. Jeśli to kiedyś miało być swoistym happeningiem to już dawno przekroczyłeś wszelkie granice. Serio. I możesz mnie potraktować tak jak ciotki. Spoko. Wezmę na klatę oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać gościu, gościuniu , że niczym "Burza" Szekspira, tu jednak nie zabłyśniesz. :D ;) 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty już zabłysnęłaś opowiadaniem, po co mają inni dupodajko? Sprawdz czy dziecko lekcje odrobiło żałosna imitacjo kobiety🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 :-) Muzyka do seksu, pierwsze skojarzenie w tej chwili? https://youtu.be/Np_Y740aReI Mmmmm 👄 gość skojarzył mi się natomiast z demonstracją odgłosu paszczą z Rejsu i trochę mój erotyczny nastrój rozburzył.:-D:-D:-D Od razu też pana Himilsbacha zacną twarz zobaczyłam i teraz to muszę mozolnie pracować od początku.Jak się wypłaczę.:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jedynie, że nie wchodzę ludziom w profile (nie odczuwam takiej potrzeby-znanym i nieznanym) i nie wklejam im wypowiedzi z tematów, które nie czytają. Nie rozumiem do czego miałoby to prowadzić, skoro każdy ma swój rozum, a i podejście do forum inne. I kobieto-gościu, uważam, że jesteś niezrównoważona. Kręcisz się w (mojej) okolicy ;) i ciągle przeżywasz wybiórczo swoje wymysł. W zamyśle też: bronisz, wyrażasz opinię moralną żeby obrażać? Wow. Jak to ma się do twojego kodeksu? ;) 4444 Haja, strzał w dziesiątkę z Madonną. Teraz zostaje jedno-seks. ;) 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:DNie wchodzisz w profil, ale na meile owszem :P:D.... Wystarczy, że pół forum męskich nicków w ciebie wlazło. Każdy kto rzucił komplement zimna fryto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteś inteligentna. Jak to szło? Uderz w stół a nożyce się "otworzą"? ;) 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci=pa, ku=tas. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie dałam rady przeczytać do końca. Laska, jesteś po prostu nudna. I wulgarna. I dajesz o sobie świadectwo, pisząc z pogardą i próbując poniżyć facetów, z którymi niby uprawiałaś seks. Więc jesteś z najgorszego sortu kobiet, skoro pieprzysz się z facetami, którymi gardzisz. To znaczy byłoby tak, gdyby to była prawda. Pisać taki elaborat o takich bzdetach, jeszcze zmyślonychpechowiec.gif Skasowano Ci poprzedni temat i chciało Ci się ponawiać te debilizmy? Myślisz, że kogoś tu aż tak obchodzi kto tu z kim, żeby wierzyć w kolejne banialuki wypisywane w tym bagnie? Zrób sobie "kopiuj" tym razem, gdy Ci Twoje "dzieło" znów skasują. Żałosny obrazeklapka.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium pojechała po wilku, ominęła kokusia, ciekawe czemu, pewnie jej pocisnał na privie. Przecież wiadomo, że chciała pisać o nim. Potem temat nagle zniknął. Ciekawe czemu? Skoczyła na naja. Zastanawiam się czy ten cały naj jest naprawdę tego wart. i pytanie. Naj czy Koke, bo wilk odpada, ao czwartym nie wspomina. Który najlepszy? gość dziś Kzięciu a ty jesteś z erotycznego? gość dziś Coś jest na rzeczy. Główni bohaterowie zniknęli, albo milczą jak zaklęci. Normalnie już dawno by tu się produkowali usmiech.gif gość dziś S*******n i d***** czyli pasują do siebie jak ulał. smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.05.21 Kobieta z wachlarzem jest z Inem? On pojawił się jak Czwarte Imperium pisała. Napewno nie jest z Wilkiem. Z Koke też.Ona po tej aferze z Koke zamknęła przez s********a Wersety. Albo jest z Inem albo jest coś na rzeczy z Najem. Naj ma żonę, ona podobno męża i wszystko gra. smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.05.21 Jestem w stanie w to uwierzyć, bo dużo głosów było, że Naj nigdy nie zdradza na forum kim się interesuje. Ona z kolei mu posłodziła. Pewnie bała się, że skończy się bzykanie. Wilka oczerniła z oczywistych powodów. Metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dionizyjskie Wersety 2. Kobieta z wachlarzem 2015.02.20 Tego dnia mieliśmy spotkanie w małej restauracji. Siedzieliśmy na zewnątrz, ponieważ dzień był dość ciepły. Promienie słońca padały na jego krótko przystrzyżone włosy i skupioną twarz, kiedy bawił się filiżanką kawy. Pomyślałam,że jest smutny, ale gdy uniósł spojrzenie w jego jasnych oczach rozbłysły wesołe ogniki. Kiedy opowiadał jakaś historię nie przestawał się uśmiechać całym sobą. Pozytywny, czarujący, niesamowicie seksowny pan życia w stalowej koszuli rozpiętej niedbale pod szyją. Obserwowałam go dość niedyskretnie. Nie mogłam związać moich myśli i wrzucić ich do najciemniejszych zakamarków umysłu. Nie chciałam. Płonęłam chęcią poznania jego zapachu i smaku. Być mapą, po której błądziłby palcem w poszukiwaniu drogi na podróży życia. Lodami, które wylizywał z wafelka, kluczykami do samochodu, które niedbale obracał w dłoniach. Pragnęłam zamienić się pieprzyk na jego szyi, wtopić się w jego skórę i toczyć ją nadmiarem pożądania i melaniny. Moje myśli i jego zaskoczone spojrzenie spotkały się na chwilę i wiedzieliśmy już jak to się skończy. W ułamku sekundy oboje zobaczyliśmy jak bestialsko krzywdzi moją sukienkę. Guzik z jego koszuli, który brutalnie szarpnięty, w panice potoczył się pod łóżko. Zaognione otarcie wokół moich ust od zachłannych pocałunków. Palce wplecione we włosy, kiedy odchylał moją głowę szukając wargami szyi. Błądzące na mnie, we mnie... Ciężar jego ciała opleciony moimi nogami... Widzieliśmy naszą walkę. Kunszt dwóch strategów rozstawiających wojska po oby stronach pola, na którym za chwilę spoczną bezwładne, zmęczone bitwą ciała. Zamroczone żądzą zwycięstwa swoich ludzkich pragnień i słabości, by na koniec stać się nieśmiertelnym mitem, zapisanym pośród gwiazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie mamy po tyg od urodzenia musieliśmy przejść na mleko w prochu z powodu braku pokarmu i się zaczęło najpierw NAN 1 bóle Brzuszka i wymioty częste ulewanie później prześlismy na NAN pro ha 1 i zielono kupy wymioty i nie przybieral na wadze w sobote po godz 20 dzwoniąc do położne każąla kupic bebilon pepti 1 i co się okazało znów to samo to więc idziemy do lekarza a panie które miały zarejestrowac synka do pediatry powiedziały jak to 3tyg dziecko i do lekarza one nas nie zarejestruje co ją na to co mam dać jeść dziecku skoro wszystko wymiotuje no i po tym jak je zj**... Udało mam się dostać więc pani pediatra zapisała nam leki i mleko nutramiden podejrzewając alergie wysłała nas na badanie krwi i moczu niby się po lepszylo minęły 2dni a tu dziś 5rano kupa zielona wodnita i smierdzaca i teraz śpi jak na iglach co chwilę rączki latają dziś idziemy z wynikami to zobaczymy co dalej bo jest coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi Cyniku Bardzo mi schlebia fakt,że wciąż pamiętasz o Agnieszce.Cieszy mnie też ,że wspominasz o jej wnętrzu,pisaniu, o wszystkim...choć o cipce,tyłku,cyckach możesz zapomnieć Jednak,jak wspomniałeś wcześniej,jest zajęta.Masz rację!Jestem jej mężem Ty-jesteś naiwny(Twoje słowa),cyniczny(ale o tym szczególe każdy wie). Sam Twój login mówi za siebie.Co do Twych słów(str.4 Twego tematu) cyt. ,,....po spotkaniu z takim pięknem pozostanie mi celibat przez resztę samotnego i smutnego życia, z jedynymi uśmiechami na myśl o tych chwilach..." niestety tylko to Ci pozostaje szkoda tylko - dla Ciebie , że spotkanie nigdy nie miało miejsca , zresztą to drobny szczegół. ale niech i tak będzie godzę się na to z jednego względu - lubiłem czytać o tym co i jak piszecie. Jeżeli uważasz , że kłamię,oszukuję lub jestem niewiarygodny podaj e-maila(odpiszę Ci z chęcią i podam szczegół bardzo dokładny-myślę,żę kopara ci opadnie) In! pozdrawiam Cię serdecznie.Spoko z Ciebie facet! ...co do pomarańczy,niebieskich,hejterów itp itd -WBIJCIE SOBIE DO TYCH ZAKUTYCH ,ZGNIŁYCH GŁÓW !!!ze mnie KOKE-jak z koziej d**y trąba ps. mimo to pozdrawiam wszystkich serdecznie Cyniku czekam na e-maila nie am czasu grzebać i szukać Twego namiaru oszczędż mi tego...proszę kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif Nowy w mieście dziś gość dziś Nie, nie już wszytko się wyjaśniło. Lalkarz z żoną ustawki robią pod forme i wyłapują co lepsze pelikany. smiech.gif Takiej grubej ryby jak Cynik to się chyba nie spodziewali. Chociaż musiało być coś na rzeczy, bo ten o Agnieszce tematy zaczął zakładać, z przymiotnikami najwyższego stopnia. Pipa nie wykasowała historii, odwróciła kota ogonem, gdy ten sobie zajrzał, zrozumiał, że jest o krok od dostawienia mu rogów i teraz odwraca kijem Wisłę, zawalając na pelikanów, jak to się świetnie bawią a żona pewnie u swojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość4imp 2016.03.11 Imperium ma wyje=bane. Nie dorabiajcie ideologii kogo znam i po co i dlaczego. Poza tym. Przeciez jestem klamczucha, ktorej sie nie wierzy. oczko.gif O co tyle dymu? O moje adidadsy? smutas.gif A to przepraszam. spioch.gif gość 2016.03.11 samansara Wybaczcie mi. Ale jaką Najszybszy ma klasę, skoro wyzywają jego znajomą. A on udaje idiote, ze nie wie o co chodzi? Jaką on ma klasę , kiedy widzi, ze inne robią z siebie "posmiewisko" przez niego A on tylko i wyłącznie "ja.jajajaja!!!!" Zero klasy. Wybacz siostro. Ale jako całkiem obca osoba mogę napisać co myślę o tym kupidumku bez strzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kał, stolec, ekskrementy, odchody lub po prostu potocznie – kupa, to nic innego, jak odpadowe produkty procesu trawienia powstające w jelicie grubym. Resztki pokarmowe, które docierają do jelita grubego z jelita cienkiego mają płynną konsystencję. Dopiero później rozpoczyna się proces resorpcji wody, a tym samym zagęszczania kału. Ekskrementy człowieka i innych ssaków wyróżniają się dużą gęstością, czego nie można powiedzieć o kręgowcach innych niż ssaki, w przypadku których mamy często do czynienia z odchodami mocno rozcieńczonymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez Koke zamknięto wersety? Nie rozumiem, to chore. Co Koke miał do tego??? Koe pisał swoje tematy, miał ze Słodką Opowiadanie Erotomanki, w którym wylizywał Słodkiej kakao na błysk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to wie. ;) Trollica, która wie wszystko. :D Na szczęście nic nie wie, ale szkoda człowieka jednak. Może to jakaś choroba. 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparasolkowa
19.23.o czyn ty dokładnie pises bo nic z tego nie rozumiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparasolkowa
19.23.o czym ty dokładnie piszesz bo nic z tego nie rozumiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke myślał że Wachlarzyk to projekt pewnej kobiety , ważnej dla niego, kochał ją :) Potemu stworzył nick Władca Kredek i napisał do Agiżeby się wywiedzieć Wy pelikany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×